Bitcoin Forum
May 07, 2024, 12:34:26 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]
 
   Home   Help Search Login Register More  
Pages: [1]
  Print  
Author Topic: [SCAM] PaoCard.com - scam na karte blockchain, na ktory sie nabralem  (Read 145 times)
hyipselect (OP)
Newbie
*
Offline Offline

Activity: 10
Merit: 0


View Profile
April 07, 2019, 07:09:24 AM
 #1

Czesc,

https://www.walterborosc.org/sites/default/files/styles/news_image/public/scam_alert.png?itok=kPGCGNXy

Chcial bym wszystkich ostrzec przed programem PAOCARD.com. Niech moja strata da innym do myslenia.
Program oferuje na pierwszy rzut oka ciekawy produkt - karta platniczka oparta o system blockchain. Niestety karta to zwykly FAKE - poza piekna otoczka marketingowa nie ma nic wiecej.
Dodatkowo paocard oferuje program inwestycyjny z ROI okolo 45% w 60 dni.
Wplacilem do programu 1500$ i moje konto zostalo zablokowane po 2 tygodniach. Podobna sytuacje ma przynajmniej 7 osob jeszcze, z ktorymi sie skontaktowalem.

Prosze uwazac na ten program i pod zadnym pozorem nie wplacac ! Jest to zwykly SCAM !

// ENG

I would like to warn everyone from investing your fund in PAOCARD.com program.
The program offers a first glance an interesting product - a payment card based on a blockchain system. Unfortunately, this is a FAKE CARD, typical scam project- there is nothing more than a beautiful marketing envelope.
The additional portfolio offers an investment program (PONZI SCHEME project( with ROI of around 45% in 60 days.
I’ve personaly deposited to the program more or less $ 1500 and my account was blocked after 2 weeks. A similar situation had of 7 people in Poland.

Please pay attention to this program and do not pay for it under any circumstances! It's typical SCAM!
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1715042066
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715042066

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715042066
Reply with quote  #2

1715042066
Report to moderator
1715042066
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715042066

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715042066
Reply with quote  #2

1715042066
Report to moderator
1715042066
Hero Member
*
Offline Offline

Posts: 1715042066

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1715042066
Reply with quote  #2

1715042066
Report to moderator
cryptovigi
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 714
Merit: 611



View Profile
April 07, 2019, 01:45:39 PM
 #2

Czesc,



Chcial bym wszystkich ostrzec przed programem PAOCARD.com. Niech moja strata da innym do myslenia.
Program oferuje na pierwszy rzut oka ciekawy produkt - karta platniczka oparta o system blockchain. Niestety karta to zwykly FAKE - poza piekna otoczka marketingowa nie ma nic wiecej.
Dodatkowo paocard oferuje program inwestycyjny z ROI okolo 45% w 60 dni.
Wplacilem do programu 1500$ i moje konto zostalo zablokowane po 2 tygodniach. Podobna sytuacje ma przynajmniej 7 osob jeszcze, z ktorymi sie skontaktowalem.

Prosze uwazac na ten program i pod zadnym pozorem nie wplacac ! Jest to zwykly SCAM !
...

Chłopaki jadą coraz lepiej gwarantowany ROI z 45% w 60 dni podnieśli do wysokości 50% w tydzień Grin.



@hyipselect dzięki za ostrzeżenie swoją drogą co Cię skusiło, żeby zaryzykować taką kasę smok na stronie? dobre opinie na które gdzieś trafiłeś? czy po prostu obietnica wysokiego zarobku?

wwzsocki
Legendary
*
Offline Offline

Activity: 2744
Merit: 1708


First 100% Liquid Stablecoin Backed by Gold


View Profile WWW
April 10, 2019, 06:16:58 PM
 #3

...Chcial bym wszystkich ostrzec przed programem PAOCARD.com. Niech moja strata da innym do myslenia...

Co Cię podkusiło żeby zainwestować w taki program HYPE? Czy wystartował niedawno i miałeś nadzieję wypłacić zanim znikną?

Czy też była to Twoja pierwsza inwestycja w programy typu HYPE (High-yield investment programs)?

Bardzo mi Cię szkoda ale wszystkie programy tego typu to totalny scam. Jedyną różnicą jest długość działania takiego programu HYPE.

Jedne (tak jak ten) nie dają zarobić nikomu a inne przez kilka pierwszych tygodni a nawet miesięcy płacą bo jest więcej nowych chętnych (dużo nowej gotówki z depozytów) niż zapisanych już wcześniej uczestników, którym trzeba wypłacić dywidendy/zarobek. Niskie koszty wypłat - wysokie przychody z nowych depozytów.

Oczywiście cały program się kończy kiedy sytuacja robi się odwrotna czyli za dużo starych a za mało nowych użytkowników.


adamvp
Hero Member
*****
Offline Offline

Activity: 1246
Merit: 708



View Profile
April 10, 2019, 10:48:41 PM
 #4

Jak dla mnie to samo uczestnictwo w tego typu serwisach o których logicznie myślący człowiek wie, że są napędzane pieniędzmi bardziej naiwnych od nas powinno być karalne.
(tak samo jak są plany aby zakaz działalności "firm pożyczkowych" czy - w teorii w zasadzie wprowadzone górne ograniczenie oprocentowania kredytów)

I am looking for signature campaign Wink pm me
Pages: [1]
  Print  
 
Jump to:  

Powered by MySQL Powered by PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines Valid XHTML 1.0! Valid CSS!