Bitcoin Forum
May 08, 2024, 07:02:10 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: O co chodzi z Yobit?  (Read 571 times)
Tytanowy Janusz
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2156
Merit: 1622


View Profile
May 12, 2019, 09:50:16 AM
 #21

Pytanie, czy 100 osób jest osiągalne jeśli chodzi o konta giełd. Wydaje mi się, że raczej nie rejestrujesz się na giełdzie bo zobaczyłeś sygnaturkę jakiegoś randoma (na której było jeszcze 5 innych linków). Jak miałbym to robić to pewnie skupiłbym się na jakieś krzykliwej sygnaturce jakieś grubej okazjii/ promocji (coś jak właśnie ten airdrop) a chwile bez grubych okazji wypełniał refem giełd. Ale nigdy nie umieściłbym spamu gołych linków do różnych firm, bo wydaje mi się, że nikt w to nie kliknie.

Co do wymiany na zł (czy tez na bitcoiny) to energi notowane jest na kucoinie. Wystarczy przelew ... sell i przelew powrotny w bitcoinie. Dużej straty na tym nie będzie, chyba, że cenę przytłoczą tokeny z airdorpa (ale jak wwzysocki pisał, to poprzednie 2 edycje nie zdołowały kursu)

100 osób na binance będzie miało zapewne grubo poniżej 100 btc miesięcznego obrotu. W zeszłym roku binance świętował pierwsze urodziny i udostępniał użytkownikom ich statystyki wraz z podziękowaniem. Na swoim alt koncie miałem wytradowane może z 15-20 btc (dokładnie nie pamiętam) i napisali mi, że jestem w top 95% użytkowników. Czyli tylko 5% użytkowników utrzymuje średnią około 1.5 btc na miesiąc. Pozostałe 95% jest poniżej tego.
1715151730
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715151730

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715151730
Reply with quote  #2

1715151730
Report to moderator
1715151730
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715151730

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715151730
Reply with quote  #2

1715151730
Report to moderator
Unlike traditional banking where clients have only a few account numbers, with Bitcoin people can create an unlimited number of accounts (addresses). This can be used to easily track payments, and it improves anonymity.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715151730
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715151730

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715151730
Reply with quote  #2

1715151730
Report to moderator
1715151730
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715151730

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715151730
Reply with quote  #2

1715151730
Report to moderator
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 12, 2019, 02:01:28 PM
 #22

Do tej pory nikt nie odpowiedział na moje pytania z pierwszego postu, a bardzo jestem ciekaw o co chodzi.

Jeżeli ktoś potrafi udzielić odpowiedzi, to będę wdzięczny.

Wszyscy wiemy jak najlepiej wyrażamy wdzięczność na tym forum, więc zapraszam.

...Zainterseowany tematem zacząłem czytać temat bounty Yobit i co widzę:

Quote
Oto szczegóły 5% dziennie BITCOIN INVEST BOX:

✅ 5% dziennie.

✅ Twój depozyt zostanie podwojony. Na przykład, jeśli umieścisz 2 BTC w polu inwestycyjnym, otrzymasz 4 BTC natychmiast + 5% dziennie. Proszę o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

✅ Jeśli utkniesz na dłużej niż 3 dni, otrzymasz pełną rekompensatę ze specjalnego funduszu ubezpieczeniowego.

✅ Brak Dice.

✅ Sygnały handlowe z Yobit.

✅ Możesz anulować i wypłacić w dowolnym momencie.

Czy ja się nie mylę i Yobit oferuje inwestycje HYIP na własnej stronie i to jako ich własny produkt? Jest to nowy produkt czy oferowali go juz wcześniej?...

cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
May 15, 2019, 06:46:24 AM
 #23


Właśnie zauważyłem, że masz literówkę w tytule "O co chocdzi z Yobit?"

wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
May 15, 2019, 11:08:18 AM
 #24

...masz literówkę w tytule "O co chocdzi z Yobit?"

Dzięki już poprawione.

adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
May 18, 2019, 04:53:25 PM
 #25

Pytanie, czy 100 osób jest osiągalne jeśli chodzi o konta giełd. Wydaje mi się, że raczej nie rejestrujesz się na giełdzie bo zobaczyłeś sygnaturkę jakiegoś randoma (na której było jeszcze 5 innych linków). Jak miałbym to robić to pewnie skupiłbym się na jakieś krzykliwej sygnaturce jakieś grubej okazjii/ promocji (coś jak właśnie ten airdrop) a chwile bez grubych okazji wypełniał refem giełd. Ale nigdy nie umieściłbym spamu gołych linków do różnych firm, bo wydaje mi się, że nikt w to nie kliknie.

Co do wymiany na zł (czy tez na bitcoiny) to energi notowane jest na kucoinie. Wystarczy przelew ... sell i przelew powrotny w bitcoinie. Dużej straty na tym nie będzie, chyba, że cenę przytłoczą tokeny z airdorpa (ale jak wwzysocki pisał, to poprzednie 2 edycje nie zdołowały kursu)

100 osób na binance będzie miało zapewne grubo poniżej 100 btc miesięcznego obrotu. W zeszłym roku binance świętował pierwsze urodziny i udostępniał użytkownikom ich statystyki wraz z podziękowaniem. Na swoim alt koncie miałem wytradowane może z 15-20 btc (dokładnie nie pamiętam) i napisali mi, że jestem w top 95% użytkowników. Czyli tylko 5% użytkowników utrzymuje średnią około 1.5 btc na miesiąc. Pozostałe 95% jest poniżej tego.

No faktycznie, 100 dolarów earndropu pewnie jest duża atrakcyjniejsze dla ewentualnych refów niż dobra giełda, no ale może gdyby sygnaturka była wybitnie dobrze zrobiona? Wink
Ja swego czasu na konkurencyjnym (pl) forum miałem w sygnaturce link do bitmexa (zanim wyzerowałem konto :/) i mimo dużo mniejszej skali forum oraz no cóż nie ukrywam, że nie jestem guru tradingu, kiepskich postów zapisało mi się kilkadziesiąt osób dająć w lepsze dni nawet 0,01btc dziennie.
A miałem tylko goły link z anchorem....




Do tej pory nikt nie odpowiedział na moje pytania z pierwszego postu, a bardzo jestem ciekaw o co chodzi.

Jeżeli ktoś potrafi udzielić odpowiedzi, to będę wdzięczny.

Wszyscy wiemy jak najlepiej wyrażamy wdzięczność na tym forum, więc zapraszam.

...Zainterseowany tematem zacząłem czytać temat bounty Yobit i co widzę:

Quote
Oto szczegóły 5% dziennie BITCOIN INVEST BOX:

✅ 5% dziennie.

✅ Twój depozyt zostanie podwojony. Na przykład, jeśli umieścisz 2 BTC w polu inwestycyjnym, otrzymasz 4 BTC natychmiast + 5% dziennie. Proszę o kontakt w celu uzyskania szczegółowych informacji.

✅ Jeśli utkniesz na dłużej niż 3 dni, otrzymasz pełną rekompensatę ze specjalnego funduszu ubezpieczeniowego.

✅ Brak Dice.

✅ Sygnały handlowe z Yobit.

✅ Możesz anulować i wypłacić w dowolnym momencie.

Czy ja się nie mylę i Yobit oferuje inwestycje HYIP na własnej stronie i to jako ich własny produkt? Jest to nowy produkt czy oferowali go juz wcześniej?...


Podbije, bo jak widać, mi też ta kwestia umknęła gdzieś na dalszy plan, a to jednak kluczowa sprawa  wyjaśnienie takiej oferty (nie ma przecież możliwości,  żeby coś takiego było realne) a jeśli dobrze zrozumiałem, to tą ofertę firmował ktoś z teamu yobitu??

I am looking for signature campaign Wink pm me
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
July 01, 2019, 10:37:26 PM
 #26


Teoretycznie zakończyliśmy już tema Yobit'a ale 60 dni zakazu ustanowione przy @Theymosa już minęło i co od razu pojawił się nowy temat i Yobit wraca do kręgu zainteresowania - w sumie nie dziwię się od 0,00012 btc za post dla seniora do 0,0002 za post dla Legendary może wydawać się gratką! Co myślicie panowie (i panie - to tylko na wszelki wypadek ;-))  Rozumiem, że jeżeli jest już kilku graczy z sygnuraturami tej giełdy aktualnie jest to kampania ogólnie akceptowalna... Niestety nadal brakuje użytkowników (jak dotąd tylko jeden), którzy są w stanie potwierdzić że Yobit faktycznie płaci za posty a nie jest czystym scamem...


Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
July 02, 2019, 05:40:00 PM
 #27

-snip

Wygląda na to, że temat został usunięty po raz kolejny, więc kampanię można uznać za zakończoną, przynajmniej na jakiś czas. Dziwi mnie, że całkiem dużo osób podjęło ryzyko. Nie chodzi mi tu o możliwość braku otrzymania zapłaty, a o bycie zbanowanym. Najwidoczniej większość uczestników niezbyt wysoko ceni swoje konta lub po prostu mają zapasowe pod ręką.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 02, 2019, 06:10:07 PM
Last edit: July 02, 2019, 07:03:23 PM by wwzsocki
 #28

Ja osobiście bardzo dziwię się, że Yobit jest tak traktowany na Bitcointalk. Ich kampania jest może spamerska ale to chyba wina menedżera, który na to pozwala?
Jeżeli mieliby dobrego menedżera i posterów, to mogłaby być jedna z najlepszych kampoanii na forum, biorąc pod uwgę stawki.
Tych ostatnich nie sprawdzałem ale te stawki, które były kiedyś, były wysokie i jak ktoś pisze dużo, to mógby nieźle zarobić, bez żadnej szkody dla forum.

Jeżeli chodzi o Yobit, to używam tej giełdy od samego początku i nigdy nie miałem, żadnych problemów. Co więcej dostałem od nich niezliczoną ilość darmowych tokenów i airdropów, które później tam sprzedałem a BTC wypłaciłem, znowu bez żadnych problemów. Miałem tam nawet, po kilka BTC w altach i jak, już pisałem żadnych problemów z wypłatami, depozytami czy trejdami.
Nawet nigdy nie korzystałem z supportu, bo nie było potrzeby.

Dlatego nie wiem, czemu Yobit jest tak nie lubiany jako giełda? Na pewno są złe opinie na internecie o nich ale o każdej giełdzie są, więc to jest nie jednoznaczne.
Mogę zrozumieć, że spamerska kampania jest niechciana ale czemu sam Yobit?


Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
July 02, 2019, 06:22:13 PM
Merited by wwzsocki (1)
 #29

Ja osobiście bardzo dziwię się, że Yobit jest tak traktowany na Bitcointalk. Ich kampania jest może spamerska ale to chyba wina menedżera, który na to pozwala?

Jakiego managera? Posty były zliczane automatycznie przez bota. Liczba zaliczonych postów oraz opcja wypłaty były dostępna na stronie Yobit.

Jeżeli mieliby dobrego menedżera i posterów, to mogłaby być jedna z najlepszych kampoanii na forum, biorąc pod uwgę stawki.
Tych ostatnich nie sprawdzałem ale te stawki, które były kiedyś, były wysokie i jak ktoś pisze dużo, to mógby nieźle zarobić, bez żadnej szkody dla forum.

Najwidoczniej ktoś w Yobit wyszedł z założenia, że bardziej liczy się ilość niż jakość. Weź też pod uwagę, że zdarzyło się im już wcześniej nie wypłacić użytkownikom pieniędzy za posty. Skoro i tak mają zszarganą reputację na forum to czemu by nie skorzystać z darmowej reklamy? Osoby, które nie mogą dostać się do normalnych kampanii, z wielką chęcią będą trzymać ich sygnaturę wierząc, że dostaną wypłatę.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 02, 2019, 06:56:49 PM
 #30

Jakiego managera? Posty były zliczane automatycznie przez bota. Liczba zaliczonych postów oraz opcja wypłaty były dostępna na stronie Yobit...

A widzisz o tym nie wiedziałem. Ich błąd powinni przyjąć menedżera i mieliby super kampanię. Aż się dziwię, że nikt się do nich nie odezwał z ofertą z menedżerów.

Myśleli, że zaoszczędzą i bot załatwi sprawę. Byli w błędzie, że nie docenili roli dobrego menedżera w kampanii.

Rath_
aka BitCryptex
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 1876
Merit: 3131



View Profile
July 02, 2019, 07:36:29 PM
 #31

Myśleli, że zaoszczędzą i bot załatwi sprawę. Byli w błędzie, że nie docenili roli dobrego menedżera w kampanii.

Gdyby faktycznie chcieli zaoszczędzić, to stawki byłby znacznie niższe oraz zostałby wprowadzony limit uczestników. Manager zajmowałby się doborem odpowiednich osób oraz odrzucałby posty, które byłyby tragicznej jakości - masa oszczędności. Moim zdaniem, ich celem było zrobienie sobie darmowej reklamy, tak jak to opisałem to w poście wyżej.
wwzsocki (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
July 02, 2019, 07:42:35 PM
 #32

...Moim zdaniem, ich celem było zrobienie sobie darmowej reklamy, tak jak to opisałem to w poście wyżej.

Gdyby tak było to nie wypłaciliby większości uczestników. Czy tak było, bo nie wiem dokładnie?

Z tego co pisałeś, to tylko kilku nie dostało zapłaty?

Pages: « 1 [2]  All
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!