Bitcoin Forum
May 28, 2024, 10:45:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Bayram sonrası dolar  (Read 713 times)
minerturk
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 1

View Profile WWW
September 01, 2018, 10:12:52 AM

Dış güçlerde bizim gibi kurban bayramı tatili yaptılar herhalde. Bayramda hiç bir işlem yapmamışlar 6 ile girdi 6 ile bayramı bitirdik. Bayram bitince de onlarda bizi sıkıştırmaya devam etti  Grin

MONARCH | THE COMPLETE CRYPTO SOLUTION | Private Sale is LIVE! ▬▬ "Be your own KING" | PRE-SALE: JUNE 15, 2018 ▬▬▬▬▬
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
September 01, 2018, 11:11:19 AM

Bayramda sert bir ahreket gelmedi tatil sürecinde olsa tamam da bayram geçti dolar harekete başladı. Mantıken içerden bir alım yada çıkış gerçekleşti şeklinde yorumluyorum.
EinaiOraCoinDev
Full Member

Activity: 336
Merit: 100

View Profile
September 01, 2018, 03:31:48 PM

Bayram süresince sakin seyretti döviz sonrasında alınmış olan önlemleri kısmen yararlı olarak fiyatı stabil tuttu bu hafta ise dalgalanma geri geldi bir günde %13 artış alarm çanları anlamına gelir.
bdivrik
Sr. Member

Activity: 812
Merit: 262

View Profile
September 01, 2018, 09:12:11 PM

Bayramda stabil bir görüntü çizdi. Bayram sonrası uçuş başladı yine aşırı bir oynaklık var kur artık sabitlenmeli bu oynalık biraz yukarda da olsa sabit kalmasından daha kötü
asnafisna
Newbie
*

Activity: 168
Merit: 0

View Profile WWW
September 02, 2018, 02:42:26 PM

aslına bakarsanız senelerdir bu yükseliş vardı. tek farkı daha yavaş yükseliyordu. son zamanlarda daha hızlı yükselişler görüyoruz. dış güçler bize düşman olduğu için doları yükseltmiyor. bildiğin gel al doları denilecek pozisyon oluşturmasını gayet iyi biliyoruz.
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
September 02, 2018, 04:14:34 PM

çok daha fazla yükselmeye devam edecektir dolar. fed faiz arttırımına devam edip dolarları toplarken bizim liramız da ondan çok daha hızlı bir şekilde değer kaybına devam edecek.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
September 03, 2018, 09:53:39 AM

Bu döviz yükselişinin bayramı seyranı yok ,ülkede dövizi ve doları yükseltmek için 2016 sonundan itibaren adımlar atılmış ve geçen 2 yıl boyunca buna hazırlık yapılmıştı .Son yıllarda ülke olarak yaşadıklarımız kolay şeyler değil her türlü baskı altına alınmaya çalışılıyoruz ,bu doğrultuda dövizin yükselişine daha akılıca ve olacaklara hazırlıklı olmalıyız.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
jullerkone
Newbie
*

Activity: 182

View Profile WWW
September 03, 2018, 05:14:23 PM

işimiz gücümüz dolar oldu. elektriğe, doğal gaza zam ve üfe 30 geldi. hani deniliyor. enflasyon ile mücadele önceliğimiz. mücadele edemezsin bu durumda. enflasyon artar gider. %40 enflasyona gelinecek gibi. bu oranlarda maaşlarımıza zam yapılır mı acaba.
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile WWW
September 05, 2018, 03:13:23 PM

Ekonomik anlamda sıkıntılı günler geçirirken hükümetin doların yükselmesi karşısında attığı adımlar kısmen etki göstersede ilerisi  için tehlike hala çok büyük ,dolar rakamı 10 lirayı görmeden durmayacak .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile WWW
September 05, 2018, 06:36:24 PM

Dolar bence 6 tl civarlarına demir attı . Bundan sonrası ya düşüş ya da aynı seviyelerdir diye düşünüyorum. Ama bu aralar ortalık toz duman sanki dünya savaşları yeniden hortlayacak .İşte bu belirsizlikte de doların durumu çok çok belirsiz.

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
September 09, 2018, 08:19:03 PM

o kadar temelsiz bir ekonomimiz var ki dolar bir gün içerisinde 25 kuruşluk oynamalar yapabiliyor. amerika da uzun zamandır sessiz. ciddi ciddi dolar 10 tl olursa hiç şaşırmam.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
September 10, 2018, 12:00:48 PM

Bayram öncesi veya sonrasıyla alakalı bir şey yok. Dolar arz ve talebe göre belirlenir. Şu anda TL'ye güven kendi vatandaşında bile yok. Herkes lafta sözde bir şeyler söylüyor. İcraata gelince bir şey yok. Her zaman söyledim yine söyleyeceğim. Üretime yönelik politikalar geliştirilmedikçe dolarda artar enflasyonda.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
September 10, 2018, 03:47:54 PM

bayram geçeli baya oldu ama bugün MB'nin sene sonu dolar kuru tahmini okudum. 6.56 deniliyor. zaten o fiyatlarda. gerçi bu sefer mb en az 300 puan faiz artırır beklentisi ile doların yükselmeye ara verdiğini okudum. tek istediğim politikacılar artık şu eskiden yaptığı hataları yapmasın.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
eller55
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
September 10, 2018, 04:12:28 PM

Bayram sonrası uçuşa geçen dolar 1haftadır sessizliğini koruyor ve bu sessizlik dahada korkutuyor ,asıl mesele İrana kasım ayında fiilen başlayacak rikan ekonomik ambargosu sonrası bizde oluşturacağı dolar baskısı .

Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
September 10, 2018, 05:13:14 PM

Şuanki durum stabil dolar kaldığı yerde büyük hareketler yaşamadan küçük git gel yapıyor. Bu seviyede kalmasına bile razıyım ben keşke yükselip 7 leri geçmese o zaman istikrarsızlık derdi olmaz. İnşallah artmaz

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
September 10, 2018, 05:29:17 PM

Dolarda yükselme her ne kadar durmuş olsada ekonomide kaos ve gerginlik ortamı hala devam ediyor ,dövizi bazen edip mal ve hizmetlerin fiyatlarını yükseltenler piyasası daha zor duruma sokuyor, önümüzdeki bir kaç ay dolar açısından yükseliş ,ile sonuçlanabilir.

sgrcn36
Newbie
*

Activity: 252

View Profile
September 11, 2018, 08:05:26 AM

Bayram sonrası dolar bazı vatan hainlerinin beklediği gibi yükselmedi bundan sonrada ufak dalgalanmalar olur ama bu dalgalanmalar küçük boyutlarda gelişir diye düşünüyorum.
ccocacola02
Newbie
*

Activity: 84

View Profile WWW
September 11, 2018, 09:12:19 AM

Bayramda ve sonrasında olanlar gösterdi ki doların da diğer yabancı paraların artmasının da nedeni dış güçler değil bizim ülkede alım satım yapan insanlar.
muhtesem
Jr. Member
*

Activity: 73

View Profile
September 11, 2018, 10:08:37 AM

ben düşer demiştim ama 6.5 un altına düşmüyor bu gidişle 7 8 ide geçicek

🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪  𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!
http://alcedoplatform.com
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: