Bitcoin Forum
June 22, 2024, 11:55:12 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: piyasanın gelecek haftaki yönü nasıl olur?  (Read 902 times)
Allonee
Member
**

Activity: 392
Merit: 11

View Profile
October 10, 2018, 02:08:52 PM

Bitcoin duraklama evresinde altcoinler nispeten daha rahat hareket ediyorlar ama elbet bitcoin bir hareket yapacaktır. Yukarı yönlü mü aşağı yönlü mü bilemiyorum. Önümüzdeki hafta yapmazsa altcoinlerden para kazanmaya devam edilebilir.
freim (OP)
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
October 10, 2018, 03:46:29 PM

siz olsanız bunu bilseniz burada paylaşırmısınız bu durumu sadece merak ediyorum Cheesy yoksa toplamaya devam mı edersiniz

bu soruya cevap vermek çok kolay Smiley hemen söyleyeyim ben önce toplardım sonrada haber verirdim Smiley ikisini de yapardım yani. teşekkürler....
mahoni2100
Member
**

Activity: 504
Merit: 12

View Profile
October 10, 2018, 04:23:43 PM

Tahmin etmek zor ama uzun zamandır ilk kez hafta bazında bir yükseliş yaşandı bu yükseliş sürerse birkaç ay içinde 10k ile karşılaşabiliriz.

lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
October 10, 2018, 06:50:03 PM

Çok dar alanda hareket ediyor. Ben kasım sonuna kadar uzun soluklu bir yükseliş beklemiyorum. 6000 - 6500 aralığında gidip gelebilir. Ama bu sene bitmeden boğaya girebilirz. YTD
tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
October 10, 2018, 07:01:10 PM

Şu an beklemedeyiz.Piyasa için olumlu bir haber görükmüyor.Olumsuz bir haberde yok.Yatay seyir devam ediyor.Artmamış altcoinlerde biraz hareket gözlemleniyor.Diğerlerinde pek bir hareket yok.Piyasayı dikkatli takip etmekte fayda var.Terste kalmamak için.
ScarletSunshine
Jr. Member
*

Activity: 230
Merit: 9

View Profile
October 10, 2018, 07:13:05 PM

piyasada ki alt coinler x2  başladı eylülden beri   kası maralık x3 x4 x5  devam eder  2019  yıl başına büyük çıkış gözüküyor

$CBM ERC20 token can be traded at @UniswapProtocol

https://uniswap.info/token/0x95efd1fe6099f65a7ed524def487483221094947

https://giphy.com/gifs/
jesselui
Full Member

Activity: 854
Merit: 109

Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!

View Profile
October 10, 2018, 09:46:35 PM

İnsanlar bunu bilseydi herkes milyoner olurdu zaten Cheesy sözünün ağırlığı olan kimse bu  şekilde bir tavsiye vermez sana.

Simple «buy-hold-earn» system!      │      TRIDENT PROTOCOL      │      HIGH FIXED APY  >>> 382,945%
THE HIGH PAYING AUTO-STAKING & AUTO-COMPOUNDING PROTOCOL

██████████████|               Twitter               |              Telegram              |                Reddit                |██████████████
apimembership
Full Member

Activity: 448
Merit: 124

View Profile
October 10, 2018, 10:34:30 PM

başkasına bu soruyu sorarken umarım yatırım tavsiyesi olarak alıp direk hareket etmezsiniz çünkü bence soyle bence boyle diye ifadeler eğerki bir dayanağı yoksa sizi yanlış yönlendirebilir
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
October 10, 2018, 10:39:50 PM

Yön herkese göre değişir bizde yönü kestirmeye çalışıyoruz devamlı, inşallah maşallah ile olmuyor bu işler ama başka denecek bir şey yok, inşallah yükselir diyebilirim. Dünyada finansal işler karışıyor, kripto piyasasına yatırım yapmak daha fazla cesaret ister hale geliyor.
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
October 10, 2018, 10:43:12 PM

Tam olarak kesin bir şey söylemek yanlış olur ancak kendi şahsi fikrim olarak Aralık ayından sonra yatırımlarınız konusunda daha dikkatli ve sağlam adımlar atmalısınız.Şu sıralar piyasa dalgalı gibi risk almayı seviyorsanız sizin haftanız ama garanti hiçbir şey söylenemez tabiki.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
HiatusGG
Full Member

Activity: 504
Merit: 103

View Profile
October 10, 2018, 11:18:14 PM

Haftalık tahmin vermek zor bitcoin 2-3 haftadır yatay seyrediyor bence bu hiç hayra alamet değil genelde böyle durgunluklardan sonra dump oluyor inşallah ben yanılırım da tam tersi olur.
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 11, 2018, 12:31:55 AM

Hıcbısey olamaz her hafta aynı olaylar boyle kaç hafta geçti uzerınden beklıyoruz hala Cheesy sene sonuna kadar ben bırsey beklemıyorum bu piyasada
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
October 11, 2018, 08:22:13 AM

26 Ekimdeki ETF kararı çok önemli.Eğer red gelirse piyasa artık ne kadar dip yapar tahmin edemiyorum.Ama eğer onay gelirse sanırım büyük yükseliş başlar.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
October 11, 2018, 08:35:53 AM

Yine sağ gösterip sol vurdular  Grin artık kahkaha atasım geliyor deliriyormuyum ne oluyor bende bilmiyorum ama gerçekten çok kötü oldu tam herşey biraz olsun pumplanmışken bizde biraz kuma yatalım dedik meğer sadece kafamızı kuma gömmüşsüz Smiley
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
October 11, 2018, 01:52:26 PM

Gelecek hafta bu haftanın aynısı olur pazar düşme trendini aşmayı başaramadı fiyatlar belli dar aralıkta sıkıtı. Anahtar çok olumlu bir haber de olacak mesela SEC EFT onayı kararı gibi aşırı iyimserlik oluşturacak bir karar.

dgbpool
Full Member

Activity: 300
Merit: 103

View Profile
October 11, 2018, 03:18:33 PM

Yine ne olduğunu bilmediğimiz bir düşüşle karşılaştık. Bu piyasada her şey olabiliyor hocam bunu bugünde gördünüz o yüzden kimse net birşey söyleyemez. Yatırım yapmak istiyorsanız sadece kendinizi dinleyin.

bağış : 0x31B00501fA5d235474aECB3B3d6395d5b0710931
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
October 11, 2018, 04:34:27 PM

Bırakın gelecek haftayı değil yarını bile kestirmek mümkün değil. Piyasanın gelecek haftaki yönünü bilen insan yok kripto para sektöründe. Ben dikkatli bir şekilde ticaret yaparak kötü dönemi atlatma çabasındayım.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
necrofurian
Jr. Member
*

Activity: 252
Merit: 1

View Profile WWW
October 11, 2018, 06:04:59 PM

valla şöyle bir gerçek var. bu gece şelale gibi kıpkırmızı düşüş yaptı. bunun gibi yükseliş yapıp da amorti etmezler ise hadi gelişecek bir, iki kötü haber daha 5000'lere yolculuğun kapısını aralar.

ben artık ya sonuna kadar kandırıyorlar ve en nihayetinde 6000'lerden başlayacak ralli olduğunu düşünüyorum.

ya da ortada bitcoinleri, etherleri birilerinin eline vermek ve piyasayı müthiş düşürmenin ilk taşlarının yeni başlayacağı günlerde olduğumuzu düşünüyorum.

gemstra  |▌  The Future of Social Selling  |▌  A blockchain infrastructure
● ● ● ●  for the biggest gig economy of tomorrow  ● ● ● ●
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
October 12, 2018, 08:20:39 AM

Kripto piyasası o kadar anı yayaşayan bir piyasa ki, 1 hafta sonrası değil 1 gün sonrası için öngörünüz tutmayabilir.

Her şey 1 habere ve sürü psikolojisine bakar.

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
coinitanit
Newbie
*

Activity: 3
Merit: 0

View Profile
October 12, 2018, 09:09:30 AM

piyasalar o kadar hareketli ki gün içersinde bile ani değişiklikler olabiliyor.
Pages: « 1 [2] 3 4 5 6 »  All
  Print  

Jump to: