Bitcoin Forum
April 23, 2024, 10:14:46 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: KONU KALDIRILMIŞTIR.  (Read 275 times)
Aksuyy (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
September 08, 2018, 11:33:31 AM
Last edit: September 20, 2018, 11:10:33 AM by Aksuyy

KONU KALDIRILMIŞTIR.
1713867286
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713867286
Reply with quote  #2

1713867286
Report to moderator
1713867286
Hero Member
*

Ignore
1713867286
Reply with quote  #2

1713867286
Report to moderator
1713867286
Hero Member
*

Ignore
1713867286
Reply with quote  #2

1713867286
Report to moderator
The Bitcoin software, network, and concept is called "Bitcoin" with a capitalized "B". Bitcoin currency units are called "bitcoins" with a lowercase "b" -- this is often abbreviated BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1291

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 08, 2018, 12:34:45 PM
Last edit: September 08, 2018, 02:25:55 PM by bobita

Mal değneği, birkaç puşt biraya gelmişsiniz, bir de sanal ofis kiralamışsınız, çarpacak adam arıyorsunuz (veya tek puşt sensin). Buradan sana ekmek çıkmaz götoğlanı, hadi şimdi siktir git, ebenin örekesine kadar yolun var.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████
███░░░░██░░░░██░░░░███
████▄▄████▄▄████▄▄████
██████████████████████

▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
██████████████████████
█████▀▀█▀▀▀▀▀▀██▀▀████
█████░░░░░░░░░░░░░████
█████░░░░░░░░░░░░▄████
█████░░▄███▄░░░░██████
█████▄▄███▀░░░░▄██████
█████████░░░░░░███████
████████░░░░░░░███████
███████░░░░░░░░███████
███████▄▄▄▄▄▄▄▄███████

██████████████████████
▀████████████████████▀
▄████████████████████▄
███████████████▀▀▀▀▀▀▀
███████████▀▀▄▄█░░░░░█
█████████▀░░█████░░░░█
███████▀░░░░░████▀░░░▀
██████░░░░░░░░▀▄▄█████
█████░▄░░░░░▄██████▀▀█
████░████▄░███████░░░░
███░█████░█████████░░█
███░░░▀█░██████████░░█
███░░░░░░████▀▀██▀░░░░
███░░░░░░███░░░░░░░░░░

██░▄▄▄▄░████▄▄██▄░░░░
████████████▀▀▀▀▀▀▀██
█████████████░█▀▀▀█░███
██████████▀▀░█▀░░░▀█░▀▀
███████▀░▄▄█░█░░░░░█░█▄
████▀░▄▄████░▀█░░░█▀░██
███░▄████▀▀░▄░▀█░█▀░▄░▀
█▀░███▀▀▀░░███░▀█▀░███░
▀░███▀░░░░░████▄░▄████░
░███▀░░░░░░░█████████░░
░███░░░░░░░░░███████░░░
███▀░██░░░░░░▀░▄▄▄░▀░░░
███░██████▄▄░▄█████▄░▄▄

██░████████░███████░█
▄████████████████████▄
████████▀▀░░░▀▀███████
███▀▀░░░░░▄▄▄░░░░▀▀▀██
██░▀▀▄▄░░░▀▀▀░░░▄▄▀▀██
██░▄▄░░▀▀▄▄░▄▄▀▀░░░░██
██░▀▀░░░░░░█░░░░░██░██
██░░░▄▄░░░░█░██░░░░░██
██░░░▀▀░░░░█░░░░░░░░██
██░░░░░▄▄░░█░░░░░██░██
██▄░░░░▀▀░░█░██░░░░░██
█████▄▄░░░░█░░░░▄▄████
█████████▄▄█▄▄████████

▀████████████████████▀

Rainbot
Daily Quests
Faucet
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 08, 2018, 12:41:18 PM

valla cok iyi tefecilik yapıp buralara konu açmak baya cesaret işi. bence yol yakınken konuyu sil git buralardan. yoksa linc yolda
Aksuyy (OP)
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
September 08, 2018, 12:57:42 PM

3 tane neydiği belirsiz kişi çıkmış konuşuyor.

araştırın bakın nedir ne değildir yaptıgım yatırımı yazmışım burada saygını terbıyenı bozmadan yorum yapmayı oncelıklı olarak ınsan olmayı ogrendıgınde konusmalara devam ederız.
coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
September 08, 2018, 01:21:37 PM

araştırın bakın nedir ne değildir yaptıgım yatırımı yazmışım burada saygını terbıyenı bozmadan yorum yapmayı oncelıklı olarak ınsan olmayı ogrendıgınde konusmalara devam ederız.

Sen yaptığım yatırımı yazdım dedin diye doğru kabul edecek değiliz. Uzun uzun da yazmışsın 6 aylık koydugun paranın getirisini daha almadan. 6 ay sonra param faizim her bişeyim geldi deyip, kanıtlayıp buraya yazsan tepki almazdın. Dingil. Farzedelimki sen yatırımcısın, bu site ile alakan yok kurucu vs değilsin. (Hadi diyelim) 6 ay sonra paran heaabına faiziyle hesabına yatsın, o zaman yaz yazını, milletin iyiliğini bile düşünsen. (Hadi velevki oyle olsan).. saf milletin parasında kaldı gozunuz..
Bu forumda bikaç mal hariç neyin ne olduğunu az bucuk tahmin edebilir seviyede herkes. En azından Aaaa %68 kazandım, %30 kazandım kazanacam hem de sıfır risk diyene kanacak kadar mal değillerdir.
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 08, 2018, 01:23:06 PM

1 ay sonra kapatıp gittiginizde bizim btcler etherler ne olacak?yasal olarak ne hakkımız var? şu sitenin ciftlikbanktan ne farkı var allah askına gelip burada reklamını yapıyorsunuz.
sonra sovuncede biz sövmüş oluyoruz.
burda kanacak cahil adam yok baska yerde ugrasın.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
September 08, 2018, 03:36:55 PM
Last edit: September 08, 2018, 03:50:35 PM by ekiller

Merhaba arkadaşlar,

Ülkedeki ekonomik gerilim, belirsiz para piyasaları, dolar, Euro derken bizler gibi az biraz birikimi olan insanlar da artık parasını nereye yatıracağını şaşırdı. Bankadan dolar alayım desen alamıyorsun, istediğin zaman satamıyorsun. Bir yükseliyor bir azalıyor büyük yatırımcılar kazanıyor olan yine bize oluyor.

Bir süredir elimdeki az biraz parayla ne yapacağımı düşünüp bununla ilgili araştırmalar yapıyorum. Uzun süredir Bitcoin ve diğer alt coinleri takip ediyorum. Mantığı nedir ne yapar?

Kısaca açıklamak gerekirse Bitcoin, her yerde, herkese anında ödeme imkanı veren, internet kullanıcıları arasında zaman ve mekandan bağımsız para transferine yarayan "sanal para birimidir.”

Peki bu bitcoin’den nasıl kar edebiliriz? Bunun birçok yolu var. Döviz gibi al sat yapanı da var. Bitcoinle ödeme alanı da var. Bitcoin üreteni de var. Bunları internette araştırarak da ulaşabilirsiniz.

Bizim gibi bu işin uzmanı olmayanlar yani ne zaman artacak ne zaman düşecek pek anlamayan insanlar için acayip kolay ve sıfır “0” riskli bir yöntem keşfettim.

%67 Net Kazanç diye bir olay var. Bu bildiğimiz bakada faize para yatırmaya benziyor. Bakın arkadaşlar bugün en kral bankanın verdiği faiz oranı %20 onun da stopajı vs. konulduğunda üç kuruş etmiyor. Yüzde 67 diyorum 67!!

Peki nasıl yapılıyor bu iş derseniz? www.tuconexinvest.com diye bir site var. Bu adamlar kripto para borsası gibi güvenilir bir kurum. Site içerisinde adresinden telefonuna kadar her şey açık açık yazıyor. İsteyenler bakabilir.

Buradan bitcoin yada alt coinlerden(isteğinize göre ama bence btc en iyisi) alıp yada elinizde olan kripto paranızı buraya belirli vade sürelerince yatırıyorsunuz.

Mesela ben 6 aylık 10.000 TL’lik yatırdım.
%28 Net Kazanç oranı veriyor bana. Bu da demek oluyor ki altı ay sonra benim param 12.800 TL olacak.

Aynı işlemi herhangi bir bankada hesaplayalım

ING: 10.966 ₺
ZIRAAT: 10.702 ₺
AKBANK: 10.682 ₺

Diğerlerine bakmak isterseniz buyrun: https://www.enuygun.com/mevduat/karsilastir/10000-tl-6-ayda-ne-kadar-faiz-getirir/

Sözün özü arkadaşlar, borsada, merkez bankasında bilmem nerede tanıdığınız eşiniz dostunuz, size haber uçuracak kuşunuz yoksa. Büyük balık küçük balığı her zaman yiyor.

Ben bizler gibi daha orta gelirli, elinde bi miktar birikmişi olan insanlar için alternatif bir yatırım aracı buldum sizlerle paylaşmak isteidm. Siz de bu başlığın altına kendi alternatiflerinizi yazın neler yapabiliriz hep birlikte tartışalım.

Bu site  daha çok yeni   2018 Mayıs ayında kurulmaya  başlamış.

site kimlik bilgileri şurada  kalsın ne olur ne olmaz  :

http://oi65.tinypic.com/2nbty5l.jpg

http://oi63.tinypic.com/23ie98g.jpg

Ayrıca sitede sadece kripto para ile işlem yapılıyor (TL yatırma çekme yok)
Buna rağmen  hesap onayı gerekiyor   ve  onay  için  kimlik belgesi  resim  ve  selfie  istenmesi garibime  gidiyor benim.
işin içinde nakit para yok iken bu belgelerin istenmesi pek mantıklı gelmiyor bana.

sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
September 08, 2018, 08:36:59 PM

Zaten piyasa kan ağlıyor bide hergün ayrı bir dolandırıcı ayrı bir scam. Yok bu işin sonu yok. Böyle iki satır yazıya kanıp para kaptıranlar oldukça bu tip adamlarda kabuk değişitirip değiştirip yeniden belirecek.
HARDCRACKERS
Full Member

Activity: 1049
Merit: 210

Crypto Trader

View Profile
September 08, 2018, 09:03:00 PM

Sözkonusu şirkete bakınca adres tanıdık geldi. Cheesy nerden tanıyorum derken finansnet denen coin alım satımı ile yapan yerle aynı adres .
İşin özü üstte yazanlar yazmış.Herkes sinir küpü moraller bozuk aylardır silkeleme var.Çoğununu zararı yaklaşık % 70-80-90 olmak üzere çeşit çeşit.
Hal böyle oluncada elimizde kalan son % 20 yada % 30 uda buraya yatırıp bir bardak soğuk su için deniyor gibi.  Grin
Olaki bu ülkdede neler oldu çiftlikbank tan tut eski banker olaylarını hatırlayanlar bilir  bu firma banka değil.işte arkadaşların dediği gibi coini bir cüzdandan diğerine yollamak sadece en fazla 5-10 dakika.Adam toplayacağını topladıktan sonra 3 ay diyelim coinleri bir yere yollyıp uçağa binip vınn  yapsa gitti zaten tersten kalan son % 20-30 ondanda olalımda şapa tam oturalımmı yani. Huh Roll Eyes
Ben kimseye tavsiye etmiyorum kanıpta yatıran büyük risk almış olur  zarardada olsan hodl devam ve coinler benim kontrolumde  elbet coinler çıkacak çıkıncada satıp kurtulup parayı alıp biraz kafa dinlemek şart oldu. Grin
Kolay gelsin.

Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
September 08, 2018, 09:48:13 PM

Bilader sana burda kırmızı don takarlar taksim meydanında gezdilerler burda ne adamlar var bilmiyorsun sitende dolu açık var onları kapa önce çok amatörce hazırlanmış bu numaraları kimse yemez don giymek istemezsen bir daha ugrama buralara.

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
September 09, 2018, 06:00:32 AM

Buram buram ponzi kokusu alıyorum Smiley
Bir insan neden kendi kazanacağına insanlara kazandırsın hemde bişey vaad etmeden.
İyilik meleği bunlar.
4 ay sonra patladığında ne olacak
rigmasterkurulum
Copper Member
Jr. Member
*

Activity: 52
Merit: 2

View Profile WWW
September 09, 2018, 07:03:59 AM

İnceledim gerçekten çok beğendim siteyi. Ama şimdi kalkıp da kendi dolandırıcımdan başkasına para kaptırırsam bizim dolandırıcı gönül koyuyor. Ama bidahaki sefere dolandırılmak istersem tekrardan uğrarım.
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
September 10, 2018, 03:29:47 AM

İnceledim gerçekten çok beğendim siteyi. Ama şimdi kalkıp da kendi dolandırıcımdan başkasına para kaptırırsam bizim dolandırıcı gönül koyuyor. Ama bidahaki sefere dolandırılmak istersem tekrardan uğrarım.

Grin

Senin dolandırıcın nasıl ?  tavsiye eder misin?
onurgozupek
Hero Member

Activity: 1284
Merit: 591

In #Bitcoin me trust

View Profile WWW
September 10, 2018, 06:17:36 AM

Alternatif risksiz dolandırıclık ayağımıza gelmiş. Trader'ların dikkatine. Nerede dolandırılsam, paramı nasıl kaptırsam diye düşünmeye son. Dolandırıcınız ayağınıza geldi.

%67 net kazanç nedir yahu? Dalga mı geçiyorsunuz?

Bu tongaya düşecekleri şimdiden uyaralım, sonra ah vah etmesinler. Risksiz kazanç yoktur. Kripto para işinde "garanti gelir" diye bir şey yoktur.
BtcAnkara
Member
**

Activity: 309
Merit: 15

View Profile
September 10, 2018, 09:21:24 AM

Alternatif risksiz dolandırıclık ayağımıza gelmiş. Trader'ların dikkatine. Nerede dolandırılsam, paramı nasıl kaptırsam diye düşünmeye son. Dolandırıcınız ayağınıza geldi.

Bu tongaya düşecekleri şimdiden uyaralım, sonra ah vah etmesinler. Risksiz kazanç yoktur. Kripto para işinde "garanti gelir" diye bir şey yoktur.

Bende bu platforma yatırım yaptım ve gününde paramı geri aldım, şimdi borsalarında al sat yapıyorum ve işlemlerim zamanında yapılıyor. BİRAZ ARAŞTIMAK GEREK Wink

Haklısın. Biraz araştırmak ve keriz olmamak gerek. Çiftlikbankcılar da ilk başlarda koydukları paradan gelir elde ediyor idi. Bu süre. 8-9 ay belki daha üzün süre de devam etti. Taa ki patlayana, tosuncuk Yarım milyar ile uzak diyarlara uçana kadar. Biraz araştırmak ve KAFAYI KULLANMAK GEREK.
bobita
Legendary
*

Activity: 2506
Merit: 1291

★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

View Profile
September 10, 2018, 12:16:07 PM

Bende bu platforma yatırım yaptım ve gününde paramı geri aldım, şimdi borsalarında al sat yapıyorum ve işlemlerim zamanında yapılıyor. BİRAZ ARAŞTIMAK GEREK Wink
Şu forumdakilerin newbienin yancısı newbieyi yutacağını zannedecek kadar dangalak olmamak gerek. Ne bileyim, ondan sonra böyle itin götüne bedava seyahat kazanmak falan var işin içinde.

.
.BIG WINNER!.
[15.00000000 BTC]

▄████████████████████▄
██████████████████████
██████████▀▀██████████
█████████░░░░█████████
██████████▄▄██████████
███████▀▀████▀▀███████
██████░░░░██░░░░██████
███████▄▄████▄▄███████
████▀▀████▀▀████▀▀████