Bitcoin Forum
April 25, 2024, 04:36:08 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: 20.000 BTC  (Read 675 times)
HHYG (OP)
Newbie
*

Activity: 10
Merit: 0

View Profile
September 09, 2018, 11:43:49 AM

Merhaba arkadaşlar. Blokchain kurunun -%1,5 altından 20.000 adet BTC alımı yapılacaktır. Ciddi satıcılar PM atabilirler. Alım gücünden yana bir sıkıntı yoktur. Detaylar konuşulur.
1714019768
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714019768
Reply with quote  #2

1714019768
Report to moderator
1714019768
Hero Member
*

Ignore
1714019768
Reply with quote  #2

1714019768
Report to moderator
Whoever mines the block which ends up containing your transaction will get its fee.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714019768
Hero Member
*

Ignore
1714019768
Reply with quote  #2

1714019768
Report to moderator
1714019768
Hero Member
*

Ignore
1714019768
Reply with quote  #2

1714019768
Report to moderator
1714019768
Hero Member
*

Ignore
1714019768
Reply with quote  #2

1714019768
Report to moderator
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
September 09, 2018, 12:46:02 PM

Daha önce de bu işi duymuştum fakat %1.5 altına nasıl alacaksınız onu merak ediyorum ve 20k adet. Elden alınması veya yurtdışından alınması gerekiyor kur farkına uygun bir ülkeden. Bana imkansız bir iş gibi geliyor. Olurunu bilen arkadaşlar varsa merak ettim açıkçası

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
September 09, 2018, 01:14:33 PM

Arkadaşlar BTC dünyasında yeniyim.  Cüzdan kimliğim var ve şifremi hatırlamıyorum.  12 sözcük diyor ama bende o da yok nasıl hesabıma erişim sağlayabilirim

15.000 TL ye yakın BTC var içinde . Mail yardımı ile bir şekilde ispatlanması söz konusu olabilir mi ? Hesaba giriş çıkış paraları kanıtlansa. Hangi tarihte ne kadar yattığına dair açık ve net kanıtlar olursa mail atmanın bi sonucu cıkar m ?

20.000TL'lik BTC mi alacaksin 20.000 BTC mi alacaksin orası beni ilgilendirmez ama umarım yukarıdaki yazmış olduğun mesajlardan alman gereken önlemleri almayı öğrenmişsindir. Kolay gelsin...
HHYG (OP)
Newbie
*

View Profile
September 09, 2018, 04:43:50 PM

Arkadaşlar BTC dünyasında yeniyim.  Cüzdan kimliğim var ve şifremi hatırlamıyorum.  12 sözcük diyor ama bende o da yok nasıl hesabıma erişim sağlayabilirim

15.000 TL ye yakın BTC var içinde . Mail yardımı ile bir şekilde ispatlanması söz konusu olabilir mi ? Hesaba giriş çıkış paraları kanıtlansa. Hangi tarihte ne kadar yattığına dair açık ve net kanıtlar olursa mail atmanın bi sonucu cıkar m ?

20.000TL'lik BTC mi alacaksin 20.000 BTC mi alacaksin orası beni ilgilendirmez ama umarım yukarıdaki yazmış olduğun mesajlardan alman gereken önlemleri almayı öğrenmişsindir. Kolay gelsin...

O mesajın üzerinden yaklaşık 2 yıl geçti ve çoook daha fazla şeyler öğrendik  Smiley  Smiley
20.000 Adet BTC alıcak yukarıda daha net yazdım. Ticaretin nasıl gerçekleşmesi gerektiği nasıl yapılacağı vs. gibi durumlar konuşulacak. Direk mail adresimden ulaşabilirsiniz. huseyingenc51@gmail.com
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 09, 2018, 07:01:03 PM

O mesajın üzerinden yaklaşık 2 yıl geçti ve çoook daha fazla şeyler öğrendik  Smiley  Smiley
20.000 Adet BTC alıcak yukarıda daha net yazdım. Ticaretin nasıl gerçekleşmesi gerektiği nasıl yapılacağı vs. gibi durumlar konuşulacak. Direk mail adresimden ulaşabilirsiniz. huseyingenc51@gmail.com

120milyon dolarlık btc alıcaksınız ve forumda mesaj atarak arıyorsunuz dogru mu anladım? valla guzel kafalar yasanıyor. hayır 20bin btc alıcam diyip dolandırıcılıkta yapılmaz rakam cok yuksek
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
September 09, 2018, 08:35:42 PM

Nereye doğru gülüyoruz? Cheesy

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
emreyurt19971997
Newbie
*

Activity: 65

View Profile WWW
September 09, 2018, 09:01:08 PM

ben mi yanlış gördüm dogru mu gördüm bilemedim yav Cool
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 09, 2018, 10:26:32 PM

Aklıma kendini allah olarak tanıtıp, sonra insaları dolandıran adam geldi, o kişi öıtayı yükseltip direk ben allahım şeklinde işi devam ettiriyordu
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
September 10, 2018, 03:03:27 AM

Ufak al

...yani ufak ufak  al   Grin 

öyle toplarsın ancak  dip fiyattan
yawan
Newbie
*

Activity: 28

View Profile
September 10, 2018, 07:06:53 AM

ağam bizle eğleniiir
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
September 10, 2018, 11:37:19 AM

dün arkadaşla görüştüm vatsaptan almak istiyorsanız 2 btc var elimde dedim kendisi bana toplu olarak 20 bin adet alacağını belirtti ben de türkiyede kimseden tek seferde o kadar btc alamazsınız dedim aksini iddia etti ilginç bir arkadaş kendisi tutupta btc türkten bile o kadar bitcoin almaya kalksa sanırım btc türkte bitcoin fiyatı arşa çıkar çok ilginç gerçekten şaka gibi insanlar var parça parça alırsın eyvallahta topluca bir kişiden 20 bin btc nedir
igotek
Hero Member

Activity: 2030
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
September 10, 2018, 01:01:21 PM

Tamamını tek seferde alacaksan paribu kuru üzerinden %1.5 indirimle 6.27 BTC verebilirim. Ödemeyi nakit olarak elden teslim alırım. Satışı yüzyüze görüşerek yapabiliriz.

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
September 10, 2018, 01:08:59 PM

dün arkadaşla görüştüm vatsaptan almak istiyorsanız 2 btc var elimde dedim kendisi bana toplu olarak 20 bin adet alacağını belirtti ben de türkiyede kimseden tek seferde o kadar btc alamazsınız dedim aksini iddia etti ilginç bir arkadaş kendisi tutupta btc türkten bile o kadar bitcoin almaya kalksa sanırım btc türkte bitcoin fiyatı arşa çıkar çok ilginç gerçekten şaka gibi insanlar var parça parça alırsın eyvallahta topluca bir kişiden 20 bin btc nedir

Türkiyeyi hiç tanımamıssın bir sürü uyusturucu satısıcı maftası bu işe girdi en güzel aklama yöntemi sen btc bul yeterki 50bin adet bile alan var bir çok mafta banka bile kullanmaz tethere atar bekler ihtiyacı olunca ordan bozdurur

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
karates
Newbie
*

Activity: 65

View Profile
September 10, 2018, 01:34:57 PM

Türkiyeyi hiç tanımamıssın bir sürü uyusturucu satısıcı maftası bu işe girdi en güzel aklama yöntemi sen btc bul yeterki 50bin adet bile alan var bir çok mafta banka bile kullanmaz tethere atar bekler ihtiyacı olunca ordan bozdurur

20bin btc'yi, tanesi 6bin dolar'dan bulabilse, 120mil$ eder. 120mil$ paranın ağırlığı, paketlemek için extra malzeme kullanılmadığını ve tüm paranın 100lük banknotlardan oluştuğunu varsayarsak, yaklaşık 120kilodur. Hacmi ise yaklaşık 1500 litre olur (ki bu da, bunun için de iyi bir sıkıştırma gerekir, yoksa çok daha fazla hacimli olur).

1500 litre de yaklaşık 77 içme suyu damacanası kadardır.

Yani böyle bir alışverişin yapılabilmesi, lojistik olarak da pek kolay değil.
WaRDoM2
Newbie
*

Activity: 2

View Profile
September 10, 2018, 07:14:11 PM

ne kadar gereksiz ve boş bir konu olmuş bu . tek seferde 20.000 btc alıcakmış. deli herhalde.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
September 10, 2018, 08:44:49 PM

20bin btc'yi, tanesi 6bin dolar'dan bulabilse, 120mil$ eder. 120mil$ paranın ağırlığı, paketlemek için extra malzeme kullanılmadığını ve tüm paranın 100lük banknotlardan oluştuğunu varsayarsak, yaklaşık 120kilodur. Hacmi ise yaklaşık 1500 litre olur (ki bu da, bunun için de iyi bir sıkıştırma gerekir, yoksa çok daha fazla hacimli olur).

ne var hocam o kadar hesap yapmışsın sen de, verirler bir hamala 100 lira taşır Cheesy
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
September 11, 2018, 09:50:10 AM

çok aksiyon filmi izliyorsunuz sonra gercek sanıyorsunuz.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
September 11, 2018, 01:29:06 PM

Smiley) Hiç güleceğim yoktu yahu. Eline sağlık paşam güzel hesaplama olmuş. Cidden o kadar eder mi yahu. Ben 77 damacana su bile alamam şu devirde bırak ki o hacimde 100lük banknot dolar alayım he mi. Hem de 20.000 BTC satayım. Haaa var da mı satmıyorum sanki o da ayrı mevzu tabi. Bu forumda o kadar BTC'nin tek kişide olabileceğine imkan vermiyorum maalesef. Bounty kovalamaktan bir hal oluyoruz haftaiçi günlerde Smiley Bırak 20.000 BTC'yi 20.000 DOGE desen belki Smiley

Bol kazançlar...
HHYG (OP)
Newbie
*

View Profile
September 12, 2018, 03:39:29 PM

Ciddiye almayan arkadaşları görüyorum. Ki zaten ciddi satıcı olanlar direk mail üzerinden irtibata geçiyorlar. Dolandırıcılık kısmına gelince transferin tamamı şeffaf bir şekilde olacak. Her iki tarafta kendi güvenlik önlemlerini alacak. Yer ve zaman belirlenip transfer gerçekleştirilecek. 2 BTC transferi için bana ulaşan arkadaşa tekrardan teşekkür ederim. 20.000 BTC tek seferde olması önemli değil. 1000 BTC ve üzeri toplu alımlarda kabul edilecek. Varsa 1000 BTC ve üzeri satış yapacak mail adresimi tekrar bırakıyorum. Zaten oradan da WhatsApp üzerinden iletişime geçiyoruz. Bu arada ben direk alıcı değilim. Bunu bana ulaşan arkadaşlar gayet iyi bilir. Direk onlara da söylüyorum. Benim alıcım var ve satıcı arıyoruz. Tekrar sorusu olan var mı ?
karadeli
Member
**

Activity: 114
Merit: 10

View Profile
September 12, 2018, 10:38:58 PM

20 Bin BTC 40k TL kur fiyatını baz alırsak yaklaşık 800.000.000 TL yapıyor. Ülkemizde Ali Koç, Aydın Doğan, Ünal Aysal gibi iş adamlarının servetleri yaklaşık bu kadar. Ali Koç'un tüm parasını BTC'ye basması gibi bir şey bu dediğiniz olay Cheesy
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: