Bitcoin Forum
May 08, 2024, 02:04:33 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: ABCC.COM KRİPTO PARA BORSASI TÜRKÇE KONU  (Read 165 times)
SplashHunter (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
September 08, 2018, 03:11:17 PM

Merhaba BitcoinTalk üyeleri;

Sizlere yakın zamanda açılmış olan Singapur Merkezli bir borsayı tanıtmak istiyorum. Borsanın yeni olması ve hedeflerinin daha yükseklerde olması sebebiyle her geçen gün yeni bir kampanyayla yeni kullanıcıları çekmeye devam ediyorlar.

BAZI ÖN BİLGİLER

• Borsada şuan itibariyle KYC doğrulama zorunlu değil. Kayıt olduğunuzda 2 BTC'ye kadar para çekimi yapabiliyorsunuz. Bu limiti artırmak istediğinizde ise KYC yapmanız gerekiyor.
  • Borsanın android ve ios uygulamaları mevcut. İlgili uygulamaları indirmek ve bilgi almak için konu altında gerekli bağlantılar yer alacak.
  • Sitenin kullanışlı bir arayüzü mevcut. O donuk ve birbirinin kopyası sitelerle uzaktan yakından bir benzerliği yok. Bunu zaten kullandığınızda hissediyorsunuz.
  • Borsanın 210 milyon adet olan kendi tokeni mevcuttur. Şuan için yaklaşık değeri 1 $ üstündedir. (AT TOKEN)

Var Olan Kampanyalar

Yeni Kullanıcı Kampanyası
Yeni kayıt olan kullanıcılar için borsa bir airdrop programı düzenliyor.
  • 5-11 Eylül tarihleri arasında kayıt olup
  • 11 Eylül'e kadar KYC doğrulaması yapan
  • 100 USDT ve daha yüksek bir miktarda herhangi bir varlık yüklemesi yapan
  • Her kişiye 10-200 USDT arası bir miktar 11 Eylülden sonra 5 iş gününde hesaplarına yansıtılacak

Ticaret Mining Kampanyası
Bu kampanya kapsamında borsada ticaret yapan kullanıcılara AT token dağıtılmakta. Yaklaşık 2 yıl sürecek olan kampanyada dağıtım modeli ise bitcoin madenciliğinden esinlenilip yarı salınımlı bozulma ile sürdürülecek. Toplamda 6 bölümden oluşacak dağıtım modelinde her bir bölüm 120 gün sürecek. Her bir bölümden sonra dağıtım miktarı yarıya inerek devam edecek. (Bu kampanyanın ismi: Trade to Mine (ToM))
  • Yapılan ticaret işlemleriyle belirlenen oranlarca AT token hesabınıza yansıtılır
  • Ödüllerin hesaplanması;
    Yapılan ticaret neticesinde kazanılan AT = blokta serbest bırakılan AT * (blok içindeki Madenciler tarafından üretilen toplam işlem ücreti / blok içinde oluşturulan bireysel işlem ücreti)

AT Token Tutanlar İçin Ödül Kampanyası

Borsa günlük gelirinin %80'ini hesabında AT token barındıran kullanıcılarına belirlenmiş oranlarca dağıtıyor.

Referans Mining Kampanyası
  • 9 Temmuz - 8 Ekim 2018 tarihleri arasında sürecektir.
  • Seviye 1 ve seviye 2 olmak üzere 2 aşamaya kadar referans vardır. Seviye 1 ödülleri %10, seviye 2 ödüller ise %5 dir.
  • Her bir referanstan 90 günlüğüne ödül kazanılmaktadır.

BOUNTY PROGRAMI

120 ETH'lik BOUNTY GLOBAL aracılığıyla bir bounty programı düzenlemişler. Youtube, Reddit, Twitter, Telegram da referans ve etkileşime girerek toplam ödülden payınızı alıyorsunuz.

İlgili BAĞLANTILAR

Kayıt Olma Linki: Referanslı     Referanssız

Bounty Linki:   Referanslı     Referanssız

Android ve IOS uygulamaları

Sosyal Hesaplar

Resmi Telegram Grubu: http://t.me/abcc_en
Resmi Türkçe Telegram Grubu: http://t.me/abcc_tr

Twitter Resmi Hesap: @ABBC_Exchange

Reddit Resmi Hesap:  ABCC EXCHANGE
Reddit Subreddit: ABCC

Youtube Resmi Hesap: ABCC Exchange
1715177073
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715177073
Reply with quote  #2

1715177073
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715177073
Hero Member
*

Ignore
1715177073
Reply with quote  #2

1715177073
Report to moderator
1715177073
Hero Member
*

Ignore
1715177073
Reply with quote  #2

1715177073
Report to moderator
1715177073
Hero Member
*

Ignore
1715177073
Reply with quote  #2

1715177073
Report to moderator
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
September 08, 2018, 03:49:49 PM

AT Token tutanlara verilecek günlük gelirin %80 ı hakkında biraz bilgi verir misiniz ? Borsa duyurularında ki bilgileri okudum ama 7 günlük meselesini tam olarak anlamadım. 7 gün geçmeden günlük ödül dağıtımı yapılmıyor mu ? 2 gün önce 1 ether lik AT Token aldım günlük ödül bekliyorum ama henüz gelen giden yok.

Resimde, sağ tarafta ki bilgileri bilen birisi açıklarsa sevinirim.

https://screenshots.firefox.com/D1kHRbfjPi433AR0/abcc.com
SplashHunter (OP)
Newbie
*

View Profile
September 08, 2018, 05:35:10 PM

Merhaba, bu konu hakkında türkçe telegram grubundan bilgi alabilirsiniz.

Ancak şunu söyleyebilirim;

At token 7 gün boyunca tutulmalı minimum. Yoksa ödüllendirmeye maalesef geçilmiyor. Son 7 gündeki AT token bakiyenizin en düşük olduğu gün baz alınarak ödüllendirme yapılıyor. Kısaca ödül dağıtımını etkilememek adına bir koruma.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
September 10, 2018, 03:40:45 AM

Teşekkür ederim. Düşününce mantıklı geldi. Ama koruma işi pek olmuyor gibi. 1.04$ dan aldım şu an 0.65$. ABCC borsasında fiyatı en çok düşen token. Daha fazla almayı düşünüyordum ama şu düşüş etkisini görünce çekindim doğrusu.
SplashHunter (OP)
Newbie
*

View Profile
September 10, 2018, 06:39:02 AM

Alım noktasını kafanızda iyi belirlemeniz gerekiyor...
BTC'nin durumundan dolayı tüm altlar dalgalı bir şekilde düşüyor. Artık "dibin dibi vardır" diye bir kalıp bile yerleşti sektöre. Bu yüzden korumalı gitmekte fayda var.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: