Bitcoin Forum
May 13, 2024, 12:36:05 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 »  All
  Print  
Author Topic: VERTEX İco Dolandırıcılığının Önüne Geçebilir.(edit:Malesef olumsuz gelişme var)  (Read 2604 times)
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476
Merit: 2

View Profile
March 12, 2019, 07:56:53 AM

Baya bir yatırım yapmıştım vertex e bakalım ne olacak en son topladıgım mallar hala elimde pekte satmak istemiyorum aslında umarım düzeltirler.
"The nature of Bitcoin is such that once version 0.1 was released, the core design was set in stone for the rest of its lifetime." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715603765
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715603765
Reply with quote  #2

1715603765
Report to moderator
1715603765
Hero Member
*

Ignore
1715603765
Reply with quote  #2

1715603765
Report to moderator
1715603765
Hero Member
*

Ignore
1715603765
Reply with quote  #2

1715603765
Report to moderator
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 12, 2019, 08:00:40 AM

Herkese hesapladıkları tokenleri yolladılar.
Şimdi sanırım form dolduranlara yani hakkını arayanlara özel dağıtım yapılacak.
Ortalığı karıştırmayalım şimdilik
Eğer göndermezlerse o zaman bir çaresine bakacağız.
bitcoinmuseum
Sr. Member

Activity: 924
Merit: 251

View Profile
March 12, 2019, 08:14:26 AM

Bu kadar heyecanla başlayan projenin son hali hiç hoş durmuyor. Şunu anlamaları gerekiyor kendi projeleri için potansiyel alıcı topluluğu yine bizleriz.Proje güvenirliğini kaybetmemeli.
freebtcclub
Copper Member
Newbie
*

Activity: 252
Merit: 0

View Profile
March 12, 2019, 08:29:50 AM

Yaptıkları hatadan dönseler bile (döneceklerini sanmıyorum) benim için ve bir çok insan için vertex bitmiştir. Bu saatten sonra adam gibi dağıtım yapsalar kaç yazar. Bu piyasada her şey pamuk ipliğine bağlı, çok dikkat etmen lazım en ufak bir hatada bütün her şeyi alt üst edebilirsin. İşte vertex o hatayı yaptı.
Cacabey_40
Sr. Member

Activity: 970
Merit: 292

View Profile
March 12, 2019, 08:49:48 AM

Görünüşe bakılırsa adamlar dolandırıcılığın önüne geçerek birinci dereceden dolandırıcı olarak bayrağı devralacaklar sanırım.

.
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 1

View Profile WWW
March 12, 2019, 09:34:07 AM

Vertex Bounty ödüllerinin dağıtımı başlamış.Ama sanırım ödül oranları aynı şekilde dağıtılıyor.Telegramda daha fazla dağıtılacak diye açıklama yapılmıştı.
barslanhan
Member
**

Activity: 658
Merit: 42

Graphic Designer

View Profile WWW
March 12, 2019, 11:13:11 AM

Vertex Bounty ödüllerinin dağıtımı başlamış.Ama sanırım ödül oranları aynı şekilde dağıtılıyor.Telegramda daha fazla dağıtılacak diye açıklama yapılmıştı.

Açıklanan ve bizim itiraz ettiğimiz spreadsheet miktarındaki tokenler herkesle beraber bize de yatırıldı.. Ama Rayne Davis yanlışlık yapılanlara tekrar ödeme yapılacak çarşambayı bekleyin dediği için bizde elimiz kolumuz bağlı bekliyoruz ama Çarşamba da ses soluk çıkmazsa ya da yine geçiştirirlerse grup olarak çok ağır yaptırımlar olacağını söylemekten çekinmiyorum. Savaş baltalarını çektik bekliyoruz.. O kadar emek var ortada yazık olmasın
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
March 12, 2019, 02:40:19 PM

eğer sözlerinde durmazlarsa kendi bacaklarına sıkarlar kesinlikle. bu piyasada güven çok önemli ve daha şimdiden yüzlerce kişiyi mağdur etmekle karşı karşıyalar.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
March 12, 2019, 03:37:13 PM

vertex önce reklamını yaptırdığı adamları dolandırmaktan vazgeçsin ondan sonra ico dolandırıcılığını engellemek gibi bir misyon yüklesin kendisine.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
March 12, 2019, 08:51:53 PM

Birçok kişiyi heyecanlandırmıştı başlarda ama form doldurma kısmı herkes tarafından saçma bulunduğu kesin. Artık kimseye güvenilmemesi gerekiyor net bir şekilde gönderirlerse önümüze bakarız göndermezlerse de yapacak bişey yok bu saatten sonra.
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
March 13, 2019, 06:25:17 AM

Bugün çarşamba, bakalım bir gelişme olacak mı ? Gerçi bugün form dolduranlara dağıtım yapsalar bile bence tam olarak yanlıştan dönmüş olmuyorlar, bir şekilde formdan haberi olmayan ve emek veren bir sürü insan vardır, onların hakkını kim ödeyecek.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
CEPNIBEY
Member
**

Activity: 560
Merit: 12

View Profile WWW
March 13, 2019, 06:28:55 AM

Ben form falan doldurmadım imzaya katılmıştım. Dağıtılacak miktar geçen hafta belli olmadı mı ? Ne zaman form koydular. İnsan bir duyuru yapardı bounty konusunda falan. 3 kuruş verecekler onu da vermemek için kırk takla atıyorlar.

Edit : Bu arada form doldurmadigim halde dün tokenler gelmiş.

adamin1i
Member
**

Activity: 539
Merit: 20

View Profile
March 13, 2019, 06:35:13 AM

Bugün çarşamba, bakalım bir gelişme olacak mı ? Gerçi bugün form dolduranlara dağıtım yapsalar bile bence tam olarak yanlıştan dönmüş olmuyorlar, bir şekilde formdan haberi olmayan ve emek veren bir sürü insan vardır, onların hakkını kim ödeyecek.

Form olayı nedir tam olara. benim de bu konudan haberim yok. doldurmamız gereken bir form mu var?
barslanhan
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
March 13, 2019, 07:38:21 AM

Form olayı nedir tam olara. benim de bu konudan haberim yok. doldurmamız gereken bir form mu var?

Doldurmanız gereken formu aşağıda verdim, ama baştan söylemek lazım bu bir KYC işlemi ve kimlik bilgilerini vermek istemeyen kişiler formu doldurmayabilir. İmzaya katılanlar için telegramdan @ogeos adlı kullanıcıya BTT adınızı - BTT profilinizi ve ETH adresinizi gönderin ve formu doldurduğunuzu belirtin.. Bugün son gün form için.. Geç kalmayın..

>>> https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScx4620Orkn6vh_FdZS3M-5pjT2S7_gjksK5tgcF-T5xDQkjQ/viewform <<<
cabsav
Legendary
*

Activity: 2912
Merit: 1150

View Profile
March 13, 2019, 08:15:22 AM

bir sey ne yapmayı kesin vaadediyorsa onu yapmayacaktır. ico dolandırıcılıgının onune gecmeyı hedefleyen ıco dolandırıcılık yapacaktır. gorunende suan o yolda oldukları
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
March 13, 2019, 08:24:03 AM

Geçen sene kyclegal isimli projeden tanesi 2,4 dolar civarındayken 25 adet almıştım. ico puanı da en yükseklerdendi, satışları da iyiydi. Şuanda in cin top oynuyor, ah o zamanki toyluğum.

O geldi aklıma. Ahlakı en çok dile getirenlerin ahlaksız olabilmesi ironisi gibi.

Umarım haklarınızı hakettiğiniz gibi alabilirsiniz. Emek hırsızları birgün size yapar, diğer gün başka birimize. Sessiz kalınmamalı. Yapacağınız herhangi bir tepki kampanyasına yorumlarımla, paylaşımlarımla katılabilirim. Emek veren bizler dayanışma içinde olmamız gerekiyor.

distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
March 13, 2019, 08:33:11 AM

doldurmalarını istedikleri form da pasaport bilgilerini içeren bir form. yani öyle klasik "forum adı, mail adres, cüzdanı vs." gibi klasik basit formlardan değil. ırkçı deyin bana fark etmez ama araplardan da daha iyisini beklemek harbiden salaklık Grin

Bi tane söz vardı o geldi aklıma, içicen şarabı s... arabı diye. Ben de ırkçı değilim, Arap duyduğumda da önyargım ortaya çıkmaz da değil elbette.

Araplarıın kendi ırkına faydası yok ki başkasına olsun.

Diro diye bir proje vardı, adamlar kyc istiyordu sitelerinde, girdiğimde adres fatura ve kimlik dışında banka bilgisi de istediler. Tamam dedim hesap numarasından ne yapabilecek, bankacılık işlemlerimi zaten mobilden yapıyorum, şuanda kullanmadığım bi bankanın mevduat hesabını eklerim diyerek linke tıkladım bildiğin internet bankacılığından şifre girişi yapmamı, oradan eklememi istedi. Yerler tokenini diyip söve söve kapatmıştım. Hala daha söverim. Hindistan projesiydi o da.

Cidden bu tür şerefsizlere karşı kampanya başlatmak gerek.

absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
March 13, 2019, 09:25:18 AM

Umarım bu olumsuz gelişmeler bugün içinde sonlanır, insanların hak ettiği token miktarı kadar dağıtılır, regülasyonun ne kadar gerekli olduğunun bir kanıtı daha.
barslanhan
Member
**

Graphic Designer

View Profile WWW
March 13, 2019, 05:47:41 PM

Umarım bu olumsuz gelişmeler bugün içinde sonlanır, insanların hak ettiği token miktarı kadar dağıtılır, regülasyonun ne kadar gerekli olduğunun bir kanıtı daha.

Escrowsuz nasıl böyle birşey yaptılar hala aklım almıyor.. Bunu yapan şu bu değil ki. Belli başlı ve saygın insanlar..
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
March 13, 2019, 05:49:51 PM

Arkadaşlar vertex boğa gelirse çok iyi işler çıkartır.
Bir şans vermek lazım.
hakkını arayan adamlara kazandıkları tüm tokenleri yollayacaklar.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 »  All
  Print  

Jump to: