Bitcoin Forum
June 22, 2024, 07:49:30 PM *
News: Voting for pizza day contest

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: kasim rallisi  (Read 1757 times)
Jhonkar
Member
**

Activity: 522
Merit: 13

View Profile
October 09, 2018, 10:42:33 AM

taa şubat marttan beri ralli bekliyor herkes. yapmayın etmeyin tamam umudunu kaybetmemek önemli ama boş yere de ümitlenmeyelim bir gün geleceğini bilmek yeter bence geldiğinde de anlarız geldiğini ve habersiz gelmesi daha keyif verir belki o yüzden hep bir sonraki ayı iple çekmek yoruyor insanı, boş verelim şu anki durumda para kazanmaya bakalım, şu anda para kazanmaya çalışmayan boğa da da yeteri kadar kazanamayacak inanın.
bluemylife1907
Member
**

Activity: 350
Merit: 11

View Profile
October 09, 2018, 12:48:27 PM

Kasım rallisi dendi ,bakalım kasımı da bekleyeceği ,sayılı günler kaldı ,herkes son ümit olarak kasım ayını bekliyor .Bu ayda da kripto piyasasında bir yükseliş gelmez ise sonrasında çıkacak hebrleir söyleyim ,ocak ayında ralli gelecek diyecekler ve böylece oyalaya oyalaya zaman akıp gidecek.

MyCryptoBank  ――  Legal and Reliable Crypto Bank
Whitepaper  ――  CRYPTOBANK FOR CRYPTOCOMMUNITY  ――  Announce
―― Medium ―― YouTube ―― LinkedIn ―― Telegram ―― Facebook ―― Twitter ――
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
October 19, 2018, 03:17:40 AM

Böyle iyimser yaklaşımlar sanki aslında duymak istediklerimizi söylüyor sadece. Kötü ihtimalden de bahsedilse keşke. Ama haklılık payları da var çünkü bundan önce hep olan bir şey şimdi neden olmasın ki?

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
carlzec
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
October 19, 2018, 08:29:45 AM

Umarım kasım ayında piyasa gerçekten yeşillenir ama çok fazla da umutlanmak istemiyorum. 2019 yılında bir boğa gelmesini daha olası görüyorum. Bakalım netice nasıl olacak.
1453eko
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
October 19, 2018, 12:26:18 PM

Ralli boğa diyerek ve en sonunda tarihte vererek bizleri kasıma kadar getirdiler nerdeyse ,önümüzde 12 günlük bir süre daha var bakalım bu sürenin sonunda söylenen ralli gelecekmi.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
October 19, 2018, 12:55:25 PM

Floodda belirtilenler birçok insanın az çok tahmin ettiği şeyler zaten. Bitcoinin ve piyasaların ipi birilerinin elinde ve istedikleri gibi oynuyorlar. Bir gün yükselmesine karar verecekler ve o güne kadar sabredebilenler kazanacak. Bu kasım da olabilir 2019 da sarkabilir.
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
October 20, 2018, 06:59:45 AM

Ralli kasımda mi başlar bilmiyorum ama twet de söylenenlere katılıyorum her zaman söylediğim bir şey var birileri istemeden btc yükselmez ! Son boğada adamlar osursa haber oluyor bu haberler büyük pumplara neden oluyordu yani birileri piyasayı çıkartmak için durmadan sıcak para sokuyor operasyon yapıyordu
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
October 20, 2018, 01:26:35 PM

bencede düşmez.ralli mi uzay yolculuğu mu orasını bilemiyorum ama btc buradan uçacak gibi geliyor bana.Daha fazla bekleyemez yeter artık.Doları bitireceksin abi sen daha bu ne fiyatlar.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
cyhngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 20, 2018, 02:03:07 PM

Flodd bir arkadaşım ekolü bir flood olduğu için pek ciddiye almadım ama hep olmuş bu kasım rallisi yine olmaması için bir sebep yok. Beklemekten başka yapabileceğimiz bir şey de yok maalesef.

chemist32
Jr. Member
*

Activity: 154

View Profile WWW
October 20, 2018, 02:10:07 PM

Bence birileri yine ipleri eline aldı idare ediyor. Kasım rallisi şu durumda bana göre zor daha ileriye bakmak lazım diye düşünüyorum. Birileri istemeden btc yükselmez o sebepten ben tedirginim şahsen. Sanki oyalama taktikleri var gibi bu işlerde.

NAVIBRATION - feel your way
The way of knowing the world, reinvented
https://www.navibration.com/
cyhngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 21, 2018, 04:10:40 AM

Ben bu senenin her manada bu piyasa için beklenmedik şeylerle dolu olacağını düşünüyorum. Alışılmış şeylerin dışında gelişmeler olabilir bu yıl ve sonrasında.

Mstulu
Jr. Member
*

View Profile WWW
October 21, 2018, 09:01:54 AM

Bu piyasada hep beklemediğimiz zamanlarda beklenmedik şeyler oldu.Şimdi herkes kasımda ralli bekliyor siz piyasa yapıcı balinalar olsanız elinizdeki bombayı patlatmak için beklenilen zamanı mı seçersiniz yoksa kimsenin beklemediği bir zamanı mı?Bence herkes çok ümitlenmesin,x3-5ler den ziyade %lik karlar alarak yola devam etsin,he boğa gelirsede tadından yenmez ne diyelim Smiley
exturudere
Member
**

Activity: 612
Merit: 10

View Profile WWW
October 21, 2018, 09:40:34 AM

Bu piyasada cok fazla dillendirilen seyler bugune kadar pek gercek olmadi. Kripto piyasasının ruhu genelde beklenmedik zamanlar ve beklenmedik işler üzerine kurulu. Herkes kasimda ralli diyor ben 2018 yılı içinde böyle bir sey beklemiyorum. Bakalım , umarım ben yanılıyorumdur.
xzone
Legendary
*

Activity: 2618
Merit: 1494

View Profile
October 21, 2018, 03:42:14 PM

Çok konuşulursa gerçek olmaz, aynı şeyler yaz ayları için de konuşuluyordu ve gerçekleşmedi. Fakat sene sonu yükselişleri farklı bir şey, artık ritüelleşmiş bir havası var. Umarım bu sene sonunda da böyle bir ralli yaşayabiliriz Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
keepingmny
Member
**

Activity: 127

View Profile WWW
October 25, 2018, 09:26:30 PM

Kasım rallisi  konusunda iyimser düşüncelere sahip olan biri olarak pazarın büyümesini isterim. Ne var ki kolay olmayacağını zor dönemlerden geçeceğimizi biliyorum. Yıkıcı haber gelmesin.
suukool
Full Member

Activity: 413
Merit: 100

View Profile
October 25, 2018, 11:28:30 PM

Kasım ayına geldik dayandık, Bitcoin altcoinleri daha fazla ezmedikçe sorun yok henüz. Kriptoda dünya çapında gelişmeler olacak diye düşünüyorum, dünya blockchaine çalışıyor.
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile WWW
October 26, 2018, 08:11:31 AM

geçmişi incelediğimde hemen her kasımda bu ralli olmuş hem de en ölü sezonda dahi. eğer ki piyasa kendini tekrar eden bir piyasa olmayı sürdürürse kasımda boğa geldi başlıklarını bolca görürüz.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 26, 2018, 09:11:53 AM

Kasımda Bitcoin fiyatının 10.000 Dolar üzerine çıkacağına inanıyorum. Geçen sene olduğu gibi ve daha önceki senelerde olduğu gibi yine fiyat artacaktır. O da olmadı Ocak ayında artacaktır. Ama mutlaka artacaktır. Bitcoin'in tipik hareketleri bunlar. Ne zaman Ath yaptıysa büyük düşüş yaşamış ve ardından tekrar yeni bir Ath yapmıştır. Lakin bu sefer Ath yapamayacak gibi. Ama yine de fiyatın 10.000 Dolar üzerine çıkıp tekrar düşeceğini düşünüyorum.

fullypak
Legendary
*

Activity: 1456
Merit: 1005

View Profile
October 30, 2018, 10:25:26 AM

Kasım ayı içinde değişik gidecek pazar olacağına dair şimdiden belirteç olarak görülen gelişme yok. Yinede oluşabilecek hava olma ihtimalini asla unutmam. Kripto market hızlı artışları her vakit gösterme şansına sahip.
sofikurban
Member
**

Activity: 448

View Profile WWW
October 30, 2018, 01:20:36 PM

Nihayetin de kasım ayı 1 gün kala piyasada bir hareketlilik yok ,bu gidişata bakılırsa kasım ayındada bir şey olmayacak ve bizi her zaman yaptıkları gibi oyalayacaklar .

Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: