Bitcoin Forum
May 08, 2024, 04:48:38 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  
Author Topic: [ANN][Bounty]SprintX-Başlangıç için Entegre Edilmiş Değişim ile ICO Üreticisi🔥  (Read 887 times)
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
October 21, 2018, 11:19:46 PM

Konuyu tekrar canlandırıyorum. Telegram da yapılan resmi duyuru çoğu öenli olan kısmı bunlar. Ödül bekleyenler ve yatırımcılar için umut verici bir haber diye düşünüyorum umarım hiç kimse hayal kırıklığı yaşamadan beklentisini alır. bol kazançlar.

SprintX Resmi Güncellemesi
Tokenlerin dağıtımı hala beklemede. İşte nedeni:

1- Bu projenin arkasındaki ana fikir, bir Kripto Borsası ve ICO Maker ve bir Girişimci Akademisi ekosistemini bir araya getirmektir. Bu projeler karmaşıktır ve her biri için mümkün olan en kısa zamanda yayınlanacak olan birkaç ayrıntıyı bitiriyoruz. Bunlar henüz mevcut değilse, SPTX Tokenimizin hiçbir amacı veya kullanımı yoktur.
2-  Tokenimizin değer düşüklüğünü düşünmekten veya spekülatif ticaret için kullanılmasından kaçınmak istiyoruz çünkü bu, bunun esas amacı değildir. Ancak, Token için en önemli kullanımlardan biri olarak hizmet edecek olan kripto borsası SwitchX'in piyasaya sürülmesine öncelik veriyoruz. Borsa başladıktan sonra Tokenler tüm ödül sahiplerine dağıtılacaktır.
3-Dağıtım için bekleyen Tokenler, Bounty ve Airdrop katılımcıları topluluğumuz içindir.

Tamamladığımız Görevler

- Borsa yazılımı kişiselleştirilmiş ve SwitchX için özel olarak yapılmış ve test aşamasındadır.
- SwitchX Borsasında ki cüzdanlar için cüzdan hizmetlerini entegre ettik.
- Trade için ek likidite sağlamada bize yardımcı olacak likidite sağlayıcılarıyla bağlantı kurduk.
- SprintX ve Nova için yeni bir hizmet sürümü üzerinde çalışıyoruz.

Bilgilendirme için teşekkürler hocam.
Vakti zamanında ben de katılmıştım. Gelmeyeceğini düşündüğüm için listemden bile silmişim. İnşallah gönderileceği zaman KYC gibi bir koşul da öne sürmezler.
1715143718
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715143718
Reply with quote  #2

1715143718
Report to moderator
1715143718
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715143718
Reply with quote  #2

1715143718
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
caneraydin123 (OP)
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
October 22, 2018, 06:44:29 PM

Konuyu tekrar canlandırıyorum. Telegram da yapılan resmi duyuru çoğu öenli olan kısmı bunlar. Ödül bekleyenler ve yatırımcılar için umut verici bir haber diye düşünüyorum umarım hiç kimse hayal kırıklığı yaşamadan beklentisini alır. bol kazançlar.

SprintX Resmi Güncellemesi
Tokenlerin dağıtımı hala beklemede. İşte nedeni:

1- Bu projenin arkasındaki ana fikir, bir Kripto Borsası ve ICO Maker ve bir Girişimci Akademisi ekosistemini bir araya getirmektir. Bu projeler karmaşıktır ve her biri için mümkün olan en kısa zamanda yayınlanacak olan birkaç ayrıntıyı bitiriyoruz. Bunlar henüz mevcut değilse, SPTX Tokenimizin hiçbir amacı veya kullanımı yoktur.
2-  Tokenimizin değer düşüklüğünü düşünmekten veya spekülatif ticaret için kullanılmasından kaçınmak istiyoruz çünkü bu, bunun esas amacı değildir. Ancak, Token için en önemli kullanımlardan biri olarak hizmet edecek olan kripto borsası SwitchX'in piyasaya sürülmesine öncelik veriyoruz. Borsa başladıktan sonra Tokenler tüm ödül sahiplerine dağıtılacaktır.
3-Dağıtım için bekleyen Tokenler, Bounty ve Airdrop katılımcıları topluluğumuz içindir.

Tamamladığımız Görevler

- Borsa yazılımı kişiselleştirilmiş ve SwitchX için özel olarak yapılmış ve test aşamasındadır.
- SwitchX Borsasında ki cüzdanlar için cüzdan hizmetlerini entegre ettik.
- Trade için ek likidite sağlamada bize yardımcı olacak likidite sağlayıcılarıyla bağlantı kurduk.
- SprintX ve Nova için yeni bir hizmet sürümü üzerinde çalışıyoruz.

Bilgilendirme için teşekkürler hocam.
Vakti zamanında ben de katılmıştım. Gelmeyeceğini düşündüğüm için listemden bile silmişim. İnşallah gönderileceği zaman KYC gibi bir koşul da öne sürmezler.
Geleceğini düşünüyorum çünkü telegram da SwichX çalışmaları hakkında fotoğraflar da attılar. Ama KYC olacağını en başında da söylediler. Çünkü yeni çıkan tüm borsalar bunu şart olarak görüyor. Kesin olarak bilmiyorum ama bunun hakkında duyuru geldiğinde yayınlarım. En azından ödülleri alabileceğimiz ve yatırımcıların paralarını kurtarabilmeleri adına iyi bir haber olarak görüyorum. Eminim KYC yapmaya razıyız :)Normalde de zaten tüm borsalar diyebilirim KYC şartlarını koyuyor. İnşallah artık daha iyi haberler kısa sürede gelir ama piyasanın düzelmesini beklediklerine eminim tokenin çöp olmasını istemiyorlar.
caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
November 09, 2018, 09:17:40 PM

İyi bir haber ödüller dağıtılmaya başlıyor. KYC yapılacak size detaylı şekilde tarif ediyorum bunu yapmazsanız ödül hakkınız kalmıyor.

Öncelikle bağlantı üzerinde katıldığınız kampanyada katılımınızı inceleyin : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Gx49WxXquuLr3zEWKlrhI4CwPUPztEVANZItx0Bp7VY/edit#gid=1633390751

Sonra katıldığınız cüzdan ile KYC yapmak için şunu yapmalısınız.

bağlantı : http://www.swingnote.com/tools/texttohex.php  burada String: yazan kısıma kampanyaya katıldığınız e posta adresini yazıyorsunuz. Daha sonra convert'e tıklayıp çıkan Hex:  kısmında ki kısmı kopyalayın daha sonra  https://www.myetherwallet.com/ den send ether&token diyorsunuz  daha sonra 0xC3a11E8AB51D5499E12138DaadbE8aA483ce5f37 bu adrese 0 ETH seçip data kısmına HEX : kısmında çıkan metni yapıştırıyorsunuz ve 0 (SIFIR)  ETH bu adrese gönderiyorsunuz. Manuel olarak kontrol edilecek hex kısmında gönderdiğiniz swichX kısmında kullanılacak. E posta alacaksınız ve bu e posta ile ödüllere sahip olacağız. İşlem sırasıyla bu şekilde. Yinede yardıma ihtiyacınız olursa buradan veya @cnraydn telegram dan yazın yardımcı olayım. Bol kazançlar
trhomeagent
Member
**

Activity: 504
Merit: 11

View Profile
November 10, 2018, 12:47:49 AM

İyi bir haber ödüller dağıtılmaya başlıyor. KYC yapılacak size detaylı şekilde tarif ediyorum bunu yapmazsanız ödül hakkınız kalmıyor.

Öncelikle bağlantı üzerinde katıldığınız kampanyada katılımınızı inceleyin : https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Gx49WxXquuLr3zEWKlrhI4CwPUPztEVANZItx0Bp7VY/edit#gid=1633390751

Sonra katıldığınız cüzdan ile KYC yapmak için şunu yapmalısınız.

bağlantı : http://www.swingnote.com/tools/texttohex.php  burada String: yazan kısıma kampanyaya katıldığınız e posta adresini yazıyorsunuz. Daha sonra convert'e tıklayıp çıkan Hex:  kısmında ki kısmı kopyalayın daha sonra  https://www.myetherwallet.com/ den send ether&token diyorsunuz  daha sonra 0xC3a11E8AB51D5499E12138DaadbE8aA483ce5f37 bu adrese 0 ETH seçip data kısmına HEX : kısmında çıkan metni yapıştırıyorsunuz ve 0 (SIFIR)  ETH bu adrese gönderiyorsunuz. Manuel olarak kontrol edilecek hex kısmında gönderdiğiniz swichX kısmında kullanılacak. E posta alacaksınız ve bu e posta ile ödüllere sahip olacağız. İşlem sırasıyla bu şekilde. Yinede yardıma ihtiyacınız olursa buradan veya @cnraydn telegram dan yazın yardımcı olayım. Bol kazançlar

Az bir kazancım olsa da yine de bu aşamayı da geçeceğim. Ancak telegram grubunda da bir tarih belirtilmemiş. Gas price değerinin biraz daha düşmesini bekliyorum da. Öğrenme imkanınız olursa çok sevinirim.
Tekrar teşekkürler hocam.
waybesuricata
Sr. Member

Activity: 1764
Merit: 345

View Profile
November 10, 2018, 11:22:17 AM

@caneraydin123 sprintX ekibi neden bounty kampanyasında kazanılan tokenleri göndermek yerine böyle bir yol seçti, bununla ilgili bir bilginiz var mı? Baya işlem yaptırıyorlar.

▄▄███▄    ▄███▄▄
     ▄▀▀    █    █    ▀▀▄
    ██    ▄▄▀    ▀▄▄    ██
    ▀▄▄▄█▀▀        ▀▀█▄▄▄▀
  ▄▄█▀█▄              ▄█▀█▄▄
▄█▀     ▀▀█▄     ▄▄█▀▀     ▀█▄
██          ▀█▄▄█▀          ██
▀█▄     ▄▄▄█▀▀  ▀▀▀▄▄▄     ▄█▀
  ▀█▄▄▄▀▀            ▀▀▄▄▄█▀
   █▀▀▄▄▄            ▄▄▄▀▀█
   ██  ▀▀▀▄▄      ▄▄▀▀▀  ██
    ▀▄     █      █     ▄▀
      ▀▀▄▄▄▀      ▀▄▄▄▀▀
.
cogwise
  ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
.
Hyper-charge your trading with intelligent insights   ▄
█  █
  █
█  █
  █
█  █

█
█  █
  █
█  █
  █
█  █
  ▀
▄█████████████████████▄
███████████████████████
████▀███████▀   ▀▀▀▄███
███▌  ▀▀███▌       ▄███
███▀               ████
███▄              █████
████▄            ██████
█████▄▄        ▄███████
████▄       ▄██████████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
████████████████▀▀█████
███████████▀▀▀    █████
██████▀▀▀   ▄▀   ██████
███▄     ▄█▀     ██████
██████▄ █▀      ███████
███████▌▐       ███████
████████ ▄██▄  ████████
██████████████▄████████
▀█████████████████████▀

▄█████████████████████▄
███████████████████████
█████  ▄▄▄▄▄  ▄▀███████
█████  █████  ██▄▀█████
█████  █▀▀██▄▄▄▄  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████

█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  █▀▀▀▀▀▀▀█  █████
█████  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀  █████
███████████████████████
▀█████████████████████▀

caneraydin123 (OP)
Member
**

View Profile
November 10, 2018, 06:30:29 PM

Bu aşamayı geçtikten sonra iş günü ve saatlerinde 24 ile 48 saat arasında e posta alacaksınız diyor. Bu gönderilen HEX ile swichX e entegre edileceksiniz aynı zamanda da KYC bu şekilde tamamlanmış olacak. Önceliği ödülleri dağıtmaya ayırdığını söyledi ekip bir haber daha gelirse burada paylaşırım.
Pages: « 1 2 3 [4]  All
  Print  

Jump to: