Bitcoin Forum
April 25, 2024, 07:20:36 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  
Author Topic: 💰 PoC™ Platform | Trading Artık Çocuk Oyuncağı - Resmi Başlık - BOUNTY! 💰  (Read 2044 times)
fuathan (OP)
Hero Member

Activity: 1092
Merit: 520

Aleph.im

View Profile
August 29, 2018, 02:22:38 AM
Last edit: September 05, 2018, 11:09:20 PM by fuathan

Herkese Merhaba!

Satıs-Pazarlamasını üstlendiğim ve günlük al-satlarda neredeyse benim elim ayağım olmuş bir uygulamadan bahsedeceğim.

PoC™, yani Piece of Cake™, günlük al-sat yapan borsacılar için tasarlanmış bir araç. Bu araç gücünü  basitliğinden ve hızından alıyor. PoC ile çok basit ve hızlı (milisaniyelerle) bir şekilde istediğiniz kadar altcoinde al-sat yapabiliyorsunuz.

Uygulama ekranında Binance’ta işlem gören tüm altcoinleri görebiliyorsunuz. Check Point özelliği sayesinde altcoinlerin belirli bir zaman aralığındaki snapshot’ını (dakikalık, saatlik, günlük en düşük en yüksek değerleri vs.) alarak değerlerinin hareketlerini yüzdesel olarak görebiliyorsunuz. Bu sayede hangi altcoinde hareket/hacim var belirleyip o altcoinlere yöneliyorsunuz. Daha da önemlisi borsadaki pump coinleri uygulamanın arayüzü sayesinde anında görebiliyorsunuz. Girip girmemek size kalmış😊 fakat hangi altcoinde hareket var bunu rahatlıkla anlayıp borsaya girmekle zaman kaybetmeden anında al-sat emri verebiliyorsunuz.

Yapmış olduğunuz her işlemden Telegram Botu aracılığıyla haberdar oluyorsunuz.

Ürün dediğim gibi günlük al-sat yapanlar için inanılmaz kullanışlı bir araç. Peki bu ürünü bu kadar kullanışlı yapan özellikleri neler?

PoC’de, tek tıkla bir altcoine anında al emri verebiliyorsunuz. Bunu, ister rakam girerek isterseniz de seçtiğiniz altcoinin yanında çıkan kırmızıdan yeşile doğru giden Alım Bar’ından yüzdesel olarak seçerek yapıyorsunuz. Her tıkladığınız yüzde o anki değerin yüzdesel olarak x aşağısından alım emri veriyor. Burada iki kavram var; Order ve Pre-order. Order bildiğimiz doğrudan uygulamanın Binance’a limit open order girmesi. Pre-order -ki benim favorim bu!- ise seçtiğiniz emri sadece uygulamada tutuyor ve ancak altcoin o rakama ulaştığında uyguluyor. Böylece open order ile balansınızdan eksilme olmadığı için istediğiniz miktarda altcoinde istediğiniz sayıda emir girebiliyorsunuz. Tabii bu şekilde vurmayan limit order'lara dert etmeye gerek kalmayacak, zira balanstan daha fazla pre-order girilebildiği için order'larınızın vurmama ihtimali çok azalacak". Ayrıca borsanın order book’una kayıt olmadığı için sizin trade taktiğinizi kimse bilmiyor dolayısıyla kimse ona göre pozisyon alamıyor. 😊

Her alım işleminden sonra PoC sizin belirlediğiniz kar oranında otomatik olarak satış orderı veriyor. Ve güzellikler bundan sonra başlıyor! Öncelikle her günlük traderın yapmak istediği (çoğu zaman uğraşamadığı) küçük parçalarla alıp küçük karlılıklarla hızlı bir şekilde elden çıkarmak istediği olay burada otomatik olarak uygulanıyor. Daha güzeli ise o altcoinde tüm işlemlerinizin ortalamasını görerek alttan alarak “Take Profit” ortalamasını düşürdüğünüz altcoini yine altlardan satabiliyorsunuz. Özellikle çöken altcoinlerde altta kalmadan kurtulmanın en güzel yolu bu. Daha detaylı açıklamak gerekirse;

Diyelim ki SC adlı coinin değeri 100 satoshi olsun. Alım Barı’nı kullanarak 98 – 90 – 85 – 70 – 50 şeklinde beş alım emri verdik ve SC sürekli düşüyor. PoC belirttiğimiz her rakama geldiğinde alımlarını anlık yapıyor. SC en sonunda 50’lerde sabit kaldı diyelim. Siz isterseniz alttaki iki alım olan 70 ve 50 satoshiden aldıklarınızı -ortalama 60 oldugu için- uygulamada seçerek 62-63 civarından satabilir, isterseniz tüm alımlarınızın ortalaması olan 78’in biraz üzerine alım emri koyabilirsiniz. Seçim tamamen size kalmış. Tüm bu seçimlerinizi ve ne kadardan satmanız gerektiğini uygulamada görebiliyorsunuz.  

Ürüne bir kez sahip olduktan sonra tüm güncellemelerden ücretsiz bir şekilde yararlanıyorsunuz. Tabi biz de geliştirici ekiple birlikte ürünü sürekli güncelleyerek yeni özellikler ekliyor ve sistemi daha kazançlı hale getirmeye çalışıyoruz.

Ürünle ilgili bazı ekran görüntüleri

Maliyet ortalamasını düşürerek satın alınan altcoinin "Take Profit" ile satılması;

Alım Bar’ı;

Günlük, haftalık, saatlik Check Point almamızı sağlayan ve altcoinlerin anlık hareketlerini takip ettigimiz bölüm;

Limit Order'larin miktarını, karlılığını ve ne kadar süreyle aktif olacağını belirledigimiz sekme;

Ayrıca alımdan sonra sizi PoC kullanıcılarına özel Telegram grubuna ekliyoruz. Burada özellikle yeni trade yapmaya başlayanların kendilerine yol gösterici usta traderlarla sohbet edebileceği güçlü, zengin bilgi içerikli, anlık trade sonuçlarının paylaşılabileceği bir community'le karşılaşacaksınız.
Ürüne ister bir seferde lisans ücretini ödeyerek isterseniz de taksitle sahip olabiliyorsunuz. PoC’ye güvenimiz tam olduğu için taksitle alım imkanı da sağlıyoruz.

Ürünün ücretlendirmesi şöyle;
  • 0.1 BTC - Tek ödeme
  • 0.04 BTC x 5 Taksit
  • 0.02 BTC x 12 Taksit

Ürünle ilgili detaylı bilgi, demo talebi ve satın almak için beni Telegram'dan ekleyebilirsiniz!

https://t.me/abdzec

PoC olarak ilk Bounty Programımızı Gururla Sunarız!;

Seçilen 3 kişiye ücretsiz lisans!

Şartlar

1.  Kendinizi tanıtan bir paragraflık yazı.

•  Ne kadar zamandır kriptoparalarla ilgileniyorsunuz?
•  Ne kadar süredir trade yapıyorsunuz?
•  Ürünü nasıl bir kitleye tanıtabilirsiniz?

2.  Uygulamayı kullanırken yapacağınız trade miktarı.

Seçilen 5 kişiye %20 indirim

Şartlar

•  Ürünle ilgili Reddit/Medium makalesi yazarak paylaşmak (Ingilizce olması tercih sebebidir.)

Ilk 20 kişiye %10 indirim

Şartlar

•  Bu forum başlığını facebook ve twitter hesaplarında paylaşmak.

Başvurmak isteyen arkadaşlar bana PM ya da Telegram aracılığıyla ulaşabilirler.
1714029636
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714029636
Reply with quote  #2

1714029636
Report to moderator
1714029636
Hero Member
*

Ignore
1714029636
Reply with quote  #2

1714029636
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714029636
Hero Member
*

Ignore
1714029636
Reply with quote  #2

1714029636
Report to moderator
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
August 29, 2018, 02:11:38 PM

Fuathan hocam ürünün demosunu inceleyebileceğimiz bir platform var mı? Referans veriyor musunuz?
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
August 29, 2018, 04:10:05 PM

sağlam bir  bot arıyordum sanırım buldum.Elimde pek fazla bir btc kalmadı.Altlar biraz yeşillenirse ilk işim taksitli olarak bu botu satın almak olacaktır.
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
August 29, 2018, 04:15:00 PM

Daha önceki botu başka bir arkadaşla birlikte denemiş biri olarak yazıyorum kesinlikle bu adam işini iyi yapıyor.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 29, 2018, 04:36:09 PM

Fuathan hocam ürünün demosunu inceleyebileceğimiz bir platform var mı? Referans veriyor musunuz?

Denemek isteyen arkadaslara 2 gunluk demo versiyonunu gonderiyoruz. Memnun kalmaniz halinde alimi gerceklestirebilirsiniz.

sağlam bir  bot arıyordum sanırım buldum.Elimde pek fazla bir btc kalmadı.Altlar biraz yeşillenirse ilk işim taksitli olarak bu botu satın almak olacaktır.

Her zaman bekleriz!  Grin

Aslinda PoC bir bot'tan cok daily traderlarin kullandigi bir platform. Otomatik bazi ozellikleri olmakla birlikte traderin istegine gore hareket eden sade, hizli, etkili bir al-sat araci diyebiliriz.

Daha önceki botu başka bir arkadaşla birlikte denemiş biri olarak yazıyorum kesinlikle bu adam işini iyi yapıyor.

Yorum icin tesekkurler!  Grin

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
August 29, 2018, 07:27:06 PM

Bu bot işleri olmasa daha güzel kazançlar elde ederiz. Özellikle binance bot çöplüğü resmen. Gidecek coini birer birer alım yaparak belli bir yere götürüyor sonra yine seri bir şekilde satım yapıp başlıyorlar aşağıya. Umarım borsalardan bu botlar komple temizlenir. Herkes kendi alımıni satımını yapar

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 29, 2018, 07:40:16 PM

Bu bot işleri olmasa daha güzel kazançlar elde ederiz. Özellikle binance bot çöplüğü resmen. Gidecek coini birer birer alım yaparak belli bir yere götürüyor sonra yine seri bir şekilde satım yapıp başlıyorlar aşağıya. Umarım borsalardan bu botlar komple temizlenir. Herkes kendi alımıni satımını yapar

Boyle uygulamalardan dert yanmak yerine neden sen de tradingde hayatini kolaylastiracak uygulamalari kullanmiyorsun? Zamaninin ruhunu yakalamak yerine neden eskiye simsiki sarilmak?  Grin Wink
SRKNGL
Member
**

Activity: 476
Merit: 10

Files.fm - Store, Share and Sell Files

View Profile
August 29, 2018, 09:09:50 PM

Şimdiden hayırlı olsun kafam biraz karışık olduğu yarın detaylıca okuduktan sonra bir de demoyu kullandıktan sonra değerlendirme yapabiliriz. Adam demo da veriyor yorumlarınızı ona göre yapın zorla aldırmıyorlar beğenmezseniz almazsınız.

fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 30, 2018, 01:52:14 AM

Şimdiden hayırlı olsun kafam biraz karışık olduğu yarın detaylıca okuduktan sonra bir de demoyu kullandıktan sonra değerlendirme yapabiliriz. Adam demo da veriyor yorumlarınızı ona göre yapın zorla aldırmıyorlar beğenmezseniz almazsınız.

Tesekkurler! Her zaman bekleriz.  Grin

Demoya ulasmak isteyen arkadaslar benimle Telegram'dan iletisime gecebilir.

https://t.me/fuathan_PoC_Platform
WWoF
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
August 30, 2018, 07:14:20 PM

Boyle bir imkanı bize sundugunuz icin tesekkur ederim.Cok güzel gozukuyor. Uzun zamandır bunun gibi bir bot arıyordum daha hızlı hareket edebilmek için   Smiley Smiley . Demo için size pm attım bakarsanız sevinirim.
hisarardi
Member
**

Activity: 532

View Profile
August 30, 2018, 08:33:43 PM

Boyle uygulamalardan dert yanmak yerine neden sen de tradingde hayatini kolaylastiracak uygulamalari kullanmiyorsun? Zamaninin ruhunu yakalamak yerine neden eskiye simsiki sarilmak?  Grin Wink

Dostum hiç kullanmadım böyle şeyleri hep korktum. Ne bileyim bana karışık geliyor. İlk bitrexte satış yapacağım bir coinde beni uyuz etti botlar. Ben satış koydum o bir tık üste yazdı ben aktardı çektim o bir tık üste koydu. O gün bugündür uzak duruyorum. Peki kullanması kolay mı? Ücreti beni aşıyor dostum.

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 31, 2018, 12:10:02 AM

Boyle bir imkanı bize sundugunuz icin tesekkur ederim.Cok güzel gozukuyor. Uzun zamandır bunun gibi bir bot arıyordum daha hızlı hareket edebilmek için   Smiley Smiley . Demo için size pm attım bakarsanız sevinirim.

Tesekkurler! Cevapladim. Smiley

Dostum hiç kullanmadım böyle şeyleri hep korktum. Ne bileyim bana karışık geliyor. İlk bitrexte satış yapacağım bir coinde beni uyuz etti botlar. Ben satış koydum o bir tık üste yazdı ben aktardı çektim o bir tık üste koydu. O gün bugündür uzak duruyorum. Peki kullanması kolay mı? Ücreti beni aşıyor dostum.

PoC platformunun temel amaci al-sat'i kolaylastirmak ve hizlandirmak. Ayni anda birden fazla coini tek ekranda takip edip aninda islem yapabiliyorsun. Zaten bu yuzden "cocuk oyuncagi" diyoruz. Dilersen demomuzu deneyebilirsin.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 31, 2018, 02:08:29 AM

PoC, özellikle Take Profit özelliğiyle inanılmaz kullanışlı bir uygulama. Tek hamlede altlardan düştükçe topladığınız ve ortalamasını düşürdüğünüz altcoini anında yüksek karlılıklarla satışa koyabiliyorsunuz. Her şey anlık ve hızlı!

ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
August 31, 2018, 02:25:32 PM

Emekleriniz için teşekkürler güzel bota benziyor trade yapmaya tövbeli olmasa deneyebilirdim ancak fiyatın çok yüksek olduğunu düşünüyorum herkese bol kazançlar....

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560

View Profile WWW
August 31, 2018, 03:37:46 PM

Botun sahibi misiniz yoksa satış temsilcisi misiniz? Binancede botlara müdahale ederek ilerde elimizdeki parayla alım yaptirmayacaklarinin garantisi var mı ? Kısa zaman önce gördük olan olayları

fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 31, 2018, 03:40:12 PM

Emekleriniz için teşekkürler güzel bota benziyor trade yapmaya tövbeli olmasa deneyebilirdim ancak fiyatın çok yüksek olduğunu düşünüyorum herkese bol kazançlar....

Indirim icin Bounty kampanyamizdan yararlanabilirsin.

Botun sahibi misiniz yoksa satış temsilcisi misiniz? Binancede botlara müdahale ederek ilerde elimizdeki parayla alım yaptirmayacaklarinin garantisi var mı ? Kısa zaman önce gördük olan olayları

PoC'nin satis operasyonlarindan sorumluyum. Guvenlik anlaminda hicbir skintinin yasanmayacagi bir uygulama PoC. Bu konuda biz guvence veriyoruz. Ama illa ki bu konuda soru isaretleri varsa aklinda bir test hesabi acip oradan trade islerini yonetmen daha dogru olur.

Kriptopara camiasinda guven ortami karsilikli olur. Bu konuda biz ne kadar guven veriyoruz desek de senin uygulamaya inancinla alakali bir durum soz konusu. Sonucta borsalara da guveniyoruz ama 1 saat sonra ne olacagini bilmiyoruz.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
August 31, 2018, 03:45:15 PM
Last edit: August 31, 2018, 05:22:18 PM by fuathan

PoC olarak ilk Bounty Programımızı Gururla Sunarız!;

Seçilen 3 kişiye ücretsiz lisans!

Şartlar

1.  Kendinizi tanıtan bir paragraflık yazı.

•  Ne kadar zamandır kriptoparalarla ilgileniyorsunuz?
•  Ne kadar süredir trade yapıyorsunuz?
•  Ürünü nasıl bir kitleye tanıtabilirsiniz?

2.  Uygulamayı kullanırken yapacağınız trade miktarı.

Seçilen 5 kişiye %20 indirim

Şartlar

•  Ürünle ilgili Reddit/Medium makalesi yazarak paylaşmak (Ingilizce olması tercih sebebidir.)

Ilk 20 kişiye %10 indirim

Şartlar

•  Bu forum başlığını facebook ve twitter hesaplarında paylaşmak.

Başvurmak isteyen arkadaşlar bana PM ya da Telegram aracılığıyla ulaşabilirler.
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 01, 2018, 12:50:15 PM

Herkese selamlar!  Grin

Ürünü denemek için demo talepleriniz ve bounty sorularınız için bana telegram'dan ulaşabilirsiniz.

https://t.me/fuathan_PoC_Platform

PoC, günlük al-satlarınızı adeta çocuk oyuncağı yapacak!
fuathan (OP)
Hero Member

Aleph.im

View Profile
September 02, 2018, 03:37:34 AM

Son 2 gun kriptoparalarda epey hareketliydi. Bu zamanlari kacirmayarak etkili kazanclar sagladik.

Asagida yapilan islemlerin ufak (!) bir kismina goz atabilirsiniz.  Cool

frekans07
Member
**

Activity: 280
Merit: 10

View Profile
September 02, 2018, 09:39:42 AM

Paylaşım için çok teşekkür ediyorum güzel ve faydalı bir bot uygulaması tebrikler. Doğru trade için bu şekilde verileri görerek uygulamanın önemli olduğu kanısındayım.
Pages: [1] 2 3 »  All
  Print  

Jump to: