Bitcoin Forum
May 26, 2024, 01:32:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  
Author Topic: 2018 yılında kar eden var mı?  (Read 1221 times)
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
October 21, 2018, 03:59:47 AM

Giriş zamanına göre bir sürü kar eden vardır hocam. Düzgün yerden alabildiyse ve nisandan sonra girip çıkmayı bildiyse düşündüğünüzden çok daha fazlası kar etmiştir.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
October 21, 2018, 01:48:02 PM

Kar eden olmaz olurmu hiç ya. Şöyle düşünelim bu işi bilen kişiler sene başında USD ye gectilerse daha sonrada sene ortasında giriş yaptılarsa ne karlar elde etmişlerdir. Biz gibi parası az olanlar zaten al sat yaparak eldekinide eritmislerder. Şahsen benim öyle oldu. 250 dolarım vardı ocakta şuan 25 dolara kadar düştü. Bu biraz sabirsizliktan birde piyasayı iyi bilmemekten dolayı oldu.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
papiloc
Jr. Member
*

Activity: 42
Merit: 1

View Profile
October 21, 2018, 02:14:31 PM

genelde düşüş yaşandığı için kar etmek pek zor görünüyor genelde kardan zarar edenler şanslı ama son zaman alıp düşenler
inşallah geri alacaklar
temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
October 21, 2018, 02:34:39 PM

Vardır mutlaka oda bu piyasa durumunda çıkan fırsatları değerlendirenlerdir. Günde 5-10 coin 2x yükseliyor bu fırsatları yakalayıp yatırım yapan iyi kar etmiştir. Bu piyasa durumunda bile 2x falan yapan coinler var.
nascasto
Full Member

Activity: 504
Merit: 102

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
October 21, 2018, 02:35:45 PM

Mutlaka vardır icodropstan statlara bakabilirsiniz. Hatta çok fazla proje vardır herkesin her projeyi takip edebilmesi imkansız. Benim aklıma gelen en yakın quarkchain var mesela

alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
October 21, 2018, 07:21:09 PM

Arada sırada oldu bnb den al sattdan kar ettık sonrası battık başka bırsey yok yalnış seçımler ayı sezonu derken kül olduk tekrar başa döndük.
titulng
Sr. Member

Activity: 484
Merit: 250

HubrisOne

View Profile
October 21, 2018, 09:35:14 PM

2018 yılı ilk çeyreği ve Nisan dönemi haricinde para kazanan olmadığını düşünüyorum. Kısa pozisyon alanlardan para kazananlar var ama balinalar her zaman para kazanır. Piyasanın işleyişi ilginç.

.
  ◆

.
.
.

.

▄▄       ▄▄      ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄         ▄▄▄▄▄▄▄▄        ▄▄        ▄▄▄▄▄▄▄▄           ▄▄▄            ▄▄       ▄▄      ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
██       ██      ██       ██      ▀▀▀▀▀▀▀██▄       ▀▀▀▀▀▀▀██▄      ██      ▐██▀▀▀▀▀▀▀       ▄▄██▀▀▀██▄▄        ▀██▄     ██      ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀       ██      ██       ██              ██               ██      ██      ██              ██▀       ▀██         ██▄    ██      ▄▄
▄▄▄▄▄▄▄▄▄██      ██       ██      ▄▄▄▄▄▄▄██▀       ▄▄▄▄▄▄▄██▀      ██      ▐██▄▄▄▄        ▐█           █▌      █▄ ▀██   ██      ██▄▄▄▄
██▀▀▀▀▀▀▀██      ██       ██      ██▀▀▀▀▀██        ██▀▀▀▀▀▀        ██        ▀▀▀▀██▄      ▐█           █▌      ██   ██▄ ██      ██▀▀▀▀
██       ██      ██       ██      ██      ██       ██   ▄▄         ██             ▐█▌     ▐█▄         ▄█▌      ██    ▀█▄██      ██
██       ██       ██▄   ▄██       ██     ▄█▀       ██    ▀█▄       ██            ▄██       ▀██▄▄   ▄▄██▀       ██     ▀███      ██
██       ██        ▀▀███▀▀        ████████▀        ██      ▀█      ██      ███████▀           ▀▀███▀▀          ██       ██      ██████████
.

██████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████████

██████████████████████████████████████████████
.

.
.

▄███████████▄     
██▀       ▐█▀█▄   
██        ▐█  ▀█▄ 
██        ▐█    ▀█▄
██        ▝▀▀▀▀▀▀██
██               ██
██  ███████████  ██
██               ██
██  ██████       ██
██               ██
██▄             ▄██
▀█████████████████▀
WP
.

.
.

.

.
.
HSYNTKN
Member
**

Activity: 336
Merit: 17

View Profile
October 22, 2018, 03:56:46 AM

2018 de kar eden olmaz mı ya herkes mi zarar etti yani. İllaki aradaki uyaniklarda vardır. Yani biri kaybederken başka biri elbet kazaniyordur.

zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
October 22, 2018, 06:02:37 AM

dönemsel olarak ettim şahsen fakat oda day trade sahesinde yüksek riskler alarak 2018 çoğumuz için iyi geçmemiştir sanıyorum..
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
October 22, 2018, 06:14:43 AM

Anlık trade yapanlar kazandı. Bitcoinin fiyatı sabit ancak dolar kurumdan dolayı tl bazında kazandı. Ancak altcoinleri delicesine elinde tutanlar bayagı bir zarar etmiştir diye düşünüyorum
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
October 22, 2018, 06:29:00 AM

2018 bize şunu öğretti.Delice hold hep kazandırmıyor.Şu saatten sonra asıl hold gerekli doğru coinde.Yüzde 95 düşmüş bir piyasadayız.Hangisini alsan az çok kazanırsın.Öyle bir dönemdeyiz.

████████████         AVXChange         ████████████
DarkXen
Sr. Member

Activity: 616
Merit: 261

View Profile
October 22, 2018, 08:52:00 AM

Hold kazandırır illla ki kazandırır ama tabi nerede aldığınız da önemlidir. Tutup x30 , x50 yapan kaoinleri tutup bear a girerken elden çıkarmazsak hold kazandırmaz deriz. Ama tahminim hold yapmak için u seviyelerden almak daha mantıklı olabilir.
jingyang
Full Member

Activity: 392
Merit: 103

View Profile
October 22, 2018, 11:20:57 AM

Ya tabi ki kar edenler var kar edenler olmasa piyasa bu durumda olmaz dı onlar istediği için piyasa bu durumda zaten sana bana bakmıyorlar merak etme onlar sadece kar ediyor ve bunu 7/24 yapıyorlar eğer bitmex olmasaydı şuan bitcoin 6-7 bin dolar değildi bundan eminim

▬▬▬▬▬      ▬     iCumulate         Investing in the future together           ▬      ▬▬▬▬▬
WHITEPAPER  ]     ████     PRESALE  /  Nov 30th - Dec 7th     ████     [   ONE PAGER   ]
▬      ▬▬▬▬▬     Twitter     ●     Facebook     ●     Telegram     ●     Medium     ▬▬▬▬▬      ▬
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
October 23, 2018, 10:52:44 PM

Yoğun kripto para borsaları hesapları arasında ticaret yapanlar kar etme şansını iyi değerlendirir. Ayrıca kaldıraçlı işlem arbitraj ile gelir sağlama yaygın. Bounty airdrop kampanyaları sayesinde iyi tanındı pazar.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 24, 2018, 10:12:59 AM

Ya ben bu yılda hiç kar yazamadım ama illa ki kar eden çok kişi vardır insanlar şu an kendine göre düşünüyor ama düşünsenize bu coinleri bu kadar dump yapıp kazanan çoktu
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448
Merit: 10

View Profile
October 24, 2018, 11:21:40 AM

Şimdi mutlaka kar eden vardır diye düşünüyorum. Aramızdan kar edenler çıksın teselli olur. Ama büyük çoğunluk az da olsa zarardadır diye düşünüyorum. Ama kar dan zarar ama cepten zarar.
cleante
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile
October 24, 2018, 02:03:52 PM

Ocak ayında kazanmaya başladım ve mayısta tamamen piyasadan çıktım yeni yeni az bir miktar soktum ve devam ediyor fakat 2017 de kazandıgımı agustosta kaybedıp aralıkta geri alabılmıstım anca.
Elysio
Full Member

Activity: 658
Merit: 153

View Profile
October 24, 2018, 02:17:03 PM

Etmedi çoğunluğumuz sanırsam icolar trade hepsi loss yazdı bende şuan hareket etmiyorum ondan dolayı bounty makale falan kovalıyorum sabit kalıp bountylerden bir şeyler gelmesini bekliyorum ordanda çok az şeyler gelicek gibi.
kevindeangelis
Full Member

Activity: 448
Merit: 130

3D-Printing goes Blockchain!

View Profile
October 24, 2018, 07:00:45 PM

Milyonlarca yatırım yapan insan arasında kripto para kısa süreli günlük al sat yapanların zengin olanları bile görülür 2018 yılında piyasa düşerken çıkarken volatelite kazanç getirir. herkese bol şans.

Bheze
Sr. Member

Activity: 434
Merit: 253

View Profile
October 26, 2018, 12:09:24 PM

2018 yılı ico yatırımlarım açısında zarar hanesine yazdı, uzun vadeli tuttuğum alt sepetim değerlemesi düşük eksi puanda. Bounty kampanyalarının verdiği ödül yatırım toplama grafiklerini düşmesi le dip noktada.
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 »  All
  Print  

Jump to: