Bitcoin Forum
May 04, 2024, 12:17:22 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: PolishPool Pierwsza Polska Darmowa Kopalnia![FEE 0%] [PPS] [PPLNS]  (Read 9933 times)
Tom13141516
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
April 28, 2014, 10:25:21 AM
Last edit: April 28, 2014, 11:11:03 AM by Tom13141516
 #41

Tak beznadziejnej strony to dawno nie widziałem

- brakuje połowy linków
- statystyki z nie wiadomo co pokazujace, jakieś tabelki wklejone chyba na sztywno,
- prędkość chyba wstawiona teżna stałe,
- na każdej podstronie inny wygląd
- "forbiden ?!?!?!" po wejściu na jedną z podstron
-  strona wolno chodzi
 
po 10 sekundach widać, że ktoś kto robił tą stronę nie ma zielonego pojęcia o robieniu stron. A co tutaj dopiero mówić o robieniu kopalni

Moj kolega z liceum już robi lepsz strony internetowe .

Nie wzbudza zaufania szczerze mówiac, a jeszcze biorąc pod uwagę te akcje które odstawił polishpool radził bym się trzymać z daleka od tego czegoś. Z tego co widziałem to oskrarżałeś administratora bitcointalk.org że ci jakieś zdjęcia podmienił ? no nieźle

Zresztą z taką mocą  (mocno wątpliwa czy jest prawdziwa, raczej bym stawiał że to kolejne oszystwo ) to wg kalkulatora  najwcześniej za 2-3 miesiące znajdzie się jakiś blok...

Zresztą jak patrzyłem na inne fora to po prostu polishpool został tam wyśmiany,
Ta nazwa polish to też nie wiem po co skoro w całej polsce została ta strona uznana za oszustwo.

informacja do użytkownika PolishPool: zmień nazwę i nie przynoś wstydu swojemu krajowi, albo popraw stronę tak aby przypominało coś cywilizowanego.
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
PolishPool (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile WWW
April 28, 2014, 02:02:23 PM
Last edit: April 28, 2014, 04:51:28 PM by PolishPool
 #42

Tak beznadziejnej strony to dawno nie widziałem

- brakuje połowy linków
- statystyki z nie wiadomo co pokazujace, jakieś tabelki wklejone chyba na sztywno,
- prędkość chyba wstawiona teżna stałe,
- na każdej podstronie inny wygląd
- "forbiden ?!?!?!" po wejściu na jedną z podstron
-  strona wolno chodzi
 
po 10 sekundach widać, że ktoś kto robił tą stronę nie ma zielonego pojęcia o robieniu stron. A co tutaj dopiero mówić o robieniu kopalni

Moj kolega z liceum już robi lepsz strony internetowe .

Nie wzbudza zaufania szczerze mówiac, a jeszcze biorąc pod uwagę te akcje które odstawił polishpool radził bym się trzymać z daleka od tego czegoś. Z tego co widziałem to oskrarżałeś administratora bitcointalk.org że ci jakieś zdjęcia podmienił ? no nieźle

Zresztą z taką mocą  (mocno wątpliwa czy jest prawdziwa, raczej bym stawiał że to kolejne oszystwo ) to wg kalkulatora  najwcześniej za 2-3 miesiące znajdzie się jakiś blok...

Zresztą jak patrzyłem na inne fora to po prostu polishpool został tam wyśmiany,
Ta nazwa polish to też nie wiem po co skoro w całej polsce została ta strona uznana za oszustwo.

informacja do użytkownika PolishPool: zmień nazwę i nie przynoś wstydu swojemu krajowi, albo popraw stronę tak aby przypominało coś cywilizowanego.
Widzę że nadal nie przestałeś więc od razu ci podpowiem że rejestrowanie nowych kont i pisanie nieprawdziwych oskarżeń nie przynosi sławy polmine więc daruj sobie , nie mam zamiaru znowu pisać od nowa całej sprawy dlatego radzę ci doczytać poprzednie wątki a dopiero potem rzucać oskarżenia o ile takie znajdziesz , po prostu człowieku ośmieszasz się i tyle tym bardziej że tak jak pisałem wcześniej dalsze wyzywanie i nieprawdziwe oskarżanie mojej osoby skończy się sprawą w sądzie za oszczerstwa .


Pozdrawiam
Tom13141516
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
April 28, 2014, 02:47:43 PM
 #43

Ale jakie oszczerstwa ? to dobre rady , jak byś miał trochę oleju w głowie to  byś stronę poprawił, a nie się dalej ośmieszał.

Ta strona polishpool to porażka w tej wersji w której teraz jest , tak jak napisałem

Połowa rzeczy nie działa, a reszte chyba wstawiona jest na sztywno, typowe oszustwo i udawanie że jest inaczej. groch z kapustą i wciskanie kitu.

Akcja z oskarżeniem administratora bitcointalk. to też twoja sprawka, i to wszyscy widzieli. Administrator bitcointalk też jest w spisku ? i podmienia ci obrazki ? rejestruje sobie konta Smiley Smiley Smiley no nieźle Cheesy

To gdzie tutaj jest coś nieprawdziwego?  wszyscy widzieli chyba co wyczyniałeś tutaj na forum . Strona wyglada tak jak widzą wszyscy.

Po prostu wstyd coś takiego prezentować i się tym jeszcze chwalić i jeszcze się nazwałeś polishpool,
na prawdę przestań przynosić wstyd swojemu krajowi ,

popraw stronę  to dobra rada a nie osczerstwo
PolishPool (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile WWW
April 28, 2014, 02:57:24 PM
 #44

Ale jakie oszczerstwa ? to dobre rady , jak byś miał trochę oleju w głowie to  byś stronę poprawił, a nie się dalej ośmieszał.

Ta strona polishpool to porażka w tej wersji w której teraz jest , tak jak napisałem

Połowa rzeczy nie działa, a reszte chyba wstawiona jest na sztywno, typowe oszustwo i udawanie że jest inaczej. groch z kapustą i wciskanie kitu.

Akcja z oskarżeniem administratora bitcointalk. to też twoja sprawka, i to wszyscy widzieli. Administrator bitcointalk też jest w spisku ? i podmienia ci obrazki ? rejestruje sobie konta Smiley Smiley Smiley no nieźle Cheesy

To gdzie tutaj jest coś nieprawdziwego?  wszyscy widzieli chyba co wyczyniałeś tutaj na forum . Strona wyglada tak jak widzą wszyscy.

Po prostu wstyd coś takiego prezentować i się tym jeszcze chwalić i jeszcze się nazwałeś polishpool,
na prawdę przestań przynosić wstyd swojemu krajowi ,

popraw stronę  to dobra rada a nie osczerstwo
oszczerstwem jest to że ktokolwiek podmienił mi jakieś screeny , ponieważ nie miałem nic z tym wspólnego a ty wymyślasz sobie od początku i robisz wszystko aby dalej ciągnąć ten temat , ośmieszasz to się ty jak i twoja kopalnia pisząc właśnie takie posty , rejestrując inne konta i wyzywając moją kopalnie , ciągle się tylko kompromitujesz ,Ja już nie mam zamiaru ci więcej powtarzać o konsekwencjach prawnych zostaną po prostu one wyciągnięte.
Tom13141516
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 5
Merit: 0


View Profile
April 28, 2014, 03:07:14 PM
 #45

Jaki gość  Huh ... biją cie w domu czy jak ? jeść nie dają ? spokojnie przecież tylko napisałem jak jest, a jest raczej słabo

Ja tutaj dobre rady próbuje dawać ,  każdy sobie może sam ocenić co tutaj wyczyniasz przecież ta strona to jakiś absurd. chciałem ci doradzić co można poprawić aby jako tako wyglądało ...

Jak byś niezwuważył to mam konto na bitcointalk dłużej niż twoja śmieszna stronka istnieje  i nic sobie nowego nie zakładałem.

Nie chcesz  skorzystać z rad to nie . dalej sobie błaznuj.

PolishPool (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile WWW
April 28, 2014, 03:11:42 PM
Last edit: April 28, 2014, 04:49:08 PM by PolishPool
 #46

Jaki gość  Huh ... biją cie w domu czy jak ? jeść nie dają ? spokojnie przecież tylko napisałem jak jest, a jest raczej słabo

Ja tutaj dobre rady próbuje dawać ,  każdy sobie może sam ocenić co tutaj wyczyniasz przecież ta strona to jakiś absurd. chciałem ci doradzić co można poprawić aby jako tako wyglądało ...

Jak byś niezwuważył to mam konto na bitcointalk dłużej niż twoja śmieszna stronka istnieje  i nic sobie nowego nie zakładałem.

Nie chcesz  skorzystać z rad to nie . dalej sobie błaznuj.


Zgoda jest wolność słowa o subiektywnych ocenach nic nie mówię ale nie o spamowaniu konkurencji , specjalnym zakładaniu kont myślisz że pisząc powyższe posty promujesz polmine ? tylko się dalej ośmieszasz i pokazujesz profesjonalizm swojej kopalni. Ja nie mam zamiaru uczestniczyć w tej błazenadzie
PS.
Drugie twoje konto to golonka więc nie myśl że ktokolwiek się nabierze na twoje posty

Pozdrawiam
Smitfy7
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 1
Merit: 0


View Profile
April 29, 2014, 03:11:33 PM
 #47

jak dla mnie kopalnia super , zarobki większe więc czego chcieć więcej

u mnie duży plus macie za szybki support  Wink oby tak dalej !
PolishPool (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile WWW
April 29, 2014, 03:17:23 PM
 #48

jak dla mnie kopalnia super , zarobki większe więc czego chcieć więcej

u mnie duży plus macie za szybki support  Wink oby tak dalej !

Dziękujemy , niedługo wprowadzimy live support zamiast ticketów

Pozdrawiamy
roslinpl
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2212
Merit: 1199


View Profile WWW
April 29, 2014, 03:42:43 PM
 #49

jak dla mnie kopalnia super , zarobki większe więc czego chcieć więcej

u mnie duży plus macie za szybki support  Wink oby tak dalej !

Dziękujemy , niedługo wprowadzimy live support zamiast ticketów

Pozdrawiamy

Oo! No to nieźle! Live support który faktycznie działa Smiley byłby świetnym udogodnieniem dla minerów!

Mam nadzieję, że prace nad jego wprowadzeniem przebiegną pomyślnie!

Pozdr.
szymon10511
Member
**
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 10


View Profile
May 01, 2014, 02:51:42 PM
 #50

Zmień skrypt formu bo w tamtym jest jakiś błąd i jak pisze się w szybkiej odpowiedzi coś z "ć" to po naciśnięciu "ć" wrzuca post, który zawiera tekst do "ć".
Nie jest tylko tam na waszym forum ale też np na http://bitcoinpl.boards.net/ , więc to probem ze skryptem od boards.net .

szymon10511
Member
**
Offline Offline

Activity: 73
Merit: 10


View Profile
May 01, 2014, 05:00:38 PM
 #51

Po wejściu na https://www.polishpool.pl/ pisze
Quote
Ta domena lub usługa jest zablokowana.
Skontaktuj się z operatorem usługi.

 Grin

PolishPool (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile WWW
May 01, 2014, 07:11:40 PM
 #52

Po wejściu na https://www.polishpool.pl/ pisze
Quote
Ta domena lub usługa jest zablokowana.
Skontaktuj się z operatorem usługi.

 Grin
ze względu na to że nie zmieniliśmy podstawowego pliku do przerwy technicznej Smiley
wygrywamy nowy soft Wink a także live support będzie już dostępny


Pozdrawiam
PolishPool (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile WWW
May 01, 2014, 07:13:17 PM
 #53

Zmień skrypt formu bo w tamtym jest jakiś błąd i jak pisze się w szybkiej odpowiedzi coś z "ć" to po naciśnięciu "ć" wrzuca post, który zawiera tekst do "ć".
Nie jest tylko tam na waszym forum ale też np na http://bitcoinpl.boards.net/ , więc to probem ze skryptem od boards.net .
Skrypt Forum już działa poprawnie wystąpił niegroźny błąd z polskim kodowaniem , nie dotyczy nas forum ''bitcoinpl'' ponieważ nie my nim zarządzamy

Pozdrawiam
PolishPool (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 57
Merit: 0


View Profile WWW
May 04, 2014, 06:49:35 AM
 #54

Witam ,
Nasza Kopalnia oficjalnie osiągneła 15 TH z czego się bardzo cieszymy , Niestety wraz z rosnącą liczbą użytkowników kopalni nie możemy już dalej wypłacac dalej bonusu dlatego wycofujemy się z tego , ostatnio bonsu zostaje rozdany w dniu dzisiejszym

Pozdrawiam
Stonebridge
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 2
Merit: 0


View Profile
July 20, 2014, 09:04:49 PM
 #55

zobaczymy jutro, probuje przepne paru kopaczy i zobaczymy jak poleci Smiley jesli chodzi o strone no to jest racja po stronie niektorych osob. musicie ja dopiescic....
l3sny
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 859
Merit: 1000



View Profile
July 23, 2014, 06:21:39 AM
 #56

Pool działa ?

                ▄▄▓▓█▓▓█▀▀▀▀█▓▓██▓▄▄
             ▄▓█▓▀                ▀▓█▓█
          ▄▓█▓      ▄▄▄▓▓▓▓▓▓▄▄▄      ▀█▓▄
        ▄▓██    ▄▓▓██████████████▓▓▄    ██▓▄
       ▓██    ▓▓████████▓▀▀██████████▓    ██▓
      ▓█░   █▓█████▓▀ ▓██  ▓██ ▀▓▓█████▓    ▓▓
     ▓█    ▓█████▀  ▄▓▓██████▓▓▓▄  ▓████▓    ██
    ▓██   █████▓ ▄▓▓  ▄██░▐███▄ ▀▓▓ ░▓███▓   ██▓
    ██    █████ █▓  ▓████░▐████▓█ █▓ ░█████   ██
    ██   ▐████ ▐█  ▓█████░▐██████░ █▌ █████   ██░
    ██   ▐████ ▐██ ▓█████░▐█████▓ █▓ ░█████   ██░
    ██    ████▓ █▓█ ▀▓▓██░▐██▓▓  █▓  ▓████    ██
    ▐█▓  ░████▓▄  ▀▓▓▄▄██░▐███▄▓▓  █▓████░   ██▌
     ▐██   ▓████▓▄▄  ▀██░▐███  ▄▓▓████▓░   ██▓
      ▐█▓    █▓██████▓▓██████▓▓████████    ▐█▓
       ▐█▓▄    ▀▓██████████████████▓▀    ▄▓██
         ▐█▓▄     ▀▀▓▓████████▓▓▀▀     ▄▓██
            ▓██▄                    ▄█▓▓▀
              ▀▓█▓▓▄▄          ▄▄▓▓█▓▀
                   ▀▀▓▓██████▓▓▀▀
██
██
██
██
██
██
██
.Together we can change
❍ ❍ ❍........the internet........❍ ❍ ❍
██
██
██
██
██
██
██
.Social Media.
▄███████████████████▄
██████████████████████▌
██████████████████████▌
████████████     █▀███▌
███   █████        ▐██▌
███               ▐███▌
███               ████▌
████             █████▌
█████▄▄         ██████▌
████         ▄████████▌
██████████████████████▌
██████████████████████▌
▄▓█████████████████████▓▓▄
▓██████████████████████████▌
███████████████████▓▓▀  ▓██▌
██████████████▓▀▀       ▓██▌
████████▓▀▀      ▄█    ▐███▌
███▓▀        ▄▄▓▀      ▓███▌
███▓▄▄▄   ▄▓█▓         ████▌
████████▓ ▓▌          ▓████▌
█████████▓    ▄       █████▌
██████████▌ ▄▓██▓▄   ▐█████▌
███████████████████▓▓██████▌
▐██████████████████████████
  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
                  ,▄▄▄▄▄▄▄
               ▄████▀▀▀▀████▄
             ▄███`  ,▄▄,   ▀██▄
            ▐██▀  ▄███████   ██▌
          ,▄███   ████████▌  ▐██▄,
      ,▄███████▄  █▄▄██▄▄█  ▄███████▄▄
     ██████████████████████████████████,
    ▐████▌   ██████████████████   ▐█████
     ▀████▄▄████████▀  "████████▄▄████▀
       `▀████████████▄▄████████████▀▀
            '▀▀▀▀▀█████████▀▀▀▀
         ▄▄                      ▄▄
        ███          ▄▄⌐         ███
       ███           ██▌          ▀██
      ███            ██▌           ▀██
                     ██▌
wargo
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 474
Merit: 250

Technician


View Profile WWW
August 29, 2014, 05:49:21 PM
 #57

A link w pierwszym poście?
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!