Bitcoin Forum
May 08, 2024, 09:41:14 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Tehlikeli düşüş sürüyor. İlk zarar Ethereumdan.  (Read 2045 times)
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
September 13, 2018, 10:45:45 AM

geri 193 dolara çıktı. Kritik yerlerdeyiz bitcoini buradan aşağı salmamak için altları feda edebilirler ki ediyorlar da dominance'a bakınca görüyoruz.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715161274
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715161274
Reply with quote  #2

1715161274
Report to moderator
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
September 13, 2018, 10:58:55 AM

sabırlı olunursa buralardan alanların ilerde çok temiz kar etmiş olacak. 200 dolar seviyeleri 1400 dolarları gören ethereum için fırsat gibi.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 13, 2018, 12:07:41 PM

Arkadaşım öncelikle şu mantaliteden kurtulmaya çalışın madem sadece dolar bazlı düşünüyorsunuz direkt dolar alın veya altın alın ne bileyim. Böyle düşünmeniz gerektiğini söylemiyorum ancak ilk önce bu şekilde düşünerek yatırım yaparsanız sizi böyle en ufak rüzgarla savuramazlar. Karşı durmazsak güzümüzü göstermezsek zaten zerre kuruş yedirmezler, piyasanın hareketlerini geçtim açılan başlıklara baksalar yeterli olur amaçlarına ulaştıklarını anlamış olurlar. Tabii ki bunu yapabilmek için belli kriterleri sağlamamız şart nedir örnek olarak borçla girmemelisiniz, bir ay iki ay olarak bakmamalısınız. Satışlar sürüyor ancak satanların çoğu kar edenler veya ICO dan yüklü para çıkışı yapanlar yani beklerseniz sizin de sıranız gelecek, sürekli zarar hesabı yapmayın. Bakın ne diyorlar 100 dolar altı diyorlar sebep nedir bildiklerinden mi konuşuyorlar amaçları panik yaratmak. Günlük işlem yapmıyorsanız piyasaya bile bakmayın yok güvenemiyorsanız riske değmeyecek diyorsanız balinaların her daim olacağını unutmayın.
cybernetik7
Sr. Member

Activity: 560
Merit: 250

View Profile
September 13, 2018, 01:07:06 PM

Zararı göze alamayan bu işlere girmemesi gerek daha en baştan, bugün alayım yarın kâr edeyim mantığı ile işlem yapan çok bekler, piyasa genel olarak düşüş eğiliminde hala.

.
      ▄▄█▀▀█▄▄
  ▄▄█████▄▄█████▄▄
████  ███  ███  ████
  ▀▀█████▀▀█████▀▀

▀█▄▄  ▀▀█▄▄█▀▀   ▄▄█
 ▀▀███▄▄     ▄▄██▀██
     ▀███   ██▀  ▄█
██     ██  ██ ▄██▀██
▀██    ██  ███▀  ▄██
 ▀███▄▄██  ██ ▄███▀
    ▀▀███  ▀██▀▀
Just.Bet 

█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
.
DICE
LOTTERY
PLINKO
.
COIN FLIP
CRASH
WHEEL
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
.
        ███████       ▄▄██▄
                  ▄▄███▀▀██▄
      ██████   ▄███████▄▄███▄
               ▀██  █████████▄
                ▀█████████▀▀██▄
████████████     ▀███▀▀███▄▄██▀
██  ████  ██      ▀██▄▄███▀▀
█████▀▀█████  ██   ▀██▀▀
█████▄▄█████
██  ████  ██   ██████
████████████
.
DECENTRALIZED
PROVABLY FAIR
ON CHAIN GAMES
█▀▀▀▀▀

█▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
PLAY NOW
.
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀▀█

▄▄▄▄▄█
[/center]
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile
September 13, 2018, 04:28:03 PM

bu tür düşüşleri tehlike olarak görmek bence çok fazla dikkatli olmadığınızı gösterir yani her türlü sert düşüşler görülür bu piyasada normal bir şeyler.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
campeck
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 251

View Profile
September 13, 2018, 07:36:22 PM

Dünden bugüne ne değişmiş olabilir acaba, ethereum uzun zamandır ilk defa sert yükseliş gösterdi. Almayan pişman şu an.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
September 13, 2018, 09:04:24 PM

Şuan düşüş döneminde tam alım zamanı diyoruz biraz yatırım yapıyoruz hoop bi bakıyoruz daha da düşmüş. Düşükken toplayalım diyoruz ama zarardayız Grin
NBASKOR
Newbie
*

Activity: 212
Merit: 0

View Profile
September 13, 2018, 10:17:05 PM

İlk yükseliş en iyi yükselişte ethereumdan düşürdüler fiyatını iyice şimdi tekrar pumpladılar hep bu böyle oluyor düşürüp düşürüp çıkartıyolar eski fiyatına ethere güveniniz tam olsun geresi boş ethere yatırım düşünebilirsiniz.
Vispilio
Legendary
*

Activity: 2072
Merit: 1616

View Profile WWW
September 13, 2018, 10:36:31 PM

Ethereum madencilik kar oranları kullanılan sistem ve GPU'ya göre tabii ki değişkenlik gösterebilir,

175-200 USD arası Türkiye için breakeven noktası olarak düşünülebilecek seviye şu anki kurdan hesaplarsak (USD= 6.1 TL ise), bilginize.

Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
September 14, 2018, 02:42:45 AM

Ethereuma sallayanlar çok, düşünce sallayın tabi normal dururken ses seda yok, geliyor yavaş yavaş eski yerine 220 seviyelerine geldi nerdeyse dahada yükselicek gibi piyasaya şu sıralarda olumlu haberler geliyor zaten.
kubra68
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
September 14, 2018, 06:44:12 AM

malesef eth ben 475 dolardan almıştım ve 170 dolardan btc geçtim eth güvenim bitti ve artık btc şaşmayacam  çünkü altcoinler hemen hemen hepsi tuzaklarla dolu hal aldı ve yatırım yapmayı tavsiye etmiyorum malesef en istikrarlı olan tabiki de bitcoin belki bazı altcoinler gibi 100-1000 kat kazanç vermeyecek bizlere ama kazanç az olsun ama diğer altcoinlere nazaran daha sağlam oldugunu düşünüyorum

WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
September 14, 2018, 01:47:33 PM

Bir kaç günlük düşüş sonrası bugünkü yükseliş ile kar satışları yapıp çıkan ve pusuya yatanlar var mı? Ben onlardan olmak istemediğim için dibine kadar beklemeye karar verdim.
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
September 14, 2018, 02:28:54 PM

malesef eth ben 475 dolardan almıştım ve 170 dolardan btc geçtim eth güvenim bitti ve artık btc şaşmayacam  çünkü altcoinler hemen hemen hepsi tuzaklarla dolu hal aldı ve yatırım yapmayı tavsiye etmiyorum malesef en istikrarlı olan tabiki de bitcoin belki bazı altcoinler gibi 100-1000 kat kazanç vermeyecek bizlere ama kazanç az olsun ama diğer altcoinlere nazaran daha sağlam oldugunu düşünüyorum

Etheri diğer altlardan ayrı tutuyorum. Bütün altcoinlere güvenim bitebilir, ethereuma olan güvenim her zaman devam eder. Ether de 100x yapmayabilir ama sağlam yükseliş gelecektir, zararda geçiş yapmaktansa beklemek daha iyi olabilir (:

ArmaDildo
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
September 14, 2018, 03:35:01 PM

Neye el atsam düşüyor . Bitcoin güvenli liman diye onda kaldım. O düşmeye başladı bu seferde ethereum 27 dolar birden arttı.

boestin
Legendary
*

Activity: 1092
Merit: 1000

View Profile
September 14, 2018, 09:14:56 PM

hadi gözünaydın 195 dolardan aldıysan şimdiden eth başına 25 dolar kadar karın var.tabi satmadığın sürece kar/zarar tok sayılır en son cebine girene bakacaksın her zaman.tekrar daha düşük seviyeleri görmeyiz inşallah ethereumum dahada yükselmesi gerek çünkü nerdeyse hepimizi göbekten bağlıyız ethereuma
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
September 14, 2018, 09:23:15 PM

Az da olsa bir toparlanma var ancak bu hiçte yeterli değil. Ethereumun düşük fiyatına alışık değilim ya. Fiyatlara bakmaya eriniyorum artık. Boğa gelse de biraz moral verse
Meowtwo
Member
**

Activity: 268
Merit: 12

View Profile
September 15, 2018, 12:21:41 AM

keşke biraz daha sabretseydin. piyasanın durumu şu an içler acısı belki yıl sonuna kadar böyle devam edecek ama ben yine de hold taraftarıyım yüksek fiyattan aldım diye panik satışı yapıp zarar etmenin anlamı yok.
nazymzhu
Jr. Member
*

Activity: 248

View Profile
September 15, 2018, 01:04:30 AM

Dahada düşmez buralardan bundan emin gibiyim düştü bir fırsat verdi millete ama fırsatı herkes değerlendiremedi dahada düşücek sandı tekrar yükseldi bir daha sarkarmı bilemem ama burdan bile bu fiyat hala iyi.
husdemba
Full Member

Activity: 1302
Merit: 115

Pepemo.vip

View Profile
September 15, 2018, 07:58:56 AM

Yatırım yaptığın yer ve zamanı bence kötü değil. Kısa vadede bu zararın çok fazla artmaz ama boğa sezonu geldiğinde çok iyi oranda karlar elde edebilirsin.

Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: