Bitcoin Forum
May 06, 2024, 05:44:24 AM *
News: Latest Bitcoin Core release: 27.0 [Torrent]

Home   Help Search Login Register More  
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  
Author Topic: +9 ucube twitter fenomen itemleri.  (Read 849 times)
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
December 04, 2018, 12:14:23 PM

Obsidian (kısa samsun) diye bir geri zekalı var. O neler saçmalıyor diye baktım. Twitter'a 3-4 günde bir birşeyler saçmalıyor. Gvt ve bir coin de terste kalmış onu yazmış. Millet altına Hocam üstad gibi ünvanları veriyor ya o daha bir garabet. Piyasa bı yesillensin, yükseliş başlasın hemen çıkarlar meydana mantar gibi. Kanmayin bu gerizekalilara

O obsidian beni engellemişti zamaanında.Baya mallanıyorlar ya.Öyle böyle değil.Saçma sapan şeyler söylüyorlar ama insanlar tarafından takip ediliyorlar çok ilginç.Çoğunun bir birlerinin kopyası olduğunu düşünüyorum.

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
1714974264
Hero Member
*

View Profile Personal Message (Offline)

Ignore
1714974264
Reply with quote  #2

1714974264
Report to moderator
1714974264
Hero Member
*

Ignore
1714974264
Reply with quote  #2

1714974264
Report to moderator
In order to achieve higher forum ranks, you need both activity points and merit points.
Advertised sites are not endorsed by the Bitcoin Forum. They may be unsafe, untrustworthy, or illegal in your jurisdiction.
1714974264
Hero Member
*

Ignore
1714974264
Reply with quote  #2

1714974264
Report to moderator
ugurum15
Member
**

Activity: 532
Merit: 22

View Profile
December 04, 2018, 12:22:20 PM

Obsidian (kısa samsun) diye bir geri zekalı var. O neler saçmalıyor diye baktım. Twitter'a 3-4 günde bir birşeyler saçmalıyor. Gvt ve bir coin de terste kalmış onu yazmış. Millet altına Hocam üstad gibi ünvanları veriyor ya o daha bir garabet. Piyasa bı yesillensin, yükseliş başlasın hemen çıkarlar meydana mantar gibi. Kanmayin bu gerizekalilara

O obsidian beni engellemişti zamaanında.Baya mallanıyorlar ya.Öyle böyle değil.Saçma sapan şeyler söylüyorlar ama insanlar tarafından takip ediliyorlar çok ilginç.Çoğunun bir birlerinin kopyası olduğunu düşünüyorum.

O mal benide engellemisti. Baktım bir iki Twitte saçmalıyor. Bir iki soru sorup altına eleştiri yaptım sikik beni engellemiş. Zoruma giden de bu tip salaklara bir sürü inanıp soru soran var.

Bir gün diyor ki; grafik bilmem ben bam bam diyor.
Bir başka sefer bu aptala (kısa samsun) coin soruyorlar grafiğe bakmam lazım diyor.
erguse
Sr. Member

Activity: 798
Merit: 277

View Profile
December 04, 2018, 01:08:14 PM

Takipçisi çok olana "fenomen" diye hitap edilmesini doğru bulmuyorum. Twitterda özellikle takipçiyi artırmanın onlarca basit yolu var. Hergün de öyle ortaya 5-10 twit attın mı al sana etkileşim. Sonra çoluk çocuğun adı fenomen oluyor durduk yere. Yalan dolan çoğu. Gülüp geçmek için bile takip edilebilirler...
alikaya58
Full Member

Activity: 518
Merit: 100

View Profile
December 04, 2018, 04:20:36 PM

Aga sımdıye kadar acılmış en yararlı başlıklardan bılgılerden bır tanesı helal olsun ınsallah bu mk evlatlarını herkes görurde kanmaz helekı o hırozakaaymış mırozakymış denılen adi veledeee a... s.... cocugu htb de bıton ınsanı ki turk yabancı vsvs bırcok dılde shılledı herkesı gömdu ıcerı yanı tam dayaklk adam sımdı baska ıslern pesındee crptokemal de aynı seyın lacıvertıdır amman kımse kanmasın bunlara.
shewadiwadi
Full Member

Activity: 332
Merit: 108

View Profile
December 04, 2018, 05:05:50 PM

Bu salaklar daha bitcointalk kullanmaktan aciz. Hiçbiri de 2 yıl öncesinde yoktu. Çete gibi çalışıyorlar, birbirlerini rtleyip takipçi kazanıyorlar. Şu anda da pişkin pişkin yt değildir dedik diyorlar.

Ama bu salaklardan birileri çok fena patlayacak. Evini barkını kaybeden biri bunlardan birini yolda giderken patlatırsa hepsi göt korkusundan hesaplarını kapatır. Özellikle kadınlar da var aralarında ve ne kadar ciddi bir iş yaptıklarının daha farkında değiller!
sanatsanaticindir12
Jr. Member
*

Activity: 168
Merit: 1

View Profile
December 11, 2018, 05:31:23 PM

SOn zamanlarda internetin ve internet reklamlarının artışıyla hangi twitter veya herhangi platformda bulunan hangi fenomene güvenmeliyiz ? Cevap hiçbirine çünkü kendilerine düşen payı alıp kenarı çekiliyorlar olan onlara inananlara oluyor.DIkkat etmekte fayda var.

🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸 [ MOOZICORE ] WORLD’S FIRST MUSIC STREAMING SERVICE ON BLOCKCHAIN 🔸🔺🔸🔺🔸🔺🔸🔺
https://tokensale.moozicore.com/
megadeth1992
Member
**

Activity: 350
Merit: 10

W12 – Blockchain protocol

View Profile
December 11, 2018, 06:35:35 PM

Bu twitter fenomenleri hep böyledir. Hiçbir zaman inanmadım da bunlara pekte takipte etmiyorum. Yani adam önce alıyor düşükten sonra diyor ki bu coin yükselecek bir anda o söylediğini göstermek içinde biraz alım yapıyor ondan sonra millet gaza geliyor. Yükseliş başlıyor sonra milletin eline veriyor. Milletin gazını alıveriyor.

W12.io  ▬▬▬▬▬▬  Blockchain protocol                         
            Built F O R :    ❤ Charity Market    ⚫ ICO    ֆ CROWDFUNDING

◥ TELEGRAMWHITEPAPERTWITTERFACEBOOK ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ ❱❱❱ R E G I S T E R  for the  TO K E N  S A L E ❰❰❰
dannybrown
Legendary
*
artcontest

Activity: 1666
Merit: 1030

View Profile
December 12, 2018, 07:30:29 AM

Cheesy Evet bir kaç bin takipçiye ulaşınca bi tarafları kalkıyor hemen işte bir kitap satma olayları,paralı eğitim videoları,Hatta proje bile yapıp yarıda bırakan var hele bu cülcüoğlu yok mu !
RagingBull
Sr. Member

Activity: 814
Merit: 258

View Profile
December 12, 2018, 07:52:39 AM

Cheesy Evet bir kaç bin takipçiye ulaşınca bi tarafları kalkıyor hemen işte bir kitap satma olayları,paralı eğitim videoları,Hatta proje bile yapıp yarıda bırakan var hele bu cülcüoğlu yok mu !

Cülcül bu işin basından beri 2017 subat mart falan pump dump işi yapiyor hatta bir ara nexpara diye bir saçmalık cıkarmıslardı bu lavukda onun danışmanlıgını ve reklamlarını yapıyordu. Piyasadan da iyi para toplamış sonrasında devlet çökünce üstlerine her biri bir tarafa kaçmıştı. Sahi ne oldu orda toplanan paralar alabilen falan varmıHuh?
aliacar
Member
**

Activity: 233

View Profile
December 12, 2018, 11:33:36 AM

harbiden bu adamlar şaka gibi rookie diye bi eleman var adam hiç bişeyden anlamıyordu başlarda şimdi grafik falan atıyor onuda kendi cızmıyor baska bi arkadasından alıp atıyor grafikler saka gibi 2 cizgi ceken trader olmus amk ulan senelerimizi vermişiz borsaya biz cizemiyoz grafik bu işler bu kadar kolaymı ya ocakta piyasaya giren adam ustad olmuş biraz daha dussun fiyat sunlarda silinip gitsin piyasadan hala konusuyolar bos bos

MOVIECOIN | THE FINTECH PLATFORM SETTING A NEW STANDARD -
▄                     - FOR ENTERTAINMENT INDUSTRY TRANSACTIONS                     ▄
FOLLOW US: TELEGRAM | FACEBOOK | INSTAGRAM | TWITTER | LINKEDIN
zzevzek
Jr. Member
*

Activity: 322
Merit: 2

View Profile WWW
December 12, 2018, 01:31:36 PM

bunlar benim kendi araştırmalarım gibi, bana inanmak zorunda değilsiniz gibi, ben sadece bilgi veriyorum gibi sözleri boldur.

Faireum.io   Pre-Sale: 25 March 2019   
────  Invest / Play ...Or why not both?
okanciftci74
Member
**

Activity: 448

View Profile
December 12, 2018, 01:52:35 PM

%80 90ı piyasadan çekildi neden ayıda battılar hepsi 3-5bin liraklık yatırımlarıyla milyon dolarlık yatırım yapıyormuş gibi görünen kişilerdi bunlar yada kendilerini öyle tanıtan kişiler ama öyle bi dünya yok maalesef. hepsi kaçtı booğada gelirler.
petrichor
Member
**

Activity: 406
Merit: 12

View Profile
December 12, 2018, 01:56:21 PM

Başkasının ipiyle kuyuya inersen o işin sonu büyük ihtimalle hüsranla biter. O yüzden fenomen falan bunlar hep hikaye. Bizim insanımız birilerinin peşine takılmayı çok sevdiği için bunları hemen meşhur ediyor. Sonrası kitap çıkaran mı ararsın, bir şey bilmeden eğitim veren mi ararsın. Sürüsüne bereket.
Madara1
Full Member

Activity: 457
Merit: 101

View Profile
December 12, 2018, 02:08:12 PM

Bilgi sahibi olmadan fikir beyan ediyorlar. Twıtterdaki işi bilmeyen saflar bunların popülerligine aldanıyor.Bu kişilerin kaçı bu foruma gelmiş ya da takılabilmiş.Zaten burda uzun süre takılamazlar.Burda bilgi sahibi akıllı insan çok.işlerine gelmez yani ağ atabilecek peri bir yer degil burası Smiley
basicnecromancycr
Member
**

Activity: 350
Merit: 12

View Profile WWW
December 12, 2018, 02:56:47 PM

İnsanların da koyun olmaması lazım. Birşeyleri kimse kimsenin yerine yapmaz. Bedava peynir muhabbeti işte. Millete coin shilleyip üstüne salan tipler bunlar. Herkes kendi araştırmasını yapmayı ve öğrendiklerini uygulamayı bilmeli. Bu tarz insanların mağdur ettiklerine çok fazla üzülemiyorum bu sebepten.
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
December 12, 2018, 08:03:20 PM

Bi tanesi vardı 50 milyon dolarlık tokenleri pumpluyodu güya. Karşına alıp tokatlayacan bunları şaaaak şaaaaaaak. Ama sonra bunun yanında gelen bunları öven tipleri gördüm adam yerine koyup laf anlatıyosun ama halen savunuyuo.O günden Sonra bu fenolara kızmayı bıraktım. Eşşek olduktan sonra semer vuran çok olur bize ne

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
bigbooss
Sr. Member

Activity: 1302
Merit: 264

View Profile
December 15, 2018, 08:10:46 AM

Bu fenomen dedikleri adamlar bazıları yani düşük hacimli paraları söyleyip pump yaptırıp yüzde on kar ile çıkış yapıyorlar sonrada on dakikada yüzde on kar deyip biliyor muş ayağına yatıyorlar inanmamak lazım bunlara
Neo.op
Sr. Member

Activity: 1092
Merit: 254

View Profile WWW
December 15, 2018, 01:29:13 PM

Bu fenomen dedikleri adamlar bazıları yani düşük hacimli paraları söyleyip pump yaptırıp yüzde on kar ile çıkış yapıyorlar sonrada on dakikada yüzde on kar deyip biliyor muş ayağına yatıyorlar inanmamak lazım bunlara

Hirozaki faraday dediğiniz adam böyle çalışıyor sanırım.Bu kadar karaktersiz bir adam görmedim ben.İşine geldiği örnekleri veriyor.Pundiden millet kazanmış ama.salak millete sattırmak yerine bu seferde bu fiyatları bir daha zor görürürüz dedi millet satmadı.sonra 10x düştü

LYR▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄█████▓▓▓▓▓▓▓▓█████▄
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓████▓▓▓▓▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▄▄████▓▓▓▓████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓███▄▓▓███████
▓▓▓▓▓▓▓▓▓██████▄▓▓█████
▓▓▓▓▓▓▓▓█████████▄███
▓▓▓▓▓▓▓██████▀███▄
▓▓▓▓▓▓██████▓▓▓█████
▓▓▓▓▓██████▓▓▓▓█████
▓▓▓▓██████▄▄▄▄▄██████
▓▓▓██████████████████
▓▓███████████████████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
 ██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
██████▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓█████
LYRA  Loyalty Rewards on Blockchain
══════════════════════[ Main Features ]══════════════════════
Customizable tokens ███NFT███ DeFi███ DEX███ Revenue share
hiziridiyunusidi
Jr. Member
*

Activity: 308

View Profile WWW
December 15, 2018, 02:11:32 PM

Tokatlanmak isteyen fenmen özelden yazabilir itemlerina bir katkım olur hele bi tane gözlüklü var onu var ya böyle nasıl tokatlarım zevkle sinir stres kalmaz 1 ay neşe içinde gezerim mutluluk dolar içim, beni bul feno.

JAVVY   │  An All-in-one Crypto Exchange
The Management
Full Member

Activity: 630
Merit: 102

View Profile
December 15, 2018, 03:32:16 PM

cryptokemal'i falan bende 1-1.5 sene önce takip ederdim. Daha çok kişiyi takip ediyodum fakat aklıma o geldi şimdi. Senaryo aynı, kişisel görüş adı altında tavsiye ver tutarsa ben demiştim de tutmazsa size girin demedim de Smiley
Pages: « 1 2 [3] 4 »  All
  Print  

Jump to: