Bitcoin Forum
April 26, 2024, 11:59:27 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 [2]  All
  Print  
Author Topic: 0.005~0.01 aralığında bitcoin borç almak istiyorum,3 gün içinde %25 geri ödemeli  (Read 464 times)
KriptoGuruTR
Member
**

Activity: 564
Merit: 19

View Profile
November 16, 2018, 11:05:41 AM

Konuda konu yani ha. 150 TL vercez, 185 TL alcaz...
1714132767
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714132767
Reply with quote  #2

1714132767
Report to moderator
1714132767
Hero Member
*

Ignore
1714132767
Reply with quote  #2

1714132767
Report to moderator
1714132767
Hero Member
*

Ignore
1714132767
Reply with quote  #2

1714132767
Report to moderator
"In a nutshell, the network works like a distributed timestamp server, stamping the first transaction to spend a coin. It takes advantage of the nature of information being easy to spread but hard to stifle." -- Satoshi
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714132767
Hero Member
*

Ignore
1714132767
Reply with quote  #2

1714132767
Report to moderator
1714132767
Hero Member
*

Ignore
1714132767
Reply with quote  #2

1714132767
Report to moderator
ekiller
Legendary
*

Activity: 2212
Merit: 1112

LLP Programming & Electronics

View Profile
November 16, 2018, 12:49:29 PM

Sayın  @EndPoi

Borç isteme başlığınız da  şu kriterleri de eklerseniz daha olumlu sonuç alabilirsiniz ;

- Müslüman mısınız?
- Ahiretten korkar mısınız?
- Namaz kılar veya Cuma ya gider misiniz?
- Kul hakkı yemek konusunda ki düşünceleriniz nelerdir?

Yukarıda ki kriterlerde beyanatta bulunan arkadaşların hedeflerine daha kolay ulaştıklarını gözlemledim .
Hatta bu kriterlerde  beyanatta bulunan devlet adamları dahi hedeflerine daha kolay ulaşıyorlar.
EndPoi (OP)
Newbie
*

Activity: 12
Merit: 0

View Profile
November 16, 2018, 01:51:26 PM

Sayın  @EndPoi

Borç isteme başlığınız da  şu kriterleri de eklerseniz daha olumlu sonuç alabilirsiniz ;

- Müslüman mısınız?

Yukarıda ki kriterlerde beyanatta bulunan arkadaşların hedeflerine daha kolay ulaştıklarını gözlemledim .
Hatta bu kriterlerde  beyanatta bulunan devlet adamları dahi hedeflerine daha kolay ulaşıyorlar.
Ben Deist'im, yazdıklarınızda doğruluk payı var ama çevremde bunları yapan ve dürüst olanlarda, olmayanlarda var, yapmayan ama dürüst olan yada olmayanlarda var. Genelleme yapmak benim haddim değil, ancak bahsettiğiniz konuları günümüzde kullanan çok olunca yazmakta haklısınız. Selamlar
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
November 16, 2018, 04:18:45 PM

Sayın  @EndPoi

- Müslüman mısınız?

Hatta bu kriterlerde  beyanatta bulunan devlet adamları dahi hedeflerine daha kolay ulaşıyorlar.
Ben Deist'im, yazdıklarınızda doğruluk payı var ama çevremde bunları yapan ve dürüst olanlarda, olmayanlarda var, yapmayan ama dürüst olan yada olmayanlarda var. Genelleme yapmak benim haddim değil, ancak bahsettiğiniz konuları günümüzde kullanan çok olunca yazmakta haklısınız. Selamlar

Allahsız kitapsız kişilere borç vermiyorum. Allahlı kitaplı namazlı kişilere veriyorum.  ama veren çıkar hocam illa ki,  belki salih amelli bir deist kardeşimiz böyle bir adım atar size doğru.
ATAK T-129
Sr. Member

Activity: 386
Merit: 250

View Profile
November 16, 2018, 04:53:47 PM

Hocam madem bilgilerinizi paylaşmakta sıkıntı yaşamıyorsunuz ve bütün kartlarınızı açık oynuyorsunuz neden forumda Btc satan kişilerle adam akıllı isminizle cisminizle ticaret yaparak bu miktarı temin etmiyorsunuz?
Belirttiğinize göre bir mesleğiniz var, kredi kartınız var ve 18 yaşından da büyüksünüz, muhtemelen banka hesabınız da var ve içinde 150 TL'den fazla bir miktar var. Haftasonu dahi havale yapılıyorken borç neden istiyorsunuz? Bahane olarak haftasonu paribu'da işlem yapılmadığını belirtmişsiniz, buyrun size alternatif... Forumda ticaret yapın, bu şekilde temin edin.
Var mı bu konuda itirazınız?? Yapamayacak durumunuz??? Okumak istiyorum, lütfen paylaşınız...
İyi akşamlar.
BitcoinTurk
Hero Member

Activity: 1624
Merit: 624

View Profile
November 16, 2018, 04:57:40 PM

bitcointurk ve ripplecanavarı adlı kişiler veriyor direk özel mesaj atabilirsin onlara.

Öneri ve düşüncen için teşekkür ederim fakat ben borç vermiyorum. Sütten ağzım bir kere yandı, ikinci kere yanmasını istemiyorum. Smiley
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
November 16, 2018, 05:03:03 PM

Dolandırıldığınızı aleni olarak yazdığınız, adaleti sopa yerine olmayan hukuk sistemi ile aradığınız sürece bu ve türevleri bu tip başlıklar açacak.

Ankara dışkapı acilin önündeyim. Trafikte ambulanslara ızdırab olmayın Smiley

Sadece trafikteki araçlar değil yayalar bile atlıyor artık yola. Lan bırak bir ambulans geçsin bekle 10 saniye. Erken geçtin de kazandığın o 10 saniye ile atomumu parçalayacaksın

mdikmetas
Full Member

Activity: 616
Merit: 118

View Profile
November 16, 2018, 05:21:19 PM

test net yokmu btc de
ATAK T-129
Sr. Member

Activity: 386
Merit: 250

View Profile
November 16, 2018, 06:49:25 PM

Bu arada bu atacağım video ile aynı kişiyle olma ihtimali var.(Bak ihtimal diyorum, şimdi yoooh ben o değilim, ispatla yükümlüsün vs vs zırvalama Smiley ) Videoda adam 150 TL olarak binlerce kişiyi dolandırmış.
Video Linki: https://www.youtube.com/watch?v=TuwU3lS3rB4
puki61
Newbie
*

Activity: 6

View Profile
November 16, 2018, 06:51:35 PM

Merhaba arkadaşlar,

Yeni üye oldum ve ilk mesajım, nasıl güven sağlayacağım hakkında bir fikrim yok ancak yinede durumu anlatmak istedim.

Ben yazılımcıyım, bir bitcoin sitesinde kullanılmak üzere, google chrome tarayıcıda uzantı olarak eklenip çalışabilen bir bot geliştirdim. Teoride her şey tamam ancak pratikte test edebilmem için (min-max) 0.005~0.01 bitcoin lazım.

Geri ödemesi ise yine (min-max) olmak kaydıyla 1-3 gün aralığında, %25 faizi ile iade edeceğim. Eğer bot bu testten başarı ile geçerse, nasıl kullanılacağı ile ilgili bir video çekip youtube'da yayınlayacağım, akabinde de bu botu 0.03 bitcoin karşılığında satışa çıkaracağım.

Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar özel mesaj ile ulaşırsa, telefon numaram, kişisel web sitem dahil her şeyi kendileri ile paylaşabilirim. Mümkünse 1 kişiden, değil ise bir kaç farklı kişiden bu borcu alabilirim. Birden fazla kişiden olması durumunda, herkesin yolladığı kadar bitcoin'in %25'i faizli ödeme yapmış olurum.

Diğer yandan bot bir kaç saat önce bitti, şu an forumda fazla kişi olmayacağını da düşünerek, şimdi uyuyup yarın sabahtan ilgilenen arkadaşların mesajlarına cevap vermiş olurum, eğer bu borcu bulursam da yarın teste başlamış olurum.

Şimdiden teşekkürler.

NOT : Aşağıdaki iki mesaj yüzünden bu notu almak durumunda kaldım, olumsuz görüşleriniz varsa kendinize saklayın, burada ben kartlar açık oynuyorum arkadaşlar. Ciddi olan arkadaşlar yazsın bi zahmet

gel ben sana verecem embesil
PHI1618
Legendary
*

Activity: 1554
Merit: 1334

View Profile
November 16, 2018, 07:21:53 PM

Niye böyle yapıyorsunuz ya? Cidden. Merak ediyorum. Nasıl böyle bu kadar rahat takılıyorsunuz? Neyse yazmayacağım çok bir şey...

"Damnant quod non intelligunt." Anlamadıkları şeyi suçlarlar. BTC
Cemlik
Member
**

Activity: 602
Merit: 32

View Profile
November 17, 2018, 09:13:00 AM

Bu arada bu atacağım video ile aynı kişiyle olma ihtimali var.(Bak ihtimal diyorum, şimdi yoooh ben o değilim, ispatla yükümlüsün vs vs zırvalama Smiley ) Videoda adam 150 TL olarak binlerce kişiyi dolandırmış.

Hahaha ya sonuna kadar izledim Smiley eleman dolandırıcıyla fena testis geçmiş Smiley))

...
mhanbostanci
Legendary
*

Activity: 3136
Merit: 1516

View Profile WWW
November 17, 2018, 09:56:53 AM

Sayın  @EndPoi

- Müslüman mısınız?

Hatta bu kriterlerde  beyanatta bulunan devlet adamları dahi hedeflerine daha kolay ulaşıyorlar.

Ülke dinamiklerini ortaya koyan nefis bir post olmuş usta Smiley
Hatta konuyu 1 tık yukarı çıkarayım, beyanatta bulunmak veya böyle görünmek yeterli belli kapıların açılması için.
Geçen hafta Almanya merkezli ağ ürünleri üreten bir firmanın Türkiye temsilcisi ile yemekte idim.
Adamın babası Türk, annesi Alman, adam Hristiyan ama her cuma bir kurumun karar vericileri ile önce cuma namazına gidiyor sonra yemeğe çıkıyorlarmış.
Bu gözler namazında niyazında Hristiyan da gördü sonunda.

Para! sen nelere kadirsin...
EndPoi (OP)
Newbie
*

Activity: 12

View Profile
November 17, 2018, 08:21:54 PM

Sayın  @EndPoi

- Müslüman mısınız?

Allahsız kitapsız kişilere borç vermiyorum. Allahlı kitaplı namazlı kişilere veriyorum.  ama veren çıkar hocam illa ki,  belki salih amelli bir deist kardeşimiz böyle bir adım atar size doğru.
Hayırlısı olsun, bu senin şahsi kararın, sadece merakımdan soruyorum Allahlı kitaplı namazlı kişilere borç verdiğinde faiziyle mi geri alıyorsun? başka sorum yok Smiley

Hocam madem bilgilerinizi paylaşmakta sıkıntı yaşamıyorsunuz ve bütün kartlarınızı açık oynuyorsunuz neden forumda Btc satan kişilerle adam akıllı isminizle cisminizle ticaret yaparak bu miktarı temin etmiyorsunuz?
Belirttiğinize göre bir mesleğiniz var, kredi kartınız var ve 18 yaşından da büyüksünüz, muhtemelen banka hesabınız da var ve içinde 150 TL'den fazla bir miktar var. Haftasonu dahi havale yapılıyorken borç neden istiyorsunuz? Bahane olarak haftasonu paribu'da işlem yapılmadığını belirtmişsiniz, buyrun size alternatif... Forumda ticaret yapın, bu şekilde temin edin.
Var mı bu konuda itirazınız?? Yapamayacak durumunuz??? Okumak istiyorum, lütfen paylaşınız...
İyi akşamlar.
Burada akıl istemiyorum, paribu'da hafta sonu işlem yapamamaktan bahsetmedim, kredi kartı ile alma olayı olmadığını yazdım ve evet hesabımda pazartesine kadar 5 kuruş desen yok, tabi ki burada da ticaret yaparım/yapacağım onda da sorun yok, ancak bu olay pazartesinden sonra olacaktı ve ben hafta sonu denemek istediğim için borç olarak yazdım.

Tabi ki ben değilim, çamur at izi kalsın öyle mi? Bitcoin düşmeseydi mesela 40 bin civarında olsaydı youtube'da 0.005 btc karşılığı olarak "200 tl dolandırıcı" olan video mu arayacaktın Smiley boşsun boş sana cevap vermeye bile değmez hadi az ötede oyna

Merhaba arkadaşlar,

Yeni üye oldum ve ilk mesajım, nasıl güven sağlayacağım hakkında bir fikrim yok ancak yinede durumu anlatmak istedim.

Ben yazılımcıyım, bir bitcoin sitesinde kullanılmak üzere, google chrome tarayıcıda uzantı olarak eklenip çalışabilen bir bot geliştirdim. Teoride her şey tamam ancak pratikte test edebilmem için (min-max) 0.005~0.01 bitcoin lazım.

Geri ödemesi ise yine (min-max) olmak kaydıyla 1-3 gün aralığında, %25 faizi ile iade edeceğim. Eğer bot bu testten başarı ile geçerse, nasıl kullanılacağı ile ilgili bir video çekip youtube'da yayınlayacağım, akabinde de bu botu 0.03 bitcoin karşılığında satışa çıkaracağım.

Yardımcı olmak isteyen arkadaşlar özel mesaj ile ulaşırsa, telefon numaram, kişisel web sitem dahil her şeyi kendileri ile paylaşabilirim. Mümkünse 1 kişiden, değil ise bir kaç farklı kişiden bu borcu alabilirim. Birden fazla kişiden olması durumunda, herkesin yolladığı kadar bitcoin'in %25'i faizli ödeme yapmış olurum.

Diğer yandan bot bir kaç saat önce bitti, şu an forumda fazla kişi olmayacağını da düşünerek, şimdi uyuyup yarın sabahtan ilgilenen arkadaşların mesajlarına cevap vermiş olurum, eğer bu borcu bulursam da yarın teste başlamış olurum.

Şimdiden teşekkürler.

NOT : Aşağıdaki iki mesaj yüzünden bu notu almak durumunda kaldım, olumsuz görüşleriniz varsa kendinize saklayın, burada ben kartlar açık oynuyorum arkadaşlar. Ciddi olan arkadaşlar yazsın bi zahmet

gel ben sana verecem embesil
Embesil sensin, normalde kolay kolay üslubumu bozmam ama bu mesajdan anladığım kadarıyla aramıza bir gevşek katılmış, şimdi sözü ona bırakalım, konuş gevşek dinliyoruz.
s.kocaman
Member
**

Activity: 378
Merit: 55

View Profile WWW
November 17, 2018, 09:07:43 PM

Forumda adam çarpmaya yönelik kurulan fonlar bitti şimdi bir de borç verin %50 ile geri öderim furyası başladı. Helal olsun valla. Öyle borç vermek isteyen varsa bana da göndersin. Geri ödersem 2 katı ile geri öderim. Zaten geri ödemeyeceğim baştan söyleyeyim de sonra aramız bozulmasın.

chrome.exe
Newbie
*

Activity: 40

View Profile
November 19, 2018, 09:36:36 AM

Hangi borsada deneyeceksin?

Sana borsada özel cüzdan açarak API çıkışı verebilirim. İstediğin gibi testleri yapabilirsin. Güven olarak benimde kafam rahat olur.

Kafana yatıyorsa borsa adını PM ile gönder
otto_diesel
Hero Member

Activity: 1078
Merit: 696

View Profile
November 19, 2018, 10:22:10 AM

Sayın  @EndPoi

- Müslüman mısınız?

Allahsız kitapsız kişilere borç vermiyorum. Allahlı kitaplı namazlı kişilere veriyorum.  ama veren çıkar hocam illa ki,  belki salih amelli bir deist kardeşimiz böyle bir adım atar size doğru.
Hayırlısı olsun, bu senin şahsi kararın, sadece merakımdan soruyorum Allahlı kitaplı namazlı kişilere borç verdiğinde faiziyle mi geri alıyorsun? başka sorum yok Smiley

evet faizi ile geri alıyorum, öyle bedavaya para yok
Pages: « 1 [2]  All
  Print  

Jump to: