Bitcoin Forum
March 29, 2024, 03:17:57 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 26.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: Đuka od 1979. godine ima brijačnicu u Zagrebu. Prvi je uveo plaćanje bitcoinom  (Read 181 times)
Daniel91 (OP)
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 3374
Merit: 1824



View Profile
November 18, 2018, 10:05:14 AM
Merited by RegulusHr (1)
 #1

https://www.index.hr/vijesti/clanak/djuka-od-1979-godine-ima-brijacnicu-u-zagrebu-prvi-je-uveo-placanje-bitcoinom/2043028.aspx

"Prije dvije godine sam planirao u mirovinu, posao je pao, imao sam sve starije mušterije. Godinama prije toga sam poslovao s gubitkom pa mi je supruga morala dizati kredite da platim svoje radnice. No onda se dogodio preokret

"Sin mi je puno pomogao, prije dvije godine krenuli smo s online naručivanjem putem Facebooka. To nam je puno pomoglo, ljudi više ne moraju zvati, ovako se samo naruče u sekundi. A uveli smo i plaćanje bitcoinom. Sad nam dolaze samo mlade mušterije, nema više umirovljenika, a znali su me zamarati pričama o politici

"U toj kriptovaluti nam najčešće plaćaju stranci. Imamo dosta Amerikanaca, Japanaca i Koreanaca, to su većinom poslovni ljudi ili pak neki studenti koji dolaze na razmjene. No, dolaze nam ponekad i domaći pa plate bitcoinima pogotovo ako nemaju kod sebe novce ili karticu, a imaju bitcoine, onda se samo skenira i već za pola minute se vidi uplata", rekao nam je Đuka.

Dakle, što se čeka!?
Trk kod frizera Đuke na šišanje koje se plaća bitcoinom  Grin

.freebitcoin.       ▄▄▄█▀▀██▄▄▄
   ▄▄██████▄▄█  █▀▀█▄▄
  ███  █▀▀███████▄▄██▀
   ▀▀▀██▄▄█  ████▀▀  ▄██
▄███▄▄  ▀▀▀▀▀▀▀  ▄▄██████
██▀▀█████▄     ▄██▀█ ▀▀██
██▄▄███▀▀██   ███▀ ▄▄  ▀█
███████▄▄███ ███▄▄ ▀▀▄  █
██▀▀████████ █████  █▀▄██
 █▄▄████████ █████   ███
  ▀████  ███ ████▄▄███▀
     ▀▀████   ████▀▀
BITCOIN
DICE
EVENT
BETTING
WIN A LAMBO !

.
            ▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄███████████▄▄▄▄▄
▄▄▄▄▄██████████████████████████████████▄▄▄▄
▀██████████████████████████████████████████████▄▄▄
▄▄████▄█████▄████████████████████████████▄█████▄████▄▄
▀████████▀▀▀████████████████████████████████▀▀▀██████████▄
  ▀▀▀████▄▄▄███████████████████████████████▄▄▄██████████
       ▀█████▀  ▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀  ▀█████▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀▀
.PLAY NOW.
1711725477
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711725477

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711725477
Reply with quote  #2

1711725477
Report to moderator
1711725477
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711725477

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711725477
Reply with quote  #2

1711725477
Report to moderator
1711725477
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1711725477

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1711725477
Reply with quote  #2

1711725477
Report to moderator
Be very wary of relying on JavaScript for security on crypto sites. The site can change the JavaScript at any time unless you take unusual precautions, and browsers are not generally known for their airtight security.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
big_daddy
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1652
Merit: 583


xUSD - The PRIVATE stable coin - Haven Protocol


View Profile WWW
November 18, 2018, 10:12:24 AM
 #2

Đuka hodler  Grin

Samo me zanima kako on to zakonski i fiskalno provodi, i koju app za payment gateway koristi
Mogao bi ga posjetiti iduci but kad odem u Zg, definitivno

If you don't believe it or don't get it, I don't have the time to try to convince you, sorry.
RegulusHr
Sr. Member
****
Offline Offline

Activity: 588
Merit: 256


View Profile
November 18, 2018, 05:38:34 PM
 #3

Đuka hodler  Grin

Samo me zanima kako on to zakonski i fiskalno provodi, i koju app za payment gateway koristi
Mogao bi ga posjetiti iduci but kad odem u Zg, definitivno

Vrlo vjerojatno kao bezgotovinsko plaćanje, pa vjerojatno po istom principu kao i ostale trgovine koje primaju bitcoine. Mislim da je Bitpay najrašireniji.
EustaceBagge
Member
**
Offline Offline

Activity: 392
Merit: 54


View Profile WWW
November 19, 2018, 08:55:54 AM
 #4

Svaka čast čovjeku. Pogotovo mi je dobar ovaj dio gdje kaže da su ga prije davili politikom.  Grin Brijačnice su inače jako tražene, bar u Zagrebu, uvijek se moraš naručit i slično.

CryptoCoinArbitrage
Member
**
Offline Offline

Activity: 485
Merit: 12

$WPP $HyFi https://hyfi-corp.com/


View Profile
November 19, 2018, 11:53:51 PM
 #5

Slične vesti će biti sve češći na ovom forumu. Svi oni koji ne rade sa proizvodom nego prodaju intelektualnu svojinu ili svoj rad bez problema mogu da primaju razne coine  ili tokene čak i ovo vreme kada je veliki volatilitet na crypto tržištu..
Blueoyster
Jr. Member
*
Offline Offline

Activity: 248
Merit: 1


View Profile
December 12, 2018, 09:46:22 AM
 #6

Jel se itko isao tamo brijati? Imam postenu bradurinu, koja treba ici s vremenom u pletenicu pa mi nije bas za igrati se s random bricom, a doslo vrijeme da treba malo konsolidirati situaciju.
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!