Bitcoin Forum
May 21, 2024, 08:35:44 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Hükümet, ICO'lara destek vereceğini açıkladı..  (Read 590 times)
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
September 23, 2018, 08:03:22 AM

icolar zaten yasak değil ama önünü açan bir düzenleme olmuş. şimdi harıl harıl erc20 tokenini dayayıp, şaşalı bir site ile işte en fazla 5000 dolara her şeyi maliyetini çıkartıp token satışına geçerler. faydadan çok dolandırıcıların önünü açma olarak görüyorum.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
bitpazari
Hero Member

Activity: 896
Merit: 519

View Profile
September 23, 2018, 10:16:57 AM

Ben açıkçası anlam veremedim ne yapacaklar amaçları nedir bilmiyorum, veya neden şimdi? Bundan aklıma gelen tek şey devletin Venezuela da olduğu gibi milli kripto para çıkaracak olmasıdır TL ile sabitlenir mi yoksa üstüne bir de para mı toplarlar kestiremiyorum, malum devletimizinde ne zaman ne yapacağını kestiremiyoruz. Ama umarım yukarıda yazılan yorumlarda olduğu gibi dolandırıcıların önünü açarak maddi kayıplar yaşamayız. Zaten böyle şeylere bildiğimiz gördüğümüz gibi hemen araştırmadan bilmeden dalıyoruz ICO furyası ülkede başlarsa olumlu düşünemiyorum. Yasal olaması da etki etmeyecek çare olmayacaktır parayı toplayanlar hayatını yaşar insanları mağdur bırakırlar. 
redboxneo
Member
**

Activity: 546
Merit: 10

View Profile
September 23, 2018, 04:26:42 PM

Venezuelanın petrosu gibi milli kripto para çıkartırlar ise ben buna şaşırmam. petro uluslararası piyasada kabul edildiği yok. yani böyle sıcağı sıcağına girişimde bulunmazlar inş. öte yandan icolara gönderilecek olan kripto para, fiziki para değil. dolayısı ile kaçırılması daha kolay olacak. bunlara nasıl bir önlem alacaklar merak konusu.
yigitcoin
Member
**

Activity: 294

View Profile
September 23, 2018, 04:35:09 PM

dolandırılmak isteyen baştan girsin beyler benim daha fazla boşa harcayacak param kalmadı. erdoğan dese ki erdoğan adlı doken yapıcam alın ben yok sağol başkanım derim.
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
October 15, 2018, 10:05:27 AM

Kaliteli düşünürler ile hareket edilirse umarım çok güzel şeyler olacaktır.Her işin yanlışı dolandırıcılığı olduğu gibi bu işlerinde olacaktır ancak dediğim gibi düşünürler ve bilginlerle hareket edildiği sürece sıkıntı çıkmayacaktır.İyi şeyler olabilir takip etmek gerek.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
October 15, 2018, 10:30:02 AM

Eğer birilerine kıyak yapmak yeni bir hareketlilik oluşturmak için böyle bir şey yapılıyorsa rezil bir duruma düşeriz. Ama gerçekten memleket hayrına bir şey yapılması hedefleniyorsa her şey şeffaf ve denetlenebilir bir yapıda olmalı.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
October 15, 2018, 01:22:56 PM

İroni dolu bir konu olmuş. Başlığı açan arkadaşın yazdıklarına baya güldüm. Gerçekleşmesi de çok muhtemel görünüyor gerçi. Zaytung haberleri artık gerçek gündemi aratmıyor sonuçta.
İşin tuhafı, bu konu başında yazılanları ciddiye alıp hükümeti destekleyenler de olacaktır. Malum okumadan araştırmadan yatırım yapan ve inanan büyük bir kitle var.

Token bilgileri muhteşem ötesi Cheesy başlıktak yazıdan kopyaladım üşenenler için.
Token Sembolü : DOLA (Boynuma)
ICO Fiyatı: 1 DOLA = 1 TL
Teknolojisi: ERC20-30-40 farketmez.. bizimkiler affetmez
Softcap: Valla hele bi başlayak da gerisi gelir..
Hardcap: Uruguayda 500 sene yaşayacak kadar para toparlayana kadar
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
October 15, 2018, 02:17:20 PM

Daha 1 ay önce merkez bankası kriptoparaları kötülüyordu. Arkadaş trollük yapmış ama böyle pozitif gelişmeler beklemek hayalcilik olur ancak.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 15, 2018, 02:49:02 PM

bunların yaptığı hiçbir şeye girmem şahsen..ne demiş atalar yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatı demiş. ee daha bişey söylemeye gerek var mı şimdiden geçmiş olsun umarım piyasayı etkilemez
dgbpool
Full Member

Activity: 300
Merit: 103

View Profile
October 15, 2018, 03:36:24 PM

Sonuna kada haklısın, ironi yapmış olsanda söylediklerin çok doğru. Teknoloji gelişimine dair tek bir araştırma geliştirme yapıldığını görmedim hiç. Ancak kabe etrafında 7 tur dönen robotlar üretiriz. Blockchaine ve kripto paralara böyle ayak uyduracağız artık.

bağış : 0x31B00501fA5d235474aECB3B3d6395d5b0710931
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 15, 2018, 03:46:45 PM

Eleştiri başka bir şey bir fikir sahibi olmadan ön yargı ile yaklaşmak başka bir şey. Sırf salça olmak için elinde hiç bir somut bir şey olmadan projeyi nasıl karalayabiliyorsun ? insanlar için bir şeyler yapılmak isteniyor belki. Burda hükümeti savunmuyorum ama her bokada laf etmeyin arkadaşım ağırlığınız kalmıyor.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 15, 2018, 09:43:29 PM

Hükümet destek verir ama boş icolara destek vermez destekten kastlarıda büyük ihtimal güvenlik danışmanlık anlamındadır devlet icolara yatıırm yapmaz sanmamda yapıcağını. ICO'lar daha güvenli hale getirirler.
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
October 15, 2018, 09:50:51 PM

Bunun için teknopark tarzı bir yer kurulsa aslında hiç fena olmaz. Üstelik sadece yurtiçiyle sınırlı kalmayıp küresel çapta herkese açık bir yer yapılabilir. Tabi böyle birşey mümkünmü pek sanmıyorum

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
pokeviktor
Sr. Member

Activity: 562
Merit: 251

ALCEDO

View Profile
October 18, 2018, 09:12:22 PM

Startup desteklemesi konusunda geride kaldık, Bilim ve Teknoloji Bakanlığının bütçesi indirime gitti, bilime gelişmeye ayrılan fonlar azalırken nasıl blok zinciri teknolojisi projeleri desteklenecek?

██
      ████
     ██████
    ███████
    ████████
    █████████
    ██████████    ███████
    ███████████ █████  ████
     ███████████████████████████
      ██████████████████
       ████████████████
     ████████████████
  █████████████████████
█████████████████████████
  █████████ ██████████████
    █████     ██████████████
      ██        ███████████████
                   ██████████████
                      █████████

████████████████████████████████████
████████████████████████████████████
|Making Cryptocurrencies
Accessible
For Everyone!
| |
Website
Twitter
Facebook

ANN
Bounty
Telegram

coinbergh
Member
**

Activity: 532
Merit: 29

View Profile
October 18, 2018, 10:14:43 PM

Her önüne gelene ICO izni vermezlerse sorun ortadan kalkar.

Bir kurul oluşturulur. ICO izni alabilmek için ne tarz gerekliliklere ihtiyaç duyulduğu kararlaştırılır; gereklilikleri karşılayan projelere bu izin verilir. Böylece vatandaş da dolandırılmaktan kurtulur. Yurt içindeki projelerin dünyaya yayılabilmesi için çok iyi karar aslında ama umarım süreç doğru kişiler tarafından yönetilir.
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
October 18, 2018, 10:49:52 PM

Siki tuttuk gitti yine vergilerimiz birinin cebine demekki

...
felixesteban
Member
**

Activity: 294

World’s First Decentralized ICO Platform

View Profile
October 19, 2018, 12:41:04 AM

Hükümet denetleme işini sıkı bir şekilde yaparsa ICO lara verilecek bu destek oldukça güzel olur. Bu anlamda devlet kontrolünde olduğu için çiftlik bank benzeri vakaların olacağını hiç sanmıyorum. Dolayısıyla endişeye çok da gerek yok.

▐ █   CoinFast   |   World’s First Decentralized ICO Platform
●● ▬▬   Whitepaper   [  Join the Whitelist  ]   Telegram   ▬▬ ●●
Facebook   Instagram   Twitter   ANN Thread   Youtube   Medium
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350

View Profile WWW
October 19, 2018, 01:47:29 AM

Ben yeni dolandırıcıların önünü açmaktan başka bir işe yaramayacağını düşünüyorum ama ülke hakkında daha fazla olumsuz düşünceye sahip olmaktan utanır hale geldim.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
October 20, 2018, 08:09:45 PM

En büyük dolandırıcı sırtını devlete dayayarak rekabet kurallarına aykırı olarak kurumları ile geçirenler ve halka istedikleri faturaları dayatanlar. Bizde düzgün ico falan olmaz zaten dünyada scam çok.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile
October 20, 2018, 08:35:53 PM

Yazık oldu gerçekten bu piyasada dolandırılanlara çünkü buraya girenler hem cüzzi miktarla yüksek kar etmeyi bekleyenler hemde başka parası olmadan tümünü bu piyasaya bağlayanlardı.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: