Bitcoin Forum
April 25, 2024, 10:10:51 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur  (Read 6159 times)
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
March 23, 2019, 12:36:06 AM
 #61

czy kampanie wymagają teraz zdobycia meritu żeby otrzymać wypłate?
tam niektóre wymagają "zarobionych" meritów, ale też nie wielkiej ilości - przeważnie wystarczy 10 sztuk,


haha - "tylko" 10 sztuk to ja nawet tylu nie zdobyłem od wprowadzenia meritu Wink

I am looking for signature campaign Wink pm me
The forum strives to allow free discussion of any ideas. All policies are built around this principle. This doesn't mean you can post garbage, though: posts should actually contain ideas, and these ideas should be argued reasonably.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
March 23, 2019, 11:36:56 AM
Last edit: March 25, 2019, 08:32:14 AM by Tytanowy Janusz
 #62

Macie jakiś pomysł na narzędzie do zliczania automatycznie postów w konkretnych sekcjach w ciągu tygodnia? To liczenie co tydzień czy już spełniłem kryteria typu:
10 postów w gabling, 20 poza po angielsku bez postów w sekcjach xxx,yyy zaczyna mnie już nużyć.


Wczytałem się jeszcze w zasady - minimalnie 20 postów (10 w gamblingu) a maksymalnie 30 (płatnych) ale posty na lokalach nie wchodzą tylko w te minimalne 20 więc wychodzi na to, że powinny być zaliczone jako te dodatkowe 10 (czyli od 21 do 30) chyba...

Minusem może być również fakt, że jak rozumiem wypłata będzie przelewana na konto w serwisie rocket.run (słyszał ktoś w ogóle o tym?) ale wygląda na to że można stamtąd bez problemu przelać na inny dowolny adres albo od razu postawić na mecz LOLa (to chyba jeszcze nie działa) czy w jakiejś gierce...


Niestety.  Dopytałem i liczą się tylko posty spoza czarnej listy.

*Posts in Games & Rounds, Investor-based games, Lending, Auctions, Meta, Politics & Society, Beginners & Help, Off-Topic, Archival and Local won't count towards your 20 post minimum.
Does that mean that they count for those extra paid 10 posts ? So i can make 10 gambling posts, 10 other and 10 local?

No posts in the boards you quoted will count towards the 20 post minimum. You can make 10 posts in gambling (not Games & Rounds), and then 20 posts in the sections that are not in the rules.

Co do serwisu Rocket, to przetestowałem i wypłata idzie natychmiastowo Smiley
https://etherscan.io/tx/0x2e519f5a5c26efa172c38948e89bad37ccec9718ea98f01672d3ca8ca978f3c0
Śmieszna sprawa, bo do testowania gierek można w nieskończonoś (edit: jednak jest dzienni limit, własnie w niego uderzyłem :p ) claimować różnego rodzaju tokeny (wszystkie o wartości ok 3 centów). Kilka razy zaagrałem w rakiete i sie zrobiło 3$ (oczywiście takie combo - x100 udało się dopiero po pół godziny claimowania darmowych coinów i przegrywania wszystkiego, ale zabawa była całkiem ciekawa:) ) - 1000 storm to było minimum do przetestowania wypłaty.

Edit: Wypłata przyszła i już jest na moim portfelu.
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
March 27, 2019, 04:15:59 PM
 #63

nowa kampania od hampuz, czyli naszego ulubionego bounty managera. To najlepsza kampania z wolnymi miejscami dla tych rang, więc polecam (są lepiej płatne ale kolejka jak po mięso za komuny, a tu świeża z wolnymi miejscami).
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5124985.msg50330943#msg50330943
Hero i Legendery member. Do 0.02 btc za tydzień za 50 postów.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 28, 2019, 07:16:35 AM
Last edit: March 28, 2019, 07:28:56 AM by cryptovigi
 #64

nowa kampania od hampuz, czyli naszego ulubionego bounty managera. To najlepsza kampania z wolnymi miejscami dla tych rang, więc polecam (są lepiej płatne ale kolejka jak po mięso za komuny, a tu świeża z wolnymi miejscami).
https://bitcointalk.org/index.php?topic=5124985.msg50330943#msg50330943
Hero i Legendery member. Do 0.02 btc za tydzień za 50 postów.

Szkoda że tylko dla wysokich rang... ;(



Ale @Hhampuz nie próżnuje i już wystartował z kolejną kampanią... [OPEN] BestMixer Signature Campaign | Sr. Members - Legendary | Up to 0.01225BTC
Tym razem coś większego aż dla 60 osób w tym 20 Seniorów i 40 Hero/Legendary stawki też wyglądają całkiem przyzwoicie (płatne do 35 postów w miesiącu):

Payout Structure & Available Positions:

20x Sr. Members - 0.0003BTC/Post (max 0,01050 BTC na tydzień).
40x Hero/Legendary Members - 0.00035BTC/Post (max 0,01225 BTC na tydzień).

Jedyny wymóg to:
*You must have EARNED a minimum of 5 Merit in the last 120 days to participate in this Campaign

Czli 5 meritów zarobionych w ciągu ostatnich 120 dni, co biorąc pod uwagę ostatni dobry czas w zakresie meritów na naszym lokalu dla wielu nie jest już problemem... Wink


Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
March 28, 2019, 09:19:11 AM
Last edit: March 28, 2019, 10:43:03 AM by Tytanowy Janusz
Merited by adamvp (1)
 #65

Sporo tych kampanii ostatnio u niego startuje. Czyżby to była jaskółka hossy?
Widzę, że się zgłosiłeś. Trzymam kciuki.


Mam kolejną ciekawą:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5118558.0

Płatna w ETH, sponsorowana przez IOTX (CMC - https://coinmarketcap.com/currencies/iotex/) potwiedzona przez admina na telegramie:
Quote
[Forwarded from IoTeX Announcement Channel]
🎈 IoTeX Bitcointalk Signature Campaign has started!
🙌 Help us to spread the word after voting starts ➡️https://goo.gl/wyPiK2
Tylko bounty manager nie znany.
Płatne w ETH:
10 spots for Members - 0.025 ETH/week
20 spots for Full Members - 0.05 ETH/week
20 spots for Sr. Members - 0.1 ETH/week   (ok. 13$)
20 spots for Hero & Legendary Members - 0.2 ETH/week

Min. 15 postów z czego 9 może być na lokalu.Więc wypłata nie jest zdumiewająco wysoka, ale zato wymagania są zdumiewająco niskie.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 29, 2019, 07:44:02 AM
 #66

...Widzę, że się zgłosiłeś. Trzymam kciuki.
...

Dzięki - kciuki pomogły!!! Wink

Poległem w boju z Wami ale tutaj się udało. Wprawdzie tutaj zarobki trochę niższe niż w rakietowej kampanii, ale jest też dodatkowy duży plus - liczone są wszystkie posty za wyjątkiem "*Posts in Off-Topic or Games & Rounds won't be counted." więc nie muszę się spinać na siłę na hazardowe tematy i zaliczane są posty na lokalu Wink


 
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
March 31, 2019, 01:10:10 PM
 #67





Ale @Hhampuz nie próżnuje i już wystartował z kolejną kampanią... [OPEN] BestMixer Signature Campaign | Sr. Members - Legendary | Up to 0.01225BTC
Tym razem coś większego aż dla 60 osób w tym 20 Seniorów i 40 Hero/Legendary stawki też wyglądają całkiem przyzwoicie (płatne do 35 postów w miesiącu):

Payout Structure & Available Positions:

20x Sr. Members - 0.0003BTC/Post (max 0,01050 BTC na tydzień).
40x Hero/Legendary Members - 0.00035BTC/Post (max 0,01225 BTC na tydzień).

Jedyny wymóg to:
*You must have EARNED a minimum of 5 Merit in the last 120 days to participate in this Campaign

Czli 5 meritów zarobionych w ciągu ostatnich 120 dni, co biorąc pod uwagę ostatni dobry czas w zakresie meritów na naszym lokalu dla wielu nie jest już problemem... Wink




A jaki jest minimalny czas tam, żeby otrzymać wypłate?


*Each 7-day weekly period will run from Fridays to Thursdays.
*Make a minimum of 15 posts per week that you participate.

*Payments will be sent each Friday to your specified SegWit BTC Address.

okej, tym razem sobie odpowiedziałem.. ale na przyszłość byłoby fajnie jakby od razu dawać wszystkie szczegóły.. W ogóle to przypomniał mi się jeden temat, spróbuje poszukać i wrzucić

I am looking for signature campaign Wink pm me
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
March 31, 2019, 01:15:55 PM
 #68

Hampuz wypłaca hajs po każdym uczciwie "przepracowanym" tygodniu. Co niedziela podlicza posty i w poniedziałek rano już masz przelew na koncie. Nie ma żadnych wymogów co do długości przebywania w kampanii. Możesz być 1 tydzień i odejść.
adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
March 31, 2019, 01:18:25 PM
 #69

https://bitcointalk.org/index.php?topic=615953.0
taka tabelka byłaby kozacka, oczywiście zmodyfikowana pod kątem naszego locala ;-)

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 31, 2019, 04:00:59 PM
 #70


Pojawiła się następna kampania płacąca w btc BLOCKCHAIN ZERO TO ONE.
Wygląda nie najgorzej - ważne że dla szerokiej gamy użytkowników - od Memberów do Legendary. Wprawdzie tylko po 5 slotów na rangę ale zawsze można zawalczyć a i stawki trzeba przyznać całkiem nie najgorsze...

...

  • Member/Copper = 0.003 BTCTC/Week
  • Full Member = 0.005 BTCTC/Week
  • Senior Member = 0.006 BTCTC/Week
  • Hero/Legendary = 0.007 BTCTC/Week


  • Member/Copper = 5 slots (5 SLOTS OPEN)
  • Full Member = 5 slots (5 SLOTS OPEN)
  • Senior Member = 5 slots (5 SLOTS OPEN)
  • Hero/Legendary = 5 slots (4 SLOTS OPEN)

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
March 31, 2019, 06:37:25 PM
 #71

jeszcze jedno pytanie; te kampanie sa z/bez KYC?

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
March 31, 2019, 07:14:40 PM
 #72

jeszcze jedno pytanie; te kampanie sa z/bez KYC?

Do tej pory uczestniczyłem w 3 kampaniach prowadzonych przez    Hhampuza i żadna z nich nie miała KYC. Generalnie nastawienie użytkowników tego forum do KYC jest delikatnie mówiąc nieprzychylne więc myślę że 90% kampanii, które płacą w btc będzie bez KYC.

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
April 01, 2019, 06:58:31 AM
Merited by Tytanowy Janusz (1)
 #73


Zwolniły się dwa miejsca dla Memberów (wyższe rangi też mogą aplikować) w kampanii Bustadice prowadzonej przez yahoo62278. Zdecydowanie mogę polecić zarówno ze względu na managera jak i stawki, które jak na rangę Member są bardzo wysokie - $25/tydzień + możliwość zarobienia dodatkowych $25 jeżeli jesteś dobrym posterem (najczęściej nagrody otrzymują użytkownicy, którzy otrzymają w ciągu tygodnia najwięcej meritów).

https://bitcointalk.org/index.php?topic=2519710.msg50403001#msg50403001

Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
April 01, 2019, 07:34:52 AM
 #74

Właśnie aplikowałem. Rocket niestety zawiesił kampanię do odwołania. Wszystko co dobre szybko się kończy Sad Dostać się nie będzie łatwo, bo widzę, że już nawet seniorzy sie zgłaszają.
Twoja kampania jest super, ale niestety brakuje mi jeszcze 58 meritów do niej.
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
April 01, 2019, 08:06:52 AM
 #75


Właśnie aplikowałem. Rocket niestety zawiesił kampanię do odwołania. Wszystko co dobre szybko się kończy Sad Dostać się nie będzie łatwo, bo widzę, że już nawet seniorzy sie zgłaszają.
Twoja kampania jest super, ale niestety brakuje mi jeszcze 58 meritów do niej.

W takim razie powodzenia - tym razem ja trzymam kciuki. Chociaż przyznam się, że sam wham się od dobrej godziny, czy nie aplikować... manager równie legendarny jak nasz dotychczasowy a stawki - po prostu doskonałe (zwłaszcza, jeżeli udało by się wcisnąć na miejsce seniora $75 + szansa na dodatkowe $25 za merity) kampania chyba najlepsza zaraz po chipmixerze... Aha i co też ważne zostaje Ci wolny avatar...

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
April 01, 2019, 08:59:29 AM
 #76


Pojawiły się też nowe miejsca w kampanii BITCLOAK - została przedłużona o miesiąc i co jest dobrą wiadomością podniesione zostały stawki na bardziej sensowne Wink Kampania dla rang od Member do Legendary

The campaign already run for 1 month and I get PM-ed that the owner decide to extend.
I will notify once I got the fund for next month ( April 2019 )

For new member that want to apply, you need to re-apply after this post and after I got the fund.
For the member that already enrolled will be automatically enroll in next month.



I'm also changed the rate for next month campaign as follows :

(0.008*5 Legendary) Min 20 post
(0.006*5 Senior)  Min 20 post
(0.004*10 Full Member)  Min 15 post
(0.002*10 Member)  Min 15 post


adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
April 02, 2019, 01:30:13 PM
Last edit: April 02, 2019, 01:50:45 PM by adamvp
 #77

Sporo tych kampanii ostatnio u niego startuje. Czyżby to była jaskółka hossy?
Widzę, że się zgłosiłeś. Trzymam kciuki.


Mam kolejną ciekawą:

https://bitcointalk.org/index.php?topic=5118558.0

Płatna w ETH, sponsorowana przez IOTX (CMC - https://coinmarketcap.com/currencies/iotex/) potwiedzona przez admina na telegramie:
Quote
[Forwarded from IoTeX Announcement Channel]
🎈 IoTeX Bitcointalk Signature Campaign has started!
🙌 Help us to spread the word after voting starts ➡️https://goo.gl/wyPiK2
Tylko bounty manager nie znany.
Płatne w ETH:
10 spots for Members - 0.025 ETH/week
20 spots for Full Members - 0.05 ETH/week
20 spots for Sr. Members - 0.1 ETH/week   (ok. 13$)
20 spots for Hero & Legendary Members - 0.2 ETH/week

Min. 15 postów z czego 9 może być na lokalu.Więc wypłata nie jest zdumiewająco wysoka, ale zato wymagania są zdumiewająco niskie.


znowu pozwole sobie na czepialstwo:
Quote
7. Posts must be spread throughout the week. If you submit 4 or more posts within the span of one day, these posts will not be eligible for campaign rewards.

dla mnie to niestety np średnio "lubiane" wymaganie - bo lubie sobie popisać więcej 2-3razy w tygodniu raczej - i myślę że nie jestem sam Wink

no i jeszcze wymaganie wysyłania raportu z linkami do postów jest przeze mnie również niezbyt lubiane Cheesy

#Edit:
napisalem pm do Hhampuz i yahoo62278 czy maja jakies wolne miejsca w swoich kampaniach, mam nadzieje ze sie nie wkurza ze im zawracam glowe;
do kogo ewentualnie jeszcze warto pisac? Wink

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
April 02, 2019, 03:35:40 PM
 #78

...
#Edit:
napisalem pm do Hhampuz i yahoo62278 czy maja jakies wolne miejsca w swoich kampaniach, mam nadzieje ze sie nie wkurza ze im zawracam glowe;
do kogo ewentualnie jeszcze warto pisac? Wink

Do nich raczej nie ma co pisać... zawsze jak są wolne miejsca ogłaszają to na wątku kampanii i wybierają z ludzi którzy się zgłoszą więc najlepiej monitorować te wątki...

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
April 02, 2019, 04:46:24 PM
 #79

...
#Edit:
napisalem pm do Hhampuz i yahoo62278 czy maja jakies wolne miejsca w swoich kampaniach, mam nadzieje ze sie nie wkurza ze im zawracam glowe;
do kogo ewentualnie jeszcze warto pisac? Wink

Do nich raczej nie ma co pisać... zawsze jak są wolne miejsca ogłaszają to na wątku kampanii i wybierają z ludzi którzy się zgłoszą więc najlepiej monitorować te wątki...


więcej czasu stracę na szukanie kampanii niż pisanie postów :s

I am looking for signature campaign Wink pm me
kotwica666
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2282
Merit: 1035



View Profile
April 02, 2019, 05:26:34 PM
 #80

...
#Edit:
napisalem pm do Hhampuz i yahoo62278 czy maja jakies wolne miejsca w swoich kampaniach, mam nadzieje ze sie nie wkurza ze im zawracam glowe;
do kogo ewentualnie jeszcze warto pisac? Wink

Do nich raczej nie ma co pisać... zawsze jak są wolne miejsca ogłaszają to na wątku kampanii i wybierają z ludzi którzy się zgłoszą więc najlepiej monitorować te wątki...


więcej czasu stracę na szukanie kampanii niż pisanie postów :s

Tak to z reguły wygląda.. Często spędzam 2-3 dni zanim znajdę coś interesującego. A teraz i tak jest mniej ICO niż było wcześniej..
Do tych z płatnościami w BTC nie podchodzę, bo niestety nie jestem na tyle aktywny żeby pisać po 20 postów co tydzień. Szukam sobie spokojne kampanie po 5 postów i modlę się, żeby udało się ICO i przyszła hossa Smiley to może coś, kiedyś z tego będzie Wink

.
..........
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████░░██████████████████████████░░███████████████████
███████████████░░██████████████████████████░░█████████████████
█████████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████████████
█████████████████░░░░░░░░░░██░░██░░░░░░░░░░██░░███████████████
███████████████████░░░░░░██░░██████░░░░░░██░░█████████████████
█████████████████████░░░░░░██████████░░░░░░███████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
.....I AM BLACKJACK.FUN.....
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
█████████████░░██████████████████████████░░███████████████████
███████████████░░██████████████████████████░░█████████████████
█████████████████░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░░███████████████
█████████████████░░░░░░░░░░██░░██░░░░░░░░░░██░░███████████████
███████████████████░░░░░░██░░██████░░░░░░██░░█████████████████
█████████████████████░░░░░░██████████░░░░░░███████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████
██████████████████████████████████████████████████████████████

▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
..........
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!