Bitcoin Forum
July 04, 2024, 11:24:18 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  
Author Topic: Tam da kenara ufaktan toplamalık piyasa değil mi sizce de ?  (Read 1299 times)
mymerlia
Member
**

Activity: 633
Merit: 15

View Profile
November 21, 2018, 09:47:12 AM

Ufaktan ufaktan hortumlanıyoruz, bilmiyorum farkında mısınız  Smiley

❰ ❰❰ ❰❰❰ ❰❰❰❰❰ ♦ SIMDAQ ♦ ❱❱❱❱ ❱❱❱ ❱❱ ❱
Learn how to trade profitable!
 Instagram ▼▲       Medium ▼▲      Telegram ▼▲    Facebook  ▼▲      Twitter ▼▲
BoozeHoundPoker
Member
**

Activity: 406
Merit: 11

View Profile
November 21, 2018, 11:53:30 AM

Elinde parası olan veya 2017 yıl sonunda piyasaya tepeden girmemiş olanlar varsa, şu dönem fırsat olarak değerlendirilebilir. Geçen yıla göre piyasanın geldiği durum gerçekten içler acısı, ethereum bile eksi yönde 10x yapmış neredeyse. Şimdi alınsa kısa bir sürede toparlanmasa bile bence 1 yıllık bir vadede 10x yapmasa bile 3-4x yapar gibi duruyor. Bunlar benim şahsi görüşüm.
Easx
Member
**

Activity: 490
Merit: 10

View Profile
November 22, 2018, 05:36:32 AM

Bence de tam ufaktan toplamalık piyasa fakat yatırımının %30 kadar bence bitcoinde dursun her ihtimale karşı.

erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
November 22, 2018, 06:25:53 AM

Ne kaldı ki elde avuçta ne toplayalım bu piyasadan Smiley Allah bildiği gibi yapsın ne diyeyim...Toplayabilene helal olsun. Umarım umduğunu bulur ileride. Bulacaktır da mutlaka uzun vadede.
ozlemt4296
Member
**

Activity: 350

CAT.EX Exchange

View Profile
November 22, 2018, 07:43:20 AM

sadece bu listedeki coinler değil hemen hemen bütün coinler şu anda dip noktadalar büyük miktarlı bir yatırım yapıp uzun süre bekletilse ciddi karlar yakalanbilir

GrinZ
Legendary
*

Activity: 1572
Merit: 1002

View Profile
November 22, 2018, 07:56:50 AM

Uzun vadeli düşünecekseniz bu dip seviyelerden toparlayın derim fakat çevrenizdeki etkenler ile degil araştırıp ögrendikten sonra yatırımınızı yapın.Kimsenin tavsiyesine ihtiyacınız yok en sade kararı kendiniz verirsiniz.
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392
Merit: 4

View Profile WWW
November 22, 2018, 09:17:59 AM

Şuan için ben beklemedeyim.Bitcoinin nereye doğru ilerleyeceği çok belirsiz.Belki biraz daha düşüş yaşayabiliriz.O yüzden en azından 1 hafta bekleyeceğim  Smiley

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 1

View Profile WWW
November 22, 2018, 01:48:04 PM

Biraz daha düşmesini beklemeyi daha uygun görüyorum. Yükselmeye başlarsa zaten alınır daha az kar etmiş olursunuz.Ama bunun dibi daha derinlerde olabilir ben eth 100 altına düştükten sonra dalayım diyorum.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
wolwoo
Legendary
*

Activity: 2128
Merit: 1148

View Profile
November 22, 2018, 01:59:25 PM

her sıkışmadan sonra bir patlama, her bunalımdan sonra bir rahatlama olur. geçen yıl tam da bu zamanlarda altcoinlerin dibin dibine indiği zamanlardı, tek bir farkla: btc hızla artıyordu, bu artış altcoinleri daha da sıkıştırıyordu ve insanları btc'ye geçmeye zorluyordu. şimdiyse tam tersi btc de düşüyor, tabiri yerindeyse "çıkın gidin piyasadan" deniyor. hatta ne ilginçtir ki dolar bile düşüyor Cheesy delistler, sec kararları falan filan da eklenince tam bir cehenneme döndü ortalık! geçen sene geçişe zorladıkları btc'nin bile 3-4x yaptığı düşünülürse komple piyasanın coşacağını söylemek fazla hayalci olmaz. hele bir de geçen yıldan bu yana dolaşıma giren yeni projeleri de ekleyince marketin en az 3-5 trilyon dolara dayanması işten bile değil, tabii sonrasında tekrar geri çekilmeler falan yaşanabilir. "aç tavuk kendini darı ambarında sanar" diyenler olabilir, onlara da hangi piyasanın bu kadar kontrolsüz-gelecek vaad eden ve gelişime açık olduğunu sormak lazım. "artar ama uzun sürer" diyenlere de katılmıyorum, eskiye oranla herşey çok daha hızlı yaşanıyor. eskiden bir teknoloji 10 yılda 1 birim mesafe katediyorsa artık 1 yılda 1 birim mesafe alıyor. tabii ki kişisel görüşlerdir al-sat-tut tavsiyesi değildir...

"Küllü hâlin yezûlü" =>> Her hâl geçicidir
enfarktus
Full Member

Activity: 980
Merit: 152

View Profile
November 22, 2018, 05:05:24 PM

Yatırım dünyasında düşen bıçak tutulmaz diye bir tabir vardır, tamda bugünler için söylenmiş. Hangi yatırım aracını alırsanız alın ilk önce o yatırım aracının düşüşünü tamamlamasını ve taban oluşumunu gözlemlemek gerekir. Taban oluşumu gözlemlenip yükselmeye başladığında asıl alınma zamanı gelmiş demektir. Diğer tüm altlar Btc'ye bağlı olduğu için ilk önce Btc'nin düşüşünü tamamlaması beklenmeli. Çoğu kişi için 3000 dolar seviyeleri hala mümkün gibi.
sanacaks
Jr. Member
*

Activity: 308
Merit: 4

View Profile WWW
November 22, 2018, 05:25:03 PM

Bende görüşünüze katılıyorum. piyasa şu an tam coin toplama döneminde. bu fırsatı değerlendirmek gerekiyor. Bu düşüşün ardından yükseliş gelecek. Ben uzun vadeli yatırımdan yana olduğum için şu an alım yapmanın mantıklı olduğunu düşünüyorum. BTC ve ETH oldukça düşmüş durumda. BCH savaşı sonlandığında tüm coinler için yükseliş başlayacak

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
caneraydin123
Member
**

Activity: 574
Merit: 34

View Profile
November 22, 2018, 05:44:28 PM

CMC ilk 10 olarak hangisi olursa olsun yatırım yapılır diye düşünüyorum daha fazla da aşağılara inmemek lazım birde sanki piyasanın gidişatı daha da düşecek gibi görünüyor. Beklentim olan dip fiyatları daha görmedim. Zaten giden gitti sabredip bekleyelim diyorum ama borsalara bakıyorum çok saçma bir şekilde iş yapanı da yapmayanı da de-list ediyor. Kullandığımız tokenlerin de bu şekilde delist olması korkutmaya başladı. Tam bir kurtlar sofrası oldu.
tarangogu
Full Member

Activity: 462
Merit: 100

View Profile
November 22, 2018, 08:52:22 PM

Uzun vadede kesinlikle haklısın tam sepet oluşturmalık zaman ama kısa vadede daha ne kadar düşer şu anda dipte miyiz onu kestirmek biraz zor. İlk 5-10 coine yapılabilir ama yeni ICOlar ya da diğer altcoinler için maceranın şimdi sırası değil
elcezireex
Full Member

Activity: 532
Merit: 151

View Profile
November 22, 2018, 11:06:43 PM

Yarın faizdeki paramın vade sonu biraz almak istiyordum fakat ufaktan da olsa bir kıpırdama yok piyasada eskiden bu kadar düşse illaki artardı ertesi gün fakat kimse riske girip birşeyler almıyor malesef
janocuk
Jr. Member
*

Activity: 532
Merit: 6

View Profile
November 23, 2018, 09:36:07 AM

şu an piyasa öyle dipte ki, ne toplasan kazanırsın, bu felsefeyle yola çıkan çoğu insan ocak ayından itibaren hold yapıp ciddi paralar kaybetti. açıkcası iş kripto para olunca dibi tahmin etmek imkansız. gas ın 60 dolarları gördüğü zamanlardan neo nun 8-9 olduğu zamanlara geldik.  ama ciddi param olsa sanırım, neo, gas, ontology, xlm, cardano toplardım.
redsilentstorm
Member
**

Activity: 448

View Profile
November 23, 2018, 09:42:49 AM

Evet fiyatlar tam da toplanacak durumda ama elinde btc varsa ancak burad ki fiyatların bile bir garantisi yok. Bunun yarısına kadar da düşebilir ve orada da aynı şeyi söyleyebilirsin ve yine düşebilir. Zira şu anda elimde tuttuklarım için tam da öyle oldu.
ferhat1242
Sr. Member

Activity: 672

CAT.EX Exchange

View Profile
November 23, 2018, 10:19:58 AM

Bende uzun zamandır kararsızım ve hala karasızım bilemiyorum 20 bin tl ile 571 tl ya alım koyarsak 35 ethereum alabiliyoruz 5000 tl yı gören ethereumdan 35 tane 20 bine almak güzel olurdu 35x5000  Huh

|(
▄▄██████████▄▄
▄██████████████████▄
▄█████▀ ▀█████▀ ▀██████▄
██████ ███ ▀▀▀ ███ ███████
██████▀▄███████████▄▀███████
███████ █████████████ ████████
███████ █████████████ ████████
████████▄▀█████████▀▄█████████
██████████▄ █████ ▄█▀▄▄▄▀█████
██████████ ████▌▐█ █▀▄█ ████
████████▌▐█████ █▌▐█▄▄████
▀█████▀ ██████▄ ▀ █████▀
▀██████████████████▀
▀▀██████████▀▀
)(.
)
▌   ANNOUNCE THREAD   ▌▐   BOUNTY   ▐
TWITTER  |  FACEBOOK  |  TELEGRAM  |  DISCORD
(((((((   MOBILE APP [ ANDROID / IOS ]   )))))))
)
mehmet312
Full Member

Activity: 378
Merit: 102

View Profile
November 23, 2018, 10:48:09 AM

20 bin tl olsa alınacak çok şey var da bizde para yok maalesef, 4-5 ay önceden çok ucuz diye girdik neoya 25 30 dolardan, şimdi geldiği hal 8 9 dolar bukadar düşmesinin sebebini de anlamış değilim btcnin düşmesi dışında kendisi de çok aşırı düştü.
AztecGoldHero
Hero Member

Activity: 1288
Merit: 645

View Profile WWW
November 23, 2018, 11:47:41 AM

onemlı olan fıyattır, 100 k olacak bırseyı ha 4 k da almıssın ha 5 k da fark etmez, 4 k da alırsın 3 e duserse gene alırsın 2 ye duserse gene alırsın, 100k olacak demıyon mu zaten 4 te aldın 3 e dusunce neden almıyorsun hanı 100k olacaktı Wink
erguse
Sr. Member

Activity: 798

View Profile
November 23, 2018, 11:51:01 AM

onemlı olan fıyattır, 100 k olacak bırseyı ha 4 k da almıssın ha 5 k da fark etmez, 4 k da alırsın 3 e duserse gene alırsın 2 ye duserse gene alırsın, 100k olacak demıyon mu zaten 4 te aldın 3 e dusunce neden almıyorsun hanı 100k olacaktı Wink

Olacak olacak. Ama ne zaman. Ben yaşlandıktan sonra torunlara miras mı bırakacağım? O sabır hangimizde var? Haa 2020-2021 desen neyse. Eee hadi inşallah diyelim o zaman  Cool
P.S: Nooldu geçen ETH adresi istiyorsun paşa bir şey gelmedi cüzdana  Huh 
Pages: « 1 2 [3] 4 5 6 7 »  All
  Print  

Jump to: