Bitcoin Forum
May 21, 2024, 01:49:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 Bitmeden Ethereum Dip Yapacak - Vadeli işlemler geliyor  (Read 1054 times)
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
September 14, 2018, 04:40:59 PM

Ben daha 100 dolar olma ihtimalini sindirememişken şimdi de 70 dolar konuşulmaya başlanmış. Zorluk derecelerinde değişim yok gördüğüm kadarıyla. Peki madencilik maliyetleri ne olacak bu durumda? Üretim olmazsa arz-talep dengesi nasıl karşılanacak? Zaten şu anda resesyon yaşanıyor. Daha geniş çaplı bir durgunluğa yol açmaz mı bu gidişat? Bilen varsa bir zahmet açıklayıversin.
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 1

View Profile WWW
September 14, 2018, 04:59:40 PM

İşte tüm piyasanın sonunu getiren bu vadeli işlemler oldu. Önce BTC-ni mahv etdiler, şimdide sıra ETH-de!

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
September 14, 2018, 05:22:53 PM

Ethereum yavaş yavaş düşüyor da 70 dolara inme beklentinizde yanılabilirsiniz hocam. Umarım ethereum çift haneye düşmez fiyat yoksa işimiz yaş.

freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
September 14, 2018, 05:26:38 PM

ethereum düşüyor derken bugun birden zıpladı 170 leri gören eth artık 200 ün üstünde vadeli işlemler dediler onu dediler öldü dediler bitti dediler geri döndü eth kolay olmayacak sanıarım
Killermoney35
Full Member

Activity: 490
Merit: 193

View Profile
September 14, 2018, 07:49:29 PM

eğer 150 dolar gerçekten dipse dibi görüp döndü diyebiliriz dahada altını inşallah görmeyiz zaten hatrısayılır miktarda paralar kaybettik dahada düşerse dönüşü olmayan yola girmişiz deriz artık.zaten bi balon söylentisi dolanıyor son dönemde etrafta 70 dolara düşerse maskara oluruz artık millete tosuncuk mağdurları gibi
Srkndrl83
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 8

View Profile
September 14, 2018, 08:14:52 PM

Bu çok zor bir öngörü ethereum öldü bitti demek yanılmaktır asla unutulmamalıki ethereum bu piyasanın yüzde 80 85 inin babasıdır ethereum bir gemi ise diğer yüzde 85 token onun üstünde yaşayan varlıklardır bu nedenle ethereum asla 70 usd göremez maksimum 150 den döner.
boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
September 14, 2018, 08:59:42 PM

150 den dönmesi sevindirici oldu açıkçası o fiyatlardan alanlar kısa sürede güzel para kazandılar.panik yapıp satanlarsa daha şimdiden ağlama moduna girmiş durumdalar her zamanki gibi.bu aysonu sanırım dananın kuyruğu kopar ve genel gidişat hakkında fikir edinebiliriz diye düşünüyorum.kışın genelde bereketli geçer bu senede öyle olur inş
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
September 15, 2018, 09:02:42 AM

Bence sağ gösterip sol vurmaya çalışıyor olabilirler her ihtimale karşı hazırlıklı olmalı ve haberlere göre yatırım yapılmamalı diye düşünüyorum, yatırım yaptığınızda da zaten uzun vadeli ve zarar etme ihtimalini düşünerek yatırım yapmalısınız.
Sakaleyn_40
Member
**

Activity: 322
Merit: 23

View Profile WWW
September 15, 2018, 09:14:31 AM

Piyasa etheryuma odaklı bir şekilde ilerliyor. Hemen hemen her ico etheryuma bağlı. Etherin dip yapması piyasanın yok olması gibi bir şey.

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
September 15, 2018, 12:26:02 PM

Ne güzel fud yapılıyor be, olumlu şeyler bile sanki olumsuz gibi gösteriliyor. Eth madencilerinin bu kadar güçlü olduğunu bilmezdim ama ethereum sırtındaki bu kamburdan da kurtulacaktır. Ondan sonra zaten tahminen yavaş pos tokenları görmeye başlayacağız.
intotherain
Hero Member

Activity: 840
Merit: 532

View Profile
September 15, 2018, 02:33:03 PM

O olacak, bu olacak diye fiyatlar nasıl düşüyor bu piyasaya götümle gülüyorum artık allah'tan paramızı kazanıp çıktık.. 2020'de bir yükseliş geleceği kesin ama her dedikoduda piyasa düşecekse bundan bir çok olmaz.
jasernity
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 4

View Profile WWW
September 15, 2018, 02:49:46 PM

ben artık şu beklenti konulu haberlere pek itibar etmiyorum. birkaç tane türkiyede kripto siteleri var, takip ederim olur biter. geleceğe yönelik şu dump yiyecek, şu pump olacak yok. şu anda bitcoin yükseliyor sebebi şu. bana bu tür haberler daha okunası geliyor.

traveler  |  Travel more. Pay less! Get more out of your travel.
An innovative crypto-friendly discount travel aggregation platform
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
September 15, 2018, 03:11:37 PM

Dip yapmaz ethereum artık dahada dibi yok çünkü burdan düşerse bir daha çıkartamazlar ethereumu herkes vazgeçer, vadeli işlemlerin gelmeseide ethereum düşürüceğini sanmam arttırır tam tersi vadeli işlemelr ethereumu

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
September 15, 2018, 08:50:09 PM

ethereum vadeli işlemlere girerse btc kadar dayanmasının mümkünatı yok short manyağı yaparlar ve eth marketinde olan coinler ve tokenların ne kadar düşebileceğini bile kestiremiyorum..
membalik
Newbie
*

Activity: 179
Merit: 0

View Profile WWW
September 15, 2018, 08:54:22 PM

Btc gecen sene vadeli islemlere acildiktan sonra bir turlu toparlanamadi. Ayni senaryo gerceklesirse Eth btc kadar dayanamaz ve kendisiyle birlikte birçok projeyi daha cope götürür. Ama gecen sene btc vadeli islemlere acildiktan sonra yukselecek diye yorumlar yapılıyordu umarim eth de yorumlarin tersine yukselir yoksa sonumuz hüsran olacak
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248
Merit: 1

View Profile
September 16, 2018, 04:22:34 PM

Full yalan dolansın ya kardeşim boş boş başlıklar açmak senin işin heralde forumda vadelillerle neden dip yapsın ethereum dibi gördük dahada düşmez bu dip artık yükseliş zamanı kasımda yükseliş başlar mini bir boğa olabilir
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
September 16, 2018, 04:37:40 PM

Ethereum zaten çok düştü fakat benim dip beklentim 50 75 dolar arası eğer oraya gelirse alır unuturum bir de şu konu var vadeliler her enstrümana tepedeyken gelmiştir eth diplere daha yakın bakalım ne olacak.
BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
September 17, 2018, 07:35:41 AM

vadeli işlemler 1930 larda altın dünya paraları karşısında uçuşa geçtiğinde altın için açıldı ve bu şekilde altını frenlediler, elinde altın olanı zengin edeceğine elinde altın olmayan kurucuları zengin etti.
Bu şekilde düşük fiyatla dünyanın altınını toplamaya başladılar. Bitcoin den sonra Eth için de aynı durum söz konusu.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
October 20, 2018, 11:27:21 PM

Kısmen dediklerinize katılıyor gibiyim şu sıralar Ethereum dip olarak düşünürsek,Birazda Ethereum grafiği incelediğimiz zaman Ethereum un yükselme ihtimalinin olduğunu dşünüyorum.Ocak ayı ve sonrası yaklaşık olarak 400 dolar gibi bir rakam bırakacaktır diye düşünüyorum

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
decteax
Newbie
*

Activity: 44
Merit: 0

View Profile
October 21, 2018, 09:27:38 AM

eter ile bitcoin dolar ile euro gibi hep birbirini takip edecek o zaman teorine göre btc de 2000 e düşecek
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: