Bitcoin Forum
May 12, 2024, 12:55:02 PM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  
Author Topic: Piyasa batıyor mu?  (Read 1255 times)
PinkBlue
Full Member

Activity: 616
Merit: 100

View Profile
November 29, 2018, 06:11:28 PM

Piyasa batıyor demeyin Allah aşkına. Sürekli bu tarz haberlerle insanları panik havasına sokuyorsunuz. Bazen piyasanın bu halde olmasına sevinenşlr var diye düşünüyorum.
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715518502
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715518502
Reply with quote  #2

1715518502
Report to moderator
adempostaci
Member
**

Activity: 518
Merit: 10

View Profile WWW
November 29, 2018, 06:24:13 PM

Şu zamanda alım yapmak en mantıklısı gelecek için iyi bir fırsat lakin para kalmadı ki neyle alım yapacaz. Düşüşleri görmeden yükselmenin bir anlamı olmaz onun için bunları çekiyoruz.
Rdu
Jr. Member
*

Activity: 224
Merit: 1

View Profile WWW
November 29, 2018, 07:06:13 PM

Piyasa batmaz fakat böyle uzun süre daha gidebilir bir şekilde dünya çapında arz talebi yoğun olan bir piyasa eminim düzelecektir ve yükselişe geçecektir ama bu hemen olmayabilir, sabredip beklemek gerekir en güzeli. şuan yatırım yapılır mı onu değerlendirmek lazım aslında.

SOVREN  ─────  Trade. Pay. Borrow. Play.
Blockchain Innovation for Securities Markets
          [  https://sovren.app/  ]
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
November 29, 2018, 07:08:09 PM

Bence bu piyasa öyle kolay kolay batmaz ya. Her düşüşü fırsata çevirmek lazım. Geçen düştü 3600 dolara kadar bugün yine çıktı 4400 dolarlara bu bir fırsattır degerlendirebilene. Ama işte bu durum kolay olmuyor. Ne kadar analiz yapsanda tutmuyor.  Elbet gelecek güzel günler.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
mcnncnr
Jr. Member
*

Activity: 546
Merit: 2

View Profile WWW
November 29, 2018, 08:57:29 PM

Bugünkü yalancı yükseliş sizi aldatmasın hala 2 hafta öncesine göre kötü durumdayız aylık baktığımızda kötü gidiş devam ediyor.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
furylmz
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 260

View Profile
November 29, 2018, 10:55:04 PM

Şu an olanlar bana 2016 yılının sonlarını 2017'nin başlarını hatırlatıyor.Altlar yükselişten sonra düşüşe başladılar.Herkes çok büyük zararlar etti.Tekrar aynısı olacak gibi gözüküyor.Bence 3-4 aya kadar en ucuz seviyeleri göreceğiz.Sonrasında yükselişler başlayacaktır.O altın dönemi tekrar göreceğiz.
tarangogu
Full Member

Activity: 462

View Profile
November 30, 2018, 05:47:20 AM

Bir Türk atasözü der ki bulanmadan durulmaz. Sonuç olarak piyasa batmıyor ama dibe doğru gidiyor daha sonra ümitlerin tükendiğinde herkesin pes ettiği anda tekrar yükselişe geçecektir. Bu yüzden dibi kestirip alım yapmak en mantıklısı uzun vadede kayıp olmayacaktır kanaatimce
nihattbolatt
Jr. Member
*

Activity: 490
Merit: 4

View Profile WWW
November 30, 2018, 08:58:49 AM

Düşüşün miktar olarak da yüzdesel olarak da o kadar fazla olma sebebi bu son boğada neredeyse yoldan geçen adamın bile bitcoin alması. Başka bir deyişle geçici yatırımcı yığılmasının oluşması.

Silica NeXus                 
▄▄▄▄▄  Crowdfund the Nexus  ▄▄▄▄▄
etzecet
Jr. Member
*

Activity: 238

W12.io ▬ Blockchain protocol

View Profile
November 30, 2018, 09:27:46 AM

Söylenilen rakamlar büyük bir kırılmanın sebebinde oluşabilir ve bu ciddi bir güvensizlik oluşturur. Balina diye tabir ettiğimiz büyük sermaye gruplarının bun izin vereceğini pek zannetmiyorum.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol
Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING
[https://tokensale.w12.io/]
nekominer
Full Member

Activity: 476
Merit: 102

CAT.EX Exchange

View Profile WWW
November 30, 2018, 09:35:49 AM

Tüm piyasa yeteri kadar umutsuzluğa kapıldıysa, bu işten servet kazanan insanlar tekrar geri toplamaya başlayacaktır.

eskalb
Jr. Member
*

View Profile WWW
November 30, 2018, 09:37:38 AM

Batmıyor batmış izlenimi verilip gemiden birilerinin atlamasını sağlamaya çalışıyorlar. Ben sonuna kadar tutunacak olanlardanım.

Silica NeXus                 
Hc01
Sr. Member

Activity: 630
Merit: 252

View Profile
November 30, 2018, 11:17:33 AM

Batmıyor batmış izlenimi verilip gemiden birilerinin atlamasını sağlamaya çalışıyorlar. Ben sonuna kadar tutunacak olanlardanım.
Bitcoin daha çok güvenen insanlara geçiyor diye bişey görmüştüm, markete inanmayan  weak hands denilenler çıktılar çıkmaya devam ediyorlar, geriye sadece daha çok inanan ınsanlar kalıcak merakla dalanlar gıttıgınde, batma vs soz konusu degıl bence.
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168

View Profile
December 02, 2018, 12:05:32 AM

Piyasa çıktığı zaman kimse ooo dünyada bitcoin tarafından yönetilecek demedi o yüzde hızlı artışı ve hızlı değişimi kimseye dokunmadı aynı şekilde şuan da da tabiki batmıyor bir değişiim içerisindedir.Hiç merak etmeyin toparlanacaktır.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
Thyphon
Jr. Member
*

Activity: 98

View Profile
December 02, 2018, 10:49:17 AM

Ben artık kripto ile iligli haberleri pek umursamıyorum çünkü çoğu zaman sizi farklı düşündürüp terste bırakmak için yapılan haberler. Batıcak derken çıkıo , çıkıcak derken batıo değişik bir illet
phoneiX
Jr. Member
*

Activity: 392

View Profile WWW
December 02, 2018, 11:04:02 AM

Battı batacağı kadar diyorum ama belliki daha batış bitmemiş.Heran tekrardan dip yapmayada başlayabilir yükselişte gelebilir.Şuanda sanırım en mantıklısı beklemek gibi görünüyor.

HARA │ Empowering billions through data one byte at a time
thepanicpoint
Full Member

Activity: 406

View Profile
December 02, 2018, 01:24:15 PM

Tüm piyasa yeteri kadar umutsuzluğa kapıldıysa, bu işten servet kazanan insanlar tekrar geri toplamaya başlayacaktır.
Bence de, insanlar artık bidaha düzelmicek heralde ya diye düşünmeye başlıyor veya başlayacaklar, ondan sonra tekrar devreye girer para babaları ve yine aynı şeyleri görürüz, sabretcektim etmedim çok büyük kazançlar kaçırdım diyenlerle dolar buralar.

jhontwis
Full Member

Activity: 756
Merit: 104

View Profile
December 02, 2018, 01:38:11 PM

Sürekli olumsuz haberler arttığında dönüş olacak dye bekliyoruz her taraf kan revan oldu ve dibin dibine gitti fiyatlar ne yazık ki hala 1 önceki günden bir adım yükselen bir proje yok!
nrttngnbz
Jr. Member
*

View Profile WWW
December 04, 2018, 07:11:38 PM

Bu 4000 bandından kurtulduktan sonra belli olacak piyasanın kış uykusuna yatıp yatmayacağı. Yukarı gidersek sorun yok ama aşağı gidersek daha yükselişe çok var demektir.

lucky.io  [ KEEP PLAYING! KEEP WINNING! ]
HighLine
Member
**

Activity: 380
Merit: 20

View Profile
December 04, 2018, 10:16:23 PM

Piyasanın komple batacağını düşünenlerin sayısı giderek artıyor.

Bugün bir paylaşım daha yapan James, bu kez “Eğer Bitcoin 1 Ocak 2020’ye kadar 10 dolar olmazsa Youtube’da canlı yayında köpeğimin kakasını yiyeceğim.” dedi.James’in Youtube’da kripto paraları konu alan ve 120 bin aboneye sahip bir kanalı bulunuyor.

https://uzmancoin.com/bitcoin-yiyecek-kopek/
beypazmad
Jr. Member
*

Activity: 406

View Profile WWW
December 05, 2018, 12:08:26 PM

2011 ylındaki düşüş oranına hala gelmemiş durumda. 2011 yılından sonra piyasanın nasıl bir geri dönüş yaptığı da ortada.

Silica NeXus                 
Pages: « 1 2 3 [4] 5 6 »  All
  Print  

Jump to: