Bitcoin Forum
April 30, 2024, 12:43:06 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: Crypto ATM - Zagreb - Dvosmjerni (Kupovina/Prodaja) - 5% fee  (Read 620 times)
campica
Full Member
***
Offline Offline

Activity: 645
Merit: 145


View Profile
October 27, 2018, 08:18:18 AM
 #21

Da to i mene zanima, jel treba tamo stajati pokraj bankomata sve dok transakcija ne prodje ili ? Zadnje kad sam slao neku sicu preko walleta stavio sam malo veci fee jer mi je trebalo brzo pa sam cekao 1/3 potvrdu oko 30 min..
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
BTXpeople (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 2


View Profile WWW
October 27, 2018, 10:32:25 AM
 #22

Lijepo je kad ima konkurencije, odmah naknade postaju manje. Smiley No moram priznati da me zanima koliko je prosječno čekanje za isplatu.

Ovisi koji fee odabereš prilikom slanja, koliko vidim nekakav prosjek proteklih 3 mjeseca je oko 10ak minuta. Naravno sve ovisi o BTC mreži, znalo se dogoditi da to bude i 1 dan.
U svakom slučaju to je nešto na što mi nažalost ne možemo utjecati
Hvala vam na odgovoru. Onda pretpostavljam da ako čekanje potraje nije problem poslije preuzeti novce?


Da to i mene zanima, jel treba tamo stajati pokraj bankomata sve dok transakcija ne prodje ili ? Zadnje kad sam slao neku sicu preko walleta stavio sam malo veci fee jer mi je trebalo brzo pa sam cekao 1/3 potvrdu oko 30 min..

Nakon što pošalješ BTC (stigne u naš wallet), ispiše se potvrda i Reedem Code sa kojim možeš podići novce kad želiš (naravno potvrdu čuvaš), u slučaju bilo kakvih problema kontaktiraš
Službu za korisnike kako je navedeno u prvom postu.
Reedem Code nema "rok trajanja", a nakon ispisa potvrde, interakcija sa ATMom je završena, tj nije potreban nikakav drugi input, možeš u Batak kat iznad nešto fino pojesti Smiley
CryptoCoinArbitrage
Member
**
Offline Offline

Activity: 485
Merit: 12

$WPP $HyFi https://hyfi-corp.com/


View Profile
November 02, 2018, 11:36:54 PM
 #23

Provizija kod ovih automata je dosta visoka, međutim je najjednostavniji način da se Fiat pretvori u Bitcoin i obrnuto. Ako bude dosta prometavaljda će smanjiti i provizije.
 
BTXpeople (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 2


View Profile WWW
November 04, 2018, 01:50:46 PM
Last edit: November 04, 2018, 02:35:08 PM by BTXpeople
 #24

Lijepo je kad ima konkurencije, odmah naknade postaju manje. Smiley No moram priznati da me zanima koliko je prosječno čekanje za isplatu.

Ovisi koji fee odabereš prilikom slanja, koliko vidim nekakav prosjek proteklih 3 mjeseca je oko 10ak minuta. Naravno sve ovisi o BTC mreži, znalo se dogoditi da to bude i 1 dan.
U svakom slučaju to je nešto na što mi nažalost ne možemo utjecati
Hvala vam na odgovoru. Onda pretpostavljam da ako čekanje potraje nije problem poslije preuzeti novce?


Da to i mene zanima, jel treba tamo stajati pokraj bankomata sve dok transakcija ne prodje ili ? Zadnje kad sam slao neku sicu preko walleta stavio sam malo veci fee jer mi je trebalo brzo pa sam cekao 1/3 potvrdu oko 30 min..

Nakon što pošalješ BTC (stigne u naš wallet), ispiše se potvrda i Reedem Code sa kojim možeš podići novce kad želiš (naravno potvrdu čuvaš), u slučaju bilo kakvih problema kontaktiraš
Službu za korisnike kako je navedeno u prvom postu.
Reedem Code nema "rok trajanja", a nakon ispisa potvrde, interakcija sa ATMom je završena, tj nije potreban nikakav drugi input, možeš u Batak kat iznad nešto fino pojesti Smiley


Kompa mogao bi malo npuniti taj bankomat, zadnja dva dana je prazan.
Inace radi odlicno, iskreno puno bolje nego bitcoin store.
Konfirmacija se dobije izmedu 5-10 min, dok kod bitcoin storea znam cekati i sat vremena sa istim miner feeom.
Sto se tecaja tice tu pobjedu isto odnosi bakomat iako bs reklamira 4.5% fee a bankomat 5%.

Pozdrav,
Produženi vikend smo iskoristili da se prebacimo na isplatu u apoenima po 1000 HRK, sutra ujutro će sve biti aktivno i spremno za korištenje.
Sama promjena sa 500 >> 1000 je jednostavna, 2 klika na samom ATM-u, ali problem se dogodio sa bankom, jer se treba najaviti dan ranije za isplatu u novčanicama po 1000 HRK
Ujedno radimo na tome da se stanje bankomata može vidjeti na https://btxpeople.net kako bi se olakšalo korištenje
ovcijisir
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 1492
Merit: 326


🐪


View Profile WWW
November 04, 2018, 08:31:51 PM
 #25

Znači li to da će minimalna isplata od sutra biti 1000 kuna?

Ako se povećala minimalna isplata to po meni i nije dobra vijest.

navid20
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
November 05, 2018, 09:05:53 AM
 #26

Ovaj limit od 7000kn, da li je to dnevni, tjedni, mjesečni limit? Što ako probaš više od 7000kn iz istog walleta?
BTXpeople (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 2


View Profile WWW
November 05, 2018, 09:23:31 AM
 #27

Znači li to da će minimalna isplata od sutra biti 1000 kuna?

Ako se povećala minimalna isplata to po meni i nije dobra vijest.

Po radu zadnja 2 tjedna smo zaključili da je bolje prijeći na apoene od 1000 HRK, pošto niti jedna isplata nije bila manja od 3000 HRK
ATM je aktivan i spreman za korištenje, minimalni iznos isplate 1000 HRK

Ovaj limit od 7000kn, da li je to dnevni, tjedni, mjesečni limit? Što ako probaš više od 7000kn iz istog walleta?

7000 HRK je limit isplate po transakciji
EustaceBagge
Member
**
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 54


View Profile WWW
November 05, 2018, 09:34:56 AM
 #28

Znači li to da će minimalna isplata od sutra biti 1000 kuna?

Ako se povećala minimalna isplata to po meni i nije dobra vijest.

Po radu zadnja 2 tjedna smo zaključili da je bolje prijeći na apoene od 1000 HRK, pošto niti jedna isplata nije bila manja od 3000 HRK
ATM je aktivan i spreman za korištenje, minimalni iznos isplate 1000 HRK

Ovaj limit od 7000kn, da li je to dnevni, tjedni, mjesečni limit? Što ako probaš više od 7000kn iz istog walleta?

7000 HRK je limit isplate po transakciji
Očito je svijet prepun ljudi koji vrte ogromne količine Bitcoina. Ja bi preferirao da ima i manjih apoena, ali dobro, vi odlučujete.

marlboroza
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1932
Merit: 2270


View Profile
November 05, 2018, 10:05:25 PM
 #29

~
Očito je svijet prepun ljudi koji vrte ogromne količine Bitcoina. Ja bi preferirao da ima i manjih apoena, ali dobro, vi odlučujete.
Ma rađe ja te manje količine bubnem na plinko, još kad se sjetim kako su nedavno te manje količine bile fee  Grin

Ovo je po meni OK, čovjek reče da ni jedna isplata nije bila ispod 3K, nema razloga imati manje apoene. Zapravo i nema smisla isplaćivati po par sto kuna, jednostavno zamjeni s nekim za paysafe ili nešto slično. Nije da je neki problem skupiti stotinjak dolara u ovoj industriji, pogotovo ako znaš gdje trebaš tražiti  Wink
BTXpeople (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 2


View Profile WWW
November 10, 2018, 02:29:46 PM
 #30

Opet ti je bankomat prazan.

Dogodi se da jednostavno fizički se ne stigne prebaciti FIAT sa burze da bi se trenutno dopunio. Ali sve je to neka vrsta škole za dalje,
potrudit ćemo se popraviti kvalitetu usluge da preko vikenda ne ostane prazan.
navid20
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
November 11, 2018, 03:00:53 PM
 #31

Stvarno sam se iznenadio danas ali u konzumu u radnickoj prodao bitcoine sa samo 4% provizije. Očito konkurencija radi svoje. Nešto su ipak povoljniji od vas. Pa eto nek konkurencija radi i nek se snižava to. Oni imaju limit od 4000 za anonimne transakcije.
dogtana
Member
**
Offline Offline

Activity: 845
Merit: 56


View Profile
November 11, 2018, 06:29:17 PM
 #32

Nisam ni znao da u Lučićevoj ima BTC bankomat? Imate li još koji bankomat u Zagrebu?

Btw. bilo bi zgodno da netko napravi popis svih funkcionalnih BTC bankomata u Hrvatskoj (i susjedstvu)

U Sloveniji je provizija 4,99%, lokacije:

https://bitnik.eu/lokacije-bitcoin-bankomatov/

Bitcoin kupon može se kupiti na svakom Petrolu, ali je provizija 7%.
navid20
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 15
Merit: 0


View Profile
November 14, 2018, 10:46:15 AM
 #33

I dalje prazan. Kad ga napunite?
BTXpeople (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 12
Merit: 2


View Profile WWW
November 14, 2018, 02:46:42 PM
Last edit: November 14, 2018, 06:51:36 PM by BTXpeople
 #34

I dalje prazan. Kad ga napunite?

Jutros oko 9 je napunjen, neznam kad si bio
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!