Bitcoin Forum
April 19, 2024, 11:09:40 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: OKEX borsası Monetha'nın götüne bastı tekmeyi  (Read 622 times)
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
October 26, 2018, 01:58:23 PM

Aylar önce boş proje diye bagırmıstım mth grubunda bizden kötüsü olmadı. çok bilmiş hırromu heromu ne onlar hadi ordan mht 10$ olacak diye garibanlara aldırmaya calıstılar hoş mlt yi kimse almadı ama olsun.

Dostum bu konularda seninde çok bilgin olduğunu zannetmiyorum. Bir maç sonucunu bilenler gibi sevinme hemen. Okex sadece mth yi delist etmiyor listede bir sürü coin var

Bu işler hep anlaşmalıdır bizim çöp dediğimiz bir daha kafasını kaldıramaz bakınız hmti hmt, htb, hotbit tokeni vardı borsa sahibleriyle anlaştık bir şiiledik coini millet hep tepeden aldı bak suan 25 satta yakında buda çöp olup gidecek bu işler böyledir o gider abc token gelir para karsılıgı anlasırsın 2x yaptırır gidersin kimkime dumduma hesabı. Sonuç KANMASAYDIN GÜLÜM

Dostum biz dediğin kim? Kaç kisiniz? Ne iş yaparsınız? Şimdiye kadar seni dinleyipte kaç kişi yatırım yapmış. Senin yazdıklarını okuyup yatırım yapanin aklından şüphe ederim. Su forumu kirleten sen Halloween anonymous bir de araştıran adam. Araştıran adam artık araştırma yapmıyor forumda gözükmez oldu.
1713568180
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713568180
Reply with quote  #2

1713568180
Report to moderator
"Governments are good at cutting off the heads of a centrally controlled networks like Napster, but pure P2P networks like Gnutella and Tor seem to be holding their own." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713568180
Hero Member
*

Ignore
1713568180
Reply with quote  #2

1713568180
Report to moderator
1713568180
Hero Member
*

Ignore
1713568180
Reply with quote  #2

1713568180
Report to moderator
Asber
Full Member

Activity: 938
Merit: 115

View Profile
October 27, 2018, 07:28:41 PM

Monethanın piyasaya çıktığı zaman da yaptığı sükseyi hatırlıyorum. Bir miktar, geçen yıl , 7 centten almıştım. Sonra 21 cente çıktı sattım. Ben şanslıydım, yalnız benim gibi şansı olmayanlar adına üzgünüm.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
October 28, 2018, 12:00:50 PM

bazı coınlerde btc ve usdt paırlerını kaldırmak dogru karar, her tokene usdt paır mı acılırmıs arkadas, boşa hacım bölmekten başka bır ıse yaramıyor, şu borsalar kadar zarar veren kımse yok bu krıptoya, ahh polo ahhh bılemedık degerını, coın lıstelemezdı , hele usdt paır e lıstelenmesı olay olurdur, sımdı en salak proje bıle parayı bastırıp bınanceye gırıyor,
TurkiyePriest
Full Member

Activity: 1011
Merit: 128

Radix-The Decentralized Finance Protocol

View Profile
October 28, 2018, 12:15:30 PM

Sonunda yaklaşmakta olan olmuş. Geçen merakımdan centraya bakıyım dedim cmcden ordan bile delist edilmiş. Böyle shitcoinleşen piyasada delistler tek tek gelecektir. Sağlam projeler sadece dayanabiliyorlar bu ayı marketinde

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
yaviz0002
Jr. Member
*

Activity: 420
Merit: 1

View Profile WWW
October 28, 2018, 01:32:15 PM

Bunlar pozitif gelişmeler arkadaşlar olabildiğince işlevsiz coin delist edilsin ki para fazla dağılmaktan kurtulsun. 2100 coin oldu neredeyse.

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    Oracolcoin XOR    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
October 28, 2018, 03:06:11 PM

OKex napmış öyle dünya kadar tokenin içinden geçmiş resmen evet hacimleri zayıf ancak baktığım kadarıyla sağlam projelerde vardı. Monetha,Atlant falan hayırlısı artık takip etmek lazım haberleri
aragom
Sr. Member

Activity: 728
Merit: 263

View Profile
November 09, 2018, 08:41:23 AM

monethanın düşmesini şakşaklayan arkadaşlar vardı.

proje güzel proje. wp i okursanız gelecek vaat ettiği aşikar. takım biraz çalışsa en azından ilk 50 e girecek bir coin monetha. takım tembel.

yakın gelecekte göreceksiniz.
hisarardi
Member
**

Activity: 532
Merit: 12

View Profile
November 09, 2018, 10:59:52 AM

Bende ilk başta çok ciddi birşey zannettim ama sadece ethereum karşılığı olan kısmını delist etmiş. Onun dışında devam ediyor diye biliyorum

Face                       Insta                                              MEETING THE CHALLENGES OF SCALING,
     book       Twit         gram         ⟹ Ethereum Basic ⟸               FEE OPTIMIZATION   
               ter                                                                             AND EFFICIENCY
e145
Full Member

Activity: 142
Merit: 102

View Profile
November 09, 2018, 02:53:15 PM

yazık olmuş gerçekten uzun süredir bekleyenler için, umarım binance şutlamaz
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 09, 2018, 03:06:16 PM

İmzadaşımın açtığı bu başlığı kınıyor ve ayıplıyorum Sad
Bir token delist oldu diye neden karşı takıma sanki gol atılmış gibi bir sevinç oluyor anlamış değilim. Bu tokene yatırım yapıp takip edenler de var al-sat yapanlar da var.
Okex borsasında zaten Monetha'nın hacmi yoktu. Delist edilmesi bir kayba yol açmadı. Zaten sadece BTC/MTH çifti kaldırılmış.
Monetha'nın asıl hacmi Binance'de. Günlük ortalama 100 BTC hacmi var orada. Ayrıca ay içerisinde Binance'de 3-4 defa 1000 BTC ve üzerini bile görebiliyor.
Kaldı ki Binance'de bile günlük 10 BTC hacmi olan tokenler bulunuyor. Bunlara göre Monetha kat kat iyi hacim olarak. Ha ama proje beklenen ilgiyi göremedi, ürün beklenildiği gibi pazarlanamadı o da ayrı bi mesele.
heidikim
Full Member

Activity: 602
Merit: 100

View Profile
November 09, 2018, 03:22:44 PM

Delist edilme sebebi sadece hacimle alakalı bir konu olmayabilir takipte kalıp dikkatli olmakta fayda var, aramızdan birini kayba uğraması bizi mutlu etmez, lütfen dikkatli olun ve paranız uçmasın.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
November 09, 2018, 03:34:37 PM

Elimdeki monethaları ilk yükselişte satmıştım. O seviyelere hala gelebilmiş değil. Okex hacim olarak fazla gibi görünsede sadece botlar al sat yapıyor bazı paritelerde bu yüzden de eth paritesinde delist olmuş olabilir.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
jorgesalcedo
Member
**

Activity: 728
Merit: 10

Trphy.io

View Profile
November 09, 2018, 04:05:51 PM

Allah kahretsin ki Monetha'yi iyi dönemlerinde şımarıp satmadım şimdi %95 zarardayım. Hala el mecbur elimizde tutmaya devam ediyoruz inşallah sürpriz olur da tekrar para eder  Undecided

eskalb
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
November 09, 2018, 04:22:47 PM

birçok token birçok borsadan kovulmaya başladı. bunun sebebini çok merak ediyorum. önce borsaya alıyor demek ki kritere uyuyor sonra ne oluyor da atıyor ki.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 09, 2018, 05:49:35 PM

Tekme sonrası gelen haberler ile pump yedi, yada balinaları artmasını istedi diyelim.

tayfundeniz
Sr. Member

Activity: 826
Merit: 296

View Profile
November 09, 2018, 06:10:52 PM

Monetha bugün güzel pumplandı.1 aydır haftada iki kere pumplanıp eski seviyesine düşüyor.Önce Mod güzel pumpladılar sonra İns sonra monetha.Sıra ile pumpluyorlar.Tepeden satıp çıkıyorlar.Botlar bir hafta sonra satış vere vere eski seviyelerine doğru indiriyor.Sonra tekrar aynı oluyor.Piyasa düzelmeden BTC kendine gelmeden sağlıklı bir yükseliş göremeyeceğiz bu gidişle.
hiburak
Hero Member

Activity: 1655
Merit: 600

View Profile
November 09, 2018, 06:44:14 PM

Ico'dan topladıkları 95 bin etherden (o zamanın parasıyla 36 milyon dolar ediyor) kalan yaklaşık 57 bin ether ve güncel kur ile 12 milyon dolar ediyor.

0x00832A758A781055Ac19B5F9bF553Db8BB9db32D

Projenin yaklaşık 1 senelik geçmişi olduğu düşünüldüğünde 1-2 sene daha idare ederler, sonrasında ne olur bilemem  Smiley
yusufmirza
Member
**

Activity: 742
Merit: 19

View Profile
November 11, 2018, 07:24:08 AM

Starting from this week, you are able to use $ZRX, $AE, $ZIL as options to pay via #Monetha's #payment #gateway.
More will be announced soon! 😉

ERC20 Uyumluluk! ⛓ Bu haftadan başlayarak, kullanmak mümkün, $ZRX $AE $ZIL seçenekleri üzerinden ödeme gibi #Monetha #payment #gateway.
Daha yakında duyurulacak! 😉

Monetha twitter sayfasından duyurusu bu şekilde.Artışı gerçekten projeye odaklı ilerliyor.Geçen hafta 560 sat olan Monetha 1000 sat'ı devirdi.Güzel ilerliyor.Bir haftada ikiye katladı.Takip etmekte yarar var artışı nereye kadar ilerler belli değil.Tekrar düzeltme yer mi.Biraz düşme yaşasa da projeye göre artışı sürebilir.Takip etmekte fayda var.
xzone
Legendary
*

Activity: 2562
Merit: 1481

View Profile
November 11, 2018, 08:25:57 AM

Bir haftada 2ye katlamış bir coin olduğunu düşününce para kazanmak için boğaya muhtaç olmadığınızı anlayabiliyorsunuz. Al sat yapıp elinizdeki coin miktarını arttırmaya çalışın ve zararınızı azaltın Smiley

███████████████████████████
███████▄████████████▄██████
████████▄████████▄████████
███▀█████▀▄███▄▀█████▀███
█████▀█▀▄██▀▀▀██▄▀█▀█████
███████▄███████████▄███████
███████▀███████████▀███████
████▄██▄▀██▄▄▄██▀▄██▄████
████▄████▄▀███▀▄████▄████
██▄███▀▀█▀██████▀█▀███▄███
██▀█▀████████████████▀█▀███
.
.Duelbits.
..........UNLEASH..........
THE ULTIMATE
GAMING EXPERIENCE
DUELBITS
FANTASY
SPORTS
████▄▄█████▄▄
░▄████
███████████▄
▐███
███████████████▄
███
████████████████
███
████████████████▌
███
██████████████████
████████████████▀▀▀
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
.
▬▬
VS
▬▬
████▄▄▄█████▄▄▄
░▄████████████████▄
▐██████████████████▄
████████████████████
████████████████████▌
█████████████████████
███████████████████
███████████████▌
███████████████▌
████████████████
████████████████
████████████████
████▀▀███████▀▀
/// PLAY FOR  FREE  ///
WIN FOR REAL
..PLAY NOW..
acmrl
Full Member

Activity: 392
Merit: 100

View Profile
November 11, 2018, 09:24:23 AM

Bir haftada 2ye katlamış bir coin olduğunu düşününce para kazanmak için boğaya muhtaç olmadığınızı anlayabiliyorsunuz. Al sat yapıp elinizdeki coin miktarını arttırmaya çalışın ve zararınızı azaltın Smiley
Eylül başlarından beri 3 kat ile 4 kat arasında artış yaptı, ara ara pumplarla miktar artırılsa bu oran daha da fazla. Hiçbir halta yaramayan bir proje bile olcak olsa kar edilcekse alınır satılır, insanlar bunu bir türlü anlayamadı hocam malesef.
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: