Bitcoin Forum
April 23, 2024, 07:37:52 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: KALAN SAĞLAR BİZİMDİR  (Read 704 times)
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
September 12, 2018, 08:58:48 AM

Şu zamanlarda böyle moral verici yazılara ihtiyaç çok. size canı gönülden katılıyorum. Bu piyasaya inancı olanlar eninde sonunda kazanacaklar. Ve üstelik daha emekleme dönemindeyiz. Bir sonraki level daha coşkulu olacak.
There are several different types of Bitcoin clients. The most secure are full nodes like Bitcoin Core, but full nodes are more resource-heavy, and they must do a lengthy initial syncing process. As a result, lightweight clients with somewhat less security are commonly used.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 12, 2018, 09:07:29 AM

Okuduğum en iyi motivasyon yazılarından birisiydi. Teşekkürler @halloweenn666. Bende 2013 yılından beri forumu takip ediyorum. Bu zaman zarfında 2017 Aralık ayında güzel kazançlar elde ettim. Fakat yanlış bir hamle ile zamansız bir anda Ethereum'a girdim ve şimdi acayip terste kaldım. Tabi ki paramın hepsiyle girmedim. Başka coinlere de yatırımım var ama en çok şuan Ethereum'dan zarar etmiş gözüküyorum ve satmıyorum. Mecburen uzun vadeli Holder durumuna geçmiş bulunmaktayım. Umarım dediğin gibi olur ve 2020 yılında piyasa yine artış gösterir.

redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
September 12, 2018, 09:36:43 AM

bu kriptoları aşırı düşürmeseler, tarihi seviyelere de gelemezlerdi. bilerek bunu yapıyorlar. hatta bazı hükümetler ve gizli servislerde bu işin içinde. kriptoları arka planda rezerv para yapmak isteyen R&R ailesi (bitcoin için) özel bir gayret içinde ama bu işin sonu nereye varır bilemiyoruz.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490
Merit: 100

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
September 12, 2018, 02:11:09 PM

Coinmarketcape girip geçmiş yılların grafiklerini incelerseniz. Bitcoin ne zaman öldü bitti denilse her zaman daha güçlü gelmiştir. Şuan piyasadaki umutsuzluk çok yersiz diye düşünüyorum. Sadece sabırlı olanlar kazanacaktır. Çok tanıdığım oldu büyük paralar kaybedip kaçıp gidenler. Yapay büyümelere aldanmayıp elinizdeki bitcoin miktarını arttırmaya çalışırsanız ve bitcoine güvenirseniz o da sizi yüz üstü bırakmayacaktır.

wolwoo
Legendary
*

Activity: 2058
Merit: 1135

View Profile
September 12, 2018, 02:30:41 PM

Marsian filmini izlediyseniz orada bir fikirden hareket edilerek adam (matt damon) kurtarılıyor. Dünyaya dönen uzay gemisi yerçekiminden faydalanıyor ancak dünya etrafında dönerek yakıt-malzeme ikmalini yapıp bumerang gibi tekrar mars'a dönüyorlar...yani bazen avantaj olan bir durum bazen de dezanavtaj gibi görünse de kullanmasını bilene yine avantaj sağlayabilir. ha zaman konusunda sıkıntınız yoksa tabii! buradan hareketle mars'a giden piyasa, dünyaya dönüyor ayağı yapıp tekrar mars'a gidecek diye ümit ediyorum.

Kurtla beraber öldürüyorlar, çobanla beraber yiyorlar, sahibiyle beraber ağlıyorlar.
guzuyu zaten ipleyen yok Wink
Srkndrl83
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 8

View Profile
September 12, 2018, 02:32:41 PM

Hocam inanın bugüne kadar bitcointalkta okuduğum en güzel en anlamlı ve en duygusal yazı.... Ellerinize yüreğinize sağlık. Meritim olsa bu yazıya merit verirdim gerçekten. Benimde içimde bir umut var, tüm olan kötü şeylere rağmen nedense o umut hiç bitmiyor.
madirfakir
Jr. Member
*

Activity: 33
Merit: 1

View Profile
September 12, 2018, 04:06:02 PM

kalan sağ mı kaldı ki bizim olsun
yavuzcelik
Member
**

Activity: 168

View Profile
October 03, 2018, 04:45:27 PM

Çok iştahla okudum. Oldukça azimliymişsiniz. Sizin gibi düşünen bir dostum vardı üniversite yıllarında "Bitcoin denen birşey çıkmış la gardaş alalım mı?" dedi(ankaralı arkadaşım). Bir hocaya danışıcam dedi işletme bölümünde olduğumuz için finans hocamıza danışmış adam tabiki de dalga geçmiş. Kim bilir o hoca arkadaşımı düşünüp bir sigara daha yakıyordur kesin. Smiley Anlatımın için teşekkürler. Hepimizin bir anısını hatırlattığına inanıyorum.

Virtual Rehab➣➣➣ Psychological Rehabilitation for Vulnerable Populations
murobro
Jr. Member
*

Activity: 532

View Profile WWW
October 03, 2018, 04:48:55 PM

Zaten şu anda piyasa yok durumunda. Zamanla her şey düzelecek ve yeşilleri göreceyiz. Bitcoinde tavan yapacak

BLOCKMASON LINK
Create Web APIs From Any Smart Contract
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
October 03, 2018, 05:00:52 PM

piyasaya nakit sokamayanlar için sıkıntı  x5  leri coğu coin ezdi  btc bile x3  ezdi  beni mdüşüncem piyasa  meery crismiss  yaklaştıkca atak yapacak  aralık aynı en az 12 dolar kapatacağını düşünüyorum  dediğiniz gibi 2020 daha da iyi  yerlere geleceğini düşünüyorum

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
SpacExplorer
Jr. Member
*

Activity: 51

View Profile
October 03, 2018, 08:11:47 PM

Aşağıda yazacaklarim samimiyet doğruluk içerir.

Piyasayı 2013 yılında takibe aldım
İlk Litecoin alımları koinimden yaptım o zamanlar 13 tane Litecoin tanesini 9 TL den aldım
İlk bitcoin alimimi 420 dolarken yaptım
2015 yılında elimde ne varsa sattım kaos hack yıllarıydı herkes olduk bittik mahvolduk diyordu
Benim içimde heyecan inanç vardı bu piyasa yükselecektir diyordum ama paraya sıkıştığım için aldığım coinleri sattım. Satmama rağmen hiç buralardan ayrılmadim bu foruma baktığımda geleceği şekillendiren insanları görüyordum normal insanlardan farkları bir şeyler yapmak istemeleridi bizi buraya toplayan şey farklı olmamizdi.
3 sene sonra cointurkte bitcoin fiyatı açık denizlere giriyor haberini okudum 2016 sonuydu param yoktu alamadım içim içimi yedi dedimki yükselecek biliyorum halving oluyordu.
Hani avngerste söz varya zamanla aynı anda kaybetmek umutsuzca haklı olduğunuzu hissetmek ve başarısız olmak ne demek anlayacaksınız . Evet ben o sözü bire bir yaşadım.alamadim göz göre gözümün önünde x100 yaptılar.
Sonra elime para geçtiğinde altcoinlere girdim boğa sezonunda 2017 de paramı X5 yaptım. Bozdurdum tüm ihtiyaçlarını gördüm. Öyle huzurla dolmustum mutluydum anlatılmaz basarabilmek inandığımız yatırımların gerçekleştiğini görmek muhteşem zevk veriyor.

Şimdi sizlere sesleniyorum Bitcointalk üyeleri.
Umutsuzluğa kapilmayin.
Sabredin.
Gidecek çok yolumuz var.
Gidenler pes edenler kaybedecek Bitcoin tarihe damgasını vuracak öyle böyle değil bırakın gitsinler
Evet daha da düşecek piyasa belki daha çok kaybedecek cogumuz
Ama 2020 de buraya not edin Bitcoin ve kripto paralar tarihe gececekler. Tarihi degistirecekler.

Buraya baktığımda gördüğüm internet 2.0nin erken yatırımcılarını görüyorum girişimcileri görüyorum kazanacağız sabredin hem de çok kazanacagiz!!
Bizi onlardan ayıran şey bugün burada olmamız buradayız çünkü inanıyoruz ve inanç insanı zafere taşır.

teşekkürler. bende sizin gibi düşünüyorum. takke çorba meselesi gibi
adempostaci
Member
**

Activity: 518

View Profile WWW
October 03, 2018, 08:26:52 PM

Bu piyasada acele etmeyen sabreden kazanıyor. Geleceğe dönük yatırım yapacaksak eğer beklemek en mantıklısı. Düşüyor diye panige kapılanlar bir süre sonra işi bırakıyorlar
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
October 03, 2018, 08:32:04 PM

Düşüşler veya yükselişler olmazsa piyasanın değerini nasıl anlarız. Dolayısıyla piyasayı bilenler için bunlar normal süreçler elbet bir gün yükselecek değil mi?
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
October 03, 2018, 08:47:18 PM

Aslında geçmiş dönem grafiğine bakınca olay açık şekilde görünüyor, marketin belli periyodu var muhtemelen bu yıl ufak bir boğa yaşayabiliriz ama 2017 sonu gibi bir olay için oldukça beklememiz gerekecek.
alikaya58
Full Member

Activity: 518

View Profile
October 04, 2018, 12:18:21 AM

Hep aynı senaryolar oluyor zaten aga bıktırıp senı sattıracaklar dıbden alıp pompalayacaklar ındırdıkce ındırecekler bıraz aslında  sabretsek sorun yok ama para kaybedınce ınsanda kendını kaybedıyor halıyle.
Orhans
Member
**

View Profile WWW
October 04, 2018, 03:29:44 AM

Bende umutluyum ama artık umudumuzu kırıyorlar. Bu kadar insanı salladılar salladılar gazını kaçırdılar resmen. Her boğa gelecek diyenlerin ağzına kürekle vurmak istiyorum ama gelmesini de dört gözle bekliyorum. Yazı için teşekkürler ünlü yatırımcı hallowen kardeş  Grin
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
October 05, 2018, 02:30:21 AM

birileri gelecek parasını koyup gidecek ki biz de onların paralarını kazanabilelim. etik bir düşünce mi tabii ki hayır ama yapacak bir şey yok.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
October 05, 2018, 12:27:50 PM

Helal olsun sana be walla çok güzel motive oldum okurken paranı x5 e katlamanada gerçekten çok sevindim evet arkadaşlar mümkün olduğu kadar sepetinizi doldurun çünkü bir gün geriye baktığınızda çok ahh diyeceksiniz. YTD  Grin
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728

Trphy.io

View Profile
October 05, 2018, 02:23:10 PM

Vazgeçtiğimiz an kaybederiz aslına bakarsınız. Umudumuz son saniyeye kadar sürmeye devam edecek.
Kısa vadede bu Kasım uzun vadede 2019 sonbahar ayları çok güzel tablolar görebiliriz diye düşünüyorum.

redboxneo
Member
**

View Profile
October 05, 2018, 02:59:30 PM

yaw aslında işini bilen için bu piyasada her zaman ekmek var. ama her yer kırmızı iken yatırım yapmak aşırı riskli ve kazançları da alıp götürüyor. bountye katıldın aldın tokenleri, çevirdin bitcoine, ethere hangisi kazançlı geliyorsa sana piyasada böyle yer almak daha kafa rahat olmayı sağlar.
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: