Bitcoin Forum
June 22, 2024, 10:41:03 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  
Author Topic: Banamı öyle geliyor yoksa azar azar altlar artıyor mu?  (Read 1010 times)
andyge
Sr. Member

Activity: 509
Merit: 253

View Profile
November 11, 2018, 12:55:09 PM

sadece sana değil bana göre de alternatif kripto para seviyesinde gözle görünür iyileşme süreci 3 gündür görüyorum. yanında bitcoin, ethereum ve ripple artışı da olsa iyi olur.
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
November 11, 2018, 01:26:22 PM

altlarda ciddi artışlar söz konusu evet fakat bu genele yayılmış durumda değil. toplasan 5 10 coinde ancak ciddi denilecek bir artış var.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 277

CAT.EX Exchange

View Profile
November 11, 2018, 01:51:53 PM

Evet bazı altcoinlerde gözle görülür şekilde ama yavaş yavaş artmalar söz konusu olduğu doğrudur bu sonuca göre hiç kıpırdamayan yada çok az kıpırdayan coinlere göz dikmek lazım tabi aşağıda gidebilir ihtimalini göze alarak

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
December 30, 2018, 04:34:25 PM

Altcoinler hem sayı olarak hemde kalite olarak artarak piyasaya ciddi destek veriyorlar çünkü yatırımlar genel olarak bir kaç gruba ayrıldığında bitcoin ethereum litecoin gibi yatırım alan reklamın sağlam olan coinler yerine diğer coinlerinde yatırım alanı yavaş yavaş yükselmektedir.Böylede olmak zorunda yavaş yavaş ücretleride artacak ve çok daha makul ve kaliteli bir piyasa haline gelecektir.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
icegeekfresh
Full Member

Activity: 406
Merit: 100

View Profile
December 30, 2018, 05:13:53 PM
Last edit: December 30, 2018, 05:44:56 PM by icegeekfresh

5-6 coinde ufak tefek pumplar gösteriyorlar sonra da bingoo, asıl büyük dumpu yapıştırıyorlar kaç aydır hep aynı senaryo ezberledik artık bunları, o yüzden boşverin düzgün bir hacim ve marketcap artışı gelmeden bişey beklemiyorum piyasadan.

tlcash
Sr. Member

Activity: 532
Merit: 256

View Profile
December 30, 2018, 05:43:51 PM

Bitcoincash ve ethereum dışında azar azar artan bir altcoinler göremedim.Piyasa her zamanki yerinde duruyor gibi.Gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir illaki. Yani pek bir hareket yok bence.

A revolutionary decentralized digital economy 
Join us:██`Twitter  ◽  Facebook  ◽  Telegram  ◽  Youtube  ◽  Github
.ATHERO
.Internet 3.0 solution
sernofus
Jr. Member
*

Activity: 378
Merit: 3

View Profile WWW
December 30, 2018, 05:57:32 PM

piyasadaki hareketlenme hangi yönlü olursa olsun hemen her coini etkiliyor. artarken de bu böyle azalırken de. altlara özgü bir durum yok şu an.

▀▀▀▀▀█████████   CRYPTON          ▬▬▬▬▬▬▬▬                    
▬▬          Revolutionary Cryptocurrency Exchange
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 30, 2018, 07:05:00 PM

Bitcoincash ve ethereum dışında azar azar artan bir altcoinler göremedim.Piyasa her zamanki yerinde duruyor gibi.Gözden kaçırdıklarımız olmuş olabilir illaki. Yani pek bir hareket yok bence.
Aynen öyle, günün birinde %30 artış yapıyorlar sonra geri aynı seviyelere düşüyorlar, insanlar da sanıyor güzel yükselişler var piyasada, oysa aynı yere düşüyorlar geri takip edilse görülebilir.

bychemist32
Member
**

Activity: 588
Merit: 22

View Profile WWW
December 30, 2018, 08:00:32 PM

Şu an bir artış göremiyorum ben..Sağlam bir yükseliş lazım.Nedenmi? çünkü zaten her alt coin en az 10 kat aşağıda...Bu zararın çıkması için çok çok sert yükselişler gerekir bize.Yani kısacası bunlar bizi tatmin etmez

▔▔▔▔▔
flipme
Hero Member

Activity: 2170
Merit: 640

Undeads.com - P2E Runner Game

View Profile
December 31, 2018, 09:17:25 AM

Bu konu eskiden açılmış o zamana göre yorum yapılmış ama madem gördüm bugün için de tarihe bir not düşelim.  Altlarda şu an bir ilerleme yok sadece ethereumun bir iki hafta içerisinde yapacağı güncelleme ile ilgili bir değer kazancı söz konusu, daha sonra ne olur belli olmaz. Diğer altların da yükselişi için bitcoinin biraz daha stabil bir seviyede kalması lazım.

💀|.
   ▄▄▄▄█▄▄              ▄▄█▀▀  ▄▄▄▄▄█      ▄▄    ▄█▄
  ▀▀▀████████▄  ▄██    ███▀ ▄████▀▀▀     ▄███   ▄███
    ███▀▄▄███▀ ███▀   ███▀  ▀█████▄     ▄███   ████▄
  ▄███████▀   ███   ▄███       ▀▀████▄▄███████████▀
▀▀███▀▀███    ███ ▄████       ▄▄████▀▀████   ▄███
 ██▀    ▀██▄  ██████▀▀   ▄▄█████▀▀   ███▀   ▄██▀
          ▀▀█  ▀▀▀▀ ▄██████▀▀       ███▀    █▀
                                      ▀
.
.PLAY2EARN.RUNNER.GAME.
||VIRAL
REF.SYSTEM
GAME
|
████████████████████████████
██████ ▄▀██████████  ███████
███████▄▀▄▀██████  █████████
█████████▄▀▄▀██  ███████████
███████████▄▀▄ █████████████
███████████  ▄▀▄▀███████████
█████████  ████▄▀▄▀█████████
███████  ████████▄▀ ████████
████████▀▀▄██████▄▀▀████████
███████  ▀        ▀  ███████
██████                ██████
█████▌   ███    ███   ▐█████
█████▌   ▀▀▀    ▀▀▀   ▐█████
██████                ██████
███████▄  ▀██████▀  ▄███████
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
December 31, 2018, 09:24:28 AM

Sağlam yükseliş olmadan sinsi yükselişler zararı çıkarmaya dahi yetmez. Eğer ethereumun güncellemesi başarılı olursa ethereum fiyatının da etkisiyle 2-3x'ler görebiliriz ama şu an bir şey yok.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224

View Profile WWW
December 31, 2018, 09:35:13 AM

Atlarda kıpırdanmalar oluyor zaten ara ara bir hareketlilik oluyor ama BTC ve Ethereum şuan olağan düşük seyrinde devam ediyor. Bunlarda artış olmazsa halimiz duman elimizdeki tokenler para etmediği gibi yatırımlarda boş çıkıyor zarar ettirmeye devam yani şimdilik. Zaten altcoin alanlar da yüklü alan pek yok yani.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
mustafayasinsenturk
Full Member

Activity: 672

View Profile
December 31, 2018, 02:14:41 PM

Beklediğim gibi büyük sıçramayı dipten sonra ethereum yaptı. Ocak ayında gelecek olan güncellemeden sonra fiyatı daha da artabilir diye düşünüyorum.
triedra
Member
**

Activity: 560
Merit: 11

View Profile WWW
December 31, 2018, 02:51:19 PM

bu ay ki pump da altlar topyekün yükselmedi. hala doğru düzgün yükselmeyenler bir sürü ve çöp olanlardan bahsetmiyorum bile. cmc de sıfır hacme düşenleri delist etseler market hacmi de baya düşecek.

ahmetcan1
Jr. Member
*

Activity: 266

View Profile WWW
December 31, 2018, 07:44:47 PM

Sana öyle gelmiş.Altlardaki kan kaybı devam ediyor.Btc düzelene kadarda pek düzeleceğe benzemiyor.2019 yılında güzel gelişmeler olursa artma ihtimali olur.Yoksa böyle 2 ileri 1 geri gideriz.

Oracolcoin XOR         
WhiteArmy
Jr. Member
*

Activity: 238

View Profile WWW
January 01, 2019, 09:27:28 AM

Altcoinler şuanda olabilecekleri en düşük seviyelerde.Umarım en kısa sürede yükseliş geldiğinde altcoinler tekrardan eski güzel yükselişlerine geri döner.
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
January 01, 2019, 03:50:34 PM

Eğer boğanın gelip gelmeyeceğiyle ilgili yorum yapıyorsak düşük market capli coinlere değil tepede yer alanlara bakmak lazım. Eğer tepedekilerde ciddi kıpırdanma olursa o zaman sevinme zamanı diyebiliriz. Zira şu anki durumda Bitcoin'in hareketine göre hemen hepsi iniyor ya da çıkıyor. Düşük market cape sahip coinleri ise yerinden oynatmak, çıkarıp indirmek çok kolay. Bazı borsalarda öyle coinler var ki birkaç bin dolar yatırımla fiyatını ikiye katlamak olası. Fazla param olsa sırf eğlencesine yapardım hatta. O sebepten bu tarz coinler referans olmaz bence. Daha çok baba borsalardaki coinlere göre yorum yaparım kendi adıma.
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
January 03, 2019, 08:36:02 PM

Artışlar var evet. Hele hiç beklemediğim coinler bile artıyor bakalım neler olacak.

Asıl yatırımım olan projjeler de arttı fakat öyle %10 gibi sembolik şekilde. O yüzden pek önemsemiyorum tek harekette %20 düşer vakka
adamdamdandusen
Member
**

Activity: 462
Merit: 10

View Profile
January 03, 2019, 09:51:23 PM

Bir çok alt ivme kazandı bir çoğununda düşüşü durdu yine düşermi bikemiyorum fakat şuanki hava 1 ay öncesine oranla gayet iyi durumda. Hatta akıllıca al satlarla kazanmak mümkün.
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
January 04, 2019, 07:19:18 PM

Bir gün bakıyoruz ortalık yeşillenmiş fiyatlar artmış ertesi gün bakıyorsun önceki artıştan daha büyük düşüş yaşanmış. Madem düşeceksin niye çıkıyorsun değil mi ama? Grin
Pages: « 1 2 3 4 5 [6] 7 »  All
  Print  

Jump to: