Bitcoin Forum
May 05, 2024, 03:50:31 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: İleride Matematikten korkmamak için...  (Read 292 times)
kr105
Hero Member

Activity: 938
Merit: 501

View Profile
April 23, 2019, 03:08:36 PM

Eline sağlık üşenme den yazmışsiniz. Umarım 1 merit veren çıkar. Eğer efs görürse 5 tane bile merit atar.donucta eğitimle alakalı güzel bir post

Grin Yine çok düşünmeden yazdım valla Smiley Yaaa az biraz zekanız çalışsın. Bak multi yapacaksanız da bu işin bir adabı falan var. Böyle komik duruma düşmeyin. Kardeş sende smerit var sen niye vermiyorsun?

Önden Sipariş veriyor çorba 5 merit ana yemek 5 merit Smiley

@EFS'den 5 merit gelse sende de 5 tane falan var galiba member'ı garantilediniz galiba Smiley

12 merit almışsın daha 2 tane atmışsın tezim doğru çıkıyor Smiley

Yapmayın ya bu kadar da düşmeyin...

Edit : okudukça gülüyorum, okudukça ilginç şeyler görüyorum  Grin Grin donuçta eğitimle alakalı Smiley heee donuçta Smiley

Çok düşünmene gerek yok zeka demek ki mevcut değil.
Bende matematik öğretmeni yim kamil kardeşim. Forumda git bak bakalım bı adam arabasını satarken yaşadığı sıkıntıyı anlatmış 2-3 merit almış.
Ayrıca yukarıdaki hesap benim olsa buraya yazmadan  merit atardım.
Son olarakta her çift meriti olanin smeriti olacak diye bir kural yok. Son meritimi vispilio diye bir arkadaş vardı ona attım. Zamanında bana bir konuda yardımci olduğu için.
Beni takip etmeye devam et. Ha olurda meritim olursa yukarıda ki hesaba merit atmayacagim yukarıda açtığı başlık için. Bunu da bil.

Edit: senin rakı balık muhabbetin bile 2 merit almışsa bu başlık en az 20 merit alır. Maç sonucu paylaşmışsin 1 merit almışsın. Garip doğrusu.

Heee Heee az öteye git. Öğretmenim diyorsun ne kural ve ne kaide. Konuyu açan adam bana cevap vermiyor sen cevap veriyorsun. Benim sana lafım şu;  o görse 5 merit verir yok bu görse 10 merit. Önden sipariş mi olur?

Madem konu o kadar güzel, bak dur ben senin için yorum yapıyım...

Bende Matematik öğretmeniyim. Aslında tüm çocuklarımız hep bu matematikden sürekli korkuyorlar. Matematik sanki onlara canavar gibi geliyor. Hatta Üniversite'de bile sırf Matematik branşlarını seçmemek için dünyaca yol izliyorlar. Halbuki bilseler aslında kodlamanın matematikten geçtiğini. Çoğu şirket bile bilişim üzerinden Matematik Mezunu eleman aldıklarını. Konuyu açan arkadaş güzel yere değinmiş. Forumda yaşça büyük arkadaşlar veya yeni doğmuş çocukları olanlar var. Bu gençlerimizi Matematik'e yöneltelim... Öğretmen olarak söyleceklerim bunlardır

Böyle yazmış olsaydın eğer sana da merit gelirdi... BİLMEM ANLATABİLDİM Mi!!!

İmza : Senin kamil dediğin adam Smiley

Senin cidden zekan da sorun var. Sen bana laf ettin adama mi laf ettin ki sana o cevap versin.
Senin rakı balık muhabbetin bile 2 merit almış. Ona hiç cevap vermiyorsun.
Gençlerbirliği skoru yazmışsın puan durumu 1 merit almışsın. Bunlara cevap ver.
Ben nereden bileyim neymiş adam bana niye cevap yazmamış. Sen önce attığın posta bir bak. Sen bana laf ettin ben cevabını verdim. Nokta

LA bebe o zaman git @EFS'ye şikayet et bu adama niye merit verdin diye. Zeka zeka zeka diyorsun. Bak tekrar anlatıyorum. Senin ilk yorumunda direk o görse 5 merit verir bu görse 10 merit verir diyorsun.

Sıçtın şimdi de sıvıyorsun iyice. Ne takip edeceğim senin gibi tipleri. Yani illa salon insanı çizgimden çıkartıyorsunuz adamı.

Vali ile Babasının hikayesini bilirmisin SEN?

Tam bir boş kumesin diyeceğim ama sen küme bile belirtmiyorsun. Git ne demek istediğime calis gel salon insanı...

Hahahahhha halbuki sadece konuyu okumaya gelmiştim ama postlar çok daha acayip çıktı Grin Ben anlamıyorum niye durup dururken herkes birbirinin açığını kolluyor, sinirlerim bozuldu Grin

Neyse eğitime gelirsek en temelde aile içinde başlayan bir faktör. Çocuğu soğutmamak korkutmamak için her yöntemi denemek lazım. Matematik hayatın her alanında ve her yaşta bize lazım olan, muhakemeyi arttıran bir alan. Çocuklar hem bizim hem de ülkemizin geleceği, onları en iyi şekilde yetiştirmek boynumuzun borcu olmalı.
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: