Bitcoin Forum
March 28, 2024, 10:59:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur  (Read 6110 times)
cygan
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3108
Merit: 7550


🔐Icarus CEO💳


View Profile WWW
May 04, 2019, 06:17:02 AM
 #121

ja za moje "wygrane" ABS coiny zdobylem 3 nowe masternody w tym projekcie  Cool...

Ty szczęściarzu z tego co wiem to nie pierwsze Twoje praktycznie gratisowe masternody, które dostałeś. W Masternidecoin też brałeś udział wpierwszym airdropie gdzie rozdawali 1 masternoda na osobę (wartość ATH chyba 12000$ ale moge się trochę mylić). Gratuluję refleksu bo takie fuksy rozchodzą się błyskawicznie. Trzeba być we właściwym miejscu we właściwym czasie i Ty jak widać byłeś.

wszystko sie zgadza.
w MTNC bylem od samego poczatku i mialem tez szczescie zostac jeden z kilku uczestnikow co dostali przez ten airdrop (co byl wogule kampania sygnaturska) 50000 MTNC co wystarczalo na jednego masternoda. i dlatego mi teraz aktualna sytuacja w MTNC tak wku**** Lips sealed bo w tym projekcie mogles wszystkie masternody co miales na swojim wlasnym kompie urochomic - zamiast innej ip potrzebowal nastepny masternode tylko innego portu

a teraz wszystko wyglada na exit scam przez ideaupdater (MTNC dev) Angry

..JAMBLER.io..Create Your Bitcoin Mixing
Business Now for   F R E E 
▄█████████████████████████████
█████████████████████████
████▀████████████████████
███▀█████▄█▀███▀▀▀██████
██▀█████▄█▄██████████████
██▄▄████▀▄▄▄▀▀▀▀▀▄▄██████
█████▄▄▄██████████▀▄████
█████▀▄█▄██████▀█▄█████
███████▀▄█▀█▄██▀█▄███████
█████████▄█▀▄█▀▄█████████
█████████████████████████
█████████████████████████
▀█████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████
.
      OUR      
PARTNERS

.
█████████████████████████████████████████████████
████▄
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████▀
▄█████████████████████████████
████████▀▀█████▀▀████████
█████▀█████████████▀█████
████████████████████████
███████████████▄█████████
█████████████████████████
█████████████████████████
█████████████████████████
███████████████▀█████████
████████████████████████
█████▄█████████████▄█████
████████▄▄█████▄▄████████
▀█████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████
.
   INVEST   
BITCOIN

.
█████████████████████████████████████████████████
████▄
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████▀
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1711666742
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711666742

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711666742
Reply with quote  #2

1711666742
Report to moderator
1711666742
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711666742

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711666742
Reply with quote  #2

1711666742
Report to moderator
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 04, 2019, 08:55:09 AM
 #122

Pozwolę sobie ponowić moją uwagę dotyczącą wątku @Tytanowy_Janusz, żeby tamtego (https://bitcointalk.org/index.php?topic=5129400.40) wątku nie zaśmiecać;
Czy w tamtym wątku mogłyby jednak być też umieszczane podstawowe informacje o wymaganiach danej kampanii, tj.: akceptowane boardy oraz okresy rozliczeniowe?
bo np teraz jest wrzucona kampania Windice, gdzie:
Quote
5 posts per week must be in gambling section
If you do not usually post in the gambling section, do not apply for this campaign.
I np. ja jako, że staram się trzymać generalnie daleko od hazardu to do takiej kampanii nie wejdę (chyba, że mi podpowiecie jakie posty pisać, żeby to nie były spam-posty, tylko wyrażanie mojego zdania, no ale przecież nie będę pisał w każdym wątku o tym, że uważam hazard za coś niezbyt pozytywnego  ;-)

Z drugiej strony osobiście piszę głównie w localu oraz w alt'ach
A często  kampanie mają te działy wyłączone ze zliczanych...

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 04, 2019, 09:22:10 AM
Last edit: May 04, 2019, 09:36:23 AM by Tytanowy Janusz
Merited by adamvp (1)
 #123

Pozwolę sobie ponowić moją uwagę dotyczącą wątku @Tytanowy_Janusz, żeby tamtego (https://bitcointalk.org/index.php?topic=5129400.40) wątku nie zaśmiecać;
Czy w tamtym wątku mogłyby jednak być też umieszczane podstawowe informacje o wymaganiach danej kampanii, tj.: akceptowane boardy oraz okresy rozliczeniowe?
bo np teraz jest wrzucona kampania Windice, gdzie:
Quote
5 posts per week must be in gambling section
If you do not usually post in the gambling section, do not apply for this campaign.
I np. ja jako, że staram się trzymać generalnie daleko od hazardu to do takiej kampanii nie wejdę (chyba, że mi podpowiecie jakie posty pisać, żeby to nie były spam-posty, tylko wyrażanie mojego zdania, no ale przecież nie będę pisał w każdym wątku o tym, że uważam hazard za coś niezbyt pozytywnego  ;-)

Z drugiej strony osobiście piszę głównie w localu oraz w alt'ach
A często  kampanie mają te działy wyłączone ze zliczanych...

Na takie punkty miejsce jest w "informacje dodatkowe". Jakbym miał napisać wszystko, co może kogokolwiek interesować i wymagać tego w formularzach, to każdy by musiał całe OP kampanii przepisać, by tylko poinformować o wolnym miejscu. Tak przynamniej uważam. Najważniejsze, czyli: FAKT WOLNEGO MIEJSCA, nazwa managera, link do kampanii, ilość kasy do zarobiania, ilość postów do napisania i możliwość pisania na lokalu uważam za najważniejsze. A dzień księgowania wypłat to raczej rzecz istotna dopiero jak się dostaniemy do kampanii (by wiedzieć do kiedy dobić ostatnie kilka postów). Akceptowane boardy są w wiekszości identyczne (czyli wszystko bez off-topu i games and rounds). Przeważnie różni się tylko możliwością pisania w lokalach.

Co do kampanii kasyn to jak już zostało to zauważone to jest to większość z wszystkich i spora ich część wymaga pisania w sekcji gambling (możesz tego unikać, ale prędzej czy później pojawi się kampania 100+$ i się złamiesz Smiley. A 5 postów to nie jest duży problem - zwłaszcza, że bogata historia w sekcji gambling może się wtedy przydać). Widzisz, ja byłem w rocked.run i windice, a podejście do hazardu mam podobne jak ty. Postanowiłem więc swój limit obowiązkowych postów zapełniać przez posty tego typu (nawet zarabiając jakieś merity):
Does Martingale Work?
Play poker to train trading
Roulette - what to bet on?

Oraz mieszanie z błotem wszystkich pomysłów na magicznie działające strategie oszukujące statystykę, uświadamianie wszystkim, że w hazardzie liczy się tylko szczęście, że im bardziej wierzą w jakieś strategie tym więcej stracą itp. itd. Po pewnym czasie wejdziesz w rytm i odnajdziesz się tam jak gdziekolwiek indziej. Sporo osób tam reklamuje kasyna w sygnaturkach a jednocześnie w swoich postach jadą po gamblingu (może bardziej po idei wzbogacenia się na hazardzie). To, że trzymasz się z dala od gamblingu nie powoduje, że nie możesz reklamować sprawdzonego serwisu dla tych, którzy gambling lubią i szukają uczciwej strony. Jeśli pozostajesz autentyczny i w swoich postach zaznaczasz, że gambling jest tylko do zabawy, to moim zdaniem nie jest to w żadnym wypadku problem moralny (reklamowanie czegoś złego).
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 05, 2019, 12:43:02 PM
Merited by DarkStar_ (4)
 #124

Postarałem się, żeby wyskrobać smerita i docenić Twój post, ale pozwolę sobie jednak pozostać przy swoim zdaniu, może ktoś jeszcze mnie poprze (choć nie stanie się to raczej dopóki nie napłynie/powróci większa ilość osób zainteresowana udziałem w kampaniach)  - jeśli nie, to najwyżej mnie zbanujesz


A dzień księgowania wypłat to raczej rzecz istotna dopiero jak się dostaniemy do kampanii (by wiedzieć do kiedy dobić ostatnie kilka postów). Akceptowane boardy są w wiekszości identyczne (czyli wszystko bez off-topu i games and rounds). Przeważnie różni się tylko możliwością pisania w lokalach.

Co do kampanii kasyn to jak już zostało to zauważone to jest to większość z wszystkich i spora ich część wymaga pisania w sekcji gambling (możesz tego unikać, ale prędzej czy później pojawi się kampania 100+$ i się złamiesz Smiley. A 5 postów to nie jest duży problem - zwłaszcza, że bogata historia w sekcji gambling może się wtedy przydać).

Ad. okres rozliczeniowy: Akurat dla mnie to jest dość ważne zanim podejmę decyzję o ubieganiu się o miejsce w danej kampanii. (wiadomo są kampanie z 4 i więcej razy wyższą stawką gdzie się opłaca nawet cały tydzień dotychczasowej kampanii zmarnować, byleby jak najszybciej aplikować) ..
No ale ok, niech będzie, ten parametr można w sumie pominąć.
Natomiast 2poniższe, zależałoby mi, żeby się nad tymi moimi postulatami pochylił ;-)

Ad. boardy: No właśnie nie do końca, myślę że około połowy kampanii nie akceptuje albo altcoinów albo locali (a to są dla mnie kluczowe działy)
Ad. gambling - to też jest bardzo różnie, bo widziałem już kampanie gdzie tylko posty z tej sekcji są zliczane - a ja jednak chciałbym łączyć przyjemne z pożytecznym, a nie zmuszać się do pisania na temat od którego mnie odrzuca (choć czasem dla przyjemności nawet fajnie było zagrać w jakąś mini-gierke ;-) )

I am looking for signature campaign Wink pm me
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2702
Merit: 1702


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 05, 2019, 05:47:16 PM
Last edit: May 06, 2019, 08:34:58 AM by wwzsocki
 #125

...okres rozliczeniowy: Akurat dla mnie to jest dość ważne zanim podejmę decyzję o ubieganiu się o miejsce w danej kampanii. (wiadomo są kampanie z 4 i więcej razy wyższą stawką gdzie się opłaca nawet cały tydzień dotychczasowej kampanii zmarnować, byleby jak najszybciej aplikować) ..
No ale ok, niech będzie, ten parametr można w sumie pominąć.
Natomiast 2poniższe, zależałoby mi, żeby się nad tymi moimi postulatami pochylił ;-)...

Temat ten ma sygnalizować wolne miejsca w najlepszych kampaniach i spełnia to zadanie wyjątkowo dobrze, bo jak dotąd, już dwa razy mnie poinformował o wolnej kampanii.

Jest jakaś minimalna ilość informacji potrzebna, a jeżeli ktoś w dodatkowych informacjach zamieści info, które nas interesuje, to fajnie a jak nie, to przecież są podane wszystkie linki i można sobie szybko znaleźść. To przecież jest takie duże ułatwienie, wystarczy kliknąć link, jeżeli widzisz, że kampania jest dla Ciebie i doczytać najważniejsze wiadomości.

Dodatkowo zalecam każdemu przeczytać OP w wątku kampanii, do której chcemy przystąpić, bo może tam być wiele dodatkowych informacji o tym, jak należy się poprawnie zgłosić do kampanii, bonusy, ograniczenia sekcji, itd. Bardzo nieroztropne jest pominięcie tego posta, bo póżniej może nie wyjść to na dobre.

Tak więc pomimo wszystko, ja ten temat zostawiłbym w takiej formie jakiej jest i poprosił tylko o więcej dodatkowych informacji, jeżeli jest to możliwe.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 05, 2019, 09:59:03 PM
Merited by AlgoryProject (2)
 #126

No właśnie, nie widzę czy kampania jest dla mnie, bo to że są wolne miejsca nie wiele mi mówi :-(  jeśli jest totalnie niezgodna z moimi preferencjami ;-)
Po prostu chodzi mi o to, że nie zawsze łatwo jest dotrzeć do poszukiwanych informacji, a jednak myślę, że osoba która sygnalizuje to przegląda warunki takiej kampanii więc fajnie by było, jakby te 2punkty więcej dopisała. Pomoże to zaoszczędzić naszego cennego czasu :-)

Zresztą dzisiaj mieliśmy przykład - ktoś wrzucił link do kampanii ale nie sprawdził nawet do końca jakie są wolne miejsca - a myślę, że chociażby to powinno być podstawą - a jeśli już ktoś sprawdza stan wolnych miejsc, to myślę, że niewątpliwie przy okazji przeczyta też te informację o które ja bym prosił - i te 2-3kliknięcia ctrl+c > ctrl+v myślę, że nikomu nie zaszkodzą ;-)

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 05, 2019, 10:20:31 PM
 #127

No właśnie, nie widzę czy kampania jest dla mnie, bo to że są wolne miejsca nie wiele mi mówi :-(
...

Mówi i to bardzo dużo!!! Sam przecież wiesz, że nie łatwo znaleźć dobrą kampanię płatną w prawdziwej walucie i od sprawdzonego managera. Sensem tego wątku jest szybkie informowanie o pojawiających się wolnych miejscach i tak jak pisał @wwzsocki jesteś dokładnie o jeden klik (podany) od pełnej informacji. Skoro masz czas odczytać takiego posta to przecież możesz kliknąć w link i doczytać wszystkie niezbędne wiadomości. Każdy oczekuje czegoś innego dla jednego ważna jest stawka za tydzień dla innego za posta, jednemu zleży żeby pisać tylko na lokalu inny wolałby o tyko o polityce na wątku anglojęzycznym, dla kogoś ważne jest czy są ograniczenia co do meritów a dla kogo innego ważne jest czy post może mieć tylko 100 znaków etc.

Innymi słowy, żeby zadowolić każdego trzeba by skopiować cały post z warunkami kampanii, żeby niczego nie pominąć - tylko PO CO? Skoro post z warunkami jest na odległość jednego kilknięcia msyszką?

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 07, 2019, 10:00:37 AM
 #128

Nie wiem, może się niezbyt precyzyjnie wyraziłem w poprzednim poście, powtórze więc jeszcze raz:
"czas to pieniądz" - po co każdy ma przeszukiwać OP kampanii  (Szczególnie, że są one bardzo rozwlekłe), tylko po to, żeby znaleźć jakiś dyskwalifikujący czynnik gdzieś na samym końcu, jak może to zrobić jedna osoba, która i tak przegląda ten OP i dla której skopiowanie 2-3dodatkowych informacji nie powinno być żadnym problemem (powiedzcie szczerze ile trwa zrobienie ctrl+c/ctrl+v 2albo 3 linijek tekstu?) -  liczyłem, że raczej podyskutujemy tu o tym które informacje powinny być podane (z jednego postulatu przekonaliście mnie, że można zrezygnować, ale na innych wciąż by mi zależało).
W ostateczności nie musi @TytanowyJanusz uzupełniać tych informacji w OP ale na prawdę bardzo by mi zależało, żeby znalazły się w zgłoszeniach.
Wy teraz macie w miarę dobre kampanie, więc prosiłbym o odrobinę zrozumienia.

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 07, 2019, 11:48:03 AM
Merited by DarkStar_ (4)
 #129

Nie wiem, może się niezbyt precyzyjnie wyraziłem w poprzednim poście, powtórze więc jeszcze raz:
"czas to pieniądz" - po co każdy ma przeszukiwać OP kampanii  (Szczególnie, że są one bardzo rozwlekłe), tylko po to, żeby znaleźć jakiś dyskwalifikujący czynnik gdzieś na samym końcu, jak może to zrobić jedna osoba, która i tak przegląda ten OP i dla której skopiowanie 2-3dodatkowych informacji nie powinno być żadnym problemem (powiedzcie szczerze ile trwa zrobienie ctrl+c/ctrl+v 2albo 3 linijek tekstu?) -  liczyłem, że raczej podyskutujemy tu o tym które informacje powinny być podane (z jednego postulatu przekonaliście mnie, że można zrezygnować, ale na innych wciąż by mi zależało).
W ostateczności nie musi @TytanowyJanusz uzupełniać tych informacji w OP ale na prawdę bardzo by mi zależało, żeby znalazły się w zgłoszeniach.
Wy teraz macie w miarę dobre kampanie, więc prosiłbym o odrobinę zrozumienia.
Doskonale cię zrozumieliśmy. Jednak wydaje mi się, że Ty nas nie zrozumiałeś. Każdego interesuje co innego. By zawrzeć wszystkie dane jakie mogą kogokolwiek interesować, to trzeba by było przepisać OP. Odnalezienie w tym wielkim zgłoszeniu istotnych danych dla siebie osoby zajmie tyle czasu co odnalezienie się w wątku oryginalnym.
Kampanie otwierają się nieraz na kilka godzin. Chodzi tu o czas. O to, by zgłaszający mógł w 10 min siedząc na telefonie w autobusie dodać post informujący o wolnym miejscu a nie 2 godziny przygotowywał elaborat by zadowolić nim wszystkich. Wyszukując i przepisując połowę OP do ściśle określonego formularza.

Możemy usiąść i zastanawiać się które informacje dodać, ale jak sam zauważyłeś "czas to pieniądz" a obecne dane i możliwość szybkiego przekierowania do całego OP kampanii zadowoli 90% osób. Dodanie kolejnych 10 punktów zadowoli kolejne 5% osób (5% to osoby, których nie da się zadowolić :p ), co podwoi czas publikacji każdego postu (przez co ktoś kiedyś może się nie wyrobić ze zgłoszeniem do kampani). Skoro czas to pieniądz, to matematycznie nie opłaca się podwajać czasu tworzenia każdego zgłoszenia dla zadowolenia 5% użytkowników więcej.

Obecnie mamy z 10 kampanii, które spełniają kryteria z OP. Podejrzewam, że każdy zna już ich główne posty na pamięć i tylko czai się w progach kiedy manager napisze, że ma 1 dodatkowe miejsce. To kolejny argument, dla którego najistotniejsze dane (wolne miejsce w dobrej kampanii) jest kluczowe dla większości piszących tu stale użytkowników. (ja się czaję na bustadice, chipmixer  i do swojej jakbym jeszcze nie był i znam OP na pamięc i chciałbym jak najszybciej wiedzieć o wolnym miejscu. Nowe kampanie pojawiają się raz na miesiąc i wtedy nawet jak z pozoru kiepska to i tak czytam całą, bo może ma poukrywane jakieś smaczki)

Poza tym, jak zaznaczył trafnie @wwzysocki nie zalecam zgłaszania się do kampanii bez dokładnego przeczytania całego OP.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 07, 2019, 11:31:13 PM
 #130

...
"czas to pieniądz" - po co każdy ma przeszukiwać OP kampanii  (Szczególnie, że są one bardzo rozwlekłe), tylko po to, żeby znaleźć jakiś dyskwalifikujący czynnik gdzieś na samym końcu,
...

Zgadzam się - czas to pieniądz! ale w tym przypadku to działa również w drugą stronę - czas jaki poświęcisz na dokładne przeczytanie oryginalnego postu OP kampanii może zaowocować dla Ciebie całkiem sensowną gratyfikacją finansową (a umówmy się nie stracisz na to godziny tylko maksymalnie minutę). A jeśli ktoś nie ma minuty na przeczytanie oryginalnego postu (szczególnie że nie pojawiają się w tempie 50 dziennie tylko 1 na kilka dni) to może mieć spory problem w wypełnieniu zadań kampanii sygnatur czyli pisaniu po kilku postów dziennie...

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 10, 2019, 12:30:06 PM
 #131

Nie do końca: @cryptovigi przesadziłeś z ta minutą -  mysle ze realny czas na "zebranie danych" to od 5 do 15minut.
Jeśli do tego dodamy, że takich kampani jednak sie troche pojawia to już powstaje dość  spory kawałek czasu.
Dodajmy do teGo jeszcze wybór pomiędzy kampaniami - bylby on prostszy gdyby wszystko zostalo zebrane w jednym miejscu - w sasiednich postach. I w takiej roli @TytanowyJanusz, uscislajac widziałem Twoj watek


Na szczęście jest już (przynajmniej chwilowo) po temacie :p
Niemniej jesli znajde czas i cos przyuwaze to nie omieszkam wrzucic informacji.. w sumie musze pomyslec nad jakas forma bota do powiadomien o nowych miejscach w kampaniach ;-)

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 10, 2019, 01:11:00 PM
 #132

Nie do końca: @cryptovigi przesadziłeś z ta minutą -  mysle ze realny czas na "zebranie danych" to od 5 do 15minut.
Jeśli do tego dodamy, że takich kampani jednak sie troche pojawia to już powstaje dość  spory kawałek czasu.
...

Nie no stary... bez jaj. Wszystkie dane masz w wątku otwierającym wymienione w punktach jedna po drugiej - chcesz mi powiedzieć, że przeczytanie tego zajmuje 15 minut??? W której klasie jesteś?  Grin Grin Grin a ilość: ile ich przewinęło się przez ten wątek "pewniaków" w ciągu miesiąca - nie więcej niż 10....
Ten wątek ma pomagać a nie podawać na tacy i jestem przekonany, że 95% czytelników jest z niego baaardzo zadowolona (p.s. zdaje się że Ty sam też z tego skorzystałeś ostatnio i nawet nie słyszałem żebyś marudził akurat przy tej kampanii).
Spójrz - poświęciłeś nawet te 15 minut (nawet razy 10), które dały ci możliwość zarabiania około $100 dolarów tygodniowo czyli około 1.500 zł na miesiąc i ciągle kwękasz, że nie masz wszystkiego podanego na tacy ... litości!!!!
Zastanów się lepiej ile byś stracił czasu gdyby nie było tego wątku...

Dobra... wybacz moje zdenerwowanie (to niewątpliwie przemawia przeze mnie zazdrość, że trafiłeś kampanię lepszą od mojej  Wink).
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 10, 2019, 02:17:42 PM
Last edit: May 10, 2019, 02:29:07 PM by Tytanowy Janusz
 #133

Nie do końca: @cryptovigi przesadziłeś z ta minutą -  mysle ze realny czas na "zebranie danych" to od 5 do 15minut.
Jeśli do tego dodamy, że takich kampani jednak sie troche pojawia to już powstaje dość  spory kawałek czasu.
Dodajmy do teGo jeszcze wybór pomiędzy kampaniami - bylby on prostszy gdyby wszystko zostalo zebrane w jednym miejscu - w sasiednich postach. I w takiej roli @TytanowyJanusz, uscislajac widziałem Twoj watek


Na szczęście jest już (przynajmniej chwilowo) po temacie :p
Niemniej jesli znajde czas i cos przyuwaze to nie omieszkam wrzucic informacji.. w sumie musze pomyslec nad jakas forma bota do powiadomien o nowych miejscach w kampaniach ;-)

Celem wątku było informowanie o wolnych miejscach (i sprawdza się to świetnie, bo każdy z nas jest w świetnej kampanii). Tak, byś nie musiał CODZIENNIE (lub kilka razy dziennie) wchodzić w ostatnie wiadomości 5-8 MANAGERÓW i sprawdzać, czy może któryś z nich nie otworzył dodatkowego miejsca w 1 ze swoich kampanii (bo tak wygląda szukanie wolnego miejsca - a ty mówisz, że niezbyt ci to pomaga, bo po co ci informacje o wolnym miejscu skoro musisz 5 min spędzić na doczytanie kryteriów). Zainspirował mnie do tego cryptovigi, dzięki któremu dowiedziałem się w porę o kampanii Rocket.run płacącej 0.00035 btc za post dla membera... Poświęciłem 5 min... doczytałem i dostałem się. Bez tej informacji siedziałbym w bitvescie 1/10 tej kasy. Zdałem sobie sprawę, że każdy z nas wykonuje tę samą prace szukając nowych kampanii i potrzebny jest wątek by wzajemnie się informować o super okazjach.
Celem wątku na pewno nie było porównanie kampanii. Jak chcesz to możesz taki stworzyć (spis około 20 kampanii według różnych kryteriów - może w kolejności od najlepszej do najgorszej według wymyślonej punktacji (np 1-5 punktów za kasę, 1-5 pkt za wymaganą ilość postów, 1-5 pkt za managera). Na pewno się przyda zarówno do celów edukacyjnych jak i dla spot hunterów do mojego wątku.


Teraz kwestia wyboru. Już raz pisałem jak to wygląda. Pojawia się miejsce i wszyscy gonią ze zgłoszeniem. Wybór w 90% przypadków już dawno jest w naszych głowach. Jak pojawiło się miejsce w livecoinie to ile czasu zajęło ci "porównanie". Odpaliłeś wtedy kilka OP z kampaniami i zacząłeś porównywać punkt po punkcie? Nie... poleciałeś od razu ze zgłoszeniem bo już od dawna tylko się czaiłeś aż miejsce się zwolni.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 10, 2019, 06:33:41 PM
 #134

No tak, Livecoin to już dawno uzyskał u mnie miano kampani TOP1.
Z tym porównywaniem raczej miałem na myśli właśnie szybkie porównanie kampanii aktualnie dostępnych - gdyby się tak zdarzyło, że w kilku kampaniach zwalniają się miejsca w bardzo bliskim sąsiedztwie czasowym.

Co do własnego tematu porównawczego - biorę to pod uwagę, aczkolwiek chciałbym wtedy pisać przede wszystkim o kampaniach w których sam miałem okazję brać udział - a przynajmniej nie chciałbym polecać żadnej kampanii spod menadżera z którym nie współpracowałem jako uczestnik.
Szkoda trochę, że moje propozycje udoskonaleń (dla dobra całej naszej społeczności - bo ja  pisałbym dalej w 777 albo nie pisałbym w ogóle - każda sytuacja miałaby swoje zalety i wady dla mnie. PS. Żeby nie zaogniać przemilczę to w jaki sposób trafiłem do kampanii LC ) spotkały się teraz z docinkami ad personam

Więc mam propozycję, może zakończmy na tym ten wątek tematu.
Ja poszukam innych pomysłów, żeby polska społeczność rosła w siłę ;-)


I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 10, 2019, 09:36:52 PM
 #135

...
Więc mam propozycję, może zakończmy na tym ten wątek tematu.
Ja poszukam innych pomysłów, żeby polska społeczność rosła w siłę ;-)

100000% poparcie - szczególnie w zakresie pomysłów, żeby polska społeczność rosła w siłę!!! Czekam na miesiąc kiedy w swoim statystycznym wątku zakomunikuję, że dobiliśmy do 500 meritów w miesiącu!!!!

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 12, 2019, 10:08:56 PM
Last edit: May 12, 2019, 11:23:47 PM by adamvp
 #136

Dzięki za informacje Smiley Przykra wiadomość, ale nie wyrabiam już z paliwem na docenianie postów ... Pomoże mi ktoś i doceni ostatnie 2 zgłoszenia?
Przez najbliższy tydzień, może 2 będzie z tym ciężko, bo muszę być gotowy na rozstrzygnięcie konkursu mem/predykcja a trochę ostatnio byłem zbyt hojny w stosunku do możliwości.

Uczyniłem to ;>
Czy mógłbym mieć jednak drobna sugestię - jeśli chodzi o OP - żeby były tam również linki do kampani w których chwilowo nie ma wolnych miejsc? Niech będą
 

oddzielone, mniejszą czcionką, czy nawet przekreślone, ale niech będą. Być może akurat w wolnej chwili uda mi się zerknąć w momencie kiedy zwolni się jakieś miejsce, bo jeśli ktoś ma alerty na ten temat, to raczej działają one tylko na nowe posty - i w zasadzie chciałem opublikować ten post w https://bitcointalk.org/index.php?topic=5129400.60 ale z racji tego ostatniego faktu przenosze go tutaj.

PS. Jeszcze się musze odnieść do jednego posta:
...No no no... Gratuluję. Zwłaszcza tobie Adamvp bo to ogromny skok z 777 do livecoin.

Jeszcze chwilę temu @Adamvp miał skromną ilość meria, nie postował za dużo i był co tu mówić w nienajlepszej kampanii. Dzisiaj merita ma już całkiem sporo, pisze codziennie (nawet z sensem (..)

no kolego... ciesz się, że nie mamy opcji ujemnego merita  Angry 
(taki żarcik ;-)

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 14, 2019, 09:59:10 AM
 #137

Uczyniłem to ;>
Czy mógłbym mieć jednak drobna sugestię - jeśli chodzi o OP - żeby były tam również linki do kampani w których chwilowo nie ma wolnych miejsc? Niech będą


Dzięki Smiley  Myślałem, by pierwszy post pod OP przerobić na listę kampanii (byłaby bardzo przydatna dla spot hunterów). Z drugiej jednak strony może poza  gołą lista stworzyć cały osobny wątek z porównaniem wszystkich kampanii?

może w kolejności od najlepszej do najgorszej według wymyślonej punktacji (np 1-5 punktów za kasę, 1-5 pkt za wymaganą ilość postów, 1-5 pkt za managera). Na pewno się przyda zarówno do celów edukacyjnych jak i dla spot hunterów do mojego wątku.
Coś w tym rodzaju ... i cały ten wątek podlinkować w OP. Może jest ktoś chętny na prowadzenie takiego wątku?

Puki co jest też ten wątek.
https://bitcointalk.org/index.php?topic=615953.0


A poza tym jak mam już was na wizji to szacunek dla yahoo62278 za dopłacanie z własnej kieszeni do tak niewinnego błędu.:

Sheet has been turned in to the owner, congrats to bl4nkcode, JSRAW, Ridwan fauzi, and Baofeng for this weeks bonuses.
Hi sir yahoo, i just saw the spreadsheet right now and it looks like i’m the one who got the bonus instead of Baofeng. I don’t know if this is just a typo compare to the sheet you’ve turned to the owner but i just want to inform you about the error.
Correct, I marked the wrong guy for the bonus. @creeps keep the bonus I paid Baofeng from my pocket since it was my mistake. Good luck guys

Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
May 21, 2019, 08:39:19 AM
Last edit: May 21, 2019, 10:21:12 AM by Tytanowy Janusz
 #138

Bounty wraca? Wczoraj Hhampuz wystartował z bounty (twitter, content, signature). Czyżby rynek byka wracał a wraz z nim prawilne ICO?
Tak z ciekawości, jakby skończyła się obecna wasza kampania, to doszlibyście do takiego bounty? Prowadzonego przez topowego managera?


A i jeszcze chciałem podziękowac Adamvp za pomoc w docenianiu raportów w wątku dotyczącym wolnych miejsc.
cygan
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3108
Merit: 7550


🔐Icarus CEO💳


View Profile WWW
May 21, 2019, 01:34:05 PM
 #139

Bounty wraca? Wczoraj Hhampuz wystartował z bounty (twitter, content, signature). Czyżby rynek byka wracał a wraz z nim prawilne ICO?
Tak z ciekawości, jakby skończyła się obecna wasza kampania, to doszlibyście do takiego bounty? Prowadzonego przez topowego managera?


A i jeszcze chciałem podziękowac Adamvp za pomoc w docenianiu raportów w wątku dotyczącym wolnych miejsc.

wlasciwie bardzo interesujaca kampania prowadzona przez Hhampuz.
mysle tylko to, co zniecheci uzytkownikow, to drugi punkt zasad:

Quote
2.      After The Bounty Program has ended, KYC will be required to receive your reward.

..JAMBLER.io..Create Your Bitcoin Mixing
Business Now for   F R E E 
▄█████████████████████████████
█████████████████████████
████▀████████████████████
███▀█████▄█▀███▀▀▀██████
██▀█████▄█▄██████████████
██▄▄████▀▄▄▄▀▀▀▀▀▄▄██████
█████▄▄▄██████████▀▄████
█████▀▄█▄██████▀█▄█████
███████▀▄█▀█▄██▀█▄███████
█████████▄█▀▄█▀▄█████████
█████████████████████████
█████████████████████████
▀█████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████
.
      OUR      
PARTNERS

.
█████████████████████████████████████████████████
████▄
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████▀
▄█████████████████████████████
████████▀▀█████▀▀████████
█████▀█████████████▀█████
████████████████████████
███████████████▄█████████
█████████████████████████
█████████████████████████
█████████████████████████
███████████████▀█████████
████████████████████████
█████▄█████████████▄█████
████████▄▄█████▄▄████████
▀█████████████████████████████
█████████████████████████████████████████████████
.
   INVEST   
BITCOIN

.
█████████████████████████████████████████████████
████▄
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
██
████▀
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 21, 2019, 06:59:48 PM
 #140

Bounty wraca? Wczoraj Hhampuz wystartował z bounty (twitter, content, signature). Czyżby rynek byka wracał a wraz z nim prawilne ICO?
Tak z ciekawości, jakby skończyła się obecna wasza kampania, to doszlibyście do takiego bounty? Prowadzonego przez topowego managera?


A i jeszcze chciałem podziękowac Adamvp za pomoc w docenianiu raportów w wątku dotyczącym wolnych miejsc.

wlasciwie bardzo interesujaca kampania prowadzona przez Hhampuz.
mysle tylko to, co zniecheci uzytkownikow, to drugi punkt zasad:

Quote
2.      After The Bounty Program has ended, KYC will be required to receive your reward.

Strasznie mnie wkurzaja takie zasady..   (choc i tak nic nie przebije desico gdzie najpierw oglaszali ze kyc nie bedzie wymagane, pod koniec kampanii zmienili ze jednak tak, a w końcu stwierdzili ze jako STO nie moga wypłacić bounty w ogole :s... ) tak samo jak wkurzaja mnie gieldy na ktore mozna wplacic bez KYC ale wypłacić oczywiście juz nie :/

I am looking for signature campaign Wink pm me
Pages: « 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!