Bitcoin Forum
May 07, 2024, 08:19:27 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Halloween : 80.000 TL mümkündü sadece ertelendi  (Read 252 times)
halloweenn666 (OP)
Member
**

Activity: 1011
Merit: 65

View Profile
October 01, 2018, 06:09:15 PM

80.000 TL iddiası ile bitcointalkta açtığım başlıkta tepki aldım ETF ertelendiği için dolar TL de yaşanan 1 liralık kayıp Bitcoin fiyatının TL bazında değer kaybını üst düzeye taşıdı.

ETF kabul edilecek yönünde pozisyon aldım. Kabul edilseydi 80.000 TL gorulecekti ertelenmesine rağmen panik yapmadım ve Bitcoin de kaldım. Bu rakamların çok üstüne çıkacağız hatta 1 Bitcoin 1 milyon TL olduğu gunleri görmeye çok yaklaştık.

Ethereuma Dikkat edin
Elimde Bitcoin ve Ethereum var Bitcoin piyasada ana para birimi. Ethereum alternatif blokchain bu ikisi iş yapacak.

Ethereuma alternatifiz Mottosu fiyasko ile sonuçlanacak
Piyasayı 2013 ten bu yana takip ederim 2017 yılına kadar her çıkan altcoin bitcoine alternatifiz derdi şimdi bir ethereuma alternatifiz Mottosu var ki evlere şenlik. Hiç bir coin diğerinin alternatifi değildir

Hiç bir coin diğerinin alternatifi olamaz
Ethereum yapacağı 2 güncelleme ile tüm açıklarını kapatır .Bugün Ethereuma alternatifiz diyenlerde yarıştan mağlup çıkar. Fabrika mantığı ile dijital dünya arasında fark var. Ethereum açıklarını bulur test eder yeni güncelleme ile giderir yola o coinin alternatifi biziz diye çıkmak milleti soymanin diğer ismidir.

Kimse Bitcoinin ya da Ethereumun alternatifi değil
Bitcoin tektir. Sahipsizligi onu altınla eşleştirilmesi ne yol açıyor şimdi ripple ben bitcoinden hizliyim diyor monero çıkıyor ben bitcoinden gizliyim diyor bu mantıkla piyasada ralli oluşturuyorlar.

Yatırımciya tavsiyem Ethereum ve Bitcoin ikilisinden pek uzaklasmasinlar. Günlük minik pumplar zevk veriyor heyecan katıyor ancak Bitcoin ve Ethereumda kota oldukça yukarda.

Ethereum 30.000 dolar neden olmasın?
Bitcoin için 1 milyon doların konuşulduğu ortamda Ethereum 30.000 dolar olması şaşırtmaz hatta benim olası hedeflerim arasında. Rakamlar uçuk değil buraya 0.20 centten geldik.

3 dolardan Ethereum sattım
Poloniexte 3 dolardan 40 ethereum sattım 440 dolardan bitcoin aldım. BTC E de trade yaptım. Yobitte pumplar katıldım o zamanlar bana imkansız gelen şeyler imkan dahilindeymis. Olası her senaryonun gerçekleştiğini gördüm. Bunlar olacak.

1715113167
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715113167
Reply with quote  #2

1715113167
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715113167
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715113167
Reply with quote  #2

1715113167
Report to moderator
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
October 01, 2018, 06:21:55 PM

bi bitmedinizz amkym forum paraziti önce konuya baktım sonra okumadan yazana baktım okumaktan vazgeçtim zaman hırsızı parazit
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 01, 2018, 06:25:15 PM

Bize ne senin kazanacağın 80 000 TL den ?

Forumu kıraatheneye çevirmeyi ne kadar iyi beceriyoruz.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672
Merit: 100

View Profile
October 02, 2018, 07:43:53 AM

Madem etfyi bekliyorsun marta kadar ortalarda dolaşma sonra tekrar gelir konuyu hortlatırsın. Kısa vadede 80 binleri unutun belki yıl sonuna doğru 60 falan olur o da belki.
williamsmith
Full Member

Activity: 476

View Profile
October 02, 2018, 08:03:30 AM

Kısa vadede 80k TL olamayacağı görüşünü nasıl belirlediniz bilemiyorum. Bitcoin gibi spekülatif bir birimin ne zaman ne yapacağını hiç kimse bilemez. Beklentim 80-100K arası benimde.
SanalPara
Sr. Member

Activity: 868
Merit: 259

Monetizing Mobile Engagement Data

View Profile WWW
October 02, 2018, 09:09:27 AM

Bitcoin şuan 40.000 TL civarlarında seyrediyor. Aslında 80.000 TL Bitcoin için çocuk oyuncağı gibi bir hedef diyebilirim. Önümüzdeki aylarda bu dediğin olay gerçekleşebilir. 2 katlık bir artış hepimizi ihya edecektir. Tabi bunun için zamana ihtiyaç var. Beklemeye devam beyler.

B.A.S.
Full Member

Activity: 420
Merit: 117

View Profile
October 02, 2018, 11:49:03 AM

Buraya kadar dayanabilen yatırımcılar 80k TL yi görünce kaçmayı planladıkları için yapmaz büyük yatırımcılar.
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 02, 2018, 11:55:04 AM

arkadaşlar bir şeyi söylerken sırf yazmak için yazmayın bilgilendirici ve bir veriye analize dayanarak konuşunki millet fayda alsın sözüm genel için böyle olursa herkes fayda sağlar

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
karma580
Member
**

Activity: 238
Merit: 14

View Profile
October 02, 2018, 11:56:02 AM

yıl sonuna doğru dolar 10 tl ye yaklaşınca mümkün bir rakam  Grin bunun haricinde kerizleri ürküttükleri için azıcık yükselişte hepsi kaçmayı planlıyor ama sağlam bir yükseliş gelirse aç gözlüler yine çıkış yapmayacaktır..büyük yükseliş lazım : D

arkadaşlar bir şeyi söylerken sırf yazmak için yazmayın bilgilendirici ve bir veriye analize dayanarak konuşunki millet fayda alsın sözüm genel için böyle olursa herkes fayda sağlar

iyi de amaçları bilgilendirmek değil ki imza kasmak  Wink
Suleiman the Magnificent
Full Member

Activity: 504
Merit: 120

View Profile WWW
October 02, 2018, 12:28:56 PM

Bitcoinin 80000 TL olması için piyasada ekstra bir harekete çok da gerek var gibi durmuyor Cheesy 8-10k dolar arasına yerleşse dolardaki yükseliş sayesinde bir şekilde 80k TL'yi bulur zaten. Mühim olan dolar bazında yükselmesi.
anonymous3x
Sr. Member

Activity: 1176
Merit: 305

View Profile
October 02, 2018, 01:26:47 PM

80k hedefi zaten çocuk oyuncağı bitcoin için o olacakta mesele 1 Milyon Türk Lirası ne zaman olacak.
okanciftci74
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
October 02, 2018, 01:44:50 PM

vizyonsuz herif ya boş boş başlıklar açıp forumu kirleymeyi içine sıçmayı başaran insanlardan birisin bari adam gibi hedefler koy bitcoin burdan bi yükselse zaten ne 80bini 100ü geçicek ama yükselmiyor bekliyeceksin hem etf yi kafana göre nasıl yorumladında geçiceğine inandın
sconklin321
Sr. Member

Activity: 543
Merit: 250

Orjinal üyelik ToRiKaN banlanalı asır ol

View Profile
October 02, 2018, 02:05:16 PM

sürpriz bir beklenti değil ama bu rakama ulaşması için değişik çok enstrüman var açıkası dolar tl paritesi fomo grafiksel kırlma falan ama herkes bekliyor bu seviyeyi

- Orjinal Üyelik Eski Banlanmış ToRiKaN -

https://youtube.com/c/KriptoParatoner

www twitter.com/torikan
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
October 02, 2018, 02:44:51 PM

1 yılda 500 dolardan 20 bin dolara geldi olmayacak şey yoktur bu sektörde ancak etf diye diye aylardır bekliyoruz. Bu seferde Mart'ta kesin geçecek deniyor. Geçmezse düşüş olacak deniyor. Hep bir yerlere bağlıyız, gebeyiz. Piyasaya para akmıyor marketcap bir ileri iki geri gidip geliyor. Yatırımcının güveni sadece etf ile mi gelecek bilmiyorum.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
October 02, 2018, 02:50:34 PM

çok net yazıyorum. varsın uzatsınlar 1 sene daha bu toparlanma veya yeni bir dump dalgasını. bunun geri dönüşü muhteşem olacak. yanılma payım var ama bence henüz her yatırımcının etkileneceği şok zarar edici fiyatlara ulaşılmadı. bugünkü fiyattan maliyet yapan çok yatırımcı var değil mi? hani çok uçuk ama 1000 dolara gelse bitcoin %80 zararda olacaklar. satan satana. ama onları alıp da toparlayan balinalar çıkacak.

bu kadar düşmesini beklemiyorum ama en azından 3000 dolara atılım yapılırsa geri dönüş daha güçlü olabilir.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
goncalvopietro
Member
**

Activity: 448
Merit: 12

View Profile
October 02, 2018, 03:07:23 PM

ETF kararından farklı bir sonuç beklemek gerçekçi olmadı. ETF kabulü için önümüzde uzun bir süreç daha olacağa benziyor. Fiyat tahminlerine gelince her an her şey mümkün iyi ya da kötü.
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 02, 2018, 03:47:58 PM

ETF şuan hayal gibi bir şey çok fazla oynak bizim kız oo büyük şanlıı fabrikatörler ceolar için. 80k tl bitcoin için kolay bir hedef evet geçen kışı hatırlayanlar hatırlar dolar bu haldeyken hele..

hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
October 02, 2018, 04:06:22 PM

bi bitmedinizz amkym forum paraziti önce konuya baktım sonra okumadan yazana baktım okumaktan vazgeçtim zaman hırsızı parazit

Ya bu elemanda hiç karakterde yok. Sürekli başlık açıp duruyor. Bende başlığa baktım ve okumadım bile. Ayıp ya bari faydalı bir başlık aç. Adam canı sıkıldıkca başlık açiyor. İlk sayfayı doldurma hedefi var galiba. Hani bilgili olsa gam yemeyeceğim. Açtığı başlıklar tabiri caiz ise yarak kürek konular .

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 02, 2018, 08:21:36 PM

0.20 centten 6bin dolarlara geldik diyoruz da 0.20 cent olduğu dönemin üzerinden kaç sene geçti bunuda hesaba katmak lazım. Ha 5 sene vadeli bitcoin aldım hedefim 500.000 dolar derseniz tamam derim ; fakat adam bitcoin almış bana diyor diğer çeyrekte 100 bin 1 seneye 250bin  Smiley
Pages: [1]
  Print  

Jump to: