Bitcoin Forum
May 24, 2024, 02:58:40 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  
Author Topic: JİNBİ BOUNTY ....HEPİMİZE GEÇMİŞ OLSUN 😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡👎👎👎👎  (Read 803 times)
TaliskerDarkStorm
Sr. Member

Activity: 1106
Merit: 273

View Profile
October 02, 2018, 10:55:08 PM

Geç olsun ama güç olmasın, uzun süre emek verdiniz. Böyle şeyler gördükçe iyice uzaklaşıyorum şu bountylerden. Bir de şu an imzasını taşıdığım proje de bitmek üzereydi güya ama ne topladıkları dahi belli degil. Sırf şansa takılıyoruz ve haftalarca uğraştıktan sonra resmen çorba parası geliyor, o da dağıtırlarsa Grin
dannybrown (OP)
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 03, 2018, 06:53:19 AM

Bu jinbinin bi bok yiyeceği belliydi.
Büyük ihtimal yüzde 5 dağıtım yaparlar.
Yani bi adam 100 tl alacaksa 5 lira verecekler çökecekler bountylere
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 03, 2018, 07:24:25 AM

zor bir durum çok emek harcıyorsun bir imza ve diğer bountyler için ama adamlar ya uzatıyor yada sana boş token gönderiyor ve yatırımlardan gelen paraylada tatile çıkartıyorlar

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 03, 2018, 12:47:03 PM

Bu kadar büyük ödül vaadeden bir bountynin böyle birşey olacağı bence kesindi. Baktığınız zaman ico sükse yapmadı ancak bountysi yaptı adamlar da para kazanamadan para dağıtamayacakalrına göre..

vycl87
Hero Member

Activity: 1204
Merit: 630

View Profile
October 03, 2018, 01:03:03 PM

Gelecekte para eder mi bilmiyorum ama imzasına girecektim. İyi ki girmemişim. Katılan arkadaşlara sabır diliyorum.
adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
October 03, 2018, 01:20:49 PM

Gereksiz yere tr forumda şişirilmiş bir projeydi. Adamların telegramda bile 2000 katılımcısı var. ve ödül olarak baya güzel rakamlar vaad etmişlerdi. yani hiç şaşırmadım böyle lastik gibi uzatmalarına.
khasank
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 281

View Profile
October 03, 2018, 11:26:49 PM

Jinbi den önce girdiğim CryptFlix dahi ödeme yapmadı. Sonra ki Sendy de . Şimdi de Jinbi uzamış. ICO lar artık yatırımcının parasını çalmak için yapılır olumuş durumda. Pek satış yaptılarını sanmıyorum. Dolayısı ile ödeme de yapmıyorlar.
Stabilitelim
Member
**

Activity: 448
Merit: 14

View Profile
October 04, 2018, 08:11:56 AM

Jinbi den önce girdiğim CryptFlix dahi ödeme yapmadı. Sonra ki Sendy de . Şimdi de Jinbi uzamış. ICO lar artık yatırımcının parasını çalmak için yapılır olumuş durumda. Pek satış yaptılarını sanmıyorum. Dolayısı ile ödeme de yapmıyorlar.

Oraya bide swipe bountysini ekleyin hocam.Ekimin sonuna kadar swipede uzatıldı.Aylardır beş kuruş kazanamadık.Zaten membera pek birşey gelmiyordu artık hiç kimseye bişi gelmiyor.adamlar yollamıyorlar.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 04, 2018, 08:54:35 AM

Jinbi umarım bountyleri dagıtır çok proje var bittiği hale ödeme yapmayan en son envion büyük kazık attı millete, birde current vardı deli para topladı ikiside ama ödülleri dağıtmadılar.
oturanbilboa
Sr. Member

Activity: 454
Merit: 252

View Profile WWW
October 04, 2018, 06:50:36 PM

Jinbiye girmeye niyetlendim ama dilim önceden yandığı için vazgeçmiştim çünkü ne kadar kalabalık olursa işler o kadar boka sarıyor maalesef. Umarım giren arkadaşlar umduğunun yarısını bile alabilir. Bu kaçıncı proje oldu artık sayamıyorum hayvan gibi uzadığı ve parasını alamadığı insanların piyasa bitti desek yeridir.

BigRasputin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 253

Buy $BGL before it's too late!

View Profile
October 04, 2018, 07:35:51 PM

İmzanın aktif oldugu dönemde ico fiyatı 7 dolar bandındaydı, 2019 da 16 küsür dolar fiyat belirliyorlar, o fiyatı baz alıp dağıtım yaparlarsa bir kez daha geçmiş olsun, bir de ilk ico fiyatının da altından dump yerse tadından yenmez.

█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
.
.
█████████████████████████████████████████████████████████████████████████████
        ██████████████▄▄▄
       ▐███████████████████▀
       ████████████████▀▀
                    ▀
                            ▄▄
      ███████████       ▄▄████
     ▐██████████▌      ███████
     ███████████      ███████▀
    ▐██████▌         ███████▀
    ███████       ▄▄███████▀
   ▐██████████████████████▀
  ▄█████████████████████▀
▄██████████████████▀▀▀
███████████████████████████
██████▀███████▀   ▀▀▀▄█████
█████▌  ▀▀███▌       ▄█████
█████▀               ██████
█████▄              ███████
██████▄            ████████
███████▄▄        ▄█████████
██████▄       ▄████████████
██████████████████▀▀███████
█████████████▀▀▀    ███████
████████▀▀▀   ▄▀   ████████
█████▄     ▄█▀     ████████
████████▄ █▀      █████████
█████████▌▐       █████████
██████████ ▄██▄  ██████████
████████████████▄██████████
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 04, 2018, 08:35:47 PM

Ben zamanında post başına 25 dolar vaad ettiklerinde inanmıyarak girmemiştim ve bunu diğer açılan konuya yazdığımda tepki çekmişti şuanki durum ortada adamlar anasayfalarında 17.5m topladık diyorlar ama kesinlikle 100de birini anca toplamışlardır. Geçmiş olsun bountysine katılan arkadaşlara...
vipganyan
Copper Member
Full Member

Activity: 476
Merit: 110

View Profile WWW
October 04, 2018, 09:25:32 PM

Arkadaşlar Jinbi projesi fena proje değil ayrıca Sylon bounty managerlerin padişahıdır. Ban yediğine bakmayın o çoktan escrow ayarlamış, tokenleri eline almıştır. Olumsuz düşünmeyin, şuanda dağıtım için %50 Ethereum %50 Jinbi Token mantıklı görünüyor. Sylonun banı kalktığında muhtemelen form açar, doldurun bekleyin neticede henüz ICO bitmedi. Ani bir yatırım da alabilir, farklı bir projeye benziyor Jinbi. Ekibini inceledim tekrar az önce konuyu görünce, bu ekip eğer alınan yatırım doğruysa iş yapar.

Geçen yıla göre basit bir hesap yapalım isterseniz beraberce. Geçen yıl Ethereumu 1000 dolar ortalama olarak düşünürsek, şuan ki değeri de 250 dolar ortalama alırsak 4x düşüş var. ICOlarda private yatırımcıların kıyasıya pazarlığı ve bounty hunterların sert satışları sebebiyle 5x dump yiyor piyasaya çıktığında. Listelenir listelenmez yaşanan sert düşüşler ki bunlar genelde 20x civarı geçen yıla göre; düşüş buradan geliyor gördüğüm kadarıyla Dolar bazında. 4x ve 5x 'i birbiriyle çarptığım için Ethereum seçeneğini seçerseniz en azından ödülünüzün yarısında Ethereum'un düşüşünü avantaja çevirebilirsiniz. İnşallah Ethereum ödemesini iptal etmezler, bu çok daha büyük handikap olur kampanyaya katılan arkadaşlar için.
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
October 05, 2018, 07:34:31 AM

su an son durum ne? beklemede miyiz? 31 aralik 2018'e kadar ico sürecek:)
bundan sonra ico'lar sanirim 1-2 yil sürecek:))) isin iyice civkini cikardilar garibanlar...

bende bi ico yapacagim... 29 ekim 2018 baslatip 29 ekim 2023'e kadar para toplayacagim:)
uclrtpl
Member
**

Activity: 202
Merit: 21

View Profile
October 06, 2018, 05:47:18 PM

bu jinbinin ico suna girmeyi düşünmüştüm ama iyi ki girmemişim gerçekten insanı çok güzel kandırıyorlar . para atanlara yada bununla zaman kaybedenlere çok geçmiş olsun.

xzone
Legendary
*

Activity: 2590
Merit: 1486

View Profile
October 07, 2018, 11:52:14 AM

Arkadaşlar Jinbi projesi fena proje değil ayrıca Sylon bounty managerlerin padişahıdır. Ban yediğine bakmayın o çoktan escrow ayarlamış, tokenleri eline almıştır. Olumsuz düşünmeyin, şuanda dağıtım için %50 Ethereum %50 Jinbi Token mantıklı görünüyor. Sylonun banı kalktığında muhtemelen form açar, doldurun bekleyin neticede henüz ICO bitmedi. Ani bir yatırım da alabilir, farklı bir projeye benziyor Jinbi. Ekibini inceledim tekrar az önce konuyu görünce, bu ekip eğer alınan yatırım doğruysa iş yapar.

Geçen yıla göre basit bir hesap yapalım isterseniz beraberce. Geçen yıl Ethereumu 1000 dolar ortalama olarak düşünürsek, şuan ki değeri de 250 dolar ortalama alırsak 4x düşüş var. ICOlarda private yatırımcıların kıyasıya pazarlığı ve bounty hunterların sert satışları sebebiyle 5x dump yiyor piyasaya çıktığında. Listelenir listelenmez yaşanan sert düşüşler ki bunlar genelde 20x civarı geçen yıla göre; düşüş buradan geliyor gördüğüm kadarıyla Dolar bazında. 4x ve 5x 'i birbiriyle çarptığım için Ethereum seçeneğini seçerseniz en azından ödülünüzün yarısında Ethereum'un düşüşünü avantaja çevirebilirsiniz. İnşallah Ethereum ödemesini iptal etmezler, bu çok daha büyük handikap olur kampanyaya katılan arkadaşlar için.

%50 Ethereum işini yaparlarsa zaten problem yok. Ödüllerin bu kadar düştüğü bir zamanda belirlenen ödül miktarının yarısını "gerçek" değeriyle kazanmış olsak hepimize yeter. Etheri 300 dolardan hesaplasalar bile buradaki herkesi memnun eder Smiley

███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
Ridcan
Member
**

Activity: 476
Merit: 31

View Profile
October 07, 2018, 12:48:34 PM

Sizin adınıza üzüldüm uzaması çok kötü ama artık neredeyse tüm projeler uzatıyor icoları bir imzaya giriyorsunuz bir bakıyorsunuz 6 ay kilitlemiş sizi
Pages: « 1 2 3 4 [5]  All
  Print  

Jump to: