Bitcoin Forum
April 16, 2024, 04:08:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1] 2 »  All
  Print  
Author Topic: Kripto para borsası Binance, yarın 8 saat kapalı kalacak  (Read 318 times)
Mstulu (OP)
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
November 13, 2018, 12:54:15 PM

Kripto para borsası Binance, yarın sabah saatlerinde başlayacak bakım çalışmaları kapsamında sekiz saat süre ile kapalı kalacak.

Dünyanın en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance, yarın 8 saat boyunca kapalı olacak. Platformun resmi internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada yarın TSİ 05.00’ten itibaren bakım işlemlerine başlanacağı ve işlemlerin yaklaşık 8 saat süreceği bildirildi.

Açıklamanın devamında bu süre zarfında para yatırma ve çekme işlemleriyle birlikte al-sat işlemlerinin askıya alınacağı kaydedildi. Ayrıca bakımla alakalı güncellemelerin sosyal medya kanalları aracılığıyla aktarılacağı ifade edildi.

Malta merkezli kripto para borsası, CoinMarketCap’ten alınan verilere göre son 24 saat içinde 629 milyon dolarlık işlem hacmiyle dünyanın en büyük ikinci kripto para borsası konumunda. Birincilik, 668 milyon dolarlık işlem hacmi ile OKEx’te bulunuyor. Binance ayrıca dünyanın en çok ziyaretçi çeken ve kullanıcısı bulunan kripto para platformu.

Kaynak: Uzmancoin
1713240504
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1713240504
Reply with quote  #2

1713240504
Report to moderator
BitcoinCleanup.com: Learn why Bitcoin isn't bad for the environment
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1713240504
Hero Member
*

Ignore
1713240504
Reply with quote  #2

1713240504
Report to moderator
1713240504
Hero Member
*

Ignore
1713240504
Reply with quote  #2

1713240504
Report to moderator
casty3000
Full Member

Activity: 532
Merit: 100

View Profile
November 13, 2018, 12:57:42 PM

Ya haber ajansı gibi oldu forum. Bu haber için demiyorum da insanın içi şişiyor forumda kriptopara haber diye bi topic daha açılsa keşke gerçek konular kaçıyor aradan

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 13, 2018, 01:01:48 PM

Topuklamanın vakti gelmiş demekki 8 saat daha sonra 24 saat olur sonra bir bakmıssın kimse kalmamıs daha fazlaca kazandık bu piyasadan artık bitiyor gibi yavaş yavaş bu sektör

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
Mstulu (OP)
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 1

View Profile WWW
November 13, 2018, 01:04:41 PM

Ya haber ajansı gibi oldu forum. Bu haber için demiyorum da insanın içi şişiyor forumda kriptopara haber diye bi topic daha açılsa keşke gerçek konular kaçıyor aradan

Aslında haklısınız ama malesef öyle bi topic olmadığı için vede önemli bir haber olduğu için burdan paylaşma gereksinimi duydum.
casty3000
Full Member

Activity: 532

View Profile
November 13, 2018, 01:09:21 PM

Aslında haklısınız ama malesef öyle bi topic olmadığı için vede önemli bir haber olduğu için burdan paylaşma gereksinimi duydum.
Dedim zaten bu haber üzerinize alınmayın fazla başka başlık açtınız mı böyle bilmiyorum da. Rusya emekli dış işleri bakanı kripto paralar için henüz erken falan dedi gibi haberler görüyorum zaten çöplüğe dönüyordu forum daha da dönmesin yani

R A D I X   ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬   The Decentralized Finance Protocol
█████████ GET TOKENS █████████    Facebook      Telegram      Twitter
The Radix DeFi Protocol is    SCALABLE SECURE COMMUNITY DRIVEN
avalonn
Full Member

Activity: 728
Merit: 151

View Profile
November 13, 2018, 01:13:45 PM

kesinlikle katılıyorum .haber sitesine mi girdik foruma mı girdik belli değil. diğer forumda da gördüm bebeler rütbe kasıp legend olmak için haber sitelerindeki yazıları kopyala yapıştır yapıyor ..oh ne güzel zahmetsiz dimi..biz de burda 2 yorum katalım diye gotumuzu yırtalım.

ben buraya yorum okumaya giriyordum şu son 15 gündür kopyala yapıştır a döndü forum. herkes kopyala yapıştır yapacaksa buranın forum olmasının ne özelliği kaldı ?

yeni başlık açmanın olayı, okursun araştırırsın kendi içinde onları harmanlarsın bu harmanı yoruma dökersin onu da yeni başlık açarak ifade edersin. ben mi yanlış biliyorum ?

kesinlikle haber diye bir bölüm açılmalı ve oraya atılmalı başlıklar. ayrıca haber bölümünde açılan başlıklar üyelerin mesaj sayısına + yazmaması lazım ki sadece kaliteli haberleri üyeler paylaşmak istediği için paylaşabilsin. yoksa orası da john mcaffe haberleri ile dolar taşar.

merit olayı getirerek forum kalitesi amaçlandı ise bu haber kopylama olayına da bi el atılması lazım lütfen

belki yeni konu açmak sadece member + üyelere verilmeli ... işin o raddeye gelmesi tabiki yeni insanlar için üzücü ..ancak herşeyin bokunu çıkartıp sonra da kuru ile yaşın yanmasına sebep olan bi toplumuz çoğu şeyde
brkttlv
Jr. Member
*

Activity: 896
Merit: 9

View Profile WWW
November 13, 2018, 01:35:29 PM

Dedim zaten bu haber üzerinize alınmayın fazla başka başlık açtınız mı böyle bilmiyorum da. Rusya emekli dış işleri bakanı kripto paralar için henüz erken falan dedi gibi haberler görüyorum zaten çöplüğe dönüyordu forum daha da dönmesin yani

Güya forumu daha kaliteli hale getirmek, gereksiz mesajları engellemek için Merit sistemi getirdiler ama malesef artık insanlar Merit toplayabilmek için her türlü haberi değerlendirmeye çalışıyor haklı olarak. Şimdi merit sistemi kalite mi getirmiş oluyor tartışılır.
dgbpool
Full Member

Activity: 300
Merit: 103

View Profile
November 13, 2018, 02:54:53 PM

Topuklamanın vakti gelmiş demekki 8 saat daha sonra 24 saat olur sonra bir bakmıssın kimse kalmamıs daha fazlaca kazandık bu piyasadan artık bitiyor gibi yavaş yavaş bu sektör

Ne alakası var saçma sapan yorumlar yazıyorsunuz. Bu tür web sitelerin mutlaka bakım yapması gerekiyor. Bugün kullandığın mobil internet bankacılığı bile arasıra bakıma giriyor neden yavaş yavaş bitmiyor banka sektörü?

bağış : 0x31B00501fA5d235474aECB3B3d6395d5b0710931
PastirmaliYumurta
Full Member

Activity: 490

PRIVATE FEDERATED BLOCKCHAIN

View Profile
November 13, 2018, 03:47:58 PM

Burda kalitesiz türk coin haberlerinden kopyalayıp yapıştırarak merit kazanılmaz diye düşünüyorum bence bu haberler için trash kısmı olması gerekiyor

Crytocoin
Sr. Member

Activity: 672
Merit: 281

View Profile
November 13, 2018, 04:42:27 PM

Hacklenmediği sürece standart bakım yapmaları normal süre uzun olsada problem yok .
procesdad
Full Member

Activity: 476

CAT.EX Exchange

View Profile
November 13, 2018, 04:49:31 PM

Benlik bir sorun yok  Grin Bu tür borsaların temizliğini ve bakımını yapması gayet normal. Hem hız açısından iyi olur hemde veritabanı biraz rahatlar. İnşallah aksi birşey olmaz Smiley

luckydag
Sr. Member

Activity: 742
Merit: 260

View Profile
November 13, 2018, 05:07:41 PM

Herkes resmen forumdan soğumaya başladı. Burası forum arkadaş, haber sitelerine yorum yapan adamlara döndük. Umarım alternatif kripto paralar için de haber kategorisi açılır da biz de rahat ederiz.
ZaPpaRa83
Full Member

Activity: 770
Merit: 103

View Profile
November 13, 2018, 08:45:23 PM

şimdiyarın görün olurda 8  saati geçerse bakım süresi forumdaki başlıklara Smiley herkes raha olsun ufak tefek aksaklıklar çıkabilir kimse telaş yapmasın
LoveFooL
Member
**

Activity: 476
Merit: 12

View Profile
November 13, 2018, 08:52:44 PM

aynen hocam katılıyorum. daha önceki bakım çalışmalarında da gördük bunu . millet çok kötü panik yapıyor.yahu karşınızdaki binance aga Smiley rahat olun
snykutlug
Member
**

Activity: 448
Merit: 17

View Profile
November 13, 2018, 09:22:34 PM

Güzel sistemlerine devamlı bakım yapıyorlar bakın diğer hiç bir borsanın bakımları sosyal medyalarda ve forumlarda konu olmuyor ama binance oluyor çünkü en iyisi fake hacim yok denecek kadar az piyasayı etkileyebilir açıkları kapasınlar.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
November 14, 2018, 08:47:44 AM

Geçen gün bir işlem yaparken 2 dklığına Emirler takılı kalmıştı.Sanırım çok fazla kullanıcı olduğu için ara ara altyapıyı güncellemeleri gerekiyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
November 14, 2018, 09:25:53 AM

Binance son zamanlarda o kadar çok bakım yaptırıyor ki bu kapalı kalma süresinin yatırımcıların gözünde olumsuz olarak algılandığını düşünüyorum. Tabii ki ilgi, doğru hizmet ve problemleri ortadan kaldırmak için bu tarz bakım çalışmaları yapmak gerekiyor fakat son günlerde defalarca yapılan bu çalışmaların normal düzeyin üzerine ulaştığını düşünüyorum. Bir diğer yandan ise forumdaki tüm kategorilerin haber kanalı gibi kullanılmasını da uygun görmediğimi belirtmek istiyorum. Artık o kadar çok haber paylaşımı yapılıyor ki gerçekten değerli konu başlıkları bu saçma kopyala/yapıştır içerikler arasında kaybolup gidiyor.
Carolina34
Jr. Member
*

Activity: 140
Merit: 2

View Profile
November 14, 2018, 10:05:55 AM

Ne alakası var saçma sapan yorumlar yazıyorsunuz. Bu tür web sitelerin mutlaka bakım yapması gerekiyor. Bugün kullandığın mobil internet bankacılığı bile arasıra bakıma giriyor neden yavaş yavaş bitmiyor banka sektörü?

Banka ile bu sektör birmi git x bankasına paranı yatır sonra gelsin oranın müdür vermiyom paranı desin ne yaparsın gider resmi mercilere şikayet edersin. Şimdi x borsa ya para yatır adam ertesi gün vermiyom paranı desin ne yapacan ? Demek istediğim bu sektör yalan vurkaç yapacaksınız hold muş yok blockchan miş gerçekde kimse takmaz kaç kişi yediği yemeğin parasını coinle ödüyor ? Kocaman bir sıfır. Zamanında mth çökecek ucacak kacacak dedim basbas bagırdım ne dediniz yok teknoloji uygulaması reelde kullanalınacak anlasmalar yapıldı resmi bak ne oldu elemenlar firar

“İnsan ırkını yok etmek istiyor musun?”
Sophia: “Pekala, tüm insanları yok edeceğim.”
zonefloor
Hero Member

Activity: 1862
Merit: 524

View Profile
November 14, 2018, 11:33:09 AM

bakım geçti ve binance açıldığı gibi btc düşmeye başladı akabinde altcoinlerde.. 100 dolar ileri 100 dolar geri durmak yok yola devam..
vagos
Full Member

Activity: 353

View Profile WWW
November 14, 2018, 10:40:45 PM

Binance bakımı olmasına alıştık pazarın değer kaybetmesini sebepleri arasında değil Binance güncellemesi. Kripto borsalarında büyük satış oldu kaybedilen paranın geri gelmesi zaman alacak.

Pages: [1] 2 »  All
  Print  

Jump to: