Bitcoin Forum
May 08, 2024, 04:42:01 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: Kriptopara Piyasasında Ortalama Zarar: -90% [Genel İstatistik- Marketcap İlk 50]  (Read 853 times)
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
October 30, 2018, 12:51:47 AM

ATH fiyatını görünce nasılda üzülüyorum arkadaş ya. O fiyatı kendi gözümle görüp bozduramamanın acısını çekiyorum Sad Bu fiyattan bozdurup şu anki fiyattan toplayacaktın bu coinleri ne güzel olurdu.

Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
October 30, 2018, 07:15:00 AM

Cardano ve Stratis benim radarımda şuan. Ben en kötü ihtimalle 2x-3x bırakacağını düşünüyorum ama asıl mesele ne zaman bırakacağı. Boğa yakın zamanda gelecek gibi değil
Hc01
Sr. Member

Merit: 252

View Profile
October 30, 2018, 07:23:10 AM

Bu siteyi bikaç ay önce fark etmiştim güzel bir site hazırlamıslar, yukseklerden aldıgımız bazı coınlerın %90 duserek nekadar kaybettıgını gormek uzucu gercekten, hold'dan baska bısey bılmeyen adamları dınlemenın verdıgı zararları kendımız bıseyler ogrenerek kapatıcaz herkes kendısını gelıstırmelı, buraya da bunu not dusmus olayım.
shadow.bishop
Jr. Member
*

Activity: 105
Merit: 5

View Profile
October 30, 2018, 07:28:46 AM

Bu durum hepimize cok güzel bir tecrübe oldu. Aslina bakilacak olursa coinleri tepeden vermememizin sebebi ki iyi de kar yapmışken insanin doyumsuz acgozlulugunden baskasi degildir. Su da bi gercek ki benim bu piyasaya inancim hala ilk gunki gibi taze ve bull geldigi zaman zararlarımızı cikartmanin yaninda edindigimiz bu tecrübe ile cok guzel kazanimlar elde edip bu sefer usdt ye zamaninda gecerek bir sonraki beara hazir bir sekilde girecegimizi düşünüyorum. Bunun sonucu olarak da birakin bizi torunlarimizin hayatini kurtaracak kadar zengin olacagimiza inaniyorum. Sadece biraz daha sabır 😁
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
October 30, 2018, 07:30:36 AM

Piyasa şu an kendini toparlama sürecine bile giremedi.Bazı altcoinlerde pump oluyor.Elinizde varsa yüksekten satıp çıkma ihtimaliniz var.Pumptan sonra coin eski fiyatına geri dönüyor.Mod 1100 sat'dan 2500'ü gördü.Şu an 1250 sat civarında.Mesele dlpten girip tepede satmak.

████████████         AVXChange         ████████████
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
October 30, 2018, 08:15:15 AM

Aylardır hepimiz zarar üstüne zarar ile karşılaştık ve çoğumuzun elinden malesef hiç bir şey gelmedi şuan için tek sevinebildiğim nokta VeChain a yaptığım yatırım.

triclinics21
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
October 30, 2018, 08:28:04 AM

Tl ye geçenler için çok güzel fırsatlar geliyor ethereum neredeyse 1000 tl olmak uzere sabah erken saatlerde 34.500 gıbı btc alınabiliyordu. Ben tl olarak biraz birikmişimi piyasaya sokmak için fırsat arıyorum ethereum için 900-1000 tl arasında giriş yapacağım
huseyin15
Member
**

Activity: 1106
Merit: 25

View Profile
October 30, 2018, 08:36:32 AM

Çok ciddi zararlar bunlar. Bir boğa gelse çoğu zarar unutulur. Her yatırımda özellikle borsada koyduğum miktarı geri alınca kar ile işlem yaparım. Olurda çok terste kalırsam en azından kar dan zarar etmiş olurum
vagos
Full Member

Activity: 353
Merit: 100

View Profile WWW
October 30, 2018, 09:35:31 PM

Terste bir kaç kez kamış biri olarak daha düşeceğini düşünüyorsam hemen satış yapıp zararı unutmayı seçerim ve tekrar alma şansına sahip olunca dikkatli bir şekilde alım emri girerek kazanca ilerlemeye çabalarım.

mahmuterdem
Jr. Member
*

Activity: 196
Merit: 4

View Profile
October 31, 2018, 10:09:15 AM

rezil ya da vezir olmak. bu iki piyasada ikisi de pek ala mümkün. bitcoin bir çoğundan daha dirayetli çıktı valla. %80 küsür zararın dibi. tabi o ilk posttaki tepe fiyatlardan alıp da hala satmamış iseniz. yani bir yerde satışı yapıp, zarar işlemini sınırlandırmak çok önemli.

battık mı acaba?
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
October 31, 2018, 10:32:40 AM

bazen diyorum lan ne güzel günlermiş değerini bilmemişiz biz diye keşke zamanında bugünleri öngörebilseydik ve çıkışları yapıp şimdi toplasaydık 10 kat fazla neom olurdu
ksteve96
Full Member

Activity: 624
Merit: 125

alcedoplatform.com

View Profile WWW
November 04, 2018, 06:49:33 PM

Zararın ortalamasının ardından dibini gördüm pes etmedim 2018 e lanet ede ede  yeni yıla gireceğim. Neye el attıysam dikiş tutturamadım arkadaş, ya bende bir uğursuzluk var ya herkes benim gibi dipte.

𝗔𝗟𝗖𝗘𝗗𝗢  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   Making Cryptocurrencies Accessible For Everyone!         Made in
██████████████████████████████████████████       GERMANY
     𝗔𝗡𝗡     𝗪𝗵𝗶𝘁𝗲𝗽𝗮𝗽𝗲𝗿     𝗙𝗮𝗰𝗲𝗯𝗼𝗼𝗸     𝗧𝘄𝗶𝘁𝘁𝗲𝗿     𝗠𝗲𝗱𝗶𝘂𝗺     𝗕𝗼𝘂𝗻𝘁𝘆     𝗧𝗲𝗹𝗲𝗴𝗿𝗮𝗺              🇩🇪 🇩🇪 🇩🇪
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 04, 2018, 07:06:23 PM

acaba 01.01.2018 tarihinden bu güne kac kisi sifirdan bu piyasaya girdi? Yani önceden coin moin bilmeyipte, haberlere kanip bu piyasaya bilip bilmeden kac kisi para yatirdi? Ve bu yatirim yapanlarin ne kadari hala bu piyasada (elinde coin bulunduruyor)?

2019 nasil olacak acaba?
The Management
Full Member

Merit: 102

View Profile
November 04, 2018, 07:11:21 PM

Her şey zararda. İşin komik tarafı artık yatırdığım paranın gözümde bir değeri kalmamış olması. Sıfırlanırsa sıfırlansın sonuna kadar hodl modundayım. Baya bir coinin hodl bekletiyorum BCPT INS yatırım yaptıklarım. DIW ARAW - bu ikisi yüklü sayılır- BTW EOPT gibileri de imza kampanyası, airdrop ile aldıklarım. Tabi bu sürüye GEMERA da eklenecek yakında  Smiley
Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 04, 2018, 07:22:21 PM

https://www.similarweb.com/website/bitcointalk.org#overview

burada bitcointalk forum sayfasinin istatistik bilgilerini görebilirsiniz... Türkler olarak, bu foruma girenler arasinda ilk 4teyiz:) Rusya, ABD, Ukrayna'dan sonra Türkiye en cok ziyaretci getiren ülke:)
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: