Bitcoin Forum
May 17, 2024, 04:43:04 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  
Author Topic: Önemli Tether güven vermiyor  (Read 655 times)
token10250
Member
**

Activity: 154
Merit: 10

View Profile WWW
November 17, 2018, 11:18:32 PM

karşılık olmadan Tether bas kripto ticaret borsalarına yolla piyasayı alt üst et ne güzel Tetherin güven vermediği 2 yıldır konuşuldu boğa sezonunda umursayan çıkmadı zararını bugün anlıyor kriptocular
iskendercnr
Jr. Member
*

Activity: 448
Merit: 2

View Profile WWW
November 18, 2018, 02:53:33 AM

Tetherin patlaması bence an meselesi. Patladığında önce bitcoini zıplatır sonra piyasadan para çıkışına neden olur düşürür bitcoini sonrasında ise daha sağlıklı hale gelir bitcoin ve piyasa.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182
Merit: 1

View Profile
December 16, 2018, 04:50:13 PM

Haber vermişsin bu güzel ama bunu okuyup umarım arkasını araştırmayıp tetherden ayrılmazlar mantıken birazda araştırılması gerektiğini düşünüyorum.Umarım arkadaşlar kendi bilgileri ve araştırmaları ile bir yola girerler aksi halde ne olursa olsun ufak bir hata da kendilerini piayasadan soyutluyorlar.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
baskanx
Sr. Member

Activity: 686
Merit: 250

View Profile
December 16, 2018, 05:03:41 PM

Tetherde olan arkadaşlar dikkatli olsun ilginç ilginç haberler okuyorum ya dolara geçin ya da güvenli limanlara yerli borsaların tether eklemesi beni düşündürüyor.

Tether de son olarak banka krizi gündeme geldi. Dikkatli olunması gerek.
Tether geçen senenin spekülasyon silahlarından biriydi, artık başka şeyler kullanılmaya başlandı canları istedikçe tether basıp fiyatı pompalama durumu olmayacaktır diye umuyorum, piyasayı balonlaştırıyorlar o şekilde.
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
December 16, 2018, 07:05:49 PM

Açıkçası şu anda piyasadaki altcoinlerin neredeyse hepsi hiç güven vermiyor. Tether, ether daha sayıyım mı? Hepsi nereden nereye geldi.
aamirsuh
Full Member

Activity: 686
Merit: 101

View Profile
December 16, 2018, 11:34:26 PM

Tether ile alakalı saçma sapan bir dump algısıda var piyasada neredeyse yıl olmuş olan soruşturma haberi yeni düşmüş sitelere güven vermiyor belki ancak düşenede vuruyorlar
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
December 17, 2018, 09:24:47 AM

Tetherin güven vermemesi normal ama bir yandanda şunu düşünmek gerekiyor.Tetherin batmasına yönelik haberler piyasayının düşüşe geçmesine yönelik etki yapar.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
Pages: « 1 2 [3]  All
  Print  

Jump to: