Bitcoin Forum
April 25, 2024, 05:19:16 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kısa bir örnekle imza kampanyası gelir hesaplama.  (Read 315 times)
RaltcoinsB (OP)
Legendary
*

Activity: 2114
Merit: 1040

View Profile
October 12, 2018, 07:34:14 PM

İmza kampanyanızdan ortalama gelirinizi tahmin edecek bir yazı yazayım arkadaşlar en azından ne kadar kazanabileceğinizi tahmin edin az çok. Benim içinde olduğum UBEX yeni bitti imza sayımları yapıldı.

Telegramda adminin yazdığına göre satılan tokenlerin yüzde 2 si ayrılmış bounty için. satılan token miktarı 2.880.000.000 bunun yüzde 2 si bountye ayrılmış

2.880.000.000 x 0.02 = 57.600.000 UBEX token bunun yüzde 15 i imzaya ayrılmış.

57.600.000 x 0.15 = 8.640.000 UBEX token

8.640.000 / 10.688 (toplam stake ) = 808.383 UBEX token (1stake için düşen miktar)

bu miktarı stake sayınız ile çarpın örneğin kendi stake miktarım 117

117 x 808.383 = 94.580 UBEX token ve son olarak şuan borsalarda hali hazırda işlem gördüğü için bunu şuanki işlem fiyatı ile çarpalım (ancak bir hatırlatma token gönderildikten sonra büyük bir dump yiyebilir o yüzden bu miktar düşebilir ! )

Bugünün şartlarında 94.580 x 0.001381 (CMC UBEX fiyatı) = 130.61 dolar. Haziran ayından beri imzasındayım epey düşük bir miktar full member üyeliğe göre sadece bilgilenmeniz ve sizin kendi stake hesaplamanızı yapmanız için yazdım

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
1714022356
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714022356
Reply with quote  #2

1714022356
Report to moderator
"This isn't the kind of software where we can leave so many unresolved bugs that we need a tracker for them." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
sonerbo
Copper Member
Hero Member

Activity: 1358
Merit: 523

View Profile
October 12, 2018, 07:39:32 PM

Keske herseferinde bu sekilde olsa iyi kotu elinize birseyler gececek. Bitmek bilmeyen icolar , scam projeler, tokeni gonderene kadar fiyatin dibe inmesi vesaire vesaire.
Altcoin Agent
Hero Member

Activity: 798
Merit: 500

Sovryn - 300-500% APY on USDT Deposit

View Profile
October 12, 2018, 08:25:27 PM

hesapladığın kadar alabilirsem o bile başarı bu devirde çünkü çoğu proje -2-3x açıyor artık borsaya girince.o yüzden fazla beklentiye girmemek lazım.bende aylardır swipe imzasındayım maksat imza boş durmasın ne gelirse kardır diyorum.ama aylardır tek kuruş geldiği yok tabi

.The DeFi for Bitcoin Platform.            ███   ███
           ███   ███
          ███   ███
         ███   ███
        ███   ███
       ███   ███
      ███   ███
     ███   ███
    ███   ███
   ███   ███
  ███   ███
 ███   ███
███   ███
▄  ▄██████████████████████▄  ▄
 ▀▄ ▀████████████████████▀ ▄▀
  ▀█ ▀████▀ ▄▄            █▀
   ▀█▄ ▀█ ████████████▀ ▄█▀
     ██▄ ▀▀▀▀▀▀▀▀▀███  ██
      ███      ▀█▄ ▀ ▄██
       ███▄ ▀█████ ▄███
        ████ ▀██▀ ▄███
         ▀███▄  ▄███▀
          ▀███▄ ▀██▀
            ████▄ ▀
             ████▀
              ▀█▀
SOVRYN███   ███
 ███   ███
  ███   ███
   ███   ███
    ███   ███
     ███   ███
      ███   ███
       ███   ███
        ███   ███
         ███   ███
          ███   ███
           ███   ███
            ███   ███
.300% APY on USDT Deposits.
████████████████████████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
█████████████████▀▀  ███████
█████████████▀▀      ███████
█████████▀▀   ▄▄     ███████
█████▀▀    ▄█▀▀     ████████
█████████ █▀        ████████
█████████ █ ▄███▄   ████████
██████████████████▄▄████████
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
October 12, 2018, 09:21:31 PM

bence de hesapladığın kadar alman başarı sayılır. dağıtım yapıldığı an çakılacak büyük ihtimalle. ondan sonra tekrar toplaması bir iki hafta sürer zaten. bence koy kenara boğa bekle Wink
semos08
Jr. Member
*

Activity: 238
Merit: 2

View Profile WWW
October 12, 2018, 09:46:50 PM

Full Member hesap için haziran ayından beri imzada olduğunu göz önünde bulundurursak çok düşük bir ödül kazanmış oluyorsun. Bunun nedeni de Ubexin çok iyi reklam yapması ve neredeyse herkes tarafından biliniyor olması. Neyse sağlık olsun.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
October 13, 2018, 08:35:48 AM

https://bitcointalk.org/index.php?topic=3129659.0

Ben sizin yerinize uğraşıp bir tablo hazırlamıştım.Gerekli bilgileri girerseniz yüzde 99 doğru sonuca ulaşıyorsunuz arkadaşlar Smiley
ferhatgalip
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile WWW
October 13, 2018, 09:18:05 AM

Hiç yoktan iyidir. Birde o kadar uğraşı bekleyip hiç bişey alamamak var. Gerçi  bukadar kazanamayacaksınız büyük ihtimalle bountyler gönderildikten sonra dump yiyecektir.

cr o w d F o r c e    ▸▸▸   [ Private Sale: Open ]
Global Decentralized Network Of Micro Businesses
Maria
Sr. Member

Activity: 832
Merit: 250

View Profile
October 13, 2018, 09:20:42 AM

2017 yılına göre emeğinizin hakkı değil fakat 2018 bounty piyasası berbar olduğunu için normal karşılamak lazım .

Ecol
Full Member

Activity: 532
Merit: 102

View Profile
October 13, 2018, 09:51:26 AM

Bence aldığın miktar biraz az kaçmış sanki ayı trendinde olsak bile bu miktarın biraz daha üstte olması lazım ama bu miktarı alabilmen de hoş bir ara girdiğim her imza patlıyordu 2 3 ay elime bir şey geçmemişti buna da şükretmek gerekir bence. Daha iyilerini kazanman dileğiyle.

███████           C O M P R O   F I N A N C E           ███████
The DeFi Way of Synthetic Assets & Trading
│     TELEGRAM     │      TWITTER      │       REDDIT       │      MEDIUM      │
williamsmith
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

View Profile
October 13, 2018, 02:05:58 PM

Hocam çok güzel bir paylaşım. Ancak aldığınız miktar çok az kalmış. O kadar çalışıp post attınız ve aldığınız 130 dolar ise çok başarısız bir bountye girmişsiniz. Bundan sonraki hesaplarda kullanmak için bir üstteki posttaki dany nin tablosu kullanışlı görünüyor.
svdtpl
Member
**

Activity: 276
Merit: 10

View Profile
October 13, 2018, 02:08:57 PM

valla türkler imzadan birşey kazanmıyor ne yazıkki o yüzden birşey diyemiyorum. elin yabancılarında merit üreticileri var adam rütbeyi cabuk atlıyor full ünde bir hükmü yok artık ama bizim forumda yüksek bir rütbe.

cilgindansci
Member
**

Activity: 504

umachit.fund

View Profile
October 13, 2018, 02:16:14 PM

Hesaplar çoğu zaman havada kalıyor. Yeni başlayanlar için konu çok faydalı olmuş ancak her zaman evdeki hesap çarşıya uyacak da sanmasınlar, piyasanın içler acısı hali ortada  Undecided

temeler
Sr. Member

Activity: 588
Merit: 250

View Profile
October 13, 2018, 03:22:34 PM

Düşük fiyatları ben şu anki piyasa durumuna bağlıyorum. Piyasada yaprak kımıldamıyor maalesef. O yüzden gönderilen token fiyatlarıda düşük geliyor. Piyasa toparlansa tekrar eskisi gibi kazandıracağını düşünüyorum.
renovatix
Full Member

Activity: 301
Merit: 100

View Profile
October 13, 2018, 03:31:10 PM

Artık imza kampanyalarınada heves kalmadı ve bir beklentim yok eskisi gibi. Zaten piyasanın durumu ortada sırf imza boş kalmasın diye bende giriyorum bende.
redboxneo
Member
**

Activity: 546

View Profile
October 13, 2018, 03:49:18 PM

bountydeki ödül, stake ve kaç stakein varsa kaç token alırsın gibi konulara yanıt olmuş. aydınlatıcı bilgiler. ama unutmayalım ki o tokenin ico fiyatı eşittir borsada bu rakam bulunacağı anlamına gelmiyor. borsada çakılan çok token var maalesef.
kral2100
Jr. Member
*

Activity: 154
Merit: 1

View Profile
October 13, 2018, 04:10:29 PM

bu kadar uzun süre kalman biraz verilen ödül miktarı ile oranla iyi değil lankin sayı olarak iyi verdikleri için şansın dönebilir.

[ Z ] ZooomEx◾ 0%  trading  FEE    CRYPTO EXCHANGE
███████ (❪ https://www.zooomex.com/ ❫) ███████
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
October 13, 2018, 04:20:36 PM

Ubex gibi hardcap yapmış bir projeden Full Member bir üye 2 ay imzada kalıp bu parayı aldıysa biz Jr Memberlar intihar edelim o zaman Cheesy Şaka bir yana biraz pollyannacılık olacak ama en azından azda olsa bir karşılığı olması güzel bana kalırsa.

caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
October 13, 2018, 05:28:49 PM

130 dolar aslında piyasaya göre çok az ama bu piyasanın son durumuna göre artık normal karşılıyorum hiç bir bounty 500 usd gibi bir ödül dağıtımı yapmıyor. Yani bunun yanı sıra scam da dolu ödülleri hiç dağıtmayıp, ödül dağıtıp da hiç bir borsaya girme çabası göstermeyen dolandırıcılar onlara nazaran kıyaslanınca iyi gibi ama bizim beklentimiz farklı ve aylarca uğraşıp emeğimizin karşılığı olmadığını düşünmemiz normal çünkü beklentimiz yüksek her zaman bunu kişisel algılamayın genelleme ben de dahil:) Ama iyi ekipler ve iyi projeleri bulmayı başarmak için önümüzü görmemiz gerek piyasada bu şekilde vaat edileni karşılamayanlar olduğu sürece seçici olamayız herkes aynı şekilde düşük ödeme ve dolandırıcılık yaptığı için aynı düşünce ile yaklaşılmaya devam edecek projeler ICO lar kendilerini vaatlerini gerçekleştirip bir kitle sahibi olur. Ama ödeme yaptıktan sonra genelde alay konusu oluyorlar Smiley
krm4700
Full Member

Activity: 490
Merit: 105

View Profile
October 13, 2018, 06:06:58 PM

evet hep böyle hesaplamalar yapıyoruz bu kadar kazanacağız diye ama sonuç scamlarla uğraşıp diyoruz ve zaten piyasayada girenler hesaplama doğru olsada 100 dolar hesaplıyorsun 20 dolar çıkıyor

► StudentCoin◄ ♦ Platform to create personal, DeFi and NFT Tokens♦ ► StudentCoin◄
───●●───●●───●●───●●───●●─[   Bounty Detective   ]─●●───●●───●●───●●───●●───
Website◂ | ▸Twitter◂ | ▸Facebook◂ | ▸LinkedIn◂ | ▸Telegram◂ | ▸Reddit◂ | ▸Instagram
burkay
Full Member

Activity: 644
Merit: 103

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
October 13, 2018, 07:05:03 PM

Dostum emin ol, bu hesaplamayı imzaya giripte bilmeyen yoktur Smiley, çünkü herkes bir gün zengin olma hayaliyle yatıp kalkıyor, ama değişen birşey yok, yaklaşık 1 senedir doğru dürüst hiç bir ico, kampanya sürecinde belirttiği fiyattan borsaya giremediler hatta, 10x zararla girenler bile oldu, piyasa düzelse zaten imzaya bile gerek kalmaz, borsadan fazlasıyla alınıyor zaten o paralar.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: