Bitcoin Forum
July 11, 2024, 02:59:42 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  
Author Topic: Milyarder İş Adamından Ethereum’a Övgü  (Read 618 times)
jameshugo17
Full Member

Activity: 721
Merit: 100

View Profile
November 09, 2018, 08:47:03 PM

Bana akıl verme bana iş öğretme bana yatırım yap Cheesy:D Sürekli piyasayı sübvanse edici haberler geliyor ancak artık yeni para gelmesi lazım ve bu paranında gelişinin yakın olduğunu düşünüyorum.
saphine
Jr. Member
*

Activity: 481
Merit: 1

View Profile WWW
November 09, 2018, 08:48:50 PM

Spekülasyonlar yavaş yavaş gelmeye  başladı. Herkes konuşmaya başladıysa bir hareketlilik olacak demektir. Geçen sene de böyle olmuştu. En kötü reklam bile iyi reklam olarak kabul edildiğinden böyle görüşlerini bildiren önümüzdeki günlerde çıkmaya devam edecektir.
Prott
Member
**

Activity: 322
Merit: 32

View Profile WWW
November 09, 2018, 08:57:00 PM

Yatırımını yapmış muhtemelen şimdi spekülasyon zamanı Cheesy Ama piyasa için faydası oluyor bu spekülasyonların o konu su götürmez gerçek. 200 dolardan Ethereum al shille boğa gelince 1000 dolardan sat. 5x kar bu piyasa harici dünyanın hiç bir yerinde yok.

cabbarlana
Full Member

Activity: 448

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
November 09, 2018, 09:57:18 PM

Bana akıl verme bana iş öğretme bana yatırım yap Cheesy:D Sürekli piyasayı sübvanse edici haberler geliyor ancak artık yeni para gelmesi lazım ve bu paranında gelişinin yakın olduğunu düşünüyorum.

Umarım öyledir dostum ama genelde 2019 için beklenti daha yüksek gibi görünüyor, bu sene sonuna kadar ufak da olsa bir boğa görsek fena olmazdı aslında bekle bekle bir hal olduk.

Lydian
Hero Member

Activity: 1638
Merit: 686

View Profile
November 10, 2018, 07:03:30 AM

ben birakin milyarder milyoner olsam, elimde 3-4 eth olsa, bakin nasil demecler veriyorum oraya buraya, nasil övüyorum elimdeki ethereumlari:) bu zenginlerin söylediklerini yapma, yaptiklarini yap:) tabii ne yaptiklarini bilebilirsen:)
mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
November 10, 2018, 07:48:19 AM

Eth işadanların dikkatini çekmeye başlamışsa yükseliş yakındır demektir.Btc'ye oranla büyük düşüş yaşayan Eth çıkış için yol gözlemliyor.

████████████         AVXChange         ████████████
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
November 10, 2018, 08:16:20 AM

Google CEOsu bile böyle bir açıklama yapıyorsa bu adamlar demektirki çok önceden yüklü bir miktar alıp şuanda bekleme durumuna geçmiş durumdalar.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
cyhngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 10, 2018, 04:17:19 PM

Övgüden tebrik ve takdirden sıkıldık artık ya. Yatırım yapın bu kadar seviyorsanız. Uzaktan fiyat sallamaları coin güzellemeleri samimi gelmiyor.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Antony97
Jr. Member
*

Activity: 182

View Profile
December 16, 2018, 04:53:38 PM

Çok belli değilmi kendi çıkarları için kendi reklamları yaptığı ne oldu ? Adam övgüsünü yaptı o zaman kaçtı ethereum şuan kaç kuruşa düştü açıkcası bariz belli bir tuzak olduğu milyarderler övgü değil projeleri desteklerse kazanırız arkadaşlar herşeyi herkesi ciddiye almayın derim.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
mediation
Member
**

Activity: 364
Merit: 10

View Profile
December 16, 2018, 05:53:43 PM

Malesef ki özellikle bizim local forumumuz da düşüne bir tekmede biz vuruyoruz fakat Ethereum daha bundan 1 yıl önce piyasayı kasıp kavururken herkes için fevkalede bir coindi. Benim düşüncem Bitcoin ne kadar bu işin başlangıcı temel noktası olsa da Ethereum da en az onun kadar önemli ve değerli bir coin. Neden mi ? Teknolojik olarak ileri, bir çok diğer coin tarafından alt yapısı kullanılıyor ve en önemlisi büyük bir kitleye sahip.

Rkc Trader
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile WWW
December 16, 2018, 06:23:25 PM

Trend dönüşü gerçekleşmeden hiçbir pozitif haber ethereuma yada bir başka coine doğru düzgün etki etmeyecektir.

matador1903
Member
**

Activity: 182

View Profile
December 16, 2018, 06:37:18 PM

Bu adam övdü diye yatırım yapacak değiliz her önüne gelen bir yorum yapıyor belli ki kendi yatırım yapmış milletinde yapmasına uğraşıyor daha önce de bu taktiği kullanan oldu  Smiley
PinkBlue
Full Member

Activity: 616

View Profile
December 16, 2018, 06:41:53 PM

Bu adam övdü diye yatırım yapacak değiliz her önüne gelen bir yorum yapıyor belli ki kendi yatırım yapmış milletinde yapmasına uğraşıyor daha önce de bu taktiği kullanan oldu  Smiley

Tabiki de öyle twitter fenomenlerinin amacı genelde o dur yatırım yaptıkları coinleri övüp övüp bitiremezler. Dolayısıyla herkes bunu yapıyor kim neye yatırım yaptı övgü başlıyor daha çok talep olsun yükselsin diye...
bulgar_84
Sr. Member

Activity: 779
Merit: 253

View Profile
December 16, 2018, 09:03:17 PM

Bu tür haberlerin cıkması güzel fakat Bu tür adamlar tabiri caizse , s...miycekleri eşşeğin önüne ot atmazlar.

yılbasından sonra pumplar baslar , dikkatli ve akıllı olan kazanır umarım

'
WSPX.
║║
║║
[/b]
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬

'   WSPX         .
║║
║║
█[/b]   
WebSpaceX Technology Artificial Intelligence Solutions
▬▬ ● W ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● S ● ▬▬▬▬▬▬▬ ● P ● ▬▬▬▬▬▬ ● X ● ▬▬
ANN Thread ► Whitepaper ► Github ► Twitter ►  YouTube ► Reddit ► Medium

.SALE ..01 JAN 2019.
jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
December 16, 2018, 09:51:42 PM

Ethereum şu güncellemeyi ve POS a geçmeyi bir an önce gerçekleştirmesi gerekiyor gerçekten btc çöktü ama eth nin bu kadar düşüşü piyasayı daha da refüze etti.
distorsiyon
Member
**

Activity: 448
Merit: 15

View Profile
December 17, 2018, 10:13:06 AM

Btc'den bağımsız hareket etmedikçe hakettiği değerleri görmesi çok zor. Altyapısından çıkan EOS biara sağlam çelme çakmıştı.

Ben de Ethereum övücülerdenim, ancak fiyat yükselmesinden ziyade çok oynak olmaması açısından biraz daha bağımsız davranması gerekicek.
Dyatrev
Sr. Member

Activity: 980
Merit: 257

View Profile
December 17, 2018, 11:38:33 AM

Eric, hadi itiraf et kaç tane ethereum stokladın, baktın düşüyor hemen övgü düz Cheesy Yalan yok ben de istiyorum yükselmesini hatta en güvendiğim coin ETH.
Easx
Member
**

Activity: 490

View Profile
December 17, 2018, 12:24:24 PM

Ethereum övücülüğe bayılıyorum.

13 milyar dolarını gelsin bassın Eth'ye de, duygularının karşılığını görelim. Kuru kuru övmesin zengin abimiz

Hocam 13 milyar dolar servet edinmiş bir adam hele ki bu serveti bilişim sektöründen edinmişken bütün birikimini tek bi yere yatırıcağını düşünmem.

tarangogu
Full Member

Activity: 462

View Profile
December 17, 2018, 02:42:05 PM

Beni metetme bana para ver:) Övmesi pek bi öenm arzetmiyor önemli olan yatırım alması. Zaten bilinmeyen birşey dememiş. Tabiki şu an ether hakettiği değeri almıyor. kesinlikle böyle gitmez elbet artacak ve ikinci sıradaki yerini alacak
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Merit: 2

View Profile WWW
December 17, 2018, 02:46:31 PM

zaten bu teknoolojiyi ve projeleri yeren neredeyse hiç kimse yok. sadece coin yöneticileri birbiriyle atışıyor. yapılması gereken balinalara dur demek.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
Pages: « 1 [2] 3 »  All
  Print  

Jump to: