Bitcoin Forum
June 28, 2024, 12:27:06 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Albayrak: Atmamız gereken adımları biliyoruz  (Read 1602 times)
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
September 02, 2018, 02:31:19 PM

evet diyanet işleri ek bütçe isterken siz gidip milli eğitim bakanlığının ödeneğini keserek tasarruf yapmayı seçtiniz. çok iyi yoldasınız.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
heronesle
Newbie
*

Activity: 98
Merit: 0

View Profile WWW
September 02, 2018, 03:14:42 PM

adımları biliyorsunuz da bu zamana kadar ne yaptınız. daha birkaç ay önce koltuk ısıtmalı araç ihalesi görüşülüyordu, şimdi yeni saray düşünülüyor. adımlar bunlar mı?
minerturk
Jr. Member
*

Activity: 196

View Profile WWW
September 02, 2018, 03:45:57 PM

Ben bildim bileli bu adamlar ne yapmaları gerektiğini biliyor. Bildim bileli hep iyi olacak hep güzel olacak ama ne gariptir ki hiç bir zaman iyiye gidemiyoruz.

MONARCH | THE COMPLETE CRYPTO SOLUTION | Private Sale is LIVE! ▬▬ "Be your own KING" | PRE-SALE: JUNE 15, 2018 ▬▬▬▬▬
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
September 02, 2018, 04:13:14 PM

biliyoruz tabii ki. diyanete ek bütçe vererek çözeceğiz tüm bunları. çünkü bizim allahımız var ama onların yok. kafalara gel ya.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
September 02, 2018, 04:19:20 PM

bu adam bana hiçbir şekilde güven vermiyor arkadaş. dünyanın en iyi ekonomisti bile olsa damat sıfatı her şeyin önüne geçiyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
RiwRiw
Newbie
*

Activity: 53

View Profile
September 02, 2018, 05:07:05 PM

Bende hiç ekonomiyi canlandıracak tl yi güçlendirecek adımlar görmedim. hep bir şeyler söyleniyor ama icraat yok.
"dolar 6,5200 euro 7,5646." olmuş atmamız gereken adımları biliyoruz, şu kadar günlük bilmem ne planı hazırladık deyip insanların aklını
bulandırmaya çalışacağınıza icraat yapın.. diyanete ek bütçe çıkarıp bilimi eğitime önem vermeyip biz tasarruf yapıyoruz demeyle olmuyor bu işler.
whatupos2
Newbie
*

Activity: 70

View Profile WWW
September 02, 2018, 05:14:01 PM

amerikandan salıncak alımlarını durdurmak olacak herhalde atılacak adımımız  Grin
şakası bir yana bu adam ekonomiyi toparlayamaz.
naz14
Member
**

Activity: 420
Merit: 11

DAO Maker

View Profile
September 02, 2018, 06:53:13 PM

Siz benim Çinceyi bildiğim kadar biliyorsunuz ekonomiyi. Adımlar konusu ise diyelim ki ben yanılıyorum siz aslında ekonomi doktorusunuz. Sizin ayaklarınız bağlı zincirle nereye adım atıyorsunuz? Emekleyebilmeniz bile hayal... Hep aynı terane" Ne yapacağımızı biliyoruz" Bir de yapsanız sayın bakanım, bir de yapsanız...
karabiber
Hero Member

Activity: 1414
Merit: 684

View Profile
September 02, 2018, 08:14:00 PM

Öncelikle şu liyakat sistemini kamuya oturtabilseler düzelme başlayacak da nerde o günler. Güney Kore’nin izlediği tüm yolları izlemeliyiz bana kalırsa. Ülke başarı ekolü resmen.

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
ugurszf
Jr. Member
*

Activity: 434

View Profile
September 02, 2018, 09:05:58 PM

Damat bakanımızın son açıklamalarını dinleyemedim , acaba bildiği adımları atmış mi bu konuda her hangi bir açıklamadı oldu mu
Peao
Legendary
*

Activity: 1320
Merit: 1001

View Profile
September 02, 2018, 09:54:42 PM

arzu ettiğimiz büyük ekonomiye hangi yüzyılda kavuşacaz acaba. sanki önceden atmanız gereken adımları unuttunuz, şimdi adımlarınız, ayaklarınız birbirine dolaşıyor.

hakkımızda hayırlısı diyecem ama o bile çok iyiser bir yaklaşım olacak. :/
benim.dnya
Newbie
*

Activity: 84

View Profile
September 02, 2018, 11:27:02 PM

"BANKALARIMIZ GÜÇLÜ ŞEKİLDE YOLA DEVAM EDİYOR" evet yakında aç kalacağız bakalım bakanlar daha ne kadar güçlenecekler , bir türlü halk güçlenemiyor ama 17. kez seçtik ... anlam veremiyorum !
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
September 04, 2018, 09:22:19 AM

atilla yeşildağ, özgür demirtaş. açın izleyin youtubedan. hataları objektif olarak anlatıyorlar. gerçi özgür demirtaşın güncel videolarını aradım bulamadım. pek yayınlara katılmıyor. haber kanallarını izlemeye küsmüş biri olarak ben gerçek bilgiyi internette pek ala buluyorum.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
mynet
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
September 04, 2018, 09:54:25 AM

Ülke ekonomisi ve para politikasının dışa bağımlılık modelini hükümette oldukları  16 yıl  boyunca acaba değiştirmek akıllarına gelmedimi de dolar bir anda 2 katına çıkınca değişiklik yapma gereği duyuyorlar ,ekonomi ve finans modelinin değişimi öyle konuşmak ile veya 1-2 yıl içerisinde çözübilecek bir durum değil.

ehmcafe
Newbie
*

Activity: 8

View Profile
September 04, 2018, 09:55:27 AM

bilecekler ancak atacakları adımların ne kadar doğru olduğunu kendilerine değil de karşısındaki ekonomi prof larına sorsalar daha iyi olacak sonuçta bu adamlar bu işin kitabını yazmış durumdalar kendi bildileri işler iş değil kendileri bunu kabullenmeliler.
hero1111
Hero Member

Activity: 1582
Merit: 520

View Profile
September 04, 2018, 02:07:29 PM

Şimdi tl nin güçleneceğinden bahseden kişiler tl yi bu durma sokup rezil eden kişiler değil mi ? 15 yıldır ülkeyi yönetiyorsunuz şimdi diyorsunuz ki tl yi güçlendireceğiz size kim inanır benim kanaatim ülkemiz içinden zor çıkılacak bir kötü ekonomi içerisinde ve bunun faturasını halkımızın ödemesi isteniyor ve suçlu olarak da gölgeler gösteriliyor buna aklı olan inanmaz artık bildiğim bir şey var gelecekte geçmiş günlerimizi çok arayacağımız.
Turbolinea
Member
**

Activity: 560
Merit: 57

View Profile
September 04, 2018, 06:22:51 PM

Piyasanın havasını alıyorlar mantıklı hareketler aslında fakat biraz daha akıllı davranmaları lazım olduğunu düşünüyorum. Atmamız gereken adımlar var katılıyorum.
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
September 04, 2018, 07:17:51 PM

Berat Albayrakta çok iyi biliyor ki kısa vadede ekonomiyi düzeltmenin pek bir oluru yok ,ancak dışarıdan sıcak para girişleri yaparak bir nebze olsun piyasayı rahatlatmaya çalışıyorlar .

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
usakli64
Full Member

Activity: 1008
Merit: 152

View Profile WWW
September 05, 2018, 06:57:35 AM

Ekonomik yüksek ihtisas ve strateji gerektiren bir konudur. Damat Albayrak ihtisasını nerede yapmıştır, hangi uluslar arası ekonomik çalıştaylarında görev almıştırda, koskoca bir ülkenin ekonomisi teslim edilebiliyor. Bu kadar mı basit bu işler, koskoca bir ülkenin ekonomik kaderi geçmişinde sadece şirket yöneten uluslar arası ekonomide hiç bir tecrübesi olmayan birisine nasıl teslim edilebilir. Bu vatandaşlar bu işlerin bu şekilde olmayacağını ne zaman anlayacaklar, yeter artık.

1071eko
Newbie
*

Activity: 168

View Profile WWW
September 05, 2018, 11:23:06 AM

Bakan Albayrakın ekona minin başında olamsının tek izah edilebilir noktası devlet başkanımızın artık etrafında güvenecek kişilerin sayısının son derece düşük olmasından dolayıdır ,umarım bakan söyeldği gibi atılması gereken adımaları biliyordur.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: