Bitcoin Forum
May 07, 2024, 02:22:29 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  
Author Topic: Ekonomimizi Denetleyecek yeni şirket  (Read 728 times)
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350
Merit: 2

View Profile WWW
October 06, 2018, 03:00:56 PM

o kadar yanar döneriz ki dün ak dediğimize bugün kara demekten hiç gocunmuyoruz. dün haindik bugün haklı. ülkece kafayı yedirecekler.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
The grue lurks in the darkest places of the earth. Its favorite diet is adventurers, but its insatiable appetite is tempered by its fear of light. No grue has ever been seen by the light of day, and few have survived its fearsome jaws to tell the tale.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715091749
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715091749
Reply with quote  #2

1715091749
Report to moderator
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
October 06, 2018, 05:35:44 PM

Şirketle anlaşmaktan vazgeçilmiş.Cumhurbaşkanı Erdoğanın açıklamalarına da bakacak olursak, halkın tepkisini çekip oy kaybetme endişesi ile böyle karar almış olabilir yada damadın sormadan bir iş yapmayacağını varsayarsak, şirketin yapılmasını teklif ettiği şeyler işine gelmemiş olabilir hükümetin.

Her ne olduysa oldu pazartesi doların tepkisi merak konusu.

Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
October 06, 2018, 08:41:43 PM

Sonunda gündemde oluşan baskılar olumlu sonuç verdi, artık ortada bu şirketle yapılan bir anlaşma varsa bile iptal edildi. Zaten bizim ekonomik danışmanlığımızı neden amerikalı bir şirket yapacak hiç anlam veremiyor, adamlar hem düşmanımız üstelik terörü destekliyorlar, hem de bize zıt bir ülke. Anlaşmanın iptal olması isabetli oldu bence.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
ugr_erkn92
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 250

View Profile
October 06, 2018, 08:46:21 PM

Bugün haberlerde görünce şaştım doğrusu firmaya hiç bir konuda danışmayacakmışız vazgeçilmiş. Ülke genelinde rahatsızlık veren bir konuydu.
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420

View Profile WWW
October 07, 2018, 01:10:25 PM

önce yanlışı yapıp sonra hatadan dönüp alkış bekliyorlar. bunun yanlış olduğunu söyleyenlere hain diyenler hadi şimdi gelsin savunsun bizi.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
samgizsu
Jr. Member
*

Activity: 350

View Profile WWW
October 07, 2018, 08:08:28 PM

Ben artık gündemimizin hızına yetişemiyorum arkadaşlar, daha dün müjde diye verdiklerini unutmuş gibi davranıyorlar ve hemen arkasına chp ye laf atarak gündemi değiştiriyolar ... çok basit sanki bu işler.

BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
October 07, 2018, 08:13:12 PM

Şu anda yapısal bir kriz var ve bu danışmanla falan düzelecek bir konu değil, üretim ekonomisine geçmemiz gerekiyor, böyle yüzeysel tartışmalar ile kitleyi oyalıyorlar işte.
Halmater
Hero Member

Activity: 896
Merit: 630

View Profile
October 09, 2018, 01:52:44 PM

Kendinden başkasına hayrı olmadığı söylenen bu şirketin geçmişine ilişkin bir çok yazı var, girdiği ülkeleri sömürme peşinde karşılığında acil  yatırım yönlendiriyor diyorlar. Bu işide üç kuruşa yapmıyorlarmış ücret komisyon anlaşmaları evladiyelik, şeytana papucu ters giydiren adamlar.
mynet
Member
**

Activity: 336
Merit: 10

View Profile
October 09, 2018, 02:04:25 PM

Sanırım son gelişmelere göre bu konuda Devlet başkanımız Recep Tayyip Erdoğan son noktayı koymuş ,verilen karara göre bu  şirket ile kesinlike çalışmaması gerektiğini kurmaylarına bildirmiş ,bakalım ne kadar gerekçi olacak bu açıklamalar.

tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
October 10, 2018, 11:17:59 AM

Sanırım son gelişmelere göre bu konuda Devlet başkanımız Recep Tayyip Erdoğan son noktayı koymuş ,verilen karara göre bu  şirket ile kesinlike çalışmaması gerektiğini kurmaylarına bildirmiş ,bakalım ne kadar gerekçi olacak bu açıklamalar.

Tepkiler yükseldi.Kendi tabanındanda tepki gelince "biz bize yeteriz dedi" gecti. Anlaşmayı iptal etti.( Ya da biz öyle biliyoruz). Zaten kendi partisinin kuruluş amacı tersti bu durum. 2002 de  IMF belasından kurtulmak için insanlar bunlara güvenip oy verdi ve başa getirdi.simdi ise sözde IMF borç veren ülkeyken, sürekli büyüme rakamları aciklaniyorken nasıl becerdilerde dünyanın en büyük şirketlerinin tefecileri iş yapar hale geldiler. Bence bu sorgulanmalı.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
bekserson
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
October 10, 2018, 01:57:46 PM

bunun sonucu ne olacak peki? kendi kendimize yetiyorsak eğer neden Mckinsey ile temasa başlıyoruz. yerli ve milli gibi kelimelerden daha çok bence ekonomik verilerde düzelme ve para birimimizin artık düzenli değer kazanması gibi adımları görmek istiyoruz.

Connecting Dual-Crypto into the Real World
                G M B Platform               
Pre-Sale Coming Soon!
aya54
Jr. Member
*

Activity: 378

View Profile WWW
October 10, 2018, 02:06:38 PM

Eninde sonunda doğru olanı yaptılar ,bu denetim işini mc kinseye vermediler .Ülke ekonomimizi zaten bir yabancı şirket sokmadığımız yer burası kalmıştı onuda yapsalardı hükümet ciddi güven kaybı yaşardı.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
brsaltun
Jr. Member
*

Activity: 210
Merit: 3

View Profile WWW
October 10, 2018, 02:14:37 PM

"McKinsey & Company; önde gelen işletmelere, kamu kuruluşlarına, sivil toplum kuruluşlarına ve kar amacı gütmeyen kuruluşlara hizmet veren global bir yönetim danışmanlığı firmasıdır. Müşterilerimizin performansında uzun süreli gelişmeler sağlamasına ve en önemli amaçlarının farkına varmasına yardımcı oluyoruz. Neredeyse yüz yılı aşkın bir süre içinde, bu görev için benzersiz donanıma sahip bir firma yarattık." http://www.mckinsey.com.tr/

Gayet masumane bir denetim yapmanın peşindeymiş gibi görünen bu şirket Türkiye tarafından kabul görmedi çünkü Cumhurbaşkanı kabul etmedi yoksa gerçekten sıkıntılar doğurabilecek sonuçlara yol acabilirdi zaten zamanında kozmik odaların paylaşıldığı soylenmekte ve bununda onun gibi bir durum yaratabileceği tahmin edilmekte denetlemek için butun kısımları butun belge ve bilgileri incelemek gerekli tabiki bunlarda tam olarak onu yapıcaklardı ki zamanında durdurulabildi.

cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
October 10, 2018, 09:26:01 PM

Bu iş artık iyice sarpa sarmaya başladı, Durmuş yılmazın bugünkü meclis konuşmasından sonra dedim ki artık ekonomide dibi görmeye giderek yaklaşıyoruz. Dediğim dedik çaldığım düdük anlayışı devam edip ortak akıl bir kenara atılırsa sonu felaket olacak

longthu
Hero Member

Activity: 728
Merit: 500

MenaPay - Crypto made easier than cash

View Profile WWW
October 19, 2018, 06:34:04 PM

Ekonomi kendiliğinden düzelmez gerekli önlemlerin hızlı şekilde alınması ve ısrarla uygulanması halinde düzelme bir kaç yıla olur. Ekonomiyi denetlenerek başarılı olan bir örnek yok dünyada.

_Crypto made easier than cash_
▄███▄              ▄███▄
███████            ███████
███████   ▄████▄   ███████
███████  ████████  ███████
▄██████████  ████████  ██████████▄
████████████  ████████  ████████████
████████████  ████████  ████████████
▀██████████  ████████  ██████████▀
▀███▀   ████████   ▀███▀
████████
▀████▀
MenaPay.
ANN THREAD
__
cabbaraga
Member
**

Activity: 196
Merit: 12

View Profile WWW
October 19, 2018, 10:13:04 PM

Bir dedikleri diğer dediklerini tutmuyor bence bize yansıtılanla olayların gerçekte olan dögüsü çok farklı.

▀▀▀▀▄▀▀▀▀▀ ▀▀ ▀ ▄ ▀    GORECRUIT    ▀ ▄ ▀ ▀▀ ▀▀▀▀▀▄▀▀▀▀
▬▬   ARTIFICIAL INTELLIGENCE FOR HR BASED ON BLOCKCHAIN   ▬▬
Whitepaper   Telegram   [  Pre-Sale 》 24th October  ]   Facebook   Twitter
Gastronomist
Member
**

Activity: 308
Merit: 10

View Profile WWW
October 20, 2018, 06:38:55 AM

İşini iyi yapan ehli kişilere vermek iyi ama ben anlamıyorum zerrre güven kalmadı bu hükümete.Her denilen şeyin tersi yapılıyor.Her tükürülen şey tekrar yalanıyor ben analamadı.

cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
October 20, 2018, 11:57:26 AM

Artık ne denir bilemiyorum her şeyle dışa bağımlı ülke olduk ülkede denetçimi kalmadı Amerika dediğimiz ülke bize sürekli gözdağı veriyor daha düne kadar ne idik ne olduk bu ülkede saniyelik her şey değişebiliyor hep hayır dilemekten başka bişey demiyorum ne demişler atlar tepişir otlar ezilir durum bu..

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
October 20, 2018, 01:09:06 PM

İşinin ehline verilmesi tabi ki iyi bir şey bunu da herkes destekler ama senin ekonommini bu hale getiren ülke şirketine verirsen de tepki görürsün.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
cyhngnbz
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
October 20, 2018, 02:00:58 PM

Şunun farkındasınız değil mi eğer insanlar ve toplum tepki göstermeseydi iptal olmayacaktı. İptal olma sebebi tepkiler. Yanlış olduğunu düşünmeleri değil.

Pages: « 1 2 3 [4] 5 »  All
  Print  

Jump to: