Bitcoin Forum
June 25, 2024, 12:20:54 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: Boga Doneminin Parlayan Yildizi Olacagini Dusundugunuz Coinler  (Read 558 times)
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
September 17, 2018, 04:15:33 PM

benim boğada beklentilerim oldukça fazla bakalım çıkış beklediklerim en başta ARN olacaktır. ARN iyi bir proje ve adet miktarı oldukça az bu rakamları hak etmeyen bir proje.
designerusa
Legendary
*

Activity: 2310
Merit: 1028

View Profile
September 17, 2018, 05:05:35 PM

Ilk cikista bundan nasiplenen:
Ether
Eos
Litecoin
Cardano
Zrx
Xrp
Bunlar sektoru ilk atesleyen olur bence. Hepsine 1000er dolar atildigi minik bir sepet guzel olur kanimca.. yatirim tavsiyesi degildir.
ugur2222
Member
**

Activity: 210
Merit: 16

View Profile
September 17, 2018, 06:33:38 PM

Zaten şuanda tüm coinler 5-10-15x değer kaybetti. O yüzden gözünü kapatıp seçeceğin herhangi bir coinden dediğin karı alabilirsin. Fakat garantici olmak istiyorsan Neo , Eos gibi sağlam teknolojili coinleri takip et
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
September 18, 2018, 10:58:21 AM

ark olabilir ..coinlerin interneti diye bi olayı var araştırılması gereken..faaliyete geçirdiler mi bilmiyorum ancak kağıt üzerinde işlevsel duruyor oldukça bunun haricinde cardano sanırım masternode olayları falan olacak ancak düğüm kurmak için geç kalındı sanırım bi maliyet hesaplaması yapmak lazım
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
September 18, 2018, 12:23:48 PM

EOS, NEO ve HOT'dan beklentim büyük boğa döneminde zıplamaları çok muhtemel olan yatırım araçlarımdır kendileri.
BitcoinFani
Jr. Member
*

Activity: 81
Merit: 1

View Profile
September 18, 2018, 08:28:27 PM

güzel konu açmışsınız tebrik ederim, değerinin çok altına düşen ve bunu hak etmediğini düşündüğünüz güzel projelerin coinlerini paylaşmamız mantıklı olacaktır, zaten bu piyasada dipten toplamak işin kuralı. Bir laf vardır belki bilenleriniz vardır. Bir malı alırken kazanırsın.. Uyguna al, yükselince sat.. kriptopiysasında da kazanmak için tam olarak yapmamız gereken bu.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
September 18, 2018, 08:46:37 PM

boğa sezonu bir gelse ne alırsanız alın zaten değeri yükselecektir. ama kötü piyasada bile yükselmesini beklediğim koinler waves, neo ve eos.
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266
Merit: 251

View Profile
September 18, 2018, 09:09:39 PM

Eskiden bunları düşünüp hazırlıklı olmak için kendimce bir şeyler yapardım. Şu ana kadar ne yaptıysam sonu hayal ettigim gibi olmadı. O yüzden artık kasmıyorum. Boğa geldiğinde zaten hemen her şeye yarıyor, elde ne varsa şansımız o kadar olacak bu sefer. Yeter ki boğa gelsin artık.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
September 19, 2018, 06:36:01 PM

Şundan sadece 2 3 ay önce sorsan çok rahat 3 coin söylerdim fakat bu coinler bile dip yaptıkca yapıyor artık güvenim kalmadı maalesef.
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
September 19, 2018, 06:52:29 PM

Bitcoin,Ethereum,Stellar,Nem,Bitcoin Gold,Dash,Litecoin,Dogecoin,Bitcoin Cash,Ethereum Classic,XRP

hepsinden parça parça  var

Bitcoin
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
September 19, 2018, 06:59:43 PM

İlk başta en ciddi atağı ethereum yapar gibi. Ondan sonra xlm ve xrp genelde bu iki coin boğanın habercisi olur. Tavsiyem boga sezonunda projesi güçlü yeni coin ya da tokenleri tercih etmekte fayda var
campeck
Sr. Member

Activity: 476

View Profile
September 20, 2018, 03:49:20 AM

Yüzlerce kripto para var markette kime sorsan farklı bir kripto ismi verebilir, hepsini incelemenin ve elemenin kolay bir yolu yok ayrıca boğada hangisini en çok pumplayacaklar nerden bilelim. O yüzden ben bayağı bir çeşitlendirdim.
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
September 20, 2018, 04:05:25 AM

Aslında boğa gelince hemen hemen hepsi parlayacak. Çünkü şuan 100'de birine bile düşen coinler var ve çok fazla 10'da biri, 5'te biri düşen de görüyoruz. Güvendiğimiz bir sürü proje yerlerde sürünüyor. İcosuna girenler kafayı yiyordur. Tüm suçu proje sahiplerine de yükleyemeyiz. Kendi ellerinde olmadan prestij kaybettiler bu piyasada. Boğa gelse ciddi para akışı olacak ve hepsinin pastadan bir miktar bile olsa pay kapacağını düşünüyorum.
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile WWW
September 20, 2018, 04:29:53 AM

Benim gözümde Bi kaç tane coin var uzun vadede uçabilecek; Bunlar 1) Hydro 2) Zcl 3) Xyo Grafiklerini incelediğim zaman,özellikle de Zcl için söylüyorum, x300 yapsa normal karşılarım..

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
BitTeo
Sr. Member

Activity: 266

View Profile
September 20, 2018, 10:58:58 AM

Her halukarda aklımdan ilk geçen her zaman ethereum oluyor. Diğer coinler açısından ise piyasadaki belli başlı yeri olanların içinden güzel yükselişler olacağına eminim. Çok bilip bilmediğim şeylerde şansımı denemiyorum artık çünkü dilim yeterince yandı.
Kayseriligenc
Newbie
*

Activity: 17
Merit: 0

View Profile
September 20, 2018, 11:13:50 AM

ben yeni çıkan coinlere pek güvenmiyom gardaşım o nedenle ben sepetimi etc ltc bnb eth birazda iota komodo yapardım rahatıma bahardım
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 20, 2018, 12:24:16 PM

Boğada çöpler bile ne hale geldi o yüzden neyin ne olacağını kestirmek çok güç. Bana kalırsa hdac, ethereum, wanchain ve tezos gibi kendi zincirinde olan coinler degerlenecektir. Ama iyi bir boğada herşey değerlenir
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
September 20, 2018, 01:09:34 PM

Eos'un güzel bir çıkış yakalayabileceğini düşünüyorum. Bir de Tezos'un neler yapacağını şahsen merak ediyorum. çok büyük beklentiler olan bir coin ve maalesef kötü bir dönemde piyasaya girdi. Boğada güzel işler yapabilir.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
September 20, 2018, 02:42:09 PM

Çok enteresandır ama pirl e karşı bir sempatim var. Moactan hiçmi hiç umudum yok. Ha madenciliği iyi para bıraktı ayrı konu. Onun dışında musicoin ve callisto yada bi sempatim ve beklentim var. Ama en büyük umudum kim ne derse desin tronda. Kalkıp birileri salak saçma kesin konuşur şimdi. Baştan söylim millet tron alsın elimdekini satayım dersinde değilim çünkü zaten elimde 1milyar tron yok doğal olarak beni zaten batırmaz Smiley

Ama gerçekten tron süründürdükten sonra epey güldürecek. Yani şu aralar ripple gibi haberleri sonradan gelmiyor. Haberi çıkmasada çıkanlarıda önceden söyleniyor. Ripple alan hayatının pişmanlığını yaşar.net
Millet teondan çok ripple dan çekti.

Pumpla haberle yukardan dünya ripple koydular kucaklarına oralardan kendileri sattı. Bariz düşecekki alttan yine aldılar. Senede 3-5 defa yapıyolar artık. Teknolojisine lafım yok ama tokeni ocak söndürecek göreceksiniz (:

...
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
September 20, 2018, 04:29:41 PM

bnb coin bu yl düşüş zamanında piyasaya girmesine rağmen çok güzel değer kazanmaya başlamıştı bunun boğa sezonunda gerçeklememesi büyük şansızlık ama yinede iyi etki yarattı.

Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: