Bitcoin Forum
May 17, 2024, 06:53:15 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 0x (ZRX) Coinbase Pro’nun Ardından Coinbase’e de Eklendi  (Read 317 times)
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
April 24, 2019, 03:36:03 PM

zrx den zamanında çok güzel paralar kazandığımız doğrudur. Fakat ben bu aşamadan sonra daha fazla yol katedeceğini sanmıyorum. Ayıdan önce neyse oraya geri döner daha da ne artar ne azalır. çok umut bağlamamak lazım
freim
Member
**

Activity: 462
Merit: 42

View Profile
April 24, 2019, 04:10:53 PM

zrx sanırım geçtiğimi boğanın en önemli coinlerden biriydi artık yeni borsalara geçmiş gördüğüm kadarıyla bunun getirisi kısa zaman olacaktır zaten beklemekte fayda var.
kriptobaron
Sr. Member

Activity: 1097
Merit: 261

View Profile
April 24, 2019, 06:02:52 PM

Coinbase ve huobi nedense bize açık değil. Yani Türkiye'den yatırımcı kabul etmiyor. Sebebini bilen var mı acaba? Bizim ne gibi zararimiz oldu da bizi almıyor garibime gitti.
Huobi açık hocam adamlar Türkçe dil bile koymuşlar.
LordCyclone
Member
**

Activity: 365
Merit: 40

View Profile
April 24, 2019, 07:57:55 PM

Bu tarz gelişmelerden hiç önceden haberimiz olmuyor tabikide. Elimde boşta btc vardı gittim Waves aldım bi hareket daha yapar die oda düştü bilseydm zrx alırdm

Beyond Protocol Street Team
http://beyond.link | Coming Fall 2021
Official bitcointalk thread
SkyLords
Full Member

Activity: 784
Merit: 120

View Profile
April 24, 2019, 10:05:57 PM

Açıkçası coinbase basitçe, takımların maaşlarının, primleri, ofis kirasını veya teknoloji maliyetini hesaba katmadan 6 milyon dolar kadar yüksek meblağda Chicago ofisini açtı. Daha sonra bu ofisin başına getirdikleri Derek Groothius olan Paul Bauerschmidt şirketten ayrıldı. Şirketin daha önceki yıla göre yüzde 60 gelir kaybettiği belirtiliyor. Bu nedenle Şikago borsasının kapatıldı. Büyük zarara uğramış olan coinbase Türkiye'de de faaliyet göstermeye başladı. Bununla birlikte 0x'in borsaya girmesi biraz para akışını sağlamak içindir diye düşünüyorum.
ripplecanavari
Member
**

Activity: 630
Merit: 37

View Profile
April 24, 2019, 10:22:25 PM

zrx baya fiyatlandı biraz düzeltme yapmasını bekliyorum baya sağlam kripto boğada coşacağından eminim fakat şu an fiyatı bana göre biraz fazla gibi düşmesini bekleyeceğim sabırla
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
April 24, 2019, 10:30:05 PM

Coinbase'in 0x ve district0x projelerine öncelik vermesinin bir sebebi var aslında.

Bu projelerin kurucuları ve danışmanları eski Coinbase çalışanları. 0x danışmanlarının neredeyse tamamı kripto yatırım fonu kurdular ve fon işletiyorlar. Yani bunların ellerindeki 0x'leri bozdurmaları gerekiyordu ve Coinbase eski çalışanlarına doğal olarak sahip çıktı.

Sonuç olarak Coinbase'de listelenirken 1 dolar seviyelerini gören 0x, hızlı bir şekilde 30 cente düştü ve daha sonra bir türlü kafasını kaldıramadı.
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
April 25, 2019, 05:10:56 AM

Benim en temel yatırım araçlarımdan kendisi. Grafiği ilginçtir ayıya rağmen. Ben ciddi çıkış bekliyorum boğanın boynuzunu gördüğümüz an.
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
April 25, 2019, 07:46:40 AM

Bu tarz gelişmelerden hiç önceden haberimiz olmuyor tabikide. Elimde boşta btc vardı gittim Waves aldım bi hareket daha yapar die oda düştü bilseydm zrx alırdm

Kardeş kafalar harbi harika 1 yıl önceki haber bu. Başlığı oku altına yorumu yaz geç birazcık okuyun abi şu forumu gerçekten cok mu zor  Grin
AlyattesLydia
Hero Member

Activity: 1400
Merit: 569

View Profile
April 25, 2019, 07:59:26 PM

Kardeş kafalar harbi harika 1 yıl önceki haber bu. Başlığı oku altına yorumu yaz geç birazcık okuyun abi şu forumu gerçekten cok mu zor  Grin

Grin konuyu nerden buluyorlar onu anlamıyorum. Sanırım google yazıp, bulup direk yorum atıyorlar. Yoksa bu forumun arama özelliği de pek iyi değil, bulmak baya zor.
tufan01
Jr. Member
*

Activity: 280
Merit: 1

View Profile WWW
April 25, 2019, 08:10:29 PM

Coinbase iyi işler yapmaya başladı.Kyc doğrulaması yapanlara airdrop yapıyor.Müşteri çekmek için iyi bir kampanya başlatmışlar.Airdrop miktarı az olsada hiç yoktan iyidir.Onaylaması 5 dakikayı geçmiyor.

r e c k o o n             ONE STOP SHOPPING APP
Global Shopping Platform (https://ieo.reckoon.com/)
[[[[[[
GameOSW
Newbie
*

Activity: 28
Merit: 0

View Profile
April 26, 2019, 04:57:14 PM

CoinBase Pro piyasadaki en gerçek hacim sunan sağlam Borsalardan biridir.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: