Bitcoin Forum
April 16, 2024, 08:17:01 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Sınırsız Google Drive + 6 aylık Amazon Prime + MS Dreamspark ve Fazlası >35 TL <  (Read 338 times)
DByte (OP)
Member
**

Activity: 164
Merit: 10

View Profile
October 26, 2018, 07:52:37 PM
Last edit: October 27, 2018, 09:37:55 AM by DByte

Satın alacağınız .edu uzantılı mail ile birlikte aşağıda listelenen bir çok indirim/özellik ve avantajlardan ücretsiz faydalanacaksınız. Mail adresleri isim- soyadı olarak size özel açılmaktadır.  .edu mail adresini @gmail.com platformunda kullanabilirsiniz. Gmailin bütün özelliklerine sahip olacağınızdan dolayı istediğiniz gibi değişiklik imkanı mevcut, maillerde 6 aylık kapanmama garantisi var.

İMKANLAR

• Ücretsiz olarak 6 aylık Amazon Prime üyeliği ile, video-tv show-film-dergi vb iletişim donelerini kullanabilirsiniz.
  • Sınırsız olarak belirtilse de 5 TB ile sınırlandırılan Google Drive kullanımına sahip olacaksınız.
  • Microsoft dreamspark ile, Ücretsiz Azure kredisi, Visual Studio gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz. https://imagine.microsoft.com/tr-tr/catalog
  • AutoCAD, 3DS MAX, MAYA ücretsiz lisans
  • 1 TB OneDrive cloud disk
  • Bluehost’ta geçerli bedava domain + %60 indirim kodu ( yıllık hosting planlarında )
  • DigitalOcean’da geçerli $50-100 arası değişen kredi
  • AWS $15 kredi

1 adet size özel .edu mail hesabı 35 TL
Ödeme : Banka transferi / Kripto Para
1713298621
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713298621
Reply with quote  #2

1713298621
Report to moderator
1713298621
Hero Member
*

Ignore
1713298621
Reply with quote  #2

1713298621
Report to moderator
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713298621
Hero Member
*

Ignore
1713298621
Reply with quote  #2

1713298621
Report to moderator
1713298621
Hero Member
*

Ignore
1713298621
Reply with quote  #2

1713298621
Report to moderator
ATAK T-129
Sr. Member

Activity: 386
Merit: 250

View Profile
October 26, 2018, 08:18:43 PM

Sorum olacak..

--Sınırsız olarak belirtilse de 5 TB ile sınırlandırılan Google Drive kullanımına sahip olacaksınız.
.edu uzantılı mail ile sınırsız Drive eskidendi, şuan yok diye biliyorum. Detay rica edeceğim.

--Spotify’de %50 indirim imkanı
Bu imkandan nasıl yararlanıyoruz onu da sizden rica edebilirsem iyi olur. Yani normalde böyle bir şey mail ile olmuyor. Ondan dolayı merak ettim.

Teşekkür ederim.
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
October 26, 2018, 09:19:32 PM

güzel konu baya şeyden faydalanılıyormuş 35 TL ye, sırf office amzon prime yeter zaten
1TheEnd1
Newbie
*

Activity: 6
Merit: 0

View Profile
October 26, 2018, 09:37:53 PM

Satış baltalamak için yapmıyorum..

------------------------------------------------------------
Arkadaş .EDU e-postayı bedava alıyor ve 35TLye satıyor tahminimce.

https://thetechrim.com/how-to-create-free-edu-email/

Buradaki dersi kullanarak bedava EDU e-postasını ve imkanlarını elde ede bilirsiniz.
DByte (OP)
Member
**

View Profile
October 26, 2018, 10:03:35 PM
Last edit: October 27, 2018, 06:33:54 AM by DByte

Satış baltalamak için yapmıyorum..

------------------------------------------------------------
Arkadaş .EDU e-postayı bedava alıyor ve 35TLye satıyor tahminimce.

https://thetechrim.com/how-to-create-free-edu-email/

Buradaki dersi kullanarak bedava EDU e-postasını ve imkanlarını elde ede bilirsiniz.

Yok estf ne baltalaması, o yöntemlerde geçerli ama 1 hafta sonra kapanıyor.  Grin
Çünkü tamamen kimlik avcılığı ile alınmış oluyor. Başkasına ait SSN vs isim soyisim yaparak alıyorsunuz. Kısmen illegal bir şey. Tabi buna karar vermek size kalmış bir şey. Ben herşeyi hazır olarak teslim ediyorum, arasındaki  fark o. Uğraşmıyorsunuz yani prime üyelik açıldı mı, student pack aktif oldu mu. Mail kapandı mı vs.

Bu arada sırf benim konuma yazmak için aynı dk üye olup 5dk sonra offline olmuşun. Kim olduğunu biliyorum ama yaşına veriyorum. Uyanıkspor seni
DByte (OP)
Member
**

View Profile
October 26, 2018, 10:08:47 PM

Sorum olacak..

--Sınırsız olarak belirtilse de 5 TB ile sınırlandırılan Google Drive kullanımına sahip olacaksınız.
.edu uzantılı mail ile sınırsız Drive eskidendi, şuan yok diye biliyorum. Detay rica edeceğim.

--Spotify’de %50 indirim imkanı
Bu imkandan nasıl yararlanıyoruz onu da sizden rica edebilirsem iyi olur. Yani normalde böyle bir şey mail ile olmuyor. Ondan dolayı merak ettim.

Teşekkür ederim.

Hocam 5 TB ile sınırlandırılıyor artık. Sınırsız sadece algı olması için kendisi söylüyor Google. Smiley

Benim şu an da 5 TB olarak gözükmekte.
sergen34
Sr. Member

Activity: 449

View Profile
October 27, 2018, 04:51:22 AM

Google Drive'yi video kaynak olarak kullanabilmeyi de anlatırsanız ek ücret vererek satın almak isterim.
DByte (OP)
Member
**

View Profile
October 27, 2018, 06:30:16 AM
Last edit: October 27, 2018, 06:40:40 AM by DByte

Google Drive'yi video kaynak olarak kullanabilmeyi de anlatırsanız ek ücret vererek satın almak isterim.

Ek ücret ödemenize gerek yok, adım adım gösteririm drive api* mevcut ücretliydi en son.

*drive kapanma riski tamamen size ait. Telif hakları vs affetmiyor. Suspended alabilirsiniz.
sergen34
Sr. Member

Activity: 449

View Profile
October 28, 2018, 09:21:47 AM

Ek ücret ödemenize gerek yok, adım adım gösteririm drive api* mevcut ücretliydi en son.

*drive kapanma riski tamamen size ait. Telif hakları vs affetmiyor. Suspended alabilirsiniz.

PM gönderiyorum hocam.
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
October 28, 2018, 05:20:18 PM

Halihazırdaki edu ya da gmail adresimize sınırsız drive tanımlayabiliyor musunuz? Asıl önemli soru bu bence Smiley

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
DByte (OP)
Member
**

View Profile
October 28, 2018, 08:06:22 PM

Halihazırdaki edu ya da gmail adresimize sınırsız drive tanımlayabiliyor musunuz? Asıl önemli soru bu bence Smiley

Evet tanımlayabilirsiniz. ( Mail olarak gmail alt yapısında kullanıyorsunuz zaten. )

Drive için şu tarzda yapabilirsiniz. Dosyaları .edu ile yükledikten sonra kişisel adresinize share butonu ile full access verme imkanı var.

Benim 3 farklı .edu'dan 10 TB'a yakın dosyalarıma kişisel mail adresimden ulaşıyorum.  Grin Tekrar tekrar maile login olmakla uğraşmıyorum
Cean
Hero Member

Activity: 807
Merit: 522

View Profile
October 28, 2018, 08:14:01 PM

Evet tanımlayabilirsiniz. ( Mail olarak gmail alt yapısında kullanıyorsunuz zaten. )

Drive için şu tarzda yapabilirsiniz. Dosyaları .edu ile yükledikten sonra kişisel adresinize share butonu ile full access verme imkanı var.

Benim 3 farklı .edu'dan 10 TB'a yakın dosyalarıma kişisel mail adresimden ulaşıyorum.  Grin Tekrar tekrar maile login olmakla uğraşmıyorum
Benim de kendime ait bir .EDU mailim var fakat Google bana tanımlamıyor. Neden? Ek bir şey mi yapmam gerekiyor?
DByte (OP)
Member
**

View Profile
October 28, 2018, 08:23:14 PM

Benim de kendime ait bir .EDU mailim var fakat Google bana tanımlamıyor. Neden? Ek bir şey mi yapmam gerekiyor?

.EDU aldığınız yer SSL ya da TSL desteği sunmadığından ya da POP3 ayarlarında bir hata yapıyor olduğunuzdan kaynaklı olabilir.

Bu linki incelemenizi tavsiye ederim. https://support.google.com/mail/answer/21289?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=tr
Cean
Hero Member

Activity: 807
Merit: 522

View Profile
October 28, 2018, 08:26:31 PM

.EDU aldığınız yer SSL ya da TSL desteği sunmadığından ya da POP3 ayarlarında bir hata yapıyor olduğunuzdan kaynaklı olabilir.

Bu linki incelemenizi tavsiye ederim. https://support.google.com/mail/answer/21289?co=GENIE.Platform%3DDesktop&hl=tr
Hayır hayır. Bana Drive'dan 5TB vermiyor. Okulumla mı alakalı acaba?  Huh
DByte (OP)
Member
**

View Profile
October 31, 2018, 07:12:57 AM

Satışlarımız günceldir.
mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
October 31, 2018, 07:57:25 AM

aöf hotmail ile anlaşması olduğu  içinmi acaba bu kapasiteyi arttırmıyor bu arada dreamspark harika microsoftun bütyün yazılımları ücretsiz ve lisanslı olarak download edebiliyorsunuz.
FatihDesigner
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 5

View Profile
October 31, 2018, 09:01:33 AM

Hocam , AutoCAD ve 3Ds Max için ücretsiz lisans gibi özelliğini belirtmişsiniz.Bu özellik AutoCAD 2019 ve 3Ds Max 2019 için mi ? Yoksa yalnızca öğrenci versiyonu için mi geçerli ?

<I'm Designer from Turkey>
DByte (OP)
Member
**

View Profile
October 31, 2018, 09:58:39 AM

Hocam , AutoCAD ve 3Ds Max için ücretsiz lisans gibi özelliğini belirtmişsiniz.Bu özellik AutoCAD 2019 ve 3Ds Max 2019 için mi ? Yoksa yalnızca öğrenci versiyonu için mi geçerli ?

2019 versiyonu indirebilirsiniz.  Smiley http://prntscr.com/lclwq2
FatihDesigner
Jr. Member
*

Activity: 56
Merit: 5

View Profile
October 31, 2018, 10:06:46 AM

2019 versiyonu indirebilirsiniz.  Smiley http://prntscr.com/lclwq2
Hocam , anladığım kadarıyla öğrenci lisansi veriyor ve kısıtlamalar var.Tam sürüm olsaydı,daha güzel ola bilirdi.Bilginiz için teşekkürler.

<I'm Designer from Turkey>
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 01, 2018, 01:26:06 PM

Benim 3 farklı .edu'dan 10 TB'a yakın dosyalarıma kişisel mail adresimden ulaşıyorum.  Grin Tekrar tekrar maile login olmakla uğraşmıyorum
Hayır demek istediğim şu;
Benim abc@gmail.com hesabımı sınırsız drive yapabilir misiniz? Ya da abc@abc.edu.tr hesabıma sınırsız drive tanımlayabilir misiniz? Asıl merak ettiğim bu aslında.
Yoksa daha önce bana verilen bir .edu mail adresi ile sınırsız drive kullanıyorum şu an ama bu mail adresi bana verildi. Benim 10 yıldır kullandığım mail adresimde sınırsız drive yapılabiliyor mu onu merak ediyorum.

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: