Bitcoin Forum
May 22, 2024, 08:09:19 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  
Author Topic: ETHEREUM DİRİLİŞ  (Read 1350 times)
ysakay
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 259

View Profile
September 22, 2018, 12:07:47 AM

Borsa soyulur piyasa çöker.
Yıllarca önce soyulan borsanın BTCleri,yatırımcılara dağıtılır piyasa çöker.
Çin durmadan bir şeyler yasaklar piyasa çöker.
ETF reddedilecek denir piyasa çöker.
ETF ertelendi denir piyasa çöker.
Tefecinin teki ETH 100$'ın altına inecek der piyasa çöker.
Vadeli işlem açarlar piyasa çöker.

Yani kısacası grafik falan hikaye. Herkes bir grafik çiziyor. Adını da kendi kafasına göre koyuyor.Dediği çıkarsa direnci kırdı bilmem ne handle.Çıkmazsa bilmem ne üçgeni vsvs uzar gider. Grafiğin bu piyasada işe yaracağı tek şey,yukarı doğru bir yeşil varsa,dibe doğru bir kırmızı geleceğidir.
elismemish
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 4

View Profile
September 22, 2018, 01:11:08 AM

250 Dolara yaklaştı ethereum bir an ripple ikinciliği almıştı ama kısa sürdü sağlam pump geldiği belliydi ripple'a tekrar geri düştü şimdi ethereumu pumpluyolar asıl işe yarar coin bence ethereum 2.sırada olmayı hak ediyor.

__________ BetFury __________
🎲 The first i-Gaming Crypto platform with BTC Dividends 🎲
https://betfury.tv/2VDCk7K
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
September 22, 2018, 08:53:59 AM

Etherium  şüphesiz tüm alt coinlerin geleceğini belirleyecektir. Bu yükseliş umut vaadediyor. Umarım yükselişin devamı gelir. Ancak diğer alt coinler buna ayak uydursa herkes için daha iyi olacak sanki.

▔▔▔▔▔
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
September 22, 2018, 08:56:05 AM

Ben nedense bir türlü umutla bakamıyorum yakında tekrar ico proje satışları başlar ether fiyatı çok düştüğü için ucuza bozdurmak istememişlerdir. Biraz yükselsin yine 250-270 arası büyük satışlar gelecektir.
hidrocop
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 267

View Profile
September 22, 2018, 09:04:54 AM

Elimde kalan 5 eth vardı bende tuzak planlandığını düşündüğüm için 250 den verdim açıkcası, ether için hala tehlike çanları çalıyor tethere geçtim ve btc alımı için fırsat kolluyorum. Şu an kar satışları yapılıyor 6500 sevyesine düşerse aşağı kırabilir
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
September 22, 2018, 09:08:25 AM

Ben nedense bir türlü umutla bakamıyorum yakında tekrar ico proje satışları başlar ether fiyatı çok düştüğü için ucuza bozdurmak istememişlerdir. Biraz yükselsin yine 250-270 arası büyük satışlar gelecektir.

Bu dediğin de olacaktır ama sat sat nereye kadar bir süre sonra satışlar kesilecek ve artmaya devam edecektir bence. Ethereum benim zarara uğradığım bir coin. Şuan elimde yüksek seviyeden alınmış Ethereumlar var. Bu kadar düşmesi tekrar yatırım yapma isteğimi perçinliyor. Eğer yatırım yaparsam maliyetimi düşüreceğim. Fakat daha da aşağı gider mi diye de korkmuyor değilim. Acayip tereddütte kaldım.  Angry

AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
September 22, 2018, 09:40:17 AM

Bu dediğin de olacaktır ama sat sat nereye kadar bir süre sonra satışlar kesilecek ve artmaya devam edecektir bence. Ethereum benim zarara uğradığım bir coin. Şuan elimde yüksek seviyeden alınmış Ethereumlar var. Bu kadar düşmesi tekrar yatırım yapma isteğimi perçinliyor. Eğer yatırım yaparsam maliyetimi düşüreceğim. Fakat daha da aşağı gider mi diye de korkmuyor değilim. Acayip tereddütte kaldım.  Angry

Ethereum belki tekrar 165 seviyelerine iner ama tamamen kaybolması bana mantıklı gelmiyor. Bu piyasa aslında btc + eth + diğerleri şeklinde ilerliyor. Yani NEO'ya büyük yatırımım var ama ona rağmen diğerleri içerisinden NEO'yu çıkarmam. Kısaca demek istediğim bu piyasa olduğu sürece ETH olacak ve BTC 50 k $ olduğu dönemde ETH 500 $ olamaz.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
September 22, 2018, 09:56:49 AM

Ethereum önce %10 sonra %25 yaparak güzel bir çıkış yaptı bakalım inşallah devamı gelir diyorum ancak hiç sanmıyorum bunların bir oyun olduğunu 1-2 güne sağlam bir çekiçle kafamıza vuracaklarını düşünüyorum nedense Sad
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
September 22, 2018, 12:22:03 PM

Eth şuanda saatli bomba gibi bir anda yükseliş yaparak patlamada yapabiliyor ya da tam tersi de olabiliyor. Şuanda güzel bir ivme ile yükseliş içinde bakalım ne kadar yükselecek

mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
September 22, 2018, 12:25:29 PM

güzel bir yükselişin beklenmesi bu etherium açısından hal bir umut olduğunu gösteriyor aslında bu da biz yatırımcılar için güzel haber niteliğinde.

casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
September 22, 2018, 12:35:18 PM

Ethereuma bir anda olan güvenin kaybolması aslında altcoinlere olan güvenin azalması demek bunu sürekli yükselen dominancedan anlayabiliriz. Ama boğa sezonu yaklaştıkça o dominance düşecektir o zaman daha sağlıklı görebiliriz ethereumun gelecekteki potansiyel hareketlerini

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
September 22, 2018, 12:55:23 PM

La bi durun daha şurada ne kadar arttı. Nerelerden buralara geldiğini unutmayın. Ripple 2. Sıraya yükselince tepki olarak biraz değer kazandı o kadar

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
WeAreSoSory
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
September 22, 2018, 01:05:37 PM

ETH'nin güven tazelediğini düşünüyorum. Bir sonraki yükselişte 280 üzerine atabilirse kendisini ben ETH'nin kolayca 300 üzerine çıkabileceğini düşünüyorum.
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
September 22, 2018, 01:06:49 PM

Konu başındaki görsel linki açılmıyor, o yüzden yazıyı okuyamadım... ETH yükseliş trendine girmiş olabilir. Bu trend birkaç günlük de olabilir, birkaç haftalık da. Daha uzun olup olamayacağını önceden kestirmek çok zor. ETH tek başına (diğer tüm coin ve tokenlerden bağımsız olarak) boğaya giremeyeceği için mutlaka diğerlerinin de bu trende girmeleri lazım. Total market cap 1 trilyon dolar seviyelerine yaklaşırsa zaten boğaya girmişiz demektir. ETH de eski ATH'si olan 1400 doların üzerine çıkmış olur o zaman.
Endemicc
Jr. Member
*

Activity: 124
Merit: 2

View Profile
September 22, 2018, 01:17:35 PM

Bence diriliş başladı ama asıl dalga daha gelmedi ether için.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
September 22, 2018, 01:20:05 PM

Bu da diğer hepsi de tek bi değişkene bağlı onun da ismi bitcoin. Btc de düşüş yine başlarsa eth daha da dibi test edecektir. Aksi durumda eth yükselişine devam eder.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
September 22, 2018, 01:22:03 PM

abartmaya gerek yok. ethereum ethbtc kurundaki malum desteğine geldi oradan yol aldı. alt tarafı iki haftadır yükseliyor ve pek aşama kat ettiğini söyleyemem. unutmayın birkaç hafta önce vitalik ethereumun çöküşü kaçınılmaz diyordu. buna benzer bir sürü haber dolu. genel görünüm bence olumsuz ama biraz toparlanma var.

KodesCrew
Full Member

Activity: 406
Merit: 101

View Profile
September 22, 2018, 02:28:01 PM

ethereum dirilirde ne zaman dirilir belirsiz gerçi bütün piyasa yerlerde şuan düşük fiyatlardan neo ve ethereum toplama fırsatım oldu umarım eski artışları tekrar görürüz.

phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
September 22, 2018, 02:37:20 PM

Bu piyasada maalesef grafik okuma teknik bilgi hiçbir işe yaramıyor.Tamamen hakimiyet balinaların elinde ve piyasaya yayılan haberlerin elinde.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
September 22, 2018, 04:22:39 PM
Last edit: September 22, 2018, 04:35:54 PM by avalonn

ethereum u fudlarla yalan dolan haberler ile iyi çaktılar..sanırım icolarında bok yemesi var..paramı garanti neye yatırsamda yükselince toplasam diyenler için ether uygun olabilir (ytd) ama bana kalırsa etherin görüp görebileceği 5x falandır..marketcap çok yükselirse o ayrı belki  Tongue bi de pos olayı var bu fiyata nasıl etki eder bilmiyorum..yani olumlu etki etmesi lazım uzun vade de...coin adeti sınırlanacak ve cüzdana kilitleyenler pay alacak falan..
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 7 8 »  All
  Print  

Jump to: