Bitcoin Forum
April 23, 2024, 03:16:39 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: BitcoinTalk'da Hatırladığınız Üyeler? İz Bırakanlar Kimler Acaba?  (Read 239 times)
This is a self-moderated topic. If you do not want to be moderated by the person who started this topic, create a new topic.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
November 11, 2018, 02:46:15 PM

Merhaba sevgili dostlar,

Az önce R10'da gezindiğim sırada bu tarz bir konu başlığına denk geldim ve R10'da eski bir üye olarak konuyu okuduğum zaman oldukça keyifli zaman geçirdim. Burada da her ne kadar eski bir üyeliğim bulunmuyor olsa da bir ortam yakalamış bulunuyorum. Bakalım burada nasıl hikayeler, neler neler yapmış üyeler çıkacak? BitcoinTalk Stalk Günlüğüm adlı konuda her ne kadar birçok not bulunuyor olsa da üyelerden farklı anılar dinlemek adına bu konuyu açmak istedim.

İyi forumlar. Smiley
1713842199
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713842199
Reply with quote  #2

1713842199
Report to moderator
The trust scores you see are subjective; they will change depending on who you have in your trust list.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
Leteravian
Full Member

Activity: 322
Merit: 158

Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---

View Profile WWW
November 11, 2018, 03:13:07 PM
Last edit: November 11, 2018, 03:29:21 PM by Leteravian

Bu biraz şey gibi olmuş seni hiç unutmayacağım Süt Oğlum Şaban / Emir Erim Ramazan / Damadım Bayram Grin

Kardeşim bu başlıkla lokalde iz bırakan kişiler arasına gireceğin kesin Wink

Benim forumda aktif olduğum tüm dönem içerisinde gerek açtıklarını konu başlıklarından gerekse kaliteli yorumları ve paylaştıkları deneyimlerden dolayı lokalde isimlerini unutmayacağım kişiler ;

EFS = Moderatör Faktörü Aktif yorum attığı zamanları yakalayamadık ama arada da olsa esiyor yazıyor sağa sola Cheesy
teramit = Adamın her yerde adı geçiyor unutulur mu Grin
PHI1618 = Her ne kadar theymos yapmasada gönüllerin merit kaynağı Wink
ekiller = Adını unutsam avatarını unutmam görselle hatırlıyorum adamı Grin
mhanbostanci = SEBZELİ GÜVEÇ tarifi özel ilgi alanım Grin Marjinal adamsın vesselam
by rallier = Lokalin genel koordinatörü/operasyon sorumlusu nerede bir organizasyon örgütlenme sen oradasın dostum Cheesy
BitcoinTurk = Acemilerin babası gibi bir şey olacaksın yakında tüm yönlendirme uyarma ve bilgilendirme topiclerini okuyan acemiler unutmaz seni Grin

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬    ●  Leteravian  ●    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
●  Merit Bekleyen Konularım  ●    ●  Diğer Üyelerin Merit Bekleyen Konuları Bu Başlık Altında  ●
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬  ●  İmzanız ile Merit dağıtımına destek olun  ●  ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
November 11, 2018, 03:51:30 PM

Benim favorim phi1618
sammys
Hero Member

Activity: 1111
Merit: 525

CryptoTalk.Org - Get Paid for every Post!

View Profile
November 11, 2018, 05:21:41 PM

kriptopara : Efsane ethereum seviciliği
cakir: Bitcoinavi ile beyinlere fatal error verdiren abimiz
mmmtr: nick mağdurluğundan illallah etmiş birey ve kriptopara ile çekişmeleri
nickini hatırlamadığım dolandırıcı: calıntı cclerle bitcoin karşılığı kahve makinesi satan zatı muhterem
bobmarley: ilkbaslarda fonlarla iyi kazandıran sonra kepenk indiren sonuçların ne olduğunuu hatırlamadığım kişi

bu kişiler 2-3 sene öncesinden aklımda kalanlar neler oldu neler bitti pek takip edemiyorum ama iyi zamanlardı be ne güzel 200 - 300 bandındaydı bitcoin ethereum daha 2 basamaklı hanelerdeydi hey gidi günler heeey

edit: Ekiller antikaların birtanecik sevgilisi hocamızıda unutmamak lazım Cheesy

. ██████████.
                              .████████████████.
                           .██████████████████████.
                        -█████████████████████████████
                     .██████████████████████████████████.
                  -█████████████████████████████████████████
               -███████████████████████████████████████████████
           .-█████████████████████████████████████████████████████.
        .████████████████████████████████████████████████████████████
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       .██████████████████████████████████████████████████████████████.
       ..████████████████████████████████████████████████████████████..
       .   .██████████████████████████████████████████████████████.
       .      .████████████████████████████████████████████████.

.       .██████████████████████████████████████████████
       .    ██████████████████████████████████████████████████████
       .█████████████████████████████████████████████████████████████.
        .███████████████████████████████████████████████████████████
           .█████████████████████████████████████████████████████
              .████████████████████████████████████████████████
                   ████████████████████████████████████████
                      ██████████████████████████████████
                          ██████████████████████████
                             ████████████████████
                               ████████████████
                                   █████████
.YoBit AirDrop $.|.Get 700 YoDollars for Free!.🏆
2run
Hero Member

Activity: 1890
Merit: 792

View Profile
November 12, 2018, 12:09:47 AM

Benim için  ghostshirt diyebiliriz Smiley ilk olarak temel bilgileri kendisinden almıştım :-) zaman çok çabuk geçiyor gerçekten. ikici olarak moderatörümüz EFS. ilk ciddi kazancımı onun açtığı dogecoin başlığından yapmıştım. coindump mu neydi salak bir site üzerinden uğraşıp durmuştuk.
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
November 12, 2018, 02:28:31 PM

Bu biraz şey gibi olmuş seni hiç unutmayacağım Süt Oğlum Şaban / Emir Erim Ramazan / Damadım Bayram Grin

Kardeşim bu başlıkla lokalde iz bırakan kişiler arasına gireceğin kesin Wink

Benim forumda aktif olduğum tüm dönem içerisinde gerek açtıklarını konu başlıklarından gerekse kaliteli yorumları ve paylaştıkları deneyimlerden dolayı lokalde isimlerini unutmayacağım kişiler ;

EFS = Moderatör Faktörü Aktif yorum attığı zamanları yakalayamadık ama arada da olsa esiyor yazıyor sağa sola Cheesy
teramit = Adamın her yerde adı geçiyor unutulur mu Grin
PHI1618 = Her ne kadar theymos yapmasada gönüllerin merit kaynağı Wink
ekiller = Adını unutsam avatarını unutmam görselle hatırlıyorum adamı Grin
mhanbostanci = SEBZELİ GÜVEÇ tarifi özel ilgi alanım Grin Marjinal adamsın vesselam
by rallier = Lokalin genel koordinatörü/operasyon sorumlusu nerede bir organizasyon örgütlenme sen oradasın dostum Cheesy
BitcoinTurk = Acemilerin babası gibi bir şey olacaksın yakında tüm yönlendirme uyarma ve bilgilendirme topiclerini okuyan acemiler unutmaz seni Grin

Bu başlığın sürekli olarak gündemde kalması durumunda birçok üyeliğin hatırlanmasına sebep olmuş olacağız. Özellikle eski anıları okurken zevk alan birisi olarak konunun sürekli de güncel kalmasını istiyorum açıkçası. Bir diğer yandan bu güzel yorumun için de teşekkür etmeden geçmek istemiyorum çünkü oldukça güzel gözlemler yapmışsın. Özellikle benim hakkımda da böyle düşünmen benim için oldukça mutluluk verici bir şey oldu. Smiley
BitcoinTurk (OP)
Hero Member

View Profile
November 15, 2018, 02:29:43 PM

kriptopara : Efsane ethereum seviciliği
cakir: Bitcoinavi ile beyinlere fatal error verdiren abimiz
mmmtr: nick mağdurluğundan illallah etmiş birey ve kriptopara ile çekişmeleri
nickini hatırlamadığım dolandırıcı: calıntı cclerle bitcoin karşılığı kahve makinesi satan zatı muhterem
bobmarley: ilkbaslarda fonlarla iyi kazandıran sonra kepenk indiren sonuçların ne olduğunuu hatırlamadığım kişi

bu kişiler 2-3 sene öncesinden aklımda kalanlar neler oldu neler bitti pek takip edemiyorum ama iyi zamanlardı be ne güzel 200 - 300 bandındaydı bitcoin ethereum daha 2 basamaklı hanelerdeydi hey gidi günler heeey

edit: Ekiller antikaların birtanecik sevgilisi hocamızıda unutmamak lazım Cheesy

Belirttiğiniz üyeliklerden ekiller, mmmtr ve bobmarley  hakkında bilgi sahibiyim bende. Özellikle mmmtr arkadaşımız oldukça hatalı bir nick seçmiş çünkü büyük bir dolandırıcılık yüzünden yazık olmuş kendisinin nickine, keşke sadece onun nick değişme hakkı olsaydı. Bobmarley hakkında ise sadece paylaşılmış efsaneleri biliyorum, ben onun döneminde forumda pek fazla aktif değildim ne yazık ki. Tabii ki bunun benim faydama olduğunu düşünüyorum en azından o dönem para kaptıranların arasında adım geçmiyordu Cheesy Ekiller hakkında ise yazacak pek fazla bir şey yok, kendisinin yorumlarını takip ediyorum sürekli olarak, birde sağ olsun ara sıra faydalı bulduğu başlıklarıma ve mesajlarıma merit göndermeyi de ihmal etmiyor.
Pages: [1]
  Print  

Jump to: