Bitcoin Forum
December 17, 2018, 08:39:35 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 0.17.0 [Torrent].

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Antminer D3 Kazancı  (Read 135 times)
akbey87
Newbie
*

Activity: 4
Merit: 0

View Profile
October 27, 2018, 04:57:42 PM

Merhaba arkadaşlar Antminer D3 şu anda en iyi futurocoin kazıyor diye biliyorum
Aylık ne kadar futurocoin kazıyor şu anda bilen var mı??
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction. Advertise here.
1545079175
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1545079175
Reply with quote  #2

1545079175
Report to moderator
dhan000
Sr. Member

Activity: 368
Merit: 253

View Profile WWW
October 27, 2018, 08:07:52 PM

en son günde 0.3FTO felan çıkarıyordu.
akbey87
Newbie
*

Activity: 4

View Profile
October 27, 2018, 09:11:34 PM

en son günde 0.3FTO felan çıkarıyordu.

Bu ay içinde mi hocam
dhan000
Sr. Member

Activity: 368
Merit: 253

View Profile WWW
October 28, 2018, 09:30:21 AM

hayır geçen aydı sanırım.
zpool.ca bakarsanız zaten futuro için 0.027mbtc gibi bir deger var zaten buda yaklaşık 0,3 fto yapıyor gibi.
m3hm3t
Member
**

Activity: 138
Merit: 14

~ Fortuna Favet Fortibus ~

View Profile
October 30, 2018, 05:25:10 PM

Futuro coini hangi borsada bozdurabiliyoruz peki?
DehaMine
Newbie
*

Activity: 15

View Profile WWW
October 30, 2018, 07:24:17 PM

Futuro Coinin en hacimli işlem gördüğü borsa www.yobit.net borsasıdır. Ben de D3 varken ben p2pool havuzunda kazıyordum. http://pool.futurocoin.org/static/ bu adresten erişim sağlayarak kazım yapabilirsiniz. Bazen saatlerce bulmaz ama buldumu da arka arkaya bulur. Benim gördüğüm en verimli havuz fto için bu p2pool havuzuydu. Ama D3 cihazlardan uzak durun derim  Cool
m3hm3t
Member
**

Activity: 138

~ Fortuna Favet Fortibus ~

View Profile
November 02, 2018, 11:16:34 PM

Futuro Coinin en hacimli işlem gördüğü borsa www.yobit.net borsasıdır. Ben de D3 varken ben p2pool havuzunda kazıyordum. http://pool.futurocoin.org/static/ bu adresten erişim sağlayarak kazım yapabilirsiniz. Bazen saatlerce bulmaz ama buldumu da arka arkaya bulur. Benim gördüğüm en verimli havuz fto için bu p2pool havuzuydu. Ama D3 cihazlardan uzak durun derim  Cool

Ben NiceHash te kazım yapıyorum,önceden $PAC Coin kazıyordum elimde patladı,bu futuro coin de pek güvenilir durmuyor gibi,her an dibi boylayabilir ve elinizde tuttuğunuz futuro coinler değersiz hale gelebilir bu yüzden bitcoin kazımak daha güvenli duruyor.
distorsiyon
Member
**

Activity: 294

Join FlipNpik Telegram : t.me/flipnpikico

View Profile
December 04, 2018, 11:10:30 AM

Selamlar arkadaşlar, elimizde arkadaşla ortak olarak ocak ayı başlarında aldığımız D3 cihazımız var ve o zamanlar 3 ay çalıştırıp sonrasında cihazı kapatmıştık.

Uzun bir süre profit değerlerine bakmadık. Şuanda hangi havuzda ve ne kazıyorsunuz ? günlük-haftalık-aylık kar durumlarınız nasıl ?

Duruma göre cihazı çalıştırıp zamanında yaptığımız maliyet zararını düşürmeyi hedefliyoruz.

Madenci_34
Jr. Member
*

Activity: 84
Merit: 1

View Profile WWW
December 15, 2018, 08:16:02 PM

Ben NiceHash te kazım yapıyorum,önceden $PAC Coin kazıyordum elimde patladı,bu futuro coin de pek güvenilir durmuyor gibi,her an dibi boylayabilir ve elinizde tuttuğunuz futuro coinler değersiz hale gelebilir bu yüzden bitcoin kazımak daha güvenli duruyor.

En iyisini yapıyorsun hocam, diğer şekilde komple risk.Bitcoin şimdi düşük olsada birgün mutlaka değerlenecek, çöp olma ihtimali yok.

PLEASE  :  1-Click Trips  |  https://please.com/
Be part of the Travel Revolution!
Pages: [1]
  Print  

Jump to:  

Sponsored by , a Bitcoin-accepting VPN.