Bitcoin Forum
April 24, 2024, 01:29:00 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
Author Topic: Ogólne rozmowy na temat kampanii sygnatur  (Read 6159 times)
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
August 24, 2019, 04:44:55 PM
 #241

Widzę, że ciemnagwiazdka dba o jakość swojej kampanii. Osoba wyrzucona faktycznie pisze głównie w "bitcoin discusion" czyli wątku ulubionym przez bounty spamerów (obok Speculation, Trading Discussion) nieco mniej niż najbardziej spamowane "Altcoin Discussion" ale zapewne w czołówce. Posty, które przeczytałem to w większości opinie w pogadance niż twarde techniczne fakty, co równiej jest minusem - przynajmniej dla mnie.
Zdobył zaledwie 15 meritów w ciągu ostatnich 4 miesięcy zajmując 720 miejsce wśród najlepiej zmeritowanych użytkowników w tym okresie.


Swoją drogą to ciekawią mnie ludzie, którzy są w kampanii, która płaci 120 zł za 1 post i w ciągu całego tygodnia znaleźli czas na napisanie tylko 1 postu Smiley Cóż.. 10 min ich czasu musi być warte znacznie więcej.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713922140
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713922140

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713922140
Reply with quote  #2

1713922140
Report to moderator
1713922140
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713922140

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713922140
Reply with quote  #2

1713922140
Report to moderator
1713922140
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1713922140

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713922140
Reply with quote  #2

1713922140
Report to moderator
Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
August 24, 2019, 04:55:00 PM
 #242

Swoją drogą to ciekawią mnie ludzie, którzy są w kampanii, która płaci 120 zł za 1 post i w ciągu całego tygodnia znaleźli czas na napisanie tylko 1 postu Smiley Cóż.. 10 min ich czasu musi być warte znacznie więcej.

Nie wiem, która kampania płaci 120 zł za post. Może mi ją pokażesz Wink? Niektórzy niekoniecznie mają czas, żeby logować się na forum i wyszukiwać tematy, na które są w stanie odpowiedzieć. Sam miałem okres, gdzie pisałem mniej niż 10 postów tygodniowo. Wolę nie pisać nic niż odpowiadać w Bitcoin Discussion i Economy, gdzie większość tematów została przewałkowana setki razy i nikomu już nie pomogą.
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
August 24, 2019, 05:08:36 PM
 #243

Nie wiem, która kampania płaci 120 zł za post. Może mi ją pokażesz Wink?
0.00075BTC/post * 10 000 $/btc *3,8 $/PLN = 28,5 PLN/post ... co? aaa już wiem. Kiedyś jak przeliczałem wynagrodzenia to wyszło mi maksymalnie około 6000zł miesięcznie a dziś na cele ostatniego zdania poprzedniego postu podzieliłem sobie na szybko w głowie przez ilość postów... z tym, że tygoniowo a nie miesięcznie. Masz rację, wychodzi blisko 30zł. To zmienia postać rzeczy, a zdanie traci sens Smiley

Wolę nie pisać nic niż odpowiadać w Bitcoin Discussion i Economy, gdzie większość tematów została przewałkowana setki razy i nikomu już nie pomogą.
Wiesz nawet jak poruszasz nowy temat w tamtych sekcjach to i tak nikt nie czyta. Czytają tylko tytuł tematu, ostatni post i już pędzą napisać coś na 75 znaków +. Zaczynałem w trading i speculation. Obym nigdy nie musiał tam wracać. Tylko ja wiem ile serca włożyłem w treści których nikt nie przeczytał a pod którymi powstało 10 stron spamu.
szafa
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 812
Merit: 500


View Profile
August 25, 2019, 03:05:18 PM
 #244

Nie byłem trochę aktywny czy są jakieś dobre kampanie?
Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
August 25, 2019, 03:42:27 PM
 #245

Nie byłem trochę aktywny czy są jakieś dobre kampanie?

Najpierw oczyść konto z red trusta bo z tym może być ciężko coś znaleźć.
Swoją drogą, powinno być to proste, bo red trust nie należy się za kiepskiej jakości posty:

- Do not rate people based on the quality of their posts.


Napisz kilka dobrych postów a następnie stwórz wątek w sekcji meta z grzeczną prośbą o oczyszczenie konta.

1- przedawnienie
2- nieadekwatność kary do przewinienia

Wtedy otwierają się dla ciebie kampanie takie jak
mintdice - 2$ za post
windcie - 1.75$ z post
To najlepsze na jakie możesz liczyć przy tak znikomej liczbie zdobytych meritów. Ale to i tak musisz poczekać aż zwolni się miejsce (w tym czasie wyczyść konto)
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
August 27, 2019, 01:42:22 PM
 #246

Wygląda na to, że pojawi się nowy slot w ChipMixerze. Połowa użytkowników została już rozliczona za obecny tydzień i jak na razie jedna osoba została wyrzucona. Obawiam się, że ruch na Development & Technical Discussion znowu wzrośnie kilkukrotnie Roll Eyes

Albo i nie, liczba członków kampanii spadła z 62 szczytowo do 57 aktualnie. Mam wrażenie, że obecna liczba członków i tak spełnia swoje zadanie. Co ciekawe usunięta osoba cały czas ma sygnaturkę ChipMixera, pewnie nie zorientował się, że wyleciał.

Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 05, 2019, 09:09:55 AM
 #247

Wygląda na to, że pojawi się nowy slot w ChipMixerze. Połowa użytkowników została już rozliczona za obecny tydzień i jak na razie jedna osoba została wyrzucona. Obawiam się, że ruch na Development & Technical Discussion znowu wzrośnie kilkukrotnie Roll Eyes
Albo i nie, liczba członków kampanii spadła z 62 szczytowo do 57 aktualnie. Mam wrażenie, że obecna liczba członków i tak spełnia swoje zadanie. Co ciekawe usunięta osoba cały czas ma sygnaturkę ChipMixera, pewnie nie zorientował się, że wyleciał.

No i chyba @Malevolent miał rację i od tamtej pory nie było już wolnego miejsca w kampanii Chipmixer?

Ja przestałem trochę śledzić, bo nie widzę szans, żeby się dostać, szczególnie po Livecoin ale nie żałuję bo i tak nigdy bym nie został przyjęty.

Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
September 05, 2019, 09:24:04 AM
 #248

No i chyba @Malevolent miał rację i od tamtej pory nie było już wolnego miejsca w kampanii Chipmixer?

Jak dotąd w kampanii było 60 wolnych miejsc, z czego dwa zawsze były zarezerwowane dla wyjątków. Wygląda na to, że liczba uczestników będzie stopniowo ograniczana, bo na liście maksymalna liczba uczestników została zmieniona z 58 na 57. Stawki za post praktycznie nie zmieniły się od początku, więc trudno się dziwić, że próbują zmniejszyć wydatki bez nagłego wyrzucenia kilku osób.

Niepokoi mnie sytuacja w Development & Technical Discussion. Co raz więcej osób, w tym także z ChipMixera, nie czyta dokładnie poprzednich odpowiedzi w temacie. Rozumiem, że ktoś czasami może się pomylić lub coś przeoczyć, ale zdarza się to co raz częsciej. Kilka razy zdarzyło mi się wyczerpać temat w jednej, bądź dwóch wiadomościach, a mimo to pojawiło się jeszcze kilka odpowiedzi, które były parafrazą.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 05, 2019, 03:50:44 PM
Last edit: September 05, 2019, 06:53:43 PM by wwzsocki
 #249

Jak dotąd w kampanii było 60 wolnych miejsc, z czego dwa zawsze były zarezerwowane dla wyjątków. Wygląda na to, że liczba uczestników będzie stopniowo ograniczana, bo na liście maksymalna liczba uczestników została zmieniona z 58 na 57. Stawki za post praktycznie nie zmieniły się od początku, więc trudno się dziwić, że próbują zmniejszyć wydatki bez nagłego wyrzucenia kilku osób...

Nie chcę otwierać tej puszki pandory, bo jak zwykle skończy się to kłótnią, której na pewno nikt nie chce.

Aplikowałem już 6 razy i byłem dwa razy w finałach do Chipmixera, a raz w ścisłej czołówce (top 3). Później zdobyłem jeszcze więcej meritów, przybyło pozytywnych adnotacji, dostałem się do setki najbardziej meritowanych, mam ponad 2700 reportów ze 100% skutecznością i ciągle ich przybywa, pracuje w Spambusters Club, opublikowałem masę nowych wątków, pomagałem początkującym, jestem aktywny non stop od prawie 3 lat (30 - 70 postów na tydzień i tylko kilka usuniętych przez moderatorów), itd. Czyli moim zdaniem zmieniło się na plus lub chociaż pozostałem na takim samym wysokim poziomie.

Pomimo wszystko im dalej tym gorzej i ostatnio byłem zupełnie pominięty. Od razu chcę uprzedzić, że wiem, że merity, itd. nie są tak ważne i liczy się raczej ogół zasług (wkład na forum).
Jeżeli dwa razy byłem w finałach i nawet przybyło pozytywnej aktywności na koncie, powinienem chociaż być brany pod uwagę w kolejnych podejściach, ponieważ to było jeszcze przed Livecoinem, teraz bym w zupełności zrozumiał takie wybory. Oczywiście wiem, że dużo zależy od konkurencji ale zupełnie pominięty dwa razy, co się zmieniło? Moim zdaniem dużo i to na lepsze.  Huh Huh Huh

Widzę ludzi, którzy są w kampanii i nigdy nie piszą, więcej jak kilkanaście postów, a bardzo często mniej dosłownie kilka. To oczywiste, że nawet bardzo wysoka stawka nie może zachęcić takiego użytkownika do częstszej frekwencji i regularnego pisania kilkudziesięciu postów, wiec po jakimś czasie powinien zostać wymieniony, a nie trzymany, bo ma plecy i znany username. Sorry ale tak to widzę.

Nawet kiedyś (jak zostałem hero) napisałem do CiemnejGwiazdy o wyjątek. Jeżeli będziecie chcieli to zacytuję tu ten PM, bo go zostawiłem, taki był długi, że szkoda było usunąć i później wielokrotnie wykorzystywałem różne jego części w tematach o sobie, które wystartowałem na forum.

Meritum jest takie, CiemnaGwiazda odpowiedział na PM, że to nie jest wystarczające, żeby prosić o wyjątek ale powinienem aplikować, jak tylko będzie wolne miejsce (tak jak bym tego wcześniej nie robił  Wink). No i właśnie później, po tej odpowiedzi, dwa razy byłem w finałach ale minęło trochę czasu, a ja się nie przypominałem, żeby nie być nachalnym, więc CiemnaGwiazda zapomniał o mnie, co jest oczywiste on dostaje takich próśb 100 na miesiąc. Chociaż w międzyczasie obdarował mnie całą masą meritów, także nie wiem czy mnie nie zapomniał lub chociaż nie widział regularnie? Dodatkowo kiedy wspomniałem o tym, że byłem już dwa razy finalistą w moim poście/aplikacji, zostało to źle odebrane i widziałem kąśliwe komentarze. No to jak się przypomnieć w inny sposób, kiedy nie masz ciągłej lub bliższej interakcji z menedżerami? Kiedy piszą, żeby nie wysyłać PMów, bo się w ogóle nie dostaniesz. Jakieś błędne koło  Roll Eyes.

Czasem widzę sygnaturę Chipmixera i totalny spam, biorąc pod uwagę jakość (jaka powinna być) w tej kampanii, więc sprawdzam wtedy takiego delikwenta i już nie raz trafiłem na konta praktycznie z kilkoma meritami, nie wysokich lotów posty, brak wystartowanych tematów, brak pozytywnych adnotacji w truście (dosłownie ani jednej), itd. Czasem już nie wiem co myśleć?

...pojawiło się jeszcze kilka odpowiedzi, które były parafrazą.

Zgadza się też to zauważyłem i to nie jest kilka przypadków tylko dość częste. Nawet czasem w jednym poście na pierwszej stronie, są trzy podobne odpowiedzi. Nic przeciwko kiedy pierwsza jest słaba, druga średnia, a trzecia bardzo dobra i dodaje coś nowego ale podobne odpowiedzi zdarzają się za często. Zastanawiałem się czy je zaraportować ale są za dobre i moderator ich nie usunie. Szczególnie kiedy nie ma odniesienia do reszty wątku, a nie wierzę, żeby każdy raport był sprawdzany tak szczegółowo, bo nie ma takiej możliwości. Sam bym nie usunął takiego posta jak bym był moderatorem i przeglądał kilkadziesiąt raportów. Wysoka ranga, na temat,ponad 75 znaków, do czego się tu doczepić?

Nie tylko to bo zauważyłem jeszcze dość częsty burst posting z sygnaturą Chipmixera, szczególnie na dzień przed podliczeniami. Idąc dalej nie rozumiem czemu aż tak wszyscy się skupiają na sekcjach Development i Bitcoin skoro następnym razem CiemnGwiazda może chcieć kogoś z sekcji lokalnych. To co przerzucą się wtedy na lokale? Powoli robi się z tego komedia i szczerze rozumiem wszystkich, którzy gonią w jak pies za ogonem, bo sam do nich należę ale mam świadomość, że nie mam szans, bo gdyby tak było już dawno bym się dostał.


cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
September 06, 2019, 12:10:38 AM
 #250


Nie chcę otwierać tej puszki pandory, bo jak zwykle skończy się to kłótnią, której na pewno nikt nie chce.


Nie chcesz otwierać ale.... mimo wszystko otwierasz  Grin

Aplikowałem już 6 razy i byłem dwa razy w finałach do Chipmixera, a raz w ścisłej czołówce (top 3). Później zdobyłem jeszcze więcej meritów, przybyło pozytywnych adnotacji, dostałem się do setki najbardziej meritowanych, mam ponad 2700 reportów ze 100% skutecznością i ciągle ich przybywa, pracuje w Spambusters Club, opublikowałem masę nowych wątków, pomagałem początkującym, jestem aktywny non stop od prawie 3 lat (30 - 70 postów na tydzień i tylko kilka usuniętych przez moderatorów), itd. Czyli moim zdaniem zmieniło się na plus lub chociaż pozostałem na takim samym wysokim poziomie.

Pomimo wszystko im dalej tym gorzej i ostatnio byłem zupełnie pominięty. Od razu chcę uprzedzić, że wiem, że merity, itd. nie są tak ważne i liczy się raczej ogół zasług (wkład na forum).
Jeżeli dwa razy byłem w finałach i nawet przybyło pozytywnej aktywności na koncie, powinienem chociaż być brany pod uwagę w kolejnych podejściach, ponieważ to było jeszcze przed Livecoinem, teraz bym w zupełności zrozumiał takie wybory. Oczywiście wiem, że dużo zależy od konkurencji ale zupełnie pominięty dwa razy, co się zmieniło? Moim zdaniem dużo i to na lepsze.  Huh Huh Huh

Konkurencja jest tutaj chyba słowem kluczem - patrzysz na swój własny rozwój i oceniając go pozytywnie subiektywnie stwierdzasz, że poprawiłeś się na tyle, że powinieneś być zawsze co najmniej w finałowej piątce. Ale czy zadałeś sobie trud i przeanalizowałeś posty użytkowników którzy okazali się lepsi od Ciebie i możesz stwierdzić, że zostałeś pokrzywdzony a Darkstar wybrał słabych graczy? Szczerze ja nigdy tego nie robiłem ale mam wrażenie, że on wyjątkowo profesjonalnie podchodzi do selekcji i obiektywnie przecedza wszystkich aplikantów. Oczywiście nawet ja (pomimo ciągle słabej wiedzy w zakresie krypto) obiektywnie mogę Ci przyznać, że się rozwijasz i wkładasz masę energii pracy i czasu w swoją aktywność na tym forum, ale konkurencja nie śpi i na setkę aplikantów może znaleźć się 5 a może nawet 7 którzy w ciągu ostatnich tygodni przed aplikowaniem mięli sporo naprawdę dobrych postów... Nie traktuj tego że nie byłeś w najlepszej piątce jako pominięcia - po prostu byli lepsi a może po prostu mieli więcej szczęścia...


Widzę ludzi, którzy są w kampanii i nigdy nie piszą, więcej jak kilkanaście postów, a bardzo często mniej dosłownie kilka. To oczywiste, że nawet bardzo wysoka stawka nie może zachęcić takiego użytkownika do częstszej frekwencji i regularnego pisania kilkudziesięciu postów, wiec po jakimś czasie powinien zostać wymieniony, a nie trzymany, bo ma plecy i znany username. Sorry ale tak to widzę.

Kiedyś też nad tym się zastanawiałem z tym że trochę z innej strony - przeglądając arkusze chipmixera i widząc gości piszących po kilka postów na tydzień - czasami tylko 20% z maxa myślałem "Jak to możliwe??? Jak bym zarabiał 5 baksów za posta to smarowałbym ich na potęgę ;-) co za cieniasy!!!".  Ale widzę że Chipmixerze ważniejsza niż ilość jest jakość - gdyby ilość była najważniejsza równie dobrze mógłby obniżyć stawki o połowę i zatrudnić 2 razy więcej posterów i tak waliliby drzwiami i oknami. Jak napisał @BitCryptex woli nie pisać nic niż postować o niczym. Myślę że jest to bardzo profesjonalne i przede wszystkim uczciwe podejście do organizatora kampanii...


No i właśnie później, po tej odpowiedzi, dwa razy byłem w finałach ale minęło trochę czasu, a ja się nie przypominałem, żeby nie być nachalnym, więc CiemnaGwiazda zapomniał o mnie, co jest oczywiste on dostaje takich próśb 100 na miesiąc. Chociaż w międzyczasie obdarował mnie całą masą meritów, także nie wiem czy mnie nie zapomniał lub chociaż nie widział regularnie?
Pamiętaj że gość rozdał grubo ponad 2000 meritów w tym roku więc nie sądzę żeby był w stanie kojarzyć każdego komu je sprezentował nawet jeżeli było to kilka czy kilkanaście postów w tym okresie...


Dodatkowo kiedy wspomniałem o tym, że byłem już dwa razy finalistą w moim poście/aplikacji, zostało to źle odebrane i widziałem kąśliwe komentarze. No to jak się przypomnieć w inny sposób, kiedy nie masz ciągłej lub bliższej interakcji z menedżerami? Kiedy piszą, żeby nie wysyłać PMów, bo się w ogóle nie dostaniesz. Jakieś błędne koło  Roll Eyes.
Kąśliwe komentarze - nie dziw się w końcu wszyscy rywalizują o złotego graala i starają się jak potrafią zdeprecjonować konkurentów...


Czasem widzę sygnaturę Chipmixera i totalny spam, biorąc pod uwagę jakość (jaka powinna być) w tej kampanii, więc sprawdzam wtedy takiego delikwenta i już nie raz trafiłem na konta praktycznie z kilkoma meritami, nie wysokich lotów posty, brak wystartowanych tematów, brak pozytywnych adnotacji w truście (dosłownie ani jednej), itd. Czasem już nie wiem co myśleć?
Jak już wspominałem nie śledzę na bieżąco kampanii ani uczestników ale z tego co się orientuję ostatnio zdarzały się przypadki wyrzucania zawodników z kampanii za słabą jakość postów - chyba nawet niedawno o tym rozmawialiśmy.... o mam:

...
Nie wiem jak gdzie indziej, ale w topowej kampanii jaką jest Chipmixer DS akurat wywala co jakiś czas ludzi, w ciągu ostatniego miesiąca 3 osoby (5% uczestników) poleciały za niską jakość postów.

Średnia i mediana samodzielnie zarobionych meritów uczestników to odpowiednio 623 i 447. Jestem ciekaw jak jest w pozostałych kampaniach.

Akurat liczenie średniej w kampanii w której mamy 5 z 10 najbardziej zmeritowanych użytkowników wszechczasów nie wydaje mi się dobrym pomysłem - wystarczy sam LoyceV aby w 60 osobowej kampanii w której on jedyny ma jakiekolwiek merity średnia przekroczyła 50 ;-) a wkładając pierwszą piątkę, o której mówiłem do jednej grupy z 59 newbie spowoduje że średnia takiej grupy szybuje nam do 185  Grin

Ostatni raz zaglądałem do spreadsheeda chipmixerów kilka miesięcy temu i wtedy było tam naprawdę sporo użytkowników z mizerną ilością meritów na koncie i słabymi postami co mnie wtedy bardzo ździwiło. Dzisiaj widzę że faktycznie masz rację i DarkStar dokonał przez te miesiące przesiewu swoich pracowników i dzisiaj został tam tylko 1 poster z mniej niż setką zarobionych meritów na koncie a ilość uczestników którzy mają ich mnie niż 250 (czyli wymaganych do samodzielnego wybicia rangi Sr. Member zgodnie z dzisiejszymi zasadami) spadła do 30%

Tym samym muszę zwrócić honor Darkstarowi i mam nadzieję, że jego śladem pójdą również pozostali managerowie...





wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 06, 2019, 07:52:10 AM
 #251

Nie chcesz otwierać ale.... mimo wszystko otwierasz  Grin

Ach wybacz znasz ten typ nie chcę ale muszę.

...Kąśliwe komentarze - nie dziw się w końcu wszyscy rywalizują o złotego graala i starają się jak potrafią zdeprecjonować konkurentów...

Nie dziwie się i spodziewałem się takich odpowiedzi ale gdybym miał, to wszystko napisać w jednym poście byłby on 3 razy dłuższy niż jest, a już jest na tyle długi, że może zniechęcić nie jednego.

Tak ja to rozumiem oczywiście, że wszyscy chcą się dostać (sam do nich należę) i wiem,że na pewno widzę swoją osobę (konto) za bardzo pozytywnie i nie zauważam oczywistych braków, które ktoś obcy znajdzie przy pierwszym sprawdzeniu.

Pomimo wszystko chciałem przedstawić Wam moją historię z Chipmixerem i może łatwiej będzie zrozumieć czemu kontynuuję kampanię Livecoin. Jest to po prostu najlepsza kampania do jakiej się dostałem na Bitcoinatlk.

Z drugiej strony chciałem pokazać, jak mało warte są jakieś zapewnienia od menedżerów kampanii. Nie przyjęcie mnie do kampanii Bitvest, zaraz po livecoin, gdzie przegrałem bitwę o najgorsze miejsce w najgorszej grupie, dało mi dużo do myślenia. Dodatkowo przegrałem ze spamerem z tylko dwoma meritami. To był taki zimny prysznic, szczególnie, że nagle bliski kontakt z menedżerem też się urwał. Myślę, że on zrobił to celowo, żeby pokazać, że jeżeli forum tak z nim pogrywa, to on też nie musi być taki mister idealny. Rozumiem i pisałem już o tym, że kampania przeciwko Livecoin ma wiele ofiar i to właśnie jedna (kolejna) z nich. Następny dobry menedżer, który powoli zostaje stracony i zmienia się nie do poznania.


Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
September 06, 2019, 12:40:48 PM
Merited by malevolent (1), Rath_ (1)
 #252

@wwzsocki. Uwzględnij też fakt, że poprzednie 2 rekrutacje dotyczyły ludzi postujących na lokalu. Jako aktywny poster byłeś więc w czołówce. Czy byli lepsi? Zdecydowanie ... w końcu dostał sie wtedy nasz moderator. Czemu w kolejnych rekrutacjach nie byłeś już w czołówce mimo poprawienia jakości postów i wartości konta?

Obecnie z 4-5 aktywnie postująch na całym naszym lokalu aż 2 osoby nosza sygnaturke chipmixer. To logiczne, że więcej nie trzeba a wręcz przeciwnie ... źle by to wyglądało i nie miało żadnej wartości dodanej dla reklamodawcy. Teraz 2 osoby reklamują chipmixer dla 4 czytających ... to za mało?

Kolejne rekrutacje poza lokalami stawiały głównie na "Development & Technical Discussion" oraz "Bitcoin Technical Support". W tych wątkach kompletnie cię nie ma. Więc masz 0 pkt za lokal (bo udzielasz się na lokalu, który jest już przesadnie wypełniony reklamą chipmixera) 0 za "Development & Technical Discussion" i 0 za "Bitcoin Technical Support". Nic więc dziwnego, że ominęła cię czołówka.

Nie wiem czemu ominęło cię bitvest - w końcu tam zawsze są wolne miejsca a stawki są tak małe, że nie wiem komu się tam w ogóle chce zgłaszać ale menadzerowie mają swoje systemy wyboru jak również popełniają błędy. Może hampuz nie zauważył twojego zgłoszenia? Yahoo natomiast wiem, że stawia bardzo wysoko lojalność. Woli przeciętnego postera, który będzie siedział w kampanii do jej końca niż dobrego postera, co za tydzień przejdzie do lepiej płatnej. Całkiem możliwe, że kiedyś go tak zostawiłeś i siedzisz na czarnej liście nawet o tym nie wiedząc. Może ciąży ci również historia z cryptomania?

Quote
Chociaż w międzyczasie obdarował mnie całą masą meritów, także nie wiem czy mnie nie zapomniał lub chociaż nie widział regularnie?

Dostał listę i dał pod każdym postem 4 sztuki. Miły prezent ... ale to wszystko. Prawdopodobnie ich nawet nie czytał więc trudno o wyrobienie sobie jakiś pozytywnych opinii.
malevolent
can into space
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3472
Merit: 1721



View Profile
September 06, 2019, 01:53:58 PM
 #253

Dostał listę i dał pod każdym postem 4 sztuki. Miły prezent ... ale to wszystko. Prawdopodobnie ich nawet nie czytał więc trudno o wyrobienie sobie jakiś pozytywnych opinii.

Nie no, mam nadzieję, że chociaż skorzystał z translatora, żeby patrzeć co merituje. Albo coś rozumie trochę po polsku i się nie przyznaje. Inaczej kiepsko jeśliby jako merit source nie weryfikował.

Signature space available for rent.
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 06, 2019, 07:46:03 PM
Last edit: September 06, 2019, 08:11:12 PM by wwzsocki
 #254

ciach

Tak jak pisałem na początku i nie raz powtarzałem: nie zawsze mam rację i mogę się mylić. A sam temat Chipmixera, może być drażliwy, więc teraz zakończę sprostowaniem.

Masz zupełną rację i menedżer podjął trafną decyzję w moim przypadku za każdym razem. Aktualnie przyjęci partycypanci, jak również ci o wiele starsi, są najwyższej klasy posterami i ich wkład w forum jest znaczny. Sama kampania jest na bardzo wysokim poziomie i wszyscy uczestnicy zostali wybrani poprzez bardzo ścisłą selekcję, więc nie ma mowy o pomyłce. Reguły jak się dostać, są dobrze znane, zupełnie jasne i takie same dla wszystkich. Każdy ma równe szanse, wystarczy tylko chcieć i przykładać się do forum. Słabsze lub mniej aktywne jednostki, są regularnie wymienianie i jakość postów jest na najwyższym poziomie. Rotacja jest dość częsta i naprawdę każdy ma szansę dostać do tej kampanii.

Jeszcze raz powtórzę, że po głębszym zastanowieniu, widzę swoje braki i decyzje menedżerów (Chipmixer, Bitvest) były zupełnie trafne. Tym samym kończę ten wątek z mojej strony.

Dziękuję za komentarze.

DarkStar_
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2758
Merit: 3282


View Profile WWW
September 07, 2019, 04:35:43 AM
 #255

@wwzsocki - You can always shoot me a PM you know  Tongue
(and there's only 55 official slots, but I'm allowed to go over a bit when needed)

taking a break - expect delayed responses
Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
September 08, 2019, 06:24:18 PM
 #256

Should have 2-4 slots open next weekend. Keep an eye out if you're interested in joining.

Chyba nie muszę zbytnio tego komentować. Dziwne, że zwolni się tyle miejsc w jednym momencie i nie wiadomo jaka będzie to dokładnie liczba. Czyżby kilka osób było na celowniku? Tak czy tak, powodzenia @wwzsocki, @Tytanowy Janusz, @cryptovigi Wink
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 08, 2019, 07:19:20 PM
 #257

...mam nadzieję, że chociaż skorzystał z translatora, żeby patrzeć co merituje. Albo coś rozumie trochę po polsku i się nie przyznaje. Inaczej kiepsko jeśliby jako merit source nie weryfikował.

Mogę was zapewnić że DarkStar_ nasza CiemnaGwiazda na pewno rozumie i czyta to co merituje.

Nie wiem czy przy użyciu translatora, czy też rozumie po Polsku ale jestem pewien, że zna go na tyle dobrze, że potrafi nawet zrozumieć sarkazm, ponieważ otrzymałem kompletną odpowiedź na wszystkie moje wątpliwości.

W samej kampanii też zaczyna się dużo dziać i bez wątpienia w ostatnich miesiącach wyleciało wielu słabszych partycypantów, którzy zarejestrowali się dawno i pisali na tyle dobrze i regularnie, żeby unikać wykrycia.

Za tydzień kolejne miejsca się zwolnią i mam swoje typy ale unikając kontrowersji zachowam je dla siebie. To na pewno pozytywnie wpłynie na kampanię Chipmixera i jeszcze bardziej podniesie jej jakość.

cygan
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3136
Merit: 7676


Cashback 15%


View Profile WWW
September 09, 2019, 11:08:14 AM
 #258

...mam nadzieję, że chociaż skorzystał z translatora, żeby patrzeć co merituje. Albo coś rozumie trochę po polsku i się nie przyznaje. Inaczej kiepsko jeśliby jako merit source nie weryfikował.

Mogę was zapewnić że DarkStar_ nasza CiemnaGwiazda na pewno rozumie i czyta to co merituje.

Nie wiem czy przy użyciu translatora, czy też rozumie po Polsku ale jestem pewien, że zna go na tyle dobrze, że potrafi nawet zrozumieć sarkazm, ponieważ otrzymałem kompletną odpowiedź na wszystkie moje wątpliwości.

W samej kampanii też zaczyna się dużo dziać i bez wątpienia w ostatnich miesiącach wyleciało wielu słabszych partycypantów, którzy zarejestrowali się dawno i pisali na tyle dobrze i regularnie, żeby unikać wykrycia.

Za tydzień kolejne miejsca się zwolnią i mam swoje typy ale unikając kontrowersji zachowam je dla siebie. To na pewno pozytywnie wpłynie na kampanię Chipmixera i jeszcze bardziej podniesie jej jakość.

no ja tez juz jestem bardzo ciekawym kto z tej kampanii wyleci i kogo DarkStar_ z nowych wybierze i z jakich kraji ci nowi uczesnicy beda pochodzic.
w niemieckim sub-forum tez juz jest okol 3-4 osob bardzo zainteresowanych zeby zlapac sie tej kampanii...  Wink


.
.HUGE.
▄██████████▄▄
▄█████████████████▄
▄█████████████████████▄
▄███████████████████████▄
▄█████████████████████████▄
███████▌██▌▐██▐██▐████▄███
████▐██▐████▌██▌██▌██▌██
█████▀███▀███▀▐██▐██▐█████

▀█████████████████████████▀

▀███████████████████████▀

▀█████████████████████▀

▀█████████████████▀

▀██████████▀▀
█▀▀▀▀











█▄▄▄▄
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.
CASINSPORTSBOOK
▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
▀▀▀▀█











▄▄▄▄█
wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2730
Merit: 1706


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
September 09, 2019, 03:12:39 PM
Last edit: September 19, 2019, 09:49:18 PM by wwzsocki
 #259

...w niemieckim sub-forum tez juz jest okol 3-4 osob bardzo zainteresowanych zeby zlapac sie tej kampanii...  Wink

Z tego co widzę, to każdy kto jeszcze nie jest w tej kampanii, a ma wystarczającą rangę i kilka meritów będzie próbował swoich szans.

Wcale się nie dziwię i życzę wszystkim POWODZENIA.

Tytanowy Janusz (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2142
Merit: 1622


View Profile
September 20, 2019, 11:01:30 AM
Last edit: September 20, 2019, 11:22:19 AM by Tytanowy Janusz
 #260

Dziś o 19 wszystko będzie jasne i 3 szczęśliwców z 90 aplikujących dołączy do najlepiej płatnej kampanii. Jakie są wasze typy?

Według mnie:

DireWolfM14
bones261
halab
bitmoover
veleor

W tej kolejności
Pages: « 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 »  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!