Bitcoin Forum
May 11, 2024, 02:37:17 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Satılık - Baikal A2000 Giant+ Miner - SÜPER İNDİRİM KAÇIRMAYIN  (Read 702 times)
mehmetyilmaz (OP)
Newbie
*

Activity: 15
Merit: 0

View Profile
September 30, 2017, 08:21:56 PM
Last edit: October 01, 2017, 12:24:43 AM by mehmetyilmaz

Fiyat: 20 000 TL

Fiyat: 15 000 TL

Güncel Fiyat: 9 500 TL (HEMEN TESLİM)

Ödeme şekli: Havale, EFT veya BTC
Telefon: 0 554 551 sıfır-beş 36

Aşağıdaki resimde hashrate değerlerini görebilirsiniz

https://i.hizliresim.com/By423M.jpg

Aşağıdaki adres den günlük getirisini görebilirsiniz

https://whattomine.com/asic?utf8=%E2%9C%93&sha256f=true&factor%5Bsha256_hr%5D=1&factor%5Bsha256_p%5D=1&scryptf=true&factor%5Bscrypt_hash_rate%5D=1&factor%5Bscrypt_power%5D=1&x11f=true&factor%5Bx11_hr%5D=2000&factor%5Bx11_p%5D=1&qkf=true&factor%5Bqk_hr%5D=2000&factor%5Bqk_p%5D=1&qbf=true&factor%5Bqb_hr%5D=2000&factor%5Bqb_p%5D=1&factor%5Bcost%5D=0.1&sort=Profitability24&volume=0&revenue=24h&factor%5Bexchanges%5D%5B%5D=&factor%5Bexchanges%5D%5B%5D=bittrex&factor%5Bexchanges%5D%5B%5D=bleutrade&factor%5Bexchanges%5D%5B%5D=bter&factor%5Bexchanges%5D%5B%5D=c_cex&factor%5Bexchanges%5D%5B%5D=cryptopia&factor%5Bexchanges%5D%5B%5D=hitbtc&factor%5Bexchanges%5D%5B%5D=poloniex&factor%5Bexchanges%5D%5B%5D=yobit&dataset=&commit=Calculate

Stokta sadece 1 adet bulunmaktadır.

Baikal A2050 x11 x13 x14 x15 quark qubit dashcoin ve 200 farklı coini kazmaktadır.

Ayrıca Bitmain S9 miner ile aylık getirisi aynıdır. Fakat Baikal kazdığınız coin cinsine göre 250 watt ile 430 watt arası elektrik sarfiyatı yapmaktadır. S9 ise sabit 1300 Watt elektrik harcar. buda baikalın ayda fazladan elektrikten 300 tl bırakması anlamına gelir.

Baikal ısısı 60 derece civarı çalışmakta olup klimaya ihtiyaç duymadan oda sıcaklığında stabil çalışabilmektedir. Bu da beraberinde cihazın ömrünü uzatır. ayrıca S9 lara göre oldukça sessiz çalışır. Özel bir güç kaynağına gerek duymaz piyasadan alacağınız 550-600 watt psu larla rahatlıkla çalışır.
düşük değerli alt coin biriktirmek isteyenler için ideal bir makinadır.

Ürün sadece 1 ay kullanılmıştır. Evde ailem sıkıntı yaptığı için ürünü satıyorum ürünün hiç bir sorunu yoktur. Ankara içi elden teslim edebilirim alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun

"There should not be any signed int. If you've found a signed int somewhere, please tell me (within the next 25 years please) and I'll change it to unsigned int." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715395037
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715395037
Reply with quote  #2

1715395037
Report to moderator
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
September 30, 2017, 09:36:21 PM

Şu anda sistemin kazdığı coinlerin hashrate'i ve aylık getiri projeksiyonlarını yazarsanız voltajın yanında bu da çok bilgi verici olur...

Hayırlı satışlar.

herzlos1985
Hero Member

Activity: 662
Merit: 501

View Profile
September 30, 2017, 09:56:09 PM

Şuan S9 ortalama günlük 21 $ aylık 600 $ kazandırıyor..Elindeki cihazla hangi coini kazdığında S9 kadar kazandırabilecek acaba..?Ben en fazla 4 $ günlük kazandırandan başka bulamadımda..
mehmetyilmaz (OP)
Newbie
*

View Profile
October 01, 2017, 12:25:19 AM

Şu anda sistemin kazdığı coinlerin hashrate'i ve aylık getiri projeksiyonlarını yazarsanız voltajın yanında bu da çok bilgi verici olur...

Hayırlı satışlar.

teşekkür ederim gerekli bilgileri ekledim tavsiyeleriniz için
mehmetyilmaz (OP)
Newbie
*

View Profile
October 01, 2017, 12:31:41 AM

Şuan S9 ortalama günlük 21 $ aylık 600 $ kazandırıyor..Elindeki cihazla hangi coini kazdığında S9 kadar kazandırabilecek acaba..?Ben en fazla 4 $ günlük kazandırandan başka bulamadımda..

İleriye dönük eğer düşünür iseniz s9 değil baikal a2000 daha çok kar bırakacaktır ürettiğiniz eliniz de tutarsanız değerlendiğinde satarsanız karınız 1$ ise 10$ olur
Heardalis
Sr. Member

Activity: 453
Merit: 264

View Profile
October 01, 2017, 05:06:58 AM

İleriye dönük eğer düşünür iseniz s9 değil baikal a2000 daha çok kar bırakacaktır ürettiğiniz eliniz de tutarsanız değerlendiğinde satarsanız karınız 1$ ise 10$ olur

Hastasiyim su "ileriye dönük "muhabbetine..
Ileriye dönük takilacaksan ozaman miner alma coin i al gec.. ne gerek var aglete edevata.

Neyse iyi satislar
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
October 01, 2017, 06:31:35 AM

Size tavsiyem ürün satışı yaparken bu tarz yorumlar yapmayın çünkü hiç ilgi çekici olmuyor. şimdi sizin yaptığınız yoruma 2 soru sorayım s9 un kazdığı bitcoini elimizde tutupta bitcoinin fırlama ihtimali yok mu ? (Elbetteki var) ayrıca kazıp elimizde tuttuğumuz coinlerin elimizde kalma ihtimali varmı (tabiki var) Cheesy
mehmetyilmaz (OP)
Newbie
*

View Profile
October 01, 2017, 10:13:05 AM
Last edit: October 01, 2017, 10:26:47 AM by mehmetyilmaz

Size tavsiyem ürün satışı yaparken bu tarz yorumlar yapmayın çünkü hiç ilgi çekici olmuyor. şimdi sizin yaptığınız yoruma 2 soru sorayım s9 un kazdığı bitcoini elimizde tutupta bitcoinin fırlama ihtimali yok mu ? (Elbetteki var) ayrıca kazıp elimizde tuttuğumuz coinlerin elimizde kalma ihtimali varmı (tabiki var) Cheesy

Tavsiyen için teşekkür ederim o zaman ben şöyle yorum getireyim s9 üretim açısında daha karlı ama adet konusunda kıyasladığınız zaman s9 2 ayda 3 Bitcoin cash bastı diyelim şuan kuru 400$ (fiyatları sallıyorum) sonra 500$ olsa 300$ kazancın var beleşten ama düşme ihtimalide var. Şimdi benim cihaza gelelim kazancı düşük tabiki de ama şöyle bir durum var ben mue artı dgb üretiyorum değerleri çok düşük mue 0.16$ dgb 0.018159$ dgb coinmarketcap da rank 50 iken bugün 41 de yavaş yavaş değer kazanıyor günlük ortalama 400 dgb bastığını örnek alalım ayda toplam 12.000 DGB yapar dgbtın bir anda 2$ dolar ise 24.000 bin dolar paranız var mue de aynı şekilde tabi sadece artar demiyorum düşerde ama şöyle analiz yaparanız mue artı dgb da diğer coinler gibi değerlenme ihtimal yüksek neo coin de olduğu gibi ama tavsiyen için de tekrardan teşekkür ederim
mehmetyilmaz (OP)
Newbie
*

View Profile
October 01, 2017, 10:26:00 AM

Hastasiyim su "ileriye dönük "muhabbetine..
Ileriye dönük takilacaksan ozaman miner alma coin i al gec.. ne gerek var aglete edevata.

Neyse iyi satislar

bak kardeşim ben aşağıda açıklamamı yazdım oradan okuya bilirsin cihazın adı belli anlayanlar zaten internet bakarlar almak isteyenlerde alabilirler almak istemeyenlerde almaya bilirler ben mantıklı açıklamasını yazdım ben şuan dediklerimi yaptım zaten artı ailemde evde sıkıntı yaptığı için satıyorum
kenanzz
Legendary
*

Activity: 1036
Merit: 1000

View Profile
October 01, 2017, 11:00:44 AM

Tavsiyen için teşekkür ederim o zaman ben şöyle yorum getireyim s9 üretim açısında daha karlı ama adet konusunda kıyasladığınız zaman s9 2 ayda 3 Bitcoin cash bastı diyelim şuan kuru 400$ (fiyatları sallıyorum) sonra 500$ olsa 300$ kazancın var beleşten ama düşme ihtimalide var. Şimdi benim cihaza gelelim kazancı düşük tabiki de ama şöyle bir durum var ben mue artı dgb üretiyorum değerleri çok düşük mue 0.16$ dgb 0.018159$ dgb coinmarketcap da rank 50 iken bugün 41 de yavaş yavaş değer kazanıyor günlük ortalama 400 dgb bastığını örnek alalım ayda toplam 12.000 DGB yapar dgbtın bir anda 2$ dolar ise 24.000 bin dolar paranız var mue de aynı şekilde tabi sadece artar demiyorum düşerde ama şöyle analiz yaparanız mue artı dgb da diğer coinler gibi değerlenme ihtimal yüksek neo coin de olduğu gibi ama tavsiyen için de tekrardan teşekkür ederim

Bence biraz istatistik konusuna çalışıp hesap yapsanız daha iyi olur bitcoini 400 olardan 500 dolara çıkar diyorsunuz yüzde %25 koyuyorsunuz mue yi ise 0,16 dolardan 2 dolara çıkıyor %1250 arttırıyorsunuz. Artış yüzdesini aynı almalısınız isterse yılda 1 coin kazsın isterse günde 1 coin kazsın artarsada azalsada aynı şekilde kar yada zarar edersiniz.
mehmetyilmaz (OP)
Newbie
*

View Profile
October 01, 2017, 11:10:58 AM
Last edit: October 01, 2017, 12:12:44 PM by mehmetyilmaz

Bence biraz istatistik konusuna çalışıp hesap yapsanız daha iyi olur bitcoini 400 olardan 500 dolara çıkar diyorsunuz yüzde %25 koyuyorsunuz mue yi ise 0,16 dolardan 2 dolara çıkıyor %1250 arttırıyorsunuz. Artış yüzdesini aynı almalısınız isterse yılda 1 coin kazsın isterse günde 1 coin kazsın artarsada azalsada aynı şekilde kar yada zarar edersiniz.

Ben bu hesabı yaparken yüzdeleri eşit vermedim vermememin nedeni ise Bitcoin Cash 400$ ise en fazla olabileceği değer olsa olsa 800$ dolar ama adet sayın az olduğu zaman kazancın var ama adet sayından dolayı az ama değeri düşük olan coinlerde adet sayın fazla 1$ dolar olan coin'nin 300$ olma ihtimali var tabi 0,02$ olma ihtimalide var dediğim gibi neo coin aynı şekilde 1$ dolardan bir anda 30$ dolarak çıktı coinmarketcap dan bakabilirsin burada yüzde karları değil coinlerin arta bileceği mantıklara göre gitmek gerekiyor neyse kardeş senin bildiğin bilgi sana benm bildiğim bilgi bana o yüzden sen de A desen ben B desem herkes sonuçta kendi bildiğini yapacak o yüzden sen bildiğini ben bildiğimi yapayım ben burada söylediklerimin aynısını uyguluyorum ve arkadaşlara tavsiye veriyorum yapmak isteyen yapar yapmak istemeyen yapmak istemez
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
October 01, 2017, 11:40:35 AM

Aslında fiyat çok uygun ancak Baikal çok enteresan mistik bir firma Smiley, customer support neredeyse hiç yok ve garanti sanırım sadece 30 gün değil mi ?

Bir de piyasada şu anda çok büyük bir ASIC miner arzı var, 2-3 farklı şirket yeni modeller çıkarmak üzere, sanırım bunlar BAIKAL'ın mine ettiği algoritmaları da kapsayacak ve zorluk derecesini bir hayli arttıracaktır, bu konuda da görüşlerinizi merak ediyorum... Selamlar

igotek
Hero Member

Activity: 2058
Merit: 608

Online Security & Investment Corporation

View Profile WWW
September 21, 2018, 12:16:11 PM

Bu cihazdan elinizde varsa 1000 TL verebilirim.

Alttaki linkten baktığımızda şuanda zarar yazıyor bu cihaz. Nakite çevirebilirsiniz.
https://www.asicminervalue.com/miners/baikal/giant-a2000

I cannot live, I cannot die, trapped in myself.
Hold my breath as I wish for death. Oh please god, help me !
Pages: [1]
  Print  

Jump to: