Bitcoin Forum
July 09, 2024, 07:38:53 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: kriptoya yatirim icin cok uygun zamanlardayiz  (Read 499 times)
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 1

View Profile WWW
October 04, 2018, 05:06:25 PM

Öyle bir dönem geçiriyoruz ki bitcoin ve diğer büyük kripto paralar için söylüyorum, bu rakamlar şahsi kanaatime göre son derece makul alım seviyesindeki rakamlar ,imkanı olsada yatım yapabilsek.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 04, 2018, 05:44:17 PM

Kripto para alacak para olsa alırızda para kalmadı eridit bittik.Bountyler desen bişey geldiği yok.Canımız çok yandı şu zamanlarda.Bilemiyorum Altan bilemiyorum.
1453ist
Jr. Member
*

Activity: 364

View Profile WWW
October 04, 2018, 05:51:43 PM

Kripto piyasasında 2018 yılı büyük fiyat düşüşü ile geçiriyor ,ellerinde imkanı olnalr bu dönemde ciddi derecede bitcoin topladılar ,pnlar bitcoin toplarken bizler alt koinlerde tıkanıp kaldık maalesef.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
October 04, 2018, 05:53:18 PM

Bence de yatırım için en uygun zaman şuan. Neden derseniz eğer ,çünkü tüm alt coinler  neredeyse diplerde. Bitcoin’in fiyatı çok makul şuan. Yani  şuan boğa piyasası başlarsa eğer 3-4 kat kazanmak çok kolay olacaktır.

▔▔▔▔▔
hollandalibaykus
Full Member

Activity: 700
Merit: 134

View Profile
October 04, 2018, 07:25:08 PM

Eski fiyatları düşününce elbette yatırım için çok uygun bir zamanda olduğumuzu görebiliyoruz. Sonuçta bu devran böyle devam etmeyecek, yükseliş gelecek ve milyonlarca yatırımcı yeniden canlanacak (: sonrası zaten istediğimiz senaryolar..

pckoliq
Full Member

Activity: 840
Merit: 111

View Profile
October 04, 2018, 07:41:14 PM

Para kalmadı ki? Para olsa bu fiyatlardan toplayabildiğim kadar coin toplardım.
Belki tamamen batıracak beni ama ya 6x yapıpta beni Türkiyenin milyonerleri arasına koyacaksa?- ki bu imkansız değil.
Elde avuçta kötü gün için tuttugum bi 20bin tl kadar var onu kesinlikle bu piyasaya sokmam.
Sizede tavsiyem bütceniz neyse ona göre sizi kötü günde kurtaracak bir miktar parayı köşede tutun.
sgi02
Sr. Member

Activity: 542
Merit: 250

View Profile
October 04, 2018, 07:57:41 PM

Önceliğim Bitcoin sayımı çoğaltmak fakat bazı altcoinlerin potansiyelini yüksek bulduğum için onlarıda sepetime atıyorum. Yatırım için uygun zaman olduğu fikrine katılıyorum.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
October 04, 2018, 08:47:06 PM

Arkadaşa katılmamak mümkün değil. Bence de kripto paralara yatırım yapmak için çok doğru zamanlardayız. Özellikle Bitcoin,Ethereum ve Rippledan garantili ileriye dönük güzel adımlar bekliyorum
alex219
Sr. Member

Activity: 628
Merit: 251

View Profile
October 04, 2018, 09:15:02 PM

Daha refah içinde olabilsek ülkece yatırım yaparken daha sağlıklı karar alabileceğiz aslında, çoğunluğumuz yemeden içmeden kesip yatırımdayız bu nedenle çift taraflı baskı altındayız, her şeyin gönlümüzce olmasını isterim ama yatırım yaparken gündelik yaşamı alt üst etmeyecek miktarları kullanalım derim.
sectorim
Member
**

Activity: 574
Merit: 14

View Profile WWW
October 05, 2018, 03:47:08 PM

kriptodan kasıt bitcoin, ethereum falan, filan ben bundan tam emin değilim. bountyden gelen token ico fiyatının yarısına yakın yerlere ulaştı sattım geçtim. gidip de bununla bitcoin falan alacağım yok. hani ralli başlasın iki adım geriden işlem yapalım. bence çoğu kişi bunu bekliyor.

loveistanbul
Member
**

Activity: 392
Merit: 10

View Profile
October 05, 2018, 04:13:22 PM

Emin olduğum tek şey varsa o da 2018 yılının kripto paralar yatırım yapılması gereken bir yıl olarak seneyi kapatacağıdır ,Allah nasip ederse önümüzdeki 3-5 ay sonra bu fiyatlardan keşke biraz daha yatırım yapabilseydik diyeceğiz ,bu düşüncelerim hacimli büyük koinler için geçerli.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
October 05, 2018, 04:19:00 PM

piyasada artık çok büyük yükselişler olmuyor, tahminim ufak yükselişlerle bile artık kar satışları bunları dengeliyor. keşke eskisi gibi sürekli yükselişler olabilse.
sofikurban
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile WWW
October 05, 2018, 04:39:39 PM

2018 yılının son dönemine doğru ilerlerken bu yıl yaşanan düşüşlerin kimsenin unutabileceğini sanmıyorum ,burdaki en büyük sıkıntı ,bu yılın son döneminde bence yeteri yatırımı yapmamız olacaktır.

newguy05
Hero Member

Activity: 1316
Merit: 503

Someone is sitting in the shade today...

View Profile WWW
October 06, 2018, 08:25:27 AM

Kirptoya yatırım her zaman yapılır benim beklentime göre yeterki alım tek seferde değil de peyder pey yapılsın, ve yatırım yapılan paraya bir süre ihtiyaç olmasın, orta-uzun vadede değerini ortaya koyacaktır diye inanıyorum.

▄██████
       ▄████████
     ▄██████████
   ▄█▀     █████
 ▄███      █████
█████      ███████████████████████████
█████                           ████▀
█████                           ██▀
█████                          ▄▀   
██████████████████████████████▀
████████████████████████████▀
L I N K
by BLOCKMASON

..CREATE WEB APIS........
..FROM ANY SMART........
..CONTRACT.........................

█▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀█
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█  ██████    ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█            ▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█ ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄ █
█                     █
█ ▄▄▄▄▄▄              █
█▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄█

READ THE
WHITEPAPER

>>>

▄          █▄                         ▄
██▄        ███▄                     ▄██
████▄      █████▄                 ▄████
██████▄    ███████▄             ▄██████
████████▄   ▀███████▄         ▄███████▀
██████████▄   ▀███████▄     ▄███████▀
████████████▄   ▀███████▄ ▄███████▀  
██████████████▄   ▀█████████████▀   ▄██
████████████████▄   ▀█████████▀   ▄████
██████████████████▄   ▀█████▀   ▄██████
████████████████████▄   ▀█▀   ▄████████
BLOCKMASON
BUILDING THE FUTURE

FACEBOOK
REDDIT
TWITTER

LINKEDIN
GITHUB
MEDIUM
fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
October 06, 2018, 10:55:51 AM

Kısa vade yatırım için değişken fiyatlar uygun zamana işaret değil, bununla birlikte uzun vadeli yatırım için uygun zaman içinde karara almanın avantajlarına sahibiz. Tekil olarak altlar üzerinde karar vermek doğrusudur.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252

View Profile WWW
October 06, 2018, 03:47:46 PM

ben bu şekilde düşünmüyorum. uygun zaman falan ortada fol yok, yumurta yok. sec kanadından olumsuz sonuç açıklansa, başka sec başvurusu kalmasa veya bir finans şirketinin bitcoin işlem birimini ertelemesi gibi olumsuz bir haber yayılsa bu işin sonu 6000'lerin altı şeklinde sonuçlanabilir. her koşul için hazırlıklı olmalıyız.

ralli başlarsa zaten bunu ilk görecek olan bizleriz. ama dump yaşanıyorsa bu gerçekliği de kaybetmemeliyiz.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
October 06, 2018, 04:23:58 PM

Kripto piyasası dip pozisyonuna ulaştıktan sonra yatay seyre döndü ,bu arada sağlam diye tabir ettiğimiz koinlerden ,yatırım yapma imkanı olanların zarar etmeyeceği kanatindeyim ,bu yatay seyir sonrası büyük ihtimal yükseliş dönemine geçilecektir.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
Lethapudi
Sr. Member

Activity: 476
Merit: 257

View Profile
October 06, 2018, 05:19:05 PM

Yatırım için çok uygun fiyatlarda olan altcoinler mevcut durumda, daha düşerler mi sorusu her zaman var en azından kısmi alım yapılabilir diye düşünüyorum şahsen. Uygun zaman olup olmadığı herkese göre değişir, soru işaretleriyle dolu bir ortam var piyasada çözebilene aşkolsun.
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
October 06, 2018, 07:55:16 PM

Ben de aynı fikirdeyim fiyatlar uygun duruyor fakat şöyle bir problem var ki Ethereum 400 doların altına düşünce de böyle düşünüyordum. Sonra öğrendim ki dibin dibi vardır lafı çok doğruymuş. Şimdi buraların altına düşmeyeceğinin de garantisi yok.
HyperLup
Sr. Member

Activity: 546
Merit: 252

View Profile
October 06, 2018, 09:58:35 PM

Dibin dibi vardır lafını düşünerek çekimseriz doğal olarak satın alma konusunda, parası olan küçük yatırımcı için geçerli bu psikoloji kimse yem olmak istemiyor. Aynı zamanda yatırımcıda çoğunlukla boşta para kalmamış durumda, kriptoya girmeyi bekleyen kurumların bu işe bir el atması gerek kısa zamanda.
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: