Bitcoin Forum
July 02, 2024, 04:27:23 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  
Author Topic: Uzak Durmanız Gereken Siteler - Paranız gidebilir.  (Read 1075 times)
gokhanata
Jr. Member
*

Activity: 316
Merit: 1

View Profile
October 28, 2018, 02:06:16 PM

Piyasa dolandırıcıdan geçilmiyor nereye baksa artık scam projeler, insanların ondan sonra piyasaya güven olmuyor, artık bunların sağlam bir şekilde denetlenebilir ve insanları dolandırmaktan uzak olması gerekir.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
October 28, 2018, 03:04:21 PM

Mnatar gibi hocam hangi birini yazacaksın mesele mantıklarını yakalamakta bedava btc ancak fare kapanında olur bedava bir şey yok absurt kazanç yok en bilmeyen dahi gelsin forumda sorsun cevap verilir.
Blackeagle190342
Full Member

Activity: 420
Merit: 105

View Profile
October 28, 2018, 04:36:35 PM

Bizlik bir durum yok . Gider güvenilir TÜRK borsalarından alım yaparım başım bari ağrımaz. 3 kuruş kar edeceğiz diye böyle dandik sitelerle uğraşılmaz.

Leading-Edge Ecosystem & Technology    ▌   R E P U B L I A   ▐     P R E - S A L E   :   August 23rd - September 23rd
▬   ▬▬   ▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   ▬▬▬▬   ▬▬▬   ▬▬   ▬
|      [ WHITEPAPER ]  [ BOUNTY ]  [ ANN THREAD ]       |         Facebook        Telegram        Twitter        Instagram          |
procesdad
Full Member

Activity: 476
Merit: 100

CAT.EX Exchange

View Profile
October 29, 2018, 01:13:36 AM

Bu tür sitelerin başını ezemezler malesef. para kokusunu almışlar birini kapatsalar yeni bir alan adıyla tekrar karşımıza çıkıyorlar. bu dolandırıcılar bu konuda mutlaka bir açık veriyorlar bu açığı görüp dikkat etmek gerekiyor.

Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile
October 29, 2018, 09:55:17 AM

Başlık gerçekten çok iyi olmuş.Teşekkürler.Böyle bir piyasada olmazsa olmazlar arasında elbette emek hırsızlığı,hem ekonomik hem de manevi olarak seni geriye götürecektir.Piyasa geliştikçe bu denli önlemler alınmalı dikkat edilmeli.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
October 29, 2018, 10:19:09 AM

zaten bu siteleri kullananların kafa yapısını incelemek lazım...bilinen merkezi ve merkezsiz borsalar mevcut işte. ne bokuma macera arıyorsun da bu sitelerden al sat yapmaya kalkıyorsun ? sanırım ucuzdan satıyoruz ayakları ile keriz avı yapıyorlar
Mstulu
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
October 29, 2018, 10:47:32 AM

Bunlar gün yüzüne çıkan resmi dolandırıcılar olmalı tabi daha gün yüzüne çıkmayanlar var 😁Bu borsalarada  bu zamana kadar işlem yapmadım yapmamda.Ancak bizler için göz önünde bulundurulması gereken bilgiler bunlar.Ben aktif olarak 2 borsa kullanıyorum,onun dışında 3-5 borsa da daha üyeliğim mevcut ama kullanmıyorum.
RESPECT-XxX
Full Member

Activity: 772
Merit: 135

BiTCOiN

View Profile
October 30, 2018, 04:16:12 PM

Bu tip siteler arada burdada konu açıyorlar.geneli ingiltere kökenli kıytırık bir büro tut tel ve adres ver birde site olay bitti zaten adam akıllı 100 kişiden adamlar 100.000 usd toplasalar hemen kaçacakları aşikar.

XxX
unreal41
Member
**

Activity: 910
Merit: 10

View Profile
October 30, 2018, 04:50:00 PM

Teşekkürler bilgilendirme için bötlesi dolandırıcılık olaylarının had safhada olduğu bir zamanda oldukça işe yarayacak bilgiler herkes dikkatli olmalı
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
October 30, 2018, 05:08:30 PM

bu kadar çok şerefsizin olduğunu tahmin etmezdim. her memleketten çeşit çeşit şerefsiz dolu liste. kendi alınteriyle para kazanamayan gözünü milletin cebine dikmiş aşşağılık herifler bunlar.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1652
Merit: 629

View Profile
October 30, 2018, 05:39:41 PM

Güzel bir liste olmuş, özellikle bu sektöre yeni girmiş yatırımcılar genellikle bu tarz yatırımlara yöneliyor ve para kaybediyor. Bu tarz yatırımcılar için güzel ve faydalı bir konu olacağını düşünüyorum. Şunu da unutmamak gerekiyor ki bedava para ancak fare kapanında oluyor arkadaşlar. Geçtiğimiz hafta forumda yaşadığım olayı bilenler var ise benim sütten ağzımın nasıl yandığını bilecektir. Her ne kadar amatör yatırımcı olmasam da bir anlık dalgınlığım ve kısa yoldan gelir elde etme hedefim yüzünden yaklaşık 11 NEO kaybettim. Siz siz olun daima kolay ve yüksek kazanç oranlarına defalarca kontrol ederek yatırım yapın.
Mavis
Full Member

Activity: 297
Merit: 101

View Profile
November 01, 2018, 11:33:13 PM

Uzak durmak gereken paramızı iç edecek web site sayısı sanıldığından ileri seviyede. scam olan siteler yatırı yapanlara yüksek kazanç vaat ederek aslında sadece kendileri yüksek kazanç sağlama amacında.
trc22@gmail.com
Member
**

Activity: 378
Merit: 11

View Profile
November 02, 2018, 10:57:03 AM

Bu tars sitelerden tokat yiyecek adam sanırım bu forumda olmaz, burdakiler az çok yol yordam bilen insanlar. Kolay kolay forumdan ekmek çıkartamazlar.
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
November 02, 2018, 12:20:35 PM

Araştırmadan veya karambole yatırım yapmak isteyen o kadar çok kişi var ki malesef, bazı insanlar zorla beni dolandırın diye uğraşıyor. Ne olduğu belirsiz sitelere girip asla yatırım yapmam çevremi de her zaman bu konuda uyarırım. Dolandırılmamak için tedbirli olmakta fayda var.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
CoinMegaStock
Member
**

Activity: 630
Merit: 12

Stock

View Profile
November 11, 2018, 02:06:33 PM

işte yeni boğa yakında gelirse bu işlerde yeni girecek olanlar bilmeden buralara üye olup parayı kaptırır.

Bitcoin
nrttngnbz
Jr. Member
*

Activity: 462
Merit: 2

View Profile WWW
November 11, 2018, 02:45:52 PM

paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler fakat şunlar kanmayıversinler bir zahmet. her zaman bedava sirke baldan tatlı olmuyor işte.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
MartinXXX
Member
**

Activity: 61
Merit: 11

View Profile
November 11, 2018, 02:51:11 PM

Paylaşım için teşekkürler bundan sonra sürekli kontrol edceğim listelerden birisi oldu bu
Brainstorming
Member
**

Activity: 146
Merit: 10

View Profile WWW
November 11, 2018, 05:05:46 PM

yeni haber 700.000 siteye Bitcoin çalmak amacı ile virüs bulaştırılması. Bitcoinlerinize sıkı talep var borsada değil tabiki kişisel servetlerinizi kolayca çalabilirler private keylere dikkat edin her yerde saklamayın güvende tutun.
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
November 11, 2018, 05:19:33 PM

İyi bir bilgi kaynağı eline sağlık inşallah merak edipte girip inceleyen olmaz millet nerden nasıl çalıcaz diye bakıyor bunlara yem olmamak dikkat etmek lazım. Çok farklı taktikler var böyle site kurup girişenler insanların daha fazla güvenini kazanıyor sonra pişman ediyor bilindik adresler dışında hiç birine güvenmiyorum. Bazen orjinal iletişim bilgilerinin neredeyse birebir aynısıyla aldatmaya kalkışanlar oluyor bilgi ve tecrübesi olan piyasayı çözmüş kişiler sadece uzak duruyor.
yns1903
Member
**

Activity: 756
Merit: 16

View Profile WWW
November 11, 2018, 07:27:32 PM

Bayağı site varmış içinden 3-5 tanesini anca biliyorum demekki adamlar kripto paraların değerini iyi biliyor ve birilerin paralarını cebe indirme derdinde dikkat etmek gerek bu çakallara meydan bırakmamak lazım.

Pages: « 1 [2] 3 4 5 »  All
  Print  

Jump to: