Bitcoin Forum
April 19, 2024, 07:45:50 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  
Author Topic: Bitneks.com - Dijital Varlık Yönetimi ve Kripto Para Borsası  (Read 1579 times)
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

Activity: 48
Merit: 3

View Profile WWW
November 21, 2018, 02:50:33 AM

Merhabalar,

Kucuk bir hata buldum. Sayfanin ustunde ortadaki çan isaretinin altinda bildirim geldiginde kirmizi 1 rakami cikiyor. Bu çan sekline bastigim zaman gelen bildirimi okumak icin "hic bir bildirim yok" yazisi çikiyor" .

Eger bildirim gelir gelmez çan isaretine tiklarsam gelen mesaj gorunuyor ama uzerinden 5-10 dk gectikten sonra tiklarsam yukarida yazdigim mesaj cikiyor.

Birde gelen bildirimleri topluca geriye donuk gorebilsek iyi olur, hani anlik gorup sonra buharlasmasalar.... En azindan son 5-10 bildirim gorunse fena olmaz.

Merhabalar,

Tabii, hemen ilgileniyoruz.

Teşekküerler.

Yok Artik :DDDDDD saat sabahin 05:42 sinde foruma mesaj yaziyorum, 1 dk icinde cevap veriyorsunuz 05:43 de lolololololol. Aman maasallah nazar degmesin ne diyim baska Cheesy

Amin, İnşallah efendim. Sizler için daima ayaktayız  Wink

Bitneks.com | Dijital Varlık Yönetimi & Kripto Para Ticaret Platformu
İletişim & Destek : destek@bitneks.com
1713555950
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713555950
Reply with quote  #2

1713555950
Report to moderator
1713555950
Hero Member
*

Ignore
1713555950
Reply with quote  #2

1713555950
Report to moderator
1713555950
Hero Member
*

Ignore
1713555950
Reply with quote  #2

1713555950
Report to moderator
"Bitcoin: the cutting edge of begging technology." -- Giraffe.BTC
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713555950
Hero Member
*

Ignore
1713555950
Reply with quote  #2

1713555950
Report to moderator
1713555950
Hero Member
*

Ignore
1713555950
Reply with quote  #2

1713555950
Report to moderator
vincetcm
Hero Member

Activity: 1302
Merit: 533

View Profile
November 21, 2018, 09:03:26 AM

Emek verilmiş ve ortaya güzel bir iş çıkmış, başarılar diliyorum.
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 21, 2018, 03:55:10 PM
Last edit: November 21, 2018, 07:33:50 PM by Bitneks.com

Emek verilmiş ve ortaya güzel bir iş çıkmış, başarılar diliyorum.

Teşekkürler @vincetcm, hep birlikte başaracağız inşallah.

Bol kazançlar
Bitneks Ekibi

Muhtaixa
Sr. Member

Activity: 1022
Merit: 306

View Profile
November 23, 2018, 08:26:05 PM

https://i.hizliresim.com/zjEYaB.jpg

bu ne bu bu bitneks bu ne? facebooktan böyle gerilla reklamı ile mi doldurdunuz bu konuyu? açıklamanız var mı? yüzbinlerce çeşitli altcoin dağıtılmış haberimiz yokmuş beylerrr

daha bişiler daha buldum
https://www.facebook.com/groups/1304538239589071/permalink/2071324416243779/
https://www.facebook.com/groups/1304538239589071/permalink/2084357484940472/

oh oh ne güzel gerilla reklamları

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄█████████▀▀▄▀▀█████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
███████  ▀▀█▄██▀▀▄███████
███████ █ ▄ █ ▄▀▀▄███████
████████ █ █ █ ▄▀▀▄████████
▀█████████▄█ █ ▄██████████▀
▀████████  ▀▀▀  ████████▀
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 23, 2018, 08:34:32 PM

bu ne bu bu bitneks bu ne? facebooktan böyle gerilla reklamı ile mi doldurdunuz bu konuyu? açıklamanız var mı? yüzbinlerce çeşitli altcoin dağıtılmış haberimiz yokmuş beylerrr

Sevgili @Muhtaixa,

Bahsi geçen yarışma bizim sponsorluğumuzda gerçekleşen bir yarışma değildir. Biz düzenleyeceğimiz yarışmaları web sitemiz üzerinden bütün üyelerimize duyuracağız. Sitemizin tanıtımını yapmak isteyen kişiler buna benzer etkinlikler yarışmalar yapabilir. Kullanıcılarımıza sunduğumuz ortaklık programımızı herkes kullanabilir, bu tür etkinlikler yapabilir.

Teşekkürler,
Bitneks Ekibi

Muhtaixa
Sr. Member

View Profile
November 23, 2018, 09:07:44 PM

Sevgili @Muhtaixa,

Bahsi geçen yarışma bizim sponsorluğumuzda gerçekleşen bir yarışma değildir. Biz düzenleyeceğimiz yarışmaları web sitemiz üzerinden bütün üyelerimize duyuracağız. Sitemizin tanıtımını yapmak isteyen kişiler buna benzer etkinlikler yarışmalar yapabilir. Kullanıcılarımıza sunduğumuz ortaklık programımızı herkes kullanabilir, bu tür etkinlikler yapabilir.

Teşekkürler,
Bitneks Ekibi
sitenizin tanıtımını bedavaya babasının hayrına yapmadı heralde di mi bu murat bey? ya sizden biri bu murat. ya da siz bu gruba reklam ödemesi yaptınız onlar da konuyu bi şekilde doldurttu
bu mu reklam anlayışınız

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
ugurusta
Sr. Member

Activity: 506
Merit: 251

View Profile
November 23, 2018, 09:14:03 PM

Sevgili @Muhtaixa,

Teşekkürler,
Bitneks Ekibi

Sevgili @Muhtaixa,

Teşekkürler,
Bitneks Ekibi
sitenizin tanıtımını bedavaya babasının hayrına yapmadı heralde di mi bu murat bey? ya sizden biri bu murat. ya da siz bu gruba reklam ödemesi yaptınız onlar da konuyu bi şekilde doldurttu
bu mu reklam anlayışınız

Belki üstüme vazife değil ama orada paylaşılmış olan linkler paylaşımı yapan kişinin ref linki olduğunu gördüm. Reklam yapacak yada yaptıracak olan firma sahibi ref link kabul etmezdi sanırım.
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 23, 2018, 09:19:23 PM

bu mu reklam anlayışınız

Merhabalar,

Bahsi geçen gruba veya başka gruplara herhangi bir reklam ödemesi yapmadık. Daha önceki mesajlarımızda dile getirdiğimiz üzere Bitneks olarak henüz reklam ve tanıtım çalışmalarına başlamadık. Önceliğimiz borsamızda bulunan eksiklikleri gidermek, kullanıcılarımızdan gelen talepleri değerlendirmektir. Bitneks bir ortaklık programına sahiptir ve ilgisini çekecek olan herkes web sitesinde, sosyal platformlarda veya farklı mecralarda tanıtımını yapacaktır. Bunu bizim yaptırdığımızı zannetmeniz doğru bir yaklaşım değil. Örnek vermek gerekirse Binance.com tanıtımlarına bakabilirsiniz, birçok kullanıcı binance tanıtımları yapıp gelir elde etmenin amacını taşımaktadır.

Teşekkürler,
Bitneks Ekibi

coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
November 23, 2018, 10:20:45 PM

Evet benimde kripto paralarla ilgili gelişmeleri paylaştığım whatsapp ve telegram gruplarım var bende referans linkimle bitneks tanıtımları yapıyorum. destekten her soruma hızlı ve tatmin edici cevaplar alıyorum. açıldığı günden beri gelişmeleri takip ediyorum ve gruplarımda paylaşıyorum. bunun için bitneksten herhangi bir ücret almıyorum. şu anda hacim düşük ama ileride bitneksin çok iyi yerlere geleceğine inanıyorum ve destekliyorum.

Smiley
Muhtaixa
Sr. Member

View Profile
November 24, 2018, 08:03:24 PM

bu mu reklam anlayışınız

Merhabalar,

Bahsi geçen gruba veya başka gruplara herhangi bir reklam ödemesi yapmadık. Daha önceki mesajlarımızda dile getirdiğimiz üzere Bitneks olarak henüz reklam ve tanıtım çalışmalarına başlamadık. Önceliğimiz borsamızda bulunan eksiklikleri gidermek, kullanıcılarımızdan gelen talepleri değerlendirmektir. Bitneks bir ortaklık programına sahiptir ve ilgisini çekecek olan herkes web sitesinde, sosyal platformlarda veya farklı mecralarda tanıtımını yapacaktır. Bunu bizim yaptırdığımızı zannetmeniz doğru bir yaklaşım değil. Örnek vermek gerekirse Binance.com tanıtımlarına bakabilirsiniz, birçok kullanıcı binance tanıtımları yapıp gelir elde etmenin amacını taşımaktadır.

Teşekkürler,
Bitneks Ekibi
ilginç. pek inandırıcı gelmedi bana ama neyse bakalım. adam sırf ref ten para kazanmak için böyle bi yola başvurduysa o da salakmış demek ki. bilemiyorum pek kafama yatmadı

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
coinito
Member
**

Activity: 203
Merit: 16

View Profile
November 26, 2018, 12:08:29 PM

bu mu reklam anlayışınız

Merhabalar,

Teşekkürler,
Bitneks Ekibi

Hocam yaptığınız reklamı niye kabul etmiyosunuz ben de bunu anlamadım.

Yukarıda paylaşılan fotoda reklam alan bir grubun grup yöneticisi olan arkadaş kendi inisiyatifi ile mi reklam veriyor, ard arda 4-5 reklam. REklam metni de ilginç;

"DIKKAT!!! ÖDÜLLÜ YARIŞMA

Merhaba Arkadaslar linki kullanarak üye olup kendi Ref. linkinizi #bitneks hashtag kullanıp Twitter'da paylaşacak 50 kişiye, Çeşitli altcoinlerden,Yüzbinlerce ucretsiz Dagıtılacaktır Paylasımı yaptıktan sonra bana Ekran goruntusunu ve ERC20 ve Waves Wallet adresinizi mesaj olarak atabilirsiniz, Teşekkurler."

Sizin yaptığınız açıklamadaki gibi reklam çıkan arkadaş kendi insyatifi ile bu reklamı yapıyo olsa neden paylaşım yapanlara kendi ref linki ve #bitneks hastagi ile paylaşım yaptırsınki kendi kendine ödül dağıtacağı insanlara. Sebep? Kendi ref ile kaydolduğunu kanıtlatır ödülü verir. #bitneks hashtag i neden kullanıdrsın ki? Yani reklamı  yapanla hiçbir alakası yok bu hashtagin. Ha olabilir, reklam tabiki verebilirsiniz ama bunu buradan reddetmeniz çok garip bir durum değil mi?

Dediğim gibi reklam tabiki verebilirsiniz, vermelisiniz de. Twitter'dan Facebook'tan instagram'dan takip edenlere ya da repost edenlere ödül verebilirsiniz. Bunda bir sakınca görmüyorum ben. Başkaları da yapıyor, yapacak. Bilinirliliğiniz artırmak amaçlı yapabilirsiniz. Ama burada sadece "bence" tek sıkıntı bitcointalk ta yazı yazma işi. O bana absürd geldi, diğerleri normal. Absürd gelen diğer bişey de yukarıda belirttiğim gibi #bitneks hashtag i kullananarak paylaşım yapanlara ödül verilecek olması. Ödül tabiki verilir ama bunu sizden bağımsız birisinin hashtag kullandırarak yapması absürd.

Evet reklam çıktık ne var bunda deseydiniz dürüst davranmış olurdunuz, ben de bu kadar yazıyı yazmak durumunda kalmazdım.

Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 26, 2018, 12:47:33 PM

Yukarıda paylaşılan fotoda reklam alan bir grubun grup yöneticisi olan arkadaş kendi inisiyatifi ile mi reklam veriyor, ard arda 4-5 reklam. REklam metni de ilginç;

Merhaba Arkadaslar linki kullanarak üye olup kendi Ref. linkinizi #bitneks hashtag kullanıp Twitter'da paylaşacak 50 kişiye, Çeşitli altcoinlerden,Yüzbinlerce ucretsiz Dagıtılacaktır Paylasımı yaptıktan sonra bana Ekran goruntusunu ve ERC20 ve Waves Wallet adresinizi mesaj olarak atabilirsiniz, Teşekkurler."

Sizin yaptığınız açıklamadaki gibi reklam çıkan arkadaş kendi insyatifi ile bu reklamı yapıyo olsa neden paylaşım yapanlara kendi ref linki ve #bitneks hastagi ile paylaşım yaptırsınki kendi kendine ödül dağıtacağı insanlara. Sebep? Kendi ref ile kaydolduğunu kanıtlatır ödülü verir. #bitneks hashtag i neden kullanıdrsın ki? Yani reklamı  yapanla hiçbir alakası yok bu hashtagin. Ha olabilir, reklam tabiki verebilirsiniz ama bunu buradan reddetmeniz çok garip bir durum değil mi?

Dediğim gibi reklam tabiki verebilirsiniz, vermelisiniz de. Twitter'dan Facebook'tan instagram'dan takip edenlere ya da repost edenlere ödül verebilirsiniz. Bunda bir sakınca görmüyorum ben. Başkaları da yapıyor, yapacak. Bilinirliliğiniz artırmak amaçlı yapabilirsiniz. Ama burada sadece "bence" tek sıkıntı bitcointalk ta yazı yazma işi. O bana absürd geldi, diğerleri normal. Absürd gelen diğer bişey de yukarıda belirttiğim gibi #bitneks hashtag i kullananarak paylaşım yapanlara ödül verilecek olması. Ödül tabiki verilir ama bunu sizden bağımsız birisinin hashtag kullandırarak yapması absürd.

Evet reklam çıktık ne var bunda deseydiniz dürüst davranmış olurdunuz, ben de bu kadar yazıyı yazmak durumunda kalmazdım.

Sevgili @coinito,

Biz zaten dürüst davranıyoruz. Sadece popüler bir kripto para haber sitesinde ücretli olarak sponsorlu içerik yayınlattık. Bunun haricinde hiç bir platformda henüz ücretli veya ücretsiz reklam çalışmaları yapmadık. Bitneks kurumsal bir şirket olmanın yanı sıra aynı zamanda bir topluluktan oluşmaktadır. Yani sadece 3-5 kişilik bir ekip yok arkasında. Daha önce belirttiğimiz gibi Bitneks'in tanıtımını yapacak olan belki yüzlerce insan vardır. Bitneks yeni bir marka olabilir, fakat oluşumuna öncülük eden kişiler kripto para sektöründe çevre edinmiş ve birçok kesim tarafından tanınan ve desteklenen kişilerdir. Bu sebepten ötürü herhangi bir platformda ücretli veya ücretsiz ve herhangi bir kişi tarafından Bitneks reklamları yapılabilir ve yapılacaktır. Bitneks reklamı gördüğünüz her yerde bizi sorumlu tutmanız gerçekten çok yersiz.

Bundan sonraki süreçlerde reklam çalışmalarına ağırlık vereceğiz, kullanıcılarımıza ödüller dağıtacağız fakat henüz bunların planlamaları yapılmaktadır. Bahse konu facebook paylaşımı bizim tarafımızdan organize edilen bir reklam çalışması değil. Bahsi geçen kullanıcı Bitneks'in ortaklık programı kapmamında referans linki ile üye kazanmak için yaptığı bir çalışmadır. Bizim yapacağımız yarışmalar web sitemiz üzerinden duyurulacaktır. Sizlerde kendi referans linklerinizle arkadaşlarınızı davet edebilir, onların yaptığı işlemlerden kazanç sağlayabilirsiniz. Eleştirileriniz için teşekkür ederiz.

Bol kazançlar,
Bitneks Ekibi

Muhtaixa
Sr. Member

View Profile
November 26, 2018, 01:12:43 PM

bu mu reklam anlayışınız

Merhabalar,

Teşekkürler,
Bitneks Ekibi

benim demek istediklerimi daha düzgün ve mantıklı bir şekilde yazdığın için teşekkürler dostum.
tam da bunu demek istiyordum. bi reklam çalışması var ama gizli gizli. anlamadım vesselam

AMEPAY
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
│▌
AME TRADE HERE
▄██████▄ ▀██████▄
█████████  ▀█████
███████▀     ▀███
██████▀  ▄█▄  ▀██
██████▄  ▀█▀  ▄██
███████▄     ▄███
█████████  ▄█████
▀██████▀ ▄██████▀
AME TRADE HERE
   ▐███▄
   ████▌
▐██████████▄
████████████
 ████▌  █████
▐████  ▄████
██████████▀
 ▀█████▀▀
▐│
▄▄█████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄

▄██████▄▄█▀ ▀█▄▄██████▄
▀█████████████████████▀
▀██
███████████████▀
▀▀█████████▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
tezcatcatl
Sr. Member

Activity: 421
Merit: 263

View Profile
December 03, 2018, 12:45:30 AM
Last edit: December 03, 2018, 01:48:31 AM by tezcatcatl

Mobil gorunumde Market linkine tiklayip basit market sayfasina gidilemiyor, Market linkine tiklanamiyor.
Sadece Market yazisinin yanindaki oka basip, gelismis market sayfasina gidilebiliyor.

Basit market sayfasina gitmek icin once bitnekse giris yapip, desktop gorunumunu isteyip, Market'e tiklayip, Basit market sayfasi acilinca Mobil gorunume geri donmem gerekiyor.

(Samsung Note 9)
Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 03, 2018, 12:53:44 AM

Mobil gorunumde Market linkine tiklayip basit market sayfasina gidilemiyor, Market linkine tiklanamiyor.
Sadece Mobil yazisinin yanindaki oka basip, gelismis market sayfasina gidilebiliyor.

Basit market sayfasina gitmek icin once bitnekse giris yapip, desktop gorunumunu isteyip, Market'e tiklayip, Basit market sayfasi acilinca Mobil gorunume geri donmem gerekiyor.

(Samsung Note 9)

Merhabalar,

Kontrol edip sorunu gidereceğiz.

Teşekkürler,
Bitneks Ekibi

Lifekeeper
Member
**

Activity: 360
Merit: 24

View Profile
December 03, 2018, 01:19:21 AM

Merhabalar,

1 Aralik itibariyle alis satis komisyonu devreye girdigine gore ucretler sayfasindaki su ibareyide kaldirabilirsiniz, unutulmus sanirim:

"Açılışa özel olarak 1 Aralık 2018 tarihine kadar bütün alış-satış işlemleri ücretsizdir, komisyon uygulanmayacaktır."

Iyi Calismalar

Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 03, 2018, 01:22:21 AM

Merhabalar,

1 Aralik itibariyle alis satis komisyonu devreye girdigine gore ucretler sayfasindaki su ibareyide kaldirabilirsiniz, unutulmus sanirim:

"Açılışa özel olarak 1 Aralık 2018 tarihine kadar bütün alış-satış işlemleri ücretsizdir, komisyon uygulanmayacaktır."

Iyi Calismalar

Merhabalar,

Hatırlatma için teşekkür ederiz. Bol kazançlar.

Bitneks Ekibi

Lifekeeper
Member
**

View Profile
December 03, 2018, 01:42:46 AM

Merhabalar,

Suanda Markete girilmiyor? Acaba yukarida bahsettigim konuyla ilgili bir guncellememi yapiliyor? Ne zaman acilacak market tekrar?

Iyi Calismalar

Bitneks.com (OP)
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 03, 2018, 01:45:23 AM

Merhabalar,

Suanda Markete girilmiyor? Acaba yukarida bahsettigim konuyla ilgili bir guncellememi yapiliyor? Ne zaman acilacak market tekrar?

Iyi Calismalar

Evet küçük bir güncelleme yapılıyor. Birazdan menü aktif edilecektir.

Teşekkürler.

Lifekeeper
Member
**

View Profile
December 03, 2018, 01:51:32 AM

Merhabalar,

Iyi Calismalar

Evet küçük bir güncelleme yapılıyor. Birazdan menü aktif edilecektir.

Teşekkürler.

Tamamdir tesekkurler, geri geldi market.

Iyi Calismalar

Pages: « 1 2 3 4 [5] 6 »  All
  Print  

Jump to: