Bitcoin Forum
December 02, 2021, 08:17:25 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 22.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [Ön Satış DUYURU] [VOX] [POS/MN] [P2P Kredilendirme] - Volix Ağı  (Read 65 times)
Posteruma
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 93
Merit: 1


View Profile
October 28, 2018, 08:03:46 PM
 #1


VOLIX - PEER-TO-PEER KREDİLENDİRME PLATFORMU


KRİPTODA
YENİ KREDİ SİSTEMİ

GİRİŞ

Volix Ağı kripto kredi vermek isteyenlerle(yatırım yapmak isteyen herhangi bir kişi) kripto para ödünç almak niyetinde olanları (borç almak isteyen herhangi bir kişi) bir araya getirir.
PoS ile koorunan, merkezi olmayan ve kendi blok zinciri sisteminde başlatılan İLK peer-to-peer kredilendirme sistemi olacaktır. VOX blok zincirinin tüm verilerinin gerçek zamanlı olarak tam bir düğümde saklandığı yer- Masternode sistemi olarak isimlendirilir. Staking ise VOX koini sahiplerinin cüzdanlarını ağa bağlı tutmaları halinde ödül kazanma işlevine denilir. Bu bankaya para yatırıp karşılığında faizini kazanmaya benziyor. Biz platformumuzda yatırımcılar VOX koini ödünç vererek faiz orannı ile ödüllendirilecektirler.

NEDEN PEER-TO-PEER?
Yakınlarda Piyasa Şeffaflık Araştırması’nın (Transparency Market Research) yayınladığı raporda küresel peer-to-peer kredilendirme sistemine olan talebin yükseldiğini not etmiştir. Her geçen gün farklı sebeplerden dolayı borç almak isteyen bireylerin sayının artması peer-to-peer borç verme sistemini daha da dikkat merkezine alınmasına neden olmaktadır. Teknolojideki gelişmeler kullanıcıların çeşitli arayüzlere kolay erişimini sağladığı için peer-to-peer kredilendirme sistemine olan talep artmaktadır.https://www.marketwatch.com/press-release/peer-to-peer-lending-market-to-be-worth-us89785-billion-by-2024---tmr-2018-09-28

Merkezi olmayan blok zincirinde bireyler veya kurumlar arasındaki kredilendirme sisteminin oluşturması bankalara olan bağımlılıklardan serbest kılar. Küresel Mali Kriz banka kredileri faizlerinin yükselmesine ve oluşan enflasyonun yönetiminin neredeyse mümkünsüz olduğu gerçeyini gösterdi.

Yönetimi kendi elinize almanın ve kendi kurallarınızla haraket etmenin zamanı gelmiştir. Yatırımlarınızın sabit, değişken yada önceden belirlediğiniz şekilde nasıl arttığını izleyin. VOX ile başarılı olun!


VOLIX KOİNİ(VOX) HAKKINDA

ÖNSATIŞ TEKLİFLERİ

***MASTERNODE & STAKING PAKETİ ÖN SATIŞ AŞAMA 1 – TÜM TEKLİFLER REZERVE EDİLMİŞ VE KAPATILMIŞTIR***

***MASTERNODE & STAKING PAKETİ ÖN SATIŞ AŞAMA 2 – TÜM TEKLİFLER REZERVE EDİLMİŞ VE KAPATILMIŞTIR***

EKİP

VOX ekipi şuan 9 üyeden oluşmaktadır:
-1 Proje Müdürü
-1 Geliştirici
-1 Topluluk Yönetmeni
-1 Danışman
-1 Tasarımcı
-1 Moderatör
-3 Pazarlamacılar

Ekip üyeleri daha önce kripto alanında tecrübe edinmiş ve farklı projelerde çalışarak kendi başarıları ile saygınlık kazanmış kişilerden oluşmaktadır. Şimdilik ekip üyelerinin kimliğini açıklamıyoruz. Bunun ne kadar önemli nokta olduğunun farkındayız, ancak kişisel tercihlere de önem vermekteyiz. Ayrıca güçlü ve büyük bir ekiple ilerlemek için gelecekte ekibimize yeni üyelerin alınması da söz konusudur.

Biz Volix’teher zaman gelişmeye ve vaatlerimizi yerine getirmek için çalışacağız.BOUNTY’LER

DISCORD DAVETİYE BOUNTY’Sİ

Bitcointalk duyuru linki büyük olasılıkla en çok davetiye sayısı toplayacağı için dikkate alınmayacaktır. Sahte davetiyeler kontrol zamanı sayılmayacaktır. Lütfen sadece doğru yolları kullanarak davet edin.
Yarışma 22 Ekim, 2018 tarihinde sona erecek ve ödüller dağıtılacaktır.
Ödüller
1. Yer: 2000 VOX
2. Yer: 1500 VOX
3. Yer: 1000 VOX
4. Yer: 500 VOX
5. Yer: 250 VOX
Toplam: 5250 VOX

TWITTER BOUNTY ŞİMDİLİK KAPATILMIŞTIR!!!

Volix Ağı kelimesinin tüm dünyaya yayılmasına yardımcı olmak için masternode’ların ön satışında yeni kampanya başlattık. AŞAMA1’de tüm masternode’ların rezerve edilmesi yolumuzda daha hızlı ilerlememize yardımcı olmaktadır.

==1==     Bizi Twitter’de izlemeli at https://twitter.com/volix_network, ön satış tweet’ini beğenmeli & 2 arkadaşınızı işaretlemelisiniz
==2==     screenshot yaparak  #twitter-bounty-2 discord kanalımızda paylaşmalı ve VOX adresinizi eklemelisiniz. Kişi başına 20 VOX / toplam 2000 VOX ödül dağıtılacaktır.
==3==     Her tweet için octagonal_sign işareti ekleyecek ve ödül için ayrılmış rakama ulaşıldığında kampanya durdurulacaktır. Sonraki ilanlar için bizi izleyin!


BORSALAR


***İLK BORSA LİSTELEMEMİZİ  CRYPTOBRIDGE İLE BAŞLATACAĞIZ***
*** 3 HAFTA İÇİNDE LİSTELENMEYİ PLANLIYORUZ ***


BAĞLANTILARIMIZ
SOSYAL MEDYALAR


CÜZDAN & GITHUB


MASTERNODE’LARÇEVİRİLER

BEYAZ KAĞIT


BTT Duyuru


Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!