Bitcoin Forum
May 09, 2024, 03:56:44 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  
Author Topic: Boğa koşusu 12 Eylül'de mi başladı?  (Read 924 times)
Sacred
Full Member

Activity: 910
Merit: 105

View Profile
November 09, 2018, 09:24:39 PM

2 gün umutlandık ayı gitti boğa geldi dedik bütün altlar yükselmişti işte şimdi yine geri döndük bütün umudumuzu böyle böyle 1 senedir kırıyorlar bıktık artık.
1715270204
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715270204
Reply with quote  #2

1715270204
Report to moderator
Make sure you back up your wallet regularly! Unlike a bank account, nobody can help you if you lose access to your BTC.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
November 09, 2018, 09:26:08 PM

Pek sanmam arada böyle yapıyor düştüğünde de tam düşüyor keşke bu kadar çıkmasaydı dedirtiyor Smiley 1 2 yılı gözden çıkardım piyasanın hareketlenmesi biraz zor gibi şu sıralar boğa sezonu her yıl olacak bir şey değil her piyasa da bu şekilde bence herkes belli zamanlarda olmuş bir şey olsa hemen atlar burada şans süreklilik takipden ileri gelen bir şey söz konusu. Oo yükselmiş hadi bizde girelim diyenlerin kaybetmesi kaçınılmaz.Bilgi birikimi tecrübe en önemlisi boğa zor yani yakın zamanda hayırlısı diyelim keşke olsa da biraz rahatlasak.
luppecuppe
Full Member

Activity: 518
Merit: 102

View Profile
November 09, 2018, 09:47:21 PM

Bence haberlerden gelen artış falan hikaye olay tamamen balinaların istemesi. Balinalar piyasadan paraları çekerek az hacimle coin toplamaya çalışıyorlar.

Aynen öyle dostum büyük bir hareketlenme olmadıktan sonra küçük yatırımcılar da bu piyasaya girmiyor, girmek istemiyor. Çok tecrübeli yatırımcı olmaddığı sürece kolay kolay insanlar al 1-2 sene unut diyemiyor.
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 09, 2018, 09:56:37 PM

bende bu gelişmelerin boğa habercisi olduğunu sanmıyorum. boğa geldiğinde zaten herkes anlar . öyle böyle gelmez iki hafta içinde piyasaya giren para miktarından herşey açıkça görülebilir düzeye gelir.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

CAT.EX Exchange

View Profile
November 09, 2018, 10:09:19 PM

bu yükselişler normal olağan şeyler bu yükselişleri boğaya yormak yanlış olur birde sadece bu coinlerin yükselmesi mi boğanın habercisi? birde geçen yılın aynısını bekleyenler var neden böyle bir beklenti içinde millet bence en mantıklısı her şeye karşı hazırlıklı olmak

mavibir
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 2

View Profile WWW
November 10, 2018, 07:51:32 AM

Hiç boğa görmediğiniz belli.Geçen senenin Haziran ayının dili olsada konuşsa abartısız coinlerin çoğu X10 yapmıştı.Tekrar o günleri görebilecekmiyiz bilmiyorum ama çok bekledip.Boğaya az kaldı gözüken.

████████████         AVXChange         ████████████
cabbarlana
Full Member

Activity: 448
Merit: 100

send and receive money instantly, w/no hidden cost

View Profile WWW
November 10, 2018, 08:23:40 AM

Boğa için söylentiler yayılmaya başladı ama ben piyasaya ciddi anlamda bir sıcak para girişi göremiyorum. Bakalım gelecek aylar bize ne gibi neticeler gösterecek. Ben beklemedeyim.

absurde
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 5

View Profile WWW
November 10, 2018, 08:52:53 AM

Benim düşünceme göe boğanın gerçekleşmesi için, Btc'nin lokomotif olup tüm alt coinlerde birlikte yukarı yönlü hareket yapmasıdır. Tek başına yaptığı zaman altların nasıl perişan olduğunu hatırlıyoruzdur.
truncus
Sr. Member

Activity: 784
Merit: 259

View Profile
November 10, 2018, 09:25:38 AM

piyasalarda biraz toparlanma olduğu doğru ama boğa derken daha başka birşeyi kastediyoruz. bu yükselişlere boğa denmez. bence bazı balinalara eline token topluyorlar.
Suskunadam
Hero Member

Activity: 756
Merit: 505

View Profile
November 10, 2018, 10:36:48 AM

Piyasada gerçekten ufak ufak yavaş yavaş bi artış var ve bunları çok güzel tespit etmişsiniz boğa bi anda gelmeyebilir ama ne zaman gelirse gelsin en az 3x yapmadan gidemez fiyatın bi önemi yok kendini belli etmesi lazım Smiley
paca08
Member
**

Activity: 406
Merit: 14

View Profile
November 10, 2018, 11:11:46 AM

Şu anda boğa gelmedi ama 2018 bitmeden hareketlenme olacağını düşünüyorum. 2019 başlarında ise boğa hareketinin başlamasını bekliyorum. Eğer BTC beklenen harekete başlarsa dur durak bilmeden artması gerekiyor.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
November 10, 2018, 12:40:31 PM

Depresyonun sonu yükselişin başı anlamına geliyo  bu aradaki zaman diliminde ufak çaplı inişli çıkışlı hareketler görüyoruz ancak sert bi hareket gelmeden boğa başladı diyemeyiz.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
lossnet
Legendary
*

Activity: 1820
Merit: 1123

View Profile
November 10, 2018, 01:49:12 PM

Olabilir de olmayabilir de... Ama geçen seneki CMC verilerini daha önceki yıllarla kıyaslarsak kasım-aralık-ocak ayları çoğunlukla hareketli geçmiştir. Büyük yükselişler ya da boğa dönemleri hep bu aylara denk gelmiştir. Test edebilmek için de önümüzde zaten çok kısa bir süre kaldı. Bekleyip görücez bakalım.
BACARAN
Jr. Member
*

Activity: 560

View Profile
November 10, 2018, 03:37:07 PM

Death-cat  bounce Wink

olay budur aslında  Grin Ama daha dead cat bounce olayında olduğumuzu düşünmüyorum büyük yatırımcılarda hala fazlaca bitcoin etherium ..vs var  piyasa 1 triyon doalra çıakrtıp öyle fatality çekerler diye düşünüyorum  Cool
tmlksck
Jr. Member
*

Activity: 476

View Profile WWW
November 10, 2018, 04:05:38 PM

ağustos ayındaki bir diğer grafikte de depresyon un sonunda olduğumuz, yükselişin başlayacağı söyleniyprdu ama boşa çıkmıştı tabii.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
rexxxoonaa
Jr. Member
*

Activity: 322

View Profile WWW
November 10, 2018, 04:08:21 PM

Bu tip hareketin benzerini nisan mayıs aylarında da yapmışlardı hani şu eosun coştuğu dönemde. Tek başına yeterli değil ama dip nokta kestirmek açısından pozitif bir veri.

▬▬▬▬▬▬▬▬  Guider.travel  ▬▬▬▬▬▬▬▬
cosgun61
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile WWW
November 11, 2018, 04:19:52 PM

Boğa falan yok ortada..Birbirimizi kandırmayalım bence.Btc sert düşüşe hazırlanıyor. Belki de btc bitecek.Yatırımcılar küstü,al-sata yanaşan yok.Bakalım neler olacak

● ●   CATEX.io   ● ●
|    |  Transaction Mining Exchange  |    |
(((((((  TRADE NOW  )))))))
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
November 11, 2018, 05:28:27 PM

BTC bugün yine düşmeye başladı. Yani tamam diğer cinler yükseldi ama oraya düşmeden önce nereden oraya geldiler. Yani suan bir çok coinin fiyatı Şubat marttaki değerlerinin kaç kat altında.  O kadar yüksekten alanlar var ki. Sanki herkes en düşük fiyattan mi aldı coini. O yüzden boğa felan zor bana göre.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1260
Merit: 644

View Profile WWW
November 11, 2018, 05:45:35 PM

guzel tespıt ama bu coınlerın cogu zaten bear pıyasasında cıktıgı ıcın bu hareketler normal, pıyasayı bear da cıkanlar ve bull da cıkanlar olarak ayırmak gerekıyor, bearda bear sartlarına gore cıkan coınlerın kazandırması normal bu bull da da kazandırıcak anlamı tasımaz,
psikolog
Member
**

Activity: 210
Merit: 11

♦ SIMDAQ ♦

View Profile
November 11, 2018, 07:51:44 PM

Birkaç coinin fiyatlarındaki değişimlere bakarak boğa geliyor demek baya zorlama olur gibi. Boğa geliyor olsa zaten bitcoin yerinde duramaz, haberler ardı ardına gelir ve ne olup bittiğini anlamadan boğanın bitişine doğru yol alırız  Grin

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
Pages: « 1 [2] 3 4 »  All
  Print  

Jump to: